PDA

View Full Version : Просто проблем... :shock:



It
08-27-2011, 11:08
Здрасти на всички!
Значи тука имаме проблем с един човек,който според нас има нужда от маалко помощ.Така де:момче е,на 14.Обаче не е нормално да не е гледал екшън а само сапунки (от онези турски,корейски и латиноамерикански).Не излиза навън а е само на компа , което е умопобъркващо и после телевизора.Нужно ли е да уточнявам повече...ми малко си пада слабак човека ама него виня.И е малко грубо от наша страна да се опитваме да го променяме ,все пак си е такъв какъвто е ,но е малко ненормално винаги да се оставя да го бият останалите..(бие го човек който го бие целият клас-вече някой схващали за кво говоря) :shock:
Някой има ли някви идеи как да се стегне човека ?

supereightepic
08-27-2011, 12:24
И като е слаб и не иска да се бие как да отвърне на цял клас ,който го налага.
..просто сте отрепки за мен..
..и при такова отношение момчето просто не иска да излиза .
// няма да коментирам,че има хора,които се радват на собствената си компания и им е хубаво да си седят вкъщи и да гледат филми и т.н ..
оставете го да си живее живота както той иска.

XinZhao
08-27-2011, 12:36
И като е слаб и не иска да се бие как да отвърне на цял клас ,който го налага.
..просто сте отрепки за мен..
..и при такова отношение момчето просто не иска да излиза .
// няма да коментирам,че има хора,които се радват на собствената си компания и им е хубаво да си седят вкъщи и да гледат филми и т.н ..
оставете го да си живее живота както той иска.
-.- Въпросът беше как да му се помогне. Като не разбираш к'во е положението, не ми е ясно що критикуваш, че и можеш да определиш някого като "отрепка". Моляте, следващия път като решиш да се правиш на зрял/а, не се съветвай с филмчета на Дисни и понаучи значението на някой думи преди да ги използваш. Капиш?

Проблемът е, че човекът не иска да си помогне за нищо. Има си проблеми в семейството и искаме да му помогнем. Изтърканото "просто бъдете до него" не върши работа, просто понеже няма как да помогнеш на някой, който не опитва.

SmilezZz
08-27-2011, 12:46
А ти за какъв/каква се имаш XinZhao,че изкарваш него като най-голямата отрепка. Не искал да се бие и това ли го прави слабак ? Нали знаеш,че тихите води са най-опасни ? А защо не излиза ли ? А с кого да излиза момчето ? С такива като вас ,които ще се опитат да налагат мнението си,да го обиждат,а уж искали да му помогнат :?

XinZhao
08-27-2011, 12:53
А ти за какъв/каква се имаш XinZhao,че изкарваш него като най-голямата отрепка. Не искал да се бие и това ли го прави слабак ? Нали знаеш,че тихите води са най-опасни ? А защо не излиза ли ? А с кого да излиза момчето ? С такива като вас ,които ще се опитат да налагат мнението си,да го обиждат,а уж искали да му помогнат :?
Очевидно няма да стане работата, ще помоля OPа да изтрие темата, понеже явно хората в тоя форум имат единствено умението да тролват и да критикуват без да знаят нищо.
Мир.

Madara1233
08-27-2011, 13:06
Сега да се изясним малко. Не сте разбрали ситуацията. Въпросното момче е нещо особенно, което определено няма да му е по-нататъшният живот. Знам че с времето идва и акъла, ама има няколко подробности.

1. Той се държи като дете. В буквалния смисъл. Ако ви кажа, че преди една година той е бил нормален би било що-годе вярно. Играеше игри, псуваше си наволя (нещо което повечето хора правят, не казвам че е добро качество) и т.н. После става нещо неочаквано. Тръгваме на училище и аз чувам български озвучител на Дисни Ченъл. Сега извинявайте, ама не може човек да почне да говори ей така. Извод: Много телевизия, при това едно и също, при това детски филмчета. Не казвам че е лошо ама това е прекалено.

2. Същата година той се превръща в нещо уникално. Какво бихте направили вие, ако ви тормозят физически, бутнат ви в радиатор и си одерете крака до кост?

а) Учител/Директор/Родител/etc.
б) Бой

Нашия човек се ухили и насила го пратиха у тях. Е какво е това сега?

За друго в момента не се сещам.