PDA

View Full Version : Nokia C6



MilanowPz
08-27-2011, 00:17
Абе много бързо ми пада батерията... за няма и 7-8 часа без да съм го пипал седи си "фул" и като го пипна да вида някоя снимка и хоп айде 1 чартичка ;xx

супер бугнато ... някакво решение ?

Anichkaxxwee
08-27-2011, 00:21
Откога го имаш телефона ..

Може да е от батерията - Смени я

MilanowPz
08-27-2011, 00:23
Значи телефона го имам от скоро ....
купих си го ,,, легнах вечерта заредих го ,,, на другия ден вечерта пак ,,, и на 2-рия ден след купуването тръгнах на път.... на 24-тия час издаде багажа а слушах само малко музика ,,,,

и сега като съм в германия го зареда и пада супер бързо ....

а и на всичкото отгоре слушалките ми имат супер странен звук , изобщо не е като песента ,,, трябва да провера и с други слушалки дали е така ,,,, щот може да е от телефона

Anichkaxxwee
08-27-2011, 00:26
На моя телефон като искам да слушам на слушалки .. Някой песни са само инструментал или въобще не се чува :x :x .Много е гадно! :( :(

MilanowPz
08-27-2011, 00:29
Или пък самата песен инструментала е суввем различен от самата песен .. Наистина е много гадно ...

ти с ц6 ли си ??? ако си такъв кфо праиш с батерията.. колко време ти държи кажи тфа онова ?

Anichkaxxwee
08-27-2011, 00:32
Не аз съм с LG KG800 .. С него съм от както се помня. Скоро ще ми купуват нов и първото, което ще видя как се чува на слушалки! .. Направоо се измъчих!

MilanowPz
08-27-2011, 00:45
Okey

UNITED2
08-27-2011, 00:52
Спирай си приложенията.. като натискаш копчето за влизане в менюто НЕ излизаш от приложението,което си пуснал а просто го минимизираш !
Т.Е приложението си работи и точи батерията... над всяко пуснато приложение има кръгче,виж кои са и ги изключи така няма да ти пада батерията :) А може и да не е от това де ама най вероятно е от това...
А за слушалките,ами и на баща ми на Сонито са такива,доста често срещан дефект,но със сигурност проблема не е в телефона а в слушалките :(

ThEKiNgG
08-27-2011, 12:40
Голям екран голям разход на енергия тъч скрйна също първо си намали якроста на дисплея затваряй приложенията можеш да провериш кой са пуснати като влезеш в мен. натиснеш опциий и показване на отворени приложения после задържаш в/у приложението и затваряш.