PDA

View Full Version : Има ли желаещи за Тийн Фест ?:)



mupska
08-27-2011, 02:09
Привет на всички тийнове, тийнки, тийнчета и тем подобни :)

Имам новина за вас ! Организирам първият по рода си Тийн фест, който ще се проведе в София в началото на октомври и ще бъде на открито. Много държа да има най - различни ателиета за майсторене на всякакви нещица, ще има сцена с музика, бийтбокс, брейк танци, графити, състезание по баскетбол и още мноооого... Само че проблемът е, че аз отдавна го минах този период и вече определено не съм тийн, затова имам нужда от вашата помощщщ !!! Моля ви ! За да сте доволни всички искам да ми напишете какво искате да се случва на този фест - отворена съм за всякакви идеи, игри, ателиета и каквото ви хрумне - пишете, не се притеснявайте :) Какво ви вълнува, кое би било най - яко за вас и е възможно да се случи на въпросния фест ...? очаквам да има много идеи, така че дерзайте ! Най - добрите идеи ще бъдат реализирани, обещавамм ! :)

Skaarj
09-04-2011, 20:23
Ай да е в обзор на "Space"дискотеката ? там имам дружки и мога да уредя незабравим купон за тея под 18 :-)

Auriss
09-04-2011, 22:13
Алкохол и к*рви

Мхм 8)

NomNomNom
09-04-2011, 23:03
шише водка търговище и Да има караоке :grin:

Verminaard
09-05-2011, 00:37
Да,прочетох какво ще има на сцената и ми се обърнаха червата.Безплатен хероин ще раздавате ли поне?Така както го описваш - на много от присъстващите ще им е необходим.

stefybe
09-10-2011, 19:44
Ай да е в обзор на "Space"дискотеката ? там имам дружки и мога да уредя незабравим купон за тея под 18 :-)

Какво да не би да видях че пише Обзор ... Там е страхотно обожавам го ... Как ми се иска да дойда ... :( :( :( А колкото до феста е добра идея .. :-D :P 8)