PDA

View Full Version : За момчета :}



annonimnna
08-26-2011, 15:44
Момчета, тъй като има много теми в които се пита какво момичетата харесват у момчетата реших и аз да питам само, че обратното. (тъй като не съм срещала такава тема, може би не съм търсила достатъчно)
Та, да се върнем към въпроса...
Какви качества според вас е нужно да притежава перфектното момиче, как трябва да изглежда и така нататък? :)

blaaablaaablaaa
08-26-2011, 15:56
Има и такава тема: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=420684 И все пак:
Не много лоша външност, макар че иначе може да се компенсира с други качества. Характерът, излъчването и начинът и на държание са важни. Като цяло трябва да е мила и приятна.

MuRocLaW
08-26-2011, 15:58
в никакъв случай не трябва да има космат задник

annonimnna
08-26-2011, 15:58
Мда, не съм видяла темата, но все пак който не го мързи, нека сподели :)

danchobg
08-26-2011, 16:21
За всеки е различно, само да НЕ е няква отворена арогантна кифла с самочувствие до небето и грим до кокала.

JagAlskarDig
08-26-2011, 18:03
Естествена, в който и смисъл да го схващате. Без заучени фрази, тонове грим, кокетничене. Характер и глава, с която да мисли, предпочитам момиче да ме опровергае, отколкото да не знае една дума за финансовия дълг на Америка или положението в Либия, примерно, но да ми разправя за всяка фолк курва и т.н. Да е точна и да си държи на думата, искрена, ако ще и да ме нарани. Една истинска и искряща усмивка с блестящи очи, а не деколте с няколко милиметра презрамка. С нормално телесложение, ако питате за външен вид, иначе всичко друго си е до човека. Много са ми тъпи тези теми с перфектните характеристики, да не Ви е каталог да си избирате. Отказвал съм на момиче със сини очи, руса, слаба и висока, защото беше празна духовно и мисловно. Но съм намерил човек, чиято усмивка и лешникови очи ме плениха от първия момент, страхотен характер и усмивка. Чак на третата среща я загледах леко в гърдите и надолу, даже сам не мога да повярвам. Ако искате нещо сериозно, за мен това е подходът, а иначе за курви с деколтета и къси поли, под път и над път. Очите и усмивката са олицетворение на душата, при всеки истински разговор там гледам. Много се отплесвам и повтарям, то едва ли някой ще го дочете, но просто се вълнувам толкова, докато пиша това и си мисля за човека, че мисълта ми се губи. Дано схванеш идеята, авторке. Поздрави.

annonimnna
08-26-2011, 18:11
Естествена, в който и смисъл да го схващате. Без заучени фрази, тонове грим, кокетничене. Характер и глава, с която да мисли, предпочитам момиче да ме опровергае, отколкото да не знае една дума за финансовия дълг на Америка или положението в Либия, примерно, но да ми разправя за всяка фолк к***а и т.н. Да е точна и да си държи на думата, искрена, ако ще и да ме нарани. Една истинска и искряща усмивка с блестящи очи, а не деколте с няколко милиметра презрамка. С нормално телесложение, ако питате за външен вид, иначе всичко друго си е до човека. Много са ми тъпи тези теми с перфектните характеристики, да не Ви е каталог да си избирате. Отказвал съм на момиче със сини очи, руса, слаба и висока, защото беше празна духовно и мисловно. Но съм намерил човек, чиято усмивка и лешникови очи ме плениха от първия момент, страхотен характер и усмивка. Чак на третата среща я загледах леко в гърдите и надолу, даже сам не мога да повярвам. Ако искате нещо сериозно, за мен това е подходът, а иначе за к**ви с деколтета и къси поли, под път и над път. Очите и усмивката са олицетворение на душата, при всеки истински разговор там гледам. Много се отплесвам и повтарям, то едва ли някой ще го дочете, но просто се вълнувам толкова, докато пиша това и си мисля за човека, че мисълта ми се губи. Дано схванеш идеята, авторке. Поздрави.

Прочетох го до края и да - схванах идеята ти. Евала на теб! :)

bateman
08-26-2011, 18:47
Еми трябва да е красива в лице определено. Да има чаровна усмивка. За тялото нямам особени претенции стига да не е прекалено затлъстяла. Смисъл мога да си затворя очите за леко затлъстяване ,ако ми харесва в лице ,но ако е прекалено вече- никакъв шанс. И естествено трябва да имаме общи интереси или поне да имаме за какво да си говорим.

Audiophile
08-26-2011, 22:02
Ако не се познаваме, то първото ми впечатление ще дойде от външния вид на девойката. Моят идеал за момиче е висока, стройна, дълги крака, дъла черна или тъмно кестенява коса, тъмнокафяви почти черни или зелени очи, правилни пропорции на лицето, тен, палав поглед и хубава усмивка. Естествено тва не означава, че ако момичето не изглежда по този начин, няма да й обърна внимание. Важно е да усетя, че ме привлича физически и я има химията между нас. :)

По характер трябва да е: умна, да има собствено мнение и да го отстоява, да не робува на хорските приказки, да може да се говори с нея за много неща, да има богат речник и обща култура. НЕ трябва да се присмива на хората, да се подиграва, да е надменна, да се превъзнася. Да има самочувствие и да не оставя да я мачкат няк'ви утрепки.


Абе то любовта като дойде - не пита, за теб даден човек става най-прекрасният на земята с всичките си добри и лоши черти, тва е. :)

SnuEEp
08-26-2011, 22:07
Характер и да не е много грозна ....

xBadxApple
08-26-2011, 23:00
Симпатична физически, волева, да цени изкуството, малко по-алтернативен вкус за музика, емоционална и нежна.

Базисно нахвърляни рандъмизми, в такъв случай биха започнали емоции, макар че не е гарантирано. То не пита.

TheNewReligion
08-26-2011, 23:10
в никакъв случай не трябва да има космат задник
:razz:

runway27
08-26-2011, 23:29
Да се поддържат, чувство за хумор и май май по-нисичките ми харесват повече (не говорим за 1.50 с вдигнати ръце и на пръсти). Иначе коса, очи, усмивка няма точен критерий.

FantaMen
08-27-2011, 01:20
Един поглед и няколко минути разговор са ми достатъчни да разбера към кое момиче имам нещо повече от симпатия!Иначе обичайното..чаровна усмивка.Телесложение като твоето (на авторката) и малко мозък в главата!Да ме разбира да се подкрепяме да не е с мен само заради някакви нейни собствени цели(материална изгода и т.н) да не ме лъже ... Това е основното :)

blaaablaaablaaa
08-27-2011, 08:50
Естествена, в който и смисъл да го схващате.
... Дано схванеш идеята, авторке. Поздрави.
+1, но да има и някои от горепосочените характеристики, които се срещат под път и над път, ако като цялостна личност е изтъкана от качествена коприна, нямаш проблеми... Сори за спама. :)

Auriss
08-27-2011, 09:42
По характер трябва да е: умна, да има собствено мнение и да го отстоява, да не робува на хорските приказки, да може да се говори с нея за много неща, да има богат речник и обща култура. НЕ трябва да се присмива на хората, да се подиграва, да е надменна, да се превъзнася. Да има самочувствие и да не оставя да я мачкат няк'ви утрепки.


This. Странното е ,че познавам само едно такова ,макар всички да се мислят за много непукисти и 'над нещата'.