PDA

View Full Version : Някой може ли да ми помогне?



ADMIRALKA14
08-26-2011, 17:06
Здравейте, търся един филм в който се разказваше за едно младо момиче някъде към 20 - 25 чиито баща бе сравнително богат и беше собственик на нещо като цирк или правеше малко по екзотични представления.Това момиче бе най - добрата танцьорка в трупата. Един ден в града й дойде един млад мъж с който се запознаха и се влюбиха, но щом баща й разбра той се опита да ги раздели, защото искаше дъщеря му да се омъжи за един граф, който всъщност не бе добър човек. Момичето често припадаше и накрая баща й и призна, че тя скоро ще умре, защото още като била малка се развила неизлечимата болест и от дадените и години живот вече остават броени дни.Тя решава да изпълни последният си танц в до вечерното представление. Изпълнява го завесите падат нейният любим пристига и тя умира в ръцете му.
Много се извинявам за неточното описание, но филма съм го гледала преди около 5-6 години и имам само смътен спомен за сюжета.
Благодаря ви предварително приятели. :-)

ADMIRALKA14
08-26-2011, 17:08
up

Chacho
08-26-2011, 17:29
Мулен Руж (Moulin Rouge) 2001 с Никол Кидман и Еван МъкГрегър?

Много сходно ми звучи. Филмът е мюзикъл. Ако не си го гледала, дори и да не е този, ще ти хареса. Един от малкото романтични филми, които ме кефят.

ADMIRALKA14
08-27-2011, 06:03
Той е! Много ти благодаря. :mrgreen:

Chacho
08-27-2011, 12:04
Пак заповядай! И аз съм му голям фен. :)