PDA

View Full Version : подарък за 18 рожден ден на гаджето ми..



sapphire5
08-26-2011, 14:52
Такам.. след няколко (10)дни преятелят ми прави 18 години.. Чудя се какво точно ще е подходящо да му подаря :) нищо не ми хрумва..... нещо да кажете?

LeprikonA
08-26-2011, 14:55
събираш проятелите му, купувате пиене,ядене, носите музика и му правите изненада с купон до сутринта - най-доброто, което ми идва :)

Sh@d0w
08-26-2011, 14:56
Ти ако не го познаваш достатъчно,че да знаеш какво би му харесало не знам кой може....

sapphire5
08-26-2011, 14:57
Ти ако не го познаваш достатъчно,че да знаеш какво би му харесало не знам кой може....

знаех, че някои ще каже така.... :дд просто питам

LeprikonA много добра идея, мерси :-)

teen4e55
08-26-2011, 15:55
Еми знам ли... Зависи от колко време ходите. Ако е от доста време може да отидеш в някое фото и да си поръчаш сферичка със снимки. :) Най-доброто, което ми хрумва.

sapphire5
08-26-2011, 16:00
Еми знам ли... Зависи от колко време ходите. Ако е от доста време може да отидеш в някое фото и да си поръчаш сферичка със снимки. :) Най-доброто, което ми хрумва.

благодаря :-) амм.. не е много дълга.... месец и малко :)

JagAlskarDig
08-26-2011, 18:25
Подари му себе си. И не, не ти говоря в този смисъл, ами просто му отдели един ден само за вас двамата, правете нещо, което обичате, а никога не сте имали време. Ако пък искате да споделите щастието с целия свят - идеята на колегата горе с купона е супер. За материалната страна - ами нещо, което ще му служи, за хоби, работа, ежедневно, не е въпросът да е скъпо, а от сърце. Нещо, което напомня първата Ви среща, връзката Ви или изобщо нещо, което си е само ваше, избори много. Ти познаваш човека по-добре от нас.

S_L_A_D_U_R_K_A
08-26-2011, 18:28
Стилно марково бельо

sapphire5
08-26-2011, 19:16
Подари му себе си. И не, не ти говоря в този смисъл, ами просто му отдели един ден само за вас двамата, правете нещо, което обичате, а никога не сте имали време. Ако пък искате да споделите щастието с целия свят - идеята на колегата горе с купона е супер. За материалната страна - ами нещо, което ще му служи, за хоби, работа, ежедневно, не е въпросът да е скъпо, а от сърце. Нещо, което напомня първата Ви среща, връзката Ви или изобщо нещо, което си е само ваше, избори много. Ти познаваш човека по-добре от нас.

благодаря за хубавото мение! :-)

elysunny
08-26-2011, 20:03
ох и аз просто ще ти кажа, че ми писна от таккива теми
как може да не знаеш какво да купиш на приятеля си, тцтцтцт

oasis
08-26-2011, 20:47
Бахти имам идея за супер якото пано, само гаджето нещо ми липсва.. ;д
Ако ходите от достатъчно дълго време направи нещо със снимки, ама не в някъв албум или на чаша или някви такива дето супер много се изтъркаха вече. Примерно върху корково табло, можеш да го свържеш по някакъв начин с интересите му, ддз ти си го познаваш коли, игри, футбол /мъжките работи/ Другите идеи си ги пазя за мен, ако проявиш желание мога да споделя, ама ако не си от много креативните, не мога да помогна, тогава идеята за купона важи.

/после видях, че от месец и малко ходите, ама ддз може да сте от тези дето много се снимат. :д

glezan4e
08-26-2011, 20:50
събираш проятелите му, купувате пиене,ядене, носите музика и му правите изненада с купон до сутринта - най-доброто, което ми идва :)

идеално!

blueeyeddevil
08-29-2011, 14:59
Ваша снимка в рамка и примерно парфюм :)