PDA

View Full Version : Срамежливо момче :(



ddeennyy
08-26-2011, 21:19
Такаммм.. :Д значи от известно време се занимавам с едно момче. Харесваме се, но проблема е, че е адски срамежлив :Х . До сега не ми се беше случвало, по принцип аз съм срамежливата, но сега е обратнотоо :Х при това не като повечето момчета отворени по скайп, но на живо 2 думи не могат да кажат, той и в скайп не говори много. Напрааво умирам.. каза ми че изпитва нещо към мен, но ме дразни това, че постоянно въпросите аз задавам и чак се страхувам, че ставам досадна.. :o .. просто не знам какво да правя с него .. ако имате някакви идеи МОЛЯ ВИ споделете..!

elysunny
08-26-2011, 21:22
щеше да те игнорира ако му беше досадна

малко по-затворен тип е явно

arsenalllbaby
08-26-2011, 21:22
Ако толкова те харесва ще се престраши.. На колко е ? Сигурно няма опит с момичетата и затова. ;-)

LeprikonA
08-26-2011, 21:25
щом е по-затворен няма как да се раздрънка изведнъж, предполагам му трябва време за да се отпусне и се опитвай да го предразположиш към това - говори за себе си нещо и насочвай с въпрос той да ти разкаже по същата тема. с времето ще се отпусне.

ddeennyy
08-26-2011, 21:26
На 14 сме и двамата..някъде 2-3 месеца ни е разликата. Не пише много, но винаги държи да излезнем някъде.. ПРОСТО НЕ ГО РАЗБИРАМ :o

ddeennyy
08-26-2011, 21:27
щом е по-затворен няма как да се раздрънка изведнъж, предполагам му трябва време за да се отпусне и се опитвай да го предразположиш към това - говори за себе си нещо и насочвай с въпрос той да ти разкаже по същата тема. с времето ще се отпусне.



Ох ДАНО! Наистина го харесвам ..

annonimnna
08-26-2011, 21:29
Нямо лошо ти да движиш нещата и да задаваш въпросите...
Ама какво им става на тия момчета бе, напоследък всичко мъжко го е срам :x Ужас... Незнам какво ще правим 8-)

ddeennyy
08-26-2011, 21:34
Нямо лошо ти да движиш нещата и да задаваш въпросите...
Ама какво им става на тия момчета бе, напоследък всичко мъжко го е срам :x Ужас... Незнам какво ще правим 8-)


Гадно работа... 8-)

GLaDOS
08-26-2011, 21:35
Излезте и го напий... гарантиран резултат! Да го замае малко пак става .

arsenalllbaby
08-26-2011, 21:35
Ще се поотпусне момчето тогава, няма къде да ходи. :-D

ddeennyy
08-26-2011, 21:35
Излезте и го напий... гарантиран резултат! Да го замае малко пак става .


Хаха, накрая и това ще стане :-D

Chacho
08-26-2011, 21:38
Хвани го за ръка другия път като излезете. Или пък го напии, само да ти не повърне в краката.

bateman
08-26-2011, 21:39
Излезте и го напий... гарантиран резултат! Да го замае малко пак става .
И на следващия ден като не е пиян какво правим? Пак го напиваме?

Chacho
08-26-2011, 21:42
Е не, много ясно. На другия ден вече сам ще се напива.

oasis
08-26-2011, 21:42
коя зодия е?
искаам да предположа рак или риби. ;д

Иначе говори си квото ти е на душата, той ще се отпусне след време. Щом ти е казал, че те харесва, значи и най-голямата тъпотия да кажеш няма да те помисли за никва. Ддз предразположи го по някъв начин, предизвикай го да говори за себе си, играйте /като в преди изгрев/ на ти му задаваш някакъв по-личен въпрос и той трябва да ти отговори възможно най-честно после той на теб и така, въпреки че на 14 не знам колко лични въпроси можете да си задавате- просто да се поотпусне да говори. Бас ловя, че след време няма да спре да ти говори просто го приеми като някво предизвикателство.

/Иначе ако не си гледала http://www.imdb.com/title/tt0112471/ гледай го <3
Успех ти желая :))

bateman
08-26-2011, 21:44
коя зодия е?
искаам да предположа рак или риби. ;д

Иначе говори си квото ти е на душата, той ще се отпусне след време. Щом ти е казал, че те харесва, значи и най-голямата тъпотия да кажеш няма да те помисли за никва. Ддз предразположи го по някъв начин, предизвикай го да говори за себе си, играйте /като в преди изгрев/ на ти му задаваш някакъв по-личен въпрос и той трябва да ти отговори възможно най-честно после той на теб и така, въпреки че на 14 не знам колко лични въпроси можете да си задавате- просто да се поотпусне да говори. Бас ловя, че след време няма да спре да ти говори просто го приеми като някво предизвикателство.

/Иначе ако не си гледала http://www.imdb.com/title/tt0112471/, гледай го <3
Успех ти желая :))
Не ти се отваря линка

ddeennyy
08-26-2011, 21:45
коя зодия е?
искаам да предположа рак или риби. ;д

Иначе говори си квото ти е на душата, той ще се отпусне след време. Щом ти е казал, че те харесва, значи и най-голямата тъпотия да кажеш няма да те помисли за никва. Ддз предразположи го по някъв начин, предизвикай го да говори за себе си, играйте /като в преди изгрев/ на ти му задаваш някакъв по-личен въпрос и той трябва да ти отговори възможно най-честно после той на теб и така, въпреки че на 14 не знам колко лични въпроси можете да си задавате- просто да се поотпусне да говори. Бас ловя, че след време няма да спре да ти говори просто го приеми като някво предизвикателство.

/Иначе ако не си гледала http://www.imdb.com/title/tt0112471/, гледай го <3
Успех ти желая :))



Всъщност е риби 8-) ... иначе благодаря, дано да се получи ! :)

oasis
08-26-2011, 21:54
Оправих линка:)

А ти коя зодия си, имам предположение ама ай да не се изложа, след успеха ми ;д
Да ти кажа хубаво е че ти си по отворена, защото аз съм няква мълчалива като него
и ако не ме предразположат и не ми покажат, че мога да им се доверя просто не обелвам дума.
Така че спечели му доверието и после става лесно:))
Имам оптимстични очаквания за вас! ;д

SnuEEp
08-26-2011, 22:01
и аз бях така но за един месец се промених кореннО!Сегашно ми гадже ме много надухва и ме кара се гордея с себе си макар че е 2 години по малко от мене .. ти трябва да направиж същото.