PDA

View Full Version : 1 година се занимавам с глупости !



tidbsm
08-27-2011, 08:04
сори за дългия пост
Бях в едно училище с едно момче,3 години по-голямо от мен,и супер много ме дразнеше.Постоянно изскачаше и ме стряскаше от някъде,заяждаше се и бях започнала да го възприемам като "тъпия батко дето се заяжда с мене". Минаха 1-2 години ( вече 3 ) и понеже се преместих от въпросното училище се засичахме много рядко,въпреки че бяхме от един квартал.Пораснах,порасна и той ( доколкото може да се порасне за 2 години де :-D ). Един ден ми иска пълномощно в скайп.Супер много се учудих,защото от сумати и време не се бяхме виждали и изобщо нищо,грам нищо ... Започна отново с тъпите си заяжданки и му теглих една майна.На същия ден се засичаме в квартала и идва при мене прегръща ме,говори ми колко съм красива и едни ей такива работи дето не се връзват с поведението му до този момент ... Минаха няколко дни и ме извика да излезем,съгласих се,макар и само от любопитство ... излязохме,духаше вятър,той ме прегърна и ме целуна ( беше ме първа целувка) ... от тогава нататък всичко се съсипа ... попита ме искам ли да съм с него , отговорих да ... бяхме целия ден заедно и чувствах,че започвам да се привързвам към него.Минаха 1,2,3 дни,а от него вест никаква ... на 3тия ден го виждам и очаквам да дойде и да ме прегърне и отново да се почувствам токова щастлива колкото в онзи ден ... ама той няма братче :Х подмина ме по най-тъпия и долен начин с думите " пиши ми довечера,искам да говоря с тебе " . Прибирам се аз вечерта,пиша му и това което всъщност искаше да ми каже всъщност беше "Не ходим,само приятелство,просто ми омръзна,писна ми ... Не се сърди " Както и да е ... тъпо ми стана ама нямаше к'во да се правя на интересна заради единия тъп и незначителен ден ... впоследствие обаче разбрах,че имам някакви по такива чувствам към него , обаче той си имаше приятелка ... въпреки това се прибирах веднъж,той вървеше сам и в мига,в който щяхме да се разминем ми хвана ръката , усмихна се , намигна ми и продължи .. В този момент почувствах нещо по-голямо и поисках истински да съм с него ... след няколко дни станах така,че дойде в къщи,целувхаме се,гушкахме се и всичко беше супер ... след това продължихме да си пишем , да се виждаме навън ,но пред приятелите му се държеше все едно не е било нищо макар,че беше разказал на всички ... стана така,че ме отвори и .. го обикнах супер силно ... проблема е,че явно той мене не . Идваше вкъщи само,за да ме е*е ... после понеже разбра,че съм спала с неговия най-добър приятел (исках да го пробвам по този начин) станах курва и още незнам си ква ... изприказвахе се много приказки , казах му ,че го обичам , той каза,че иска да с мен , но действия никакви нямаше ... писна ми оставих го ... станах едни скандали между него и мама (заради едно мой дрехи :-D ) и след една седмица ми пише по скайп ,че съм курва,че щели да съберат целия квартал и да ми "скъсат анала " ... не разбирам как може да каже нещо такова на момиче,което е плакало пред него и му е казвало,че го обича ?!

scandalousLady
08-27-2011, 08:14
Не се унижавай повече,зарежи го този.Не виждаш ли,че не му пука на този тъпанар,имай малко уважение към себе си и му бий шута :wink:

LeprikonA
08-27-2011, 08:15
1. години наред подигравки - за кво се хвана с него?
2. по описаното се е държал като гъз, как все като ви третират като боклуци към тях точно се "привързвате".
3. за първа целува четох, после за ебандурене четох, с кого спа, с кого се целува?
4. така и не разбрах кво се иска от нас?

mechtaq_za_teb
08-27-2011, 08:21
Не се занимавай с такъв боклук.

Според мен е било грешка да го протакваш толкова много. Не си ли разбрала какъв е?
Гледай напред и имай самоуважение.

SheDevil
08-27-2011, 08:49
за съжаление е искал само да спи с теб ....
празноглавец.заеби го .давай напред! 8)

prout1
08-27-2011, 08:57
Спала си с най добрия му приятел, за да го пробваш? Ти си не курва, ти си АРХИКУРВА. Напълно го разбирам твоя защо се държи така с тебе, след като е разбрал за това. А че се е държал като задник и преди това е друг въпрос. Но пък ти затова се влюби в него, нали, щото те е мачкал цял живот и затова реши да си разтвориш краката пред него? Абе изобщо и двамата сте пълни идиоти, заслужавате си всичко лошо, което ви се е случило.
Всъщност не разбрах, ти наистина ли си спала с най добрия му приятел, или му каза само за да видиш реакцията? Ако е второто е малко по добре, макар че пак е идиотско. Иначе реакцията му е напълно нормална.

pisenceto90
08-27-2011, 08:58
Майната мууу...Ама ти пък и ти с най-добрия му фр да спиш :D Макар че той си го заслужава ...Кофтито е, че сега могат да те разправят не Ку*** мии направо незнам и аз... Най-добре пълен игнор.

SmilezZz
08-27-2011, 09:46
1. години наред подигравки - за кво се хвана с него?
2. по описаното се е държал като "задни части", как все като ви третират като боклуци към тях точно се "привързвате".
3. за първа целува четох, после за ебандурене четох, с кого спа, с кого се целува? Първата целувка - с тоз',дето в момента е влюбена в него. Е*ането - с тоз' и с неговия най-добър приятел.
4. така и не разбрах кво се иска от нас?
Спри да се занимаваш с него. Да не говорим ,че от една страна и той е прав - от какъв зор легна с най-добрия му приятел ? Щял да го пробва ? Нямаше ли друг начин,та точно този. Нормално в момента да се държи така.

Auriss
08-27-2011, 09:48
Наааййс тролинг ,наайс.

//

Кога пак го дават ветровито да забия някоя мацка ,хммм ? :oops:

S_L_A_D_U_R_K_A
08-27-2011, 10:20
Нужно ли е да обяснявам, че на него не му пука за теб?! Представи си нормалнтите човешки взаимоотношения... така ли си ги представяш! Имай малко гордост и достойнство... в момента, в който се отнесе някой неподобаващо с теб, защо трябва да му пускаш аванта?! Та даже и първият мъж в живота ти да го правиш... Ти сама си си привлякла всичко това, доверявайки му се. Оттам нататък единственото, което можеш да направиш е да го махнеш от живота ти, колкото и да ти е "трудно", вместо да продължаваш да бъдеш негова подметка. Малко грубо звучи, но понякога е нужно някой да ти представи по-директно нещата, за да се вслушаш, но дълбоко в себе си ми се струва, че ти това го знаеш! Жените имаме уникалната способност да предчувстваме нещата, имаме силна интуиция... лошото е, че в повечето случаи си казваме "Не, въобразявам си", а после излизаме прави. :?

blaaablaaablaaa
08-27-2011, 10:43
Я го разкарай тоя!
Ако всичко се е случило скоро (1-2 месеца), е възможно това да е просто привързаност. Била е 1-вата ти целувка, нормално е да се привържеш към него.
Ако се е случило преди повечко време... Все тая! Не го мисли тоя. Забрави го. Не струва. :)

teen4e55
08-27-2011, 11:33
Ех и кво като ти е първия? Точно това те прави к***а - че си се хванала за първия и вече си най-влюбената в света и му даваш всичко, което си пожелае, независимо как се държи с тебе... Да не говорим и това, че си спала с най-добрия му приятел... По-добре забрави тоя откъс от живота си и продължавай напреде и да не ти пука кво си мислят другите. На света има милиарди хора, не е само тоя идиот. Карай напред!

annonimnna
08-27-2011, 11:41
Абе ти сама го каза... Тоя е бил с тебе само заради секса ;)
Яя му бий шута и не се занимавай повече с палячовци.

elysunny
08-27-2011, 12:02
мда, с глупости се занимаваш, вярно е

Hilary_
08-27-2011, 12:56
Искал си е .. получил си го е! От там нататък за него ставаш излишна, к***а и прочие. Извод: СПРИ ДА СЕ ЗАНИМАВАШ С ТОЯ!! ..

LeprikonA
08-27-2011, 14:33
мда, с глупости се занимаваш, вярно е

съгласна

elysunny
08-27-2011, 17:39
1. години наред подигравки - за кво се хвана с него?
2. по описаното се е държал като "задни части", как все като ви третират като боклуци към тях точно се "привързвате".
3. за първа целува четох, после за ебандурене четох, с кого спа, с кого се целува? Първата целувка - с тоз',дето в момента е влюбена в него. Е*ането - с тоз' и с неговия най-добър приятел.
4. така и не разбрах кво се иска от нас?
Спри да се занимаваш с него. Да не говорим ,че от една страна и той е прав - от какъв зор легна с най-добрия му приятел ? Щял да го пробва ? Нямаше ли друг начин,та точно този. Нормално в момента да се държи така.

pandiflysche
08-27-2011, 19:14
Защо изобщо си тръгнала с него след като сама каза, че се е заяждл с теб? Не се занимавай с такъв идиот като него!

Luidgie
08-27-2011, 20:19
А ти на колко си? И как после няма да ти вика курва? И защо изобщо се занимаваш с момче, което мразиш? А да загоряла си, видяла си, че може да стане нещо и си си казала "Що па не?" И са ревеш като циганин на *****. Пффф

tidbsm
08-28-2011, 11:48
1.Не съм му пуснала само защото ми е бил първия ... аз ако съм искала да пусна на първия съм имала много възможности да преспя с приятеля му и преди това.
2.Към приятеля му също имах симпатии преди време,та м,оже би и за това се навих за това,пък и приположение,че ми казваше,че иска да е с мен,че "живота му се променил когато съм го погледнала" би трябвало да е имал все пак някакви чувства и за това му вързах ....
3.Не е постъл така с мене,защото му е било гадно ! За да ми говори с насмешка,че съм спала с приятеля му,значи изобщо не пука(или поне се правеше,че не му пука,незнам ...)

Luidgie
08-28-2011, 12:03
1.Не съм му пуснала само защото ми е бил първия ... аз ако съм искала да пусна на първия съм имала много възможности да преспя с приятеля му и преди това.
2.Към приятеля му също имах симпатии преди време,та м,оже би и за това се навих за това,пък и приположение,че ми казваше,че иска да е с мен,че "живота му се променил когато съм го погледнала" би трябвало да е имал все пак някакви чувства и за това му вързах ....
3.Не е постъл така с мене,защото му е било гадно ! За да ми говори с насмешка,че съм спала с приятеля му,значи изобщо не пука(или поне се правеше,че не му пука,незнам ...) Много си тъпа!!! На колко си? На 12? Кво е тва курвенско мислене бе? Това, че може да имаш нещо неозначава, че трябва да го правиш. Изумена съм колко си проста!!! Заради такива прости пикли като тебе, слагат жените под общ знаменател и то гнусен!

tidbsm
08-28-2011, 12:17
1.Не съм му пуснала само защото ми е бил първия ... аз ако съм искала да пусна на първия съм имала много възможности да преспя с приятеля му и преди това.
2.Към приятеля му също имах симпатии преди време,та м,оже би и за това се навих за това,пък и приположение,че ми казваше,че иска да е с мен,че "живота му се променил когато съм го погледнала" би трябвало да е имал все пак някакви чувства и за това му вързах ....
3.Не е постъл така с мене,защото му е било гадно ! За да ми говори с насмешка,че съм спала с приятеля му,значи изобщо не пука(или поне се правеше,че не му пука,незнам ...) Много си тъпа!!! На колко си? На 12? Кво е тва курвенско мислене бе? Това, че може да имаш нещо неозначава, че трябва да го правиш. Изумена съм колко си проста!!! Заради такива прости пикли като тебе, слагат жените под общ знаменател и то гнусен!
Не съм на 12,на 15 съм и не мога да разбера кое му е курвенското не мисленето ми ... това,че съм можела да има нещо не значело,че трябва да го правя ! Точно за тва казах,че аз ако съм искала да направя нещо преди тва щях да го направя ! Направих го първо с него,защото имах по-силни чувства!! Проста съм била ... много големи заключения си правиш без да ме познаваш,нито да знаеш какво съм преживяла и колко рев съм изревала за въпросното момче !

Luidgie
08-28-2011, 12:24
Проста 15 годишна пикла си. Като си развяваш малолетния задник, ще ревеш. Ако ще река да си изревала! Проста си, не ми е нужно да те познавам, за да си изградя мнение. Погледни се кво си написала и тогава ми обяснявам, че не си тъпа.

tidbsm
08-28-2011, 12:28
Ae кво ме занимаваш с глупости е ! Мисли си квото си искаш , проста съм била ... простата или простия си ти в случая,да седиш и да обясняваш на някой колко е тъп,прост,без да знаеш какво е изпитвал! БАХТИ ЧОВЕКА ! нмз , че ме изнервяш вече !

Luidgie
08-28-2011, 12:36
Ae кво ме занимаваш с глупости е ! Мисли си квото си искаш , проста съм била ... простата или простия си ти в случая,да седиш и да обясняваш на някой колко е тъп,прост,без да знаеш какво е изпитвал! БАХТИ ЧОВЕКА ! нмз , че ме изнервяш вече ! Полека с червеничкото да не те нападне мякой бик. Тва, което казваш е жалък опит за защита. Никога незнаеш, какво знае, човека срещу теб. Уверявам те, че знам много повече от теб, пикло. :)

ilievabe098
08-28-2011, 12:38
я не се занимавай с глупости . продължавай напред и не му мисли .

tidbsm
08-28-2011, 12:38
Ae кво ме занимаваш с глупости е ! Мисли си квото си искаш , проста съм била ... простата или простия си ти в случая,да седиш и да обясняваш на някой колко е тъп,прост,без да знаеш какво е изпитвал! БАХТИ ЧОВЕКА ! нмз , че ме изнервяш вече ! Полека с червеничкото да не те нападне мякой бик. Тва, което казваш е жалък опит за защита. Никога незнаеш, какво знае, човека срещу теб. Уверявам те, че знам много повече от теб, пикло. :)
К'во знаеш бе да му е*а майката ! НИЩО ! за тебе всички са 12 годишни пикли ! бахти садната от живота дето си ! нищо незнаеш,няма и да разбереш,мазохистка !

xPafx
08-28-2011, 12:43
много филми си гледала

Luidgie
08-28-2011, 12:44
Ae кво ме занимаваш с глупости е ! Мисли си квото си искаш , проста съм била ... простата или простия си ти в случая,да седиш и да обясняваш на някой колко е тъп,прост,без да знаеш какво е изпитвал! БАХТИ ЧОВЕКА ! нмз , че ме изнервяш вече ! Полека с червеничкото да не те нападне мякой бик. Тва, което казваш е жалък опит за защита. Никога незнаеш, какво знае, човека срещу теб. Уверявам те, че знам много повече от теб, пикло. :)
К'во знаеш бе да му е*а майката ! НИЩО ! за тебе всички са 12 годишни пикли ! бахти садната от живота дето си ! нищо незнаеш,няма и да разбереш,мазохистка ! :lol: Развесели ме!! Това, че ТИ си пикла, неозначава, че всички са. Ходи се научи на някаква интелигентност и обноски. Вече не е на мода да си прост, ако незнаеш.

tidbsm
08-28-2011, 12:45
Ae кво ме занимаваш с глупости е ! Мисли си квото си искаш , проста съм била ... простата или простия си ти в случая,да седиш и да обясняваш на някой колко е тъп,прост,без да знаеш какво е изпитвал! БАХТИ ЧОВЕКА ! нмз , че ме изнервяш вече ! Полека с червеничкото да не те нападне мякой бик. Тва, което казваш е жалък опит за защита. Никога незнаеш, какво знае, човека срещу теб. Уверявам те, че знам много повече от теб, пикло. :)
К'во знаеш бе да му е*а майката ! НИЩО ! за тебе всички са 12 годишни пикли ! бахти садната от живота дето си ! нищо незнаеш,няма и да разбереш,мазохистка ! :lol: Развесели ме!! Това, че ТИ си пикла, неозначава, че всички са. Ходи се научи на някаква интелигентност и обноски. Вече не е на мода да си прост, ако незнаеш.

Хаха,не думай ... отивай си лягай,че ме дразниш :P

NoMore
08-28-2011, 12:53
При положение, че се е държал пред другите все едно няма нищо между вас и си е имал приятелка не ти ли е станало ясно, че иска само да спи с теб? Айде за подигравките мога да го приема им и такива индивиди, които като си харесат дадено момиче започват да се държат ужасно с нея въпреки, че това е детинско поведение. Но при такова държание той ти е показал съвсем ясно какво иска! Ако и ти си искала секс добре ама щом влагаш и чувства не знам защо си продължила тази връзка... ако може да се нарече такава. Освен това си спала с негов приятел... дали да го пробваш или не това си е чисто курвенско поведение! И да занимавала си се с глупости... време е да спреш пълен игнор и оставяш всичко да отшуми...

xPafx
08-28-2011, 12:56
NoMore , ти не разбра ли,че тя просто явно харесва да се държат с нея като с боклук.. :lol:
другия вариант ,който е съм склонна да мисля, че е истина, че просто гледа много филми и че таз тема не е много вярна..

Luidgie
08-28-2011, 13:00
Хаха,не думай ... отивай си лягай,че ме дразниш :P :-) Сори ама аз съм достатъчно голяма, че да нямам нужда от следобеден сън, малка дрисло.

tidbsm
08-28-2011, 13:01
NoMore , ти не разбра ли,че тя просто явно харесва да се държат с нея като с боклук.. :lol:
другия вариант ,който е съм склонна да мисля, че е истина, че просто гледа много филми и че таз тема не е много вярна..


м да явно харесвам хората да се държат с мене като с боклук и си направи заключението от това,че съм спала с него и той не не ме е отразявал ? ако е така - да ... ама просто имам чувства към него дори да знам,че няма да се промени

xPafx
08-28-2011, 13:11
не е само заради секса.. заради цялото положение.. ти нямаш грам самоуважение..
той не постъпва хубаво, ама и на тебе бая акълец ти липсва... ама щом ти харесва, чукай си главата в стената, нека си те използва.. все повече и повече ще заприличваш на парцал.. ако вече не си..

3oPuTy
08-28-2011, 13:13
Наистина к*рвенско държание ... Оня я унижава,а тя си ляга с него след първите мили думи ... След т'ва се пуска и на най-добрия му приятел ... Да си бяхте направили една тройка като толкова не ти стига един х*й :lol:
Абе момиченце ... Я вземи свали розовите очила и погледни реалността!!!Ако тоя пич на първия ден ти беше казал,че те обича щеше ли да му повярваш?!Е*ати к'ва си заблудена ... Нямам думи просто!!! :shock:
Ти не уважаваш себе си и тялото си,а искаш друг да го прави ... :?

ilievabe098
08-28-2011, 14:41
Ae кво ме занимаваш с глупости е ! Мисли си квото си искаш , проста съм била ... простата или простия си ти в случая,да седиш и да обясняваш на някой колко е тъп,прост,без да знаеш какво е изпитвал! БАХТИ ЧОВЕКА ! нмз , че ме изнервяш вече ! Полека с червеничкото да не те нападне мякой бик. Тва, което казваш е жалък опит за защита. Никога незнаеш, какво знае, човека срещу теб. Уверявам те, че знам много повече от теб, пикло. :)
К'во знаеш бе да му е*а майката ! НИЩО ! за тебе всички са 12 годишни пикли ! бахти садната от живота дето си ! нищо незнаеш,няма и да разбереш,мазохистка ! :lol: Развесели ме!! Това, че ТИ си пикла, неозначава, че всички са. Ходи се научи на някаква интелигентност и обноски. Вече не е на мода да си прост, ако незнаеш.
(сори за спама . ) Luidgie - абе човек , изчетох сумати теми и навсякъде си налагаш мнението ... идеята на форума е да си изкажем мнението и да даваме съвети ... ей много си вярвате някой хора да му се невиди .

Luidgie
08-28-2011, 15:08
Налагам го там където сметна за добре. Там където нуждаещият се има реален проблем го съветвам, там където е безсмислено и пошло използвам, не налагане, а упрекване и ироня. Как пък успя да прочетеш всичките ми мнения нз. Явно си някакъв феномен. Всепак съм полъскана, че се хабиш за мен, но това слабо ме интересува.

ilievabe098
08-28-2011, 15:27
Налагам го там където сметна за добре. Там където нуждаещият се има реален проблем го съветвам, там където е безсмислено и пошло използвам, не налагане, а упрекване и ироня. Как пък успя да прочетеш всичките ми мнения нз. Явно си някакъв феномен. Всепак съм полъскана, че се хабиш за мен, но това слабо ме интересува.
не съм прочела всичките ти мнения . не забравяй , че и ти си бил/а на 12-13-14 и си имала същите проблеми ,като хората във форума на тази възраст. как би се почувствал ако , теб те иронизираха ?.. смяташ за добре да налагаш мнението си , при положение , че не познаваш хората във форума ? ГЕНИАЛНО ! (като в случая... момичето ти каза,че не я разбираш правилно , можеше да спреш да пишеш . ) , съшо така не разбирам какви са тия тъпи и селски обиди от сорта "малка дрисло" ,твоя си работа .
СОРИ ЗА СПАМА, СПИРАМ ДА ПИША .

Luidgie
08-28-2011, 15:35
Ако на тази възраст бях толкова просто боклучаво създание, бих била щаслива, някой да е груб и да казва истината. А не да ме успокояват и подкрепят пошлото и гнусно поведение на дете. Със същият успех, можеш да кажеш на всички да ме дават мнения, защото непознават човека, който има проблем. Мисли преди да пишеш, няма да навреди.

sasha_90
08-28-2011, 19:40
Ще пропусна частта,в която ще изтъквам какво и защо е искал от теб,защото вече си разбрала,надявам се.
Само не ми е ясно,защо след като си разбрала що за стока е след първаата ви целувка,си продължила напред...с него?Трябваше ли да се стигне до тук,че да го осъзнаеш?
Нека тази тема е последното нещо,правейки,което е свързано с неговата личност.Спри да се унижаваш,до сега сигурно ти е стигнало.ИГНОРИРАЙ ГО!И занапред помисли добре преди да допуснеш някого да леглото си.

prout1
08-29-2011, 08:39
Боже колко си зле наистина, надявах се че не си паднала толкова че наистина да спиш с приятеля му само за да му натриеш носа, но уви. Тъпа малка к.урва, че и си вярваш. Чувства имала, ПХАХАХАХАХАХА :lol: :lol:

missapple
08-29-2011, 09:19
Остави го, не се унижавай по този начин. Няма смисъл да плачеш за някой, който не плаче за теб. Бори се когато си заслужава и забрави,когато не си струва ! И смело на пред ,защото след дъжда се появява дъгата. Сигурна съм ,че и за теб ще се появи по-добър !!! :)

horacio
08-29-2011, 10:30
Еби му майката на тоя боклук.