PDA

View Full Version : странно



todor9244
08-27-2011, 00:33
четох много мнения и ми харесаха,казвам се Линда ползвам регистрацията на брат ми,защото не ми се помнят нови пароли. и така за 2 дена едната ми гърда наедря и боле6е докъто растеше,мисля че минах пубертетът почти 19 години,защо само едната и нормално ли е? няма бучки нито деформации,просто стана по голяма и хубажа дори но само едната? мн кофти някои знае ли нещо полезно освен че трябва да ходя на лекар.притеснява ме определено,и се дразня защо не стане и другата тка. плсс мерсии :( :( :(

GLaDOS
08-27-2011, 10:12
Вие сте бахти хората ... на по 18-19 пишете като идиоти ! :shock:

След като си на 19 следва че знаеш , че първо трябва да идеш на доктор ,специалист за да ти каже какво ти е .
Мислиш ли че някой от тук ще ти даде компетентен отговор ?

cookie_master
08-27-2011, 19:06
доктор и да се научиш да пишеш
това ти препоръчвам :?

4o4ina
08-27-2011, 21:02
четох много мнения и ми харесаха,казвам се Линда ползвам регистрацията на брат ми,защото не ми се помнят нови пароли. и така за 2 дена едната ми гърда наедря и боле6е докъто растеше,мисля че минах пубертетът почти 19 години,защо само едната и нормално ли е? няма бучки нито деформации,просто стана по голяма и хубажа дори но само едната? мн кофти някои знае ли нещо полезно освен че трябва да ходя на лекар.притеснява ме определено,и се дразня защо не стане и другата тка. плсс мерсии :( :( :(

мисля,че си по-скоро на 12,а не на 19 :?

kalpazanka
08-28-2011, 11:57
Задължително да те види мамолог!