PDA

View Full Version : Какво ми има?



letinova
08-27-2011, 08:19
Бях писала това в една друга тема, но никой не ми отговори..

Миналата седмица отидох на гинеколог за нередовна менструация и той ме прегледа на видеозон.. Оказа се, че съм точно пред менструация и ми каза, че до края на миналата седмица трябва да ми дойде.. Да ама все още не е.. От време на време ме боляха яйчниците и гърдите, но вече всичко спря.. Докторът каза ако до края на тази седмица не ми дойде, да отида при него за да ми предизвика менструацията, само че аз нямам възможност, защото заминах на почивка и скоро няма да мога да отида.. Доста съм объркана и разтревожена, но не мисля, че е редно да се притеснявам за бременност, след като доктора нищо не видя? .. :(

sexytty
08-27-2011, 08:28
Спокойно ,, може и да е от смяната на климата. :)

granger
08-27-2011, 08:32
Всичките тези смени на климат и пътувания могат да го забавят. Случвало ми се е да подрани , случвало ми се е и да закъснее заради пътувания!

GossipGirl89
08-27-2011, 09:41
От климата е, споко. Спри да го мислиш толкова и ще ти дойде.

annonimnna
08-27-2011, 11:17
Притеснението също оказва влияние... Щом гинеколотъг не е видял нищо, значи няма нищо тревожно :)

Anja
08-27-2011, 16:43
Спокойно, ще ти дойде. :)

prostobog
08-27-2011, 16:45
Смяната на климата влияе много на месечният цикъл.
Спокойно, здрава си и не си бременна ! ;)

Shturrrche88
08-27-2011, 16:51
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

prostobog
08-27-2011, 16:53
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

Пълни щуротии, видеозона може да установи още на втората седмица от зачеването

Shturrrche88
08-27-2011, 16:55
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

Пълни щуротии, видеозона може да установи още на втората седмица от зачеването
Леле майкоооо.......къде си напнал да спориш за глупости и да ми обясняваш глупости.
Не винаги се вижда на видеозон преди 3-4 седмица... Не ми обяснявай поне за това, защото съм доста по наясно от теб!

prostobog
08-27-2011, 16:56
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

Пълни щуротии, видеозона може да установи още на втората седмица от зачеването
Леле майкоооо.......къде си напнал да спориш за глупости и да ми обясняваш глупости.
Не винаги се вижда на видеозон преди 3-4 седмица... Не ми обяснявай поне за това, защото съм доста по наясно от теб!

Зависи от видеозона, от това какво ти правят на самият преглед с видеозон и т.н
Едва ли си по-наясно,сестро

Shturrrche88
08-27-2011, 16:57
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

Пълни щуротии, видеозона може да установи още на втората седмица от зачеването
Леле майкоооо.......къде си напнал да спориш за глупости и да ми обясняваш глупости.
Не винаги се вижда на видеозон преди 3-4 седмица... Не ми обяснявай поне за това, защото съм доста по наясно от теб!

Зависи от видеозона, от това какво ти правят на самият преглед с видеозон и т.н
Едва ли си по-наясно,сестро
Е, ако ти си бил бременен, и си минал през 3 видеозона, преди да ти пуснат кръвни изследвания, за да отчетат бременност-ще призная, че си по-наясно от мен!

08-27-2011, 18:31
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

Пълни щуротии, видеозона може да установи още на втората седмица от зачеването
Забременявал ли си че да знаеш?? Мога да ти кажа, че при мене не се установи бременност ДО 5та седмица!

kalpazanka
08-27-2011, 18:43
Все пак няма да е излишен още един преглед....А и (не поставям диагноза!!!!!) по принцип в първата 1-2 седмици от видеозон трудно може да се установи бременност, за това се пускат и кръвни тестове...

Пълни щуротии, видеозона може да установи още на втората седмица от зачеването
Тц. Пета седмица.

letinova
08-27-2011, 19:07
Да, ама той след като ми каза, че съм точно пред цикъл, как ще стане да съм бременна?

08-27-2011, 19:26
Да, ама той след като ми каза, че съм точно пред цикъл, как ще стане да съм бременна?
С мерак. Просто си направи един тест.