PDA

View Full Version : РАЗВИВАМ СЕ МНОГО БЪРЗО!



blueeyeddevil
08-27-2011, 12:34
Здравейте :) Ще започна направо. Тази година ще съм в 7 клас и съм 70 килограма и съм 175 см висок. Не съм дебел, а просто напомпан и мускулест (не се хваля!) расте ми и брада. Ходя на фитнес, но не пия добавки! Просто се чудех дали няма да ме приемат по-странно и да ме мислят за некав побойник или мотант може би :D .. Кажете как мислите дали ще е странно момче в 7 клас да изглежда направо като мъж. Не знам защо се развивам толкова бързо!?

П.П - Моля без подигравки за мен тва си е сериозно! И дали има някой друг освен мен който се развива така?

DaNGeRousLy
08-27-2011, 12:36
Като те видят колко си умствено развит - няма.

SmilezZz
08-27-2011, 13:57
Не виждам нищо лошо в това,че се развиваш по-бързо от другите. А това ,че се поддържаш е още по-добре. Сега дишай спокойно.
Учи си ,забавлявай се и всичко останало. Стига да не си създадеш комплекси относно развитието.

sapphire5
08-27-2011, 14:32
Здравейте :) Ще започна направо. Тази година ще съм в 7 клас и съм 70 килограма и съм 175 см висок. Не съм дебел, а просто напомпан и мускулест (не се хваля!) расте ми и брада. Ходя на фитнес, но не пия добавки! Просто се чудех дали няма да ме приемат по-странно и да ме мислят за некав побойник или мотант може би :D .. Кажете как мислите дали ще е странно момче в 7 клас да изглежда направо като мъж. Не знам защо се развивам толкова бързо!?

П.П - Моля без подигравки за мен тва си е сериозно! И дали има някой друг освен мен който се развива така?

е супер, кво? д; кефи се, че е така :)

Anesha17
08-27-2011, 17:16
После когато спреш да растеж,другите пък ще почнат и ще се изравниш с тях.Спокойно ще бъдеш ГМО създание най-много година.И може да имаш подигравки,че си мутирал,ама какво пък,не се обиждай.
:D

blueeyeddevil
08-27-2011, 17:26
http://prikachi.com/images/561/3745561q.jpg :) Значи за ся тва е положението - не е кой знае кво ама в сравнение с другите тролчета съм все едно 10 клас :D :-D

teen4e55
08-27-2011, 18:22
Ем радвай се и си живей живота...? Кво може друго да направиш. Може да ти препоръчаме хапчета против растеж аххахах :D

Moderatorius
08-27-2011, 19:03
Аз в 8ми клас като тръгнах, имаше едно момче, наборче, а си мислех, че е 12ти клас. В резултат беше доста харесван, но след 4 години хич не се е променил, все си е същият. Иначе тва може да ти е само в плюс.

andjiandjiandji
08-27-2011, 19:59
Здравейте :) Ще започна направо. Тази година ще съм в 7 клас и съм 70 килограма и съм 175 см висок. Не съм дебел, а просто напомпан и мускулест (не се хваля!) расте ми и брада. Ходя на фитнес, но не пия добавки! Просто се чудех дали няма да ме приемат по-странно и да ме мислят за некав побойник или мотант може би :D .. Кажете как мислите дали ще е странно момче в 7 клас да изглежда направо като мъж. Не знам защо се развивам толкова бързо!?

П.П - Моля без подигравки за мен тва си е сериозно! И дали има някой друг освен мен който се развива така?
Изглеждаш много добре ..ако си пич , няма да имаш проблеми . Кефи се на живота и да не ти пука.

cookie_master
08-27-2011, 20:03
Брада в 7 клас :shock: ехха
иначе изглеждаш по-голям от 13 годишен и няма нищо лошо в това :)

ameli
08-27-2011, 21:49
http://prikachi.com/images/561/3745561q.jpg :) Значи за ся тва е положението - не е кой знае кво ама в сравнение с другите тролчета съм все едно 10 клас :D :-D

По нищо не бих казала, че си 7 клас :-o лол.. мии не знам, може да ти е в плюс предполагам.. и МУТАНТ се пише, не мотант.

4o4ina
08-27-2011, 21:59
това трябва да е ебавка :shock:

Haker4ity
08-27-2011, 23:08
пхаахах нищо общо с 98 си :D , фейк тема :?

FuckedUp
08-28-2011, 08:44
Фейл за самореклама.

blueeyeddevil
08-28-2011, 14:06
Темата не е фейк! Казах ви че се развивам бързо, а и съм 97 а не 98 :)

blueeyeddevil
08-28-2011, 14:08
Фейл за самореклама.

Човече ква самореклама има ли ти нещо?!

kalpazanka
08-28-2011, 14:35
Изследвания правени ли са ти?
На ендокринолог ходил ли си?

4o4ina
08-28-2011, 14:41
Тази година ще си 7 клас,а си 97? :shock:

prostobog
08-28-2011, 16:52
Здравейте :) Ще започна направо. Тази година ще съм в 7 клас и съм 70 килограма и съм 175 см висок. Не съм дебел, а просто напомпан и мускулест (не се хваля!) расте ми и брада. Ходя на фитнес, но не пия добавки! Просто се чудех дали няма да ме приемат по-странно и да ме мислят за некав побойник или мотант може би :D .. Кажете как мислите дали ще е странно момче в 7 клас да изглежда направо като мъж. Не знам защо се развивам толкова бързо!?

П.П - Моля без подигравки за мен тва си е сериозно! И дали има някой друг освен мен който се развива така?

1. Не си напомпан - смешен си и комплексиран
2. Не си висок - 175см не е кой-знае каква височина за момче на 14
3. 75 кг и какво от това?
4. Няма какво да напомнаш, на 14 ти и пишка нямаш която да напомпаш!
5. Ако искаш да те приемат като побойник - ще те бият ежедневно, защото не си побойник, а искаш да си такъв
6. Не се притеснявай - нормално ЛАПЕ си!

blueeyeddevil
08-29-2011, 08:42
Изследвания правени ли са ти?
На ендокринолог ходил ли си?

Да правени са ми изследвания, следователно ми казаха че имам такъв ген, а не е нещо притеснително казаха че ако има проблеми ще се изпишат хапчета! :)

blueeyeddevil
08-29-2011, 08:47
Здравейте :) Ще започна направо. Тази година ще съм в 7 клас и съм 70 килограма и съм 175 см висок. Не съм дебел, а просто напомпан и мускулест (не се хваля!) расте ми и брада. Ходя на фитнес, но не пия добавки! Просто се чудех дали няма да ме приемат по-странно и да ме мислят за некав побойник или мотант може би :D .. Кажете как мислите дали ще е странно момче в 7 клас да изглежда направо като мъж. Не знам защо се развивам толкова бързо!?

П.П - Моля без подигравки за мен тва си е сериозно! И дали има някой друг освен мен който се развива така?

1. Не си напомпан - смешен си и комплексиран
2. Не си висок - 175см не е кой-знае каква височина за момче на 14
3. 75 кг и какво от това?
4. Няма какво да напомнаш, на 14 ти и пишка нямаш която да напомпаш!
5. Ако искаш да те приемат като побойник - ще те бият ежедневно, защото не си побойник, а искаш да си такъв
6. Не се притеснявай - нормално ЛАПЕ си!

1. Не съм комплексиран - ти си!
2. За височината може би си прав
3. 75 кг какво от това ли? Ами не е нормално!
4. Чрез мен ли показваш колко ти е малък?! :-P
5. Горкия били са те ежедневно в 7 клас.. съчувствам ти!
6. Не съм много нормално лапе!
И ще те помоля другия път без такива изказвания защото не ме познаваш и грам, не съм те питал за другите неща които си описал, а просто дали е нормално да се развивам така! Лекарите си казаха мнението тук търся и вашето за да съм по-сигурен! Благодаря на всички които писаха :)

prostobog
08-29-2011, 16:30
Здравейте :) Ще започна направо. Тази година ще съм в 7 клас и съм 70 килограма и съм 175 см висок. Не съм дебел, а просто напомпан и мускулест (не се хваля!) расте ми и брада. Ходя на фитнес, но не пия добавки! Просто се чудех дали няма да ме приемат по-странно и да ме мислят за некав побойник или мотант може би :D .. Кажете как мислите дали ще е странно момче в 7 клас да изглежда направо като мъж. Не знам защо се развивам толкова бързо!?

П.П - Моля без подигравки за мен тва си е сериозно! И дали има някой друг освен мен който се развива така?

1. Не си напомпан - смешен си и комплексиран
2. Не си висок - 175см не е кой-знае каква височина за момче на 14
3. 75 кг и какво от това?
4. Няма какво да напомнаш, на 14 ти и пишка нямаш която да напомпаш!
5. Ако искаш да те приемат като побойник - ще те бият ежедневно, защото не си побойник, а искаш да си такъв
6. Не се притеснявай - нормално ЛАПЕ си!

1. Не съм комплексиран - ти си!
2. За височината може би си прав
3. 75 кг какво от това ли? Ами не е нормално!
4. Чрез мен ли показваш колко ти е малък?! :-P
5. Горкия били са те ежедневно в 7 клас.. съчувствам ти!
6. Не съм много нормално лапе!
И ще те помоля другия път без такива изказвания защото не ме познаваш и грам, не съм те питал за другите неща които си описал, а просто дали е нормално да се развивам така! Лекарите си казаха мнението тук търся и вашето за да съм по-сигурен! Благодаря на всички които писаха :)

1.Мене няма кое да ме комплексира, повярвай ми.
2. Ето на едно мнение сме за височината
3. 75кг не са много, това че за теб са - не значи, че рално са много!
4. Малък, малък - относително е, ако 17см е малък - значи ми е такъв 8)
5. Мене не са ме били, нито в 7-ми, нито в 8ми, нито в 9ти,нито в 10ти,нито в 11, ниво в 12 ти :) Просто не можеха
6. да, прав си, не си нормално лапе - ти си комплексирано лапе

Shturrrche88
08-29-2011, 16:46
Не мисля, че е фейк.
Имах съученик в 8ми клас, който изглеждаше на 20 години. Едно, че му растеше брада, и то доста бързо и много гъста, второ, че беше висок 191см и тежеше към 100кг. Не беше дебел, нямаше една тлъстинка по себе си, защото е спортист и си тренираше активно. Но изглеждаше мноооого по-голям от всички нас. Така, че се случват и такива неща.

Пич, може физически да си се развил бързо, но като те чета-умствения ти багаж напълно отговаря на възрастта ти.
А 70кг за момче са напълно нормално тегло, особено ако тренира.

victoriassecret1
08-29-2011, 17:42
Да правени са ми изследвания, следователно ми казаха че имам такъв ген, а не е нещо притеснително казаха че ако има проблеми ще се изпишат хапчета! :)

Значи няма за какво да се притесняваш. : )
Нормално е.

association
08-29-2011, 21:23
Не изглеждаш изобщо на 7ми клас!!! :shock: И на мене фейк ми се струва.... :?
Ама пък си хубав, или този на когото е снимката. 8-)

IlovEmyPuffYToY
08-30-2011, 00:46
иии защо си 97 пък ще си 7 клас??? Не знам, но заради това,4е повтаряш-може на умствен багаж да си малко закъснял ии това за това да си компенсирал в телесния багаж :-P(шегувам се....е, донякъде :)) Ами отиди на лекар.....Тук, в този форум, да пишеш е пос;едното нещо, което е добре да направиш (не се заяждам, сериозна съм :) ) иии аз ти вярвам, но.....най-добре е да си отидеш на лекар пак и то разли4ен, да видим той какво ще каже.........Да, в твой плюс е, наистина си много готин, както казаха преди мен, но не е нормаално....Е, надявам се да съм помогнала ..... :)

IlovEmyPuffYToY
08-30-2011, 00:51
сори, не можах да се сдържа-Абе 4ове4е, да не си снимал баща си?????? :shock: :shock: :shock: Не обръщайте внимание на спам-а, 4етете по-горния ми пост :D

Shturrrche88
08-30-2011, 13:13
иии защо си 97 пък ще си 7 клас??? Не знам, но заради това,4е повтаряш-може на умствен багаж да си малко закъснял ии това за това да си компенсирал в телесния багаж :-P(шегувам се....е, донякъде :)) Ами отиди на лекар.....Тук, в този форум, да пишеш е пос;едното нещо, което е добре да направиш (не се заяждам, сериозна съм :) ) иии аз ти вярвам, но.....най-добре е да си отидеш на лекар пак и то разли4ен, да видим той какво ще каже.........Да, в твой плюс е, наистина си много готин, както казаха преди мен, но не е нормаално....Е, надявам се да съм помогнала ..... :)
Ако е роден края на 97, най-вероятно е тръгнал на училище с набор 98...
Ако четеше щеше да видиш, че е ходил на лекар... и няма какво различно нещо да му каже.
За бога хора, това не е мутация, а ген. Има хора, които физически се развиват по-бързо от останалите и нито са бъгнати, нито нищо... :-x

IlovEmyPuffYToY
08-30-2011, 13:20
иии защо си 97 пък ще си 7 клас??? Не знам, но заради това,4е повтаряш-може на умствен багаж да си малко закъснял ии това за това да си компенсирал в телесния багаж :-P(шегувам се....е, донякъде :)) Ами отиди на лекар.....Тук, в този форум, да пишеш е пос;едното нещо, което е добре да направиш (не се заяждам, сериозна съм :) ) иии аз ти вярвам, но.....най-добре е да си отидеш на лекар пак и то разли4ен, да видим той какво ще каже.........Да, в твой плюс е, наистина си много готин, както казаха преди мен, но не е нормаално....Е, надявам се да съм помогнала ..... :)
Ако е роден края на 97, най-вероятно е тръгнал на училище с набор 98...
Ако четеше щеше да видиш, че е ходил на лекар... и няма какво различно нещо да му каже.
За бога хора, това не е мутация, а ген. Има хора, които физически се развиват по-бързо от останалите и нито са бъгнати, нито нищо... :-x Aко оби4аш, не се заяждай с мен :)

Shturrrche88
08-30-2011, 15:06
иии защо си 97 пък ще си 7 клас??? Не знам, но заради това,4е повтаряш-може на умствен багаж да си малко закъснял ии това за това да си компенсирал в телесния багаж :-P(шегувам се....е, донякъде :)) Ами отиди на лекар.....Тук, в този форум, да пишеш е пос;едното нещо, което е добре да направиш (не се заяждам, сериозна съм :) ) иии аз ти вярвам, но.....най-добре е да си отидеш на лекар пак и то разли4ен, да видим той какво ще каже.........Да, в твой плюс е, наистина си много готин, както казаха преди мен, но не е нормаално....Е, надявам се да съм помогнала ..... :)
Ако е роден края на 97, най-вероятно е тръгнал на училище с набор 98...
Ако четеше щеше да видиш, че е ходил на лекар... и няма какво различно нещо да му каже.
За бога хора, това не е мутация, а ген. Има хора, които физически се развиват по-бързо от останалите и нито са бъгнати, нито нищо... :-x Aко оби4аш, не се заяждай с мен :)
Как пък реши, че се заяждам с теб?

IlovEmyPuffYToY
08-30-2011, 15:13
Прекалено лесно е да се предположи :) Простто изразих мнение
1.не съм казвала, 4е е нещо по-усобен от нас
2.Само предположих, 4е е повтарял (това само той може да си го каже) и после казах това е шега и да не го приема на сериозно
3.Ето това-" :-x " ми изглежда като заяждане :)
4. ПРОСТО ИЗРАЗИХ МНЕНИЕ С НАДЕЖДАТА ТА ПОМОГНА (не знам дали съм му помогнала, но просто се надявам) :)

Shturrrche88
08-30-2011, 15:23
Прекалено лесно е да се предположи :) Простто изразих мнение
1.не съм казвала, 4е е нещо по-усобен от нас
2.Само предположих, 4е е повтарял (това само той може да си го каже) и после казах това е шега и да не го приема на сериозно
3.Ето това-" :-x " ми изглежда като заяждане :)
4. ПРОСТО ИЗРАЗИХ МНЕНИЕ С НАДЕЖДАТА ТА ПОМОГНА (не знам дали съм му помогнала, но просто се надявам) :)
Последен спам в тая тема, защото ми стана смешно.
Моя коментар беше по цялата тема и не един съвет да отиде на лекар, все едно е нещо ненормално момчето.
За повтарянето нищо не съм казала....
Емотиконката не беше насочена към теб, така че предположенията ги прави, след като помислиш хубаво и прочетеш поста, който коментираш.

IlovEmyPuffYToY
08-30-2011, 15:31
ок, извинявай :) Но спам-продължавай с фитнеса добре ти е отразява и даже си много красив...Какво като се развиваш малко по-бързо от другите :) По-добре по-бързо, отколкото цял живот да си стоиш нисък, слааботелесен, абе недоразвит :) Супер си си недей толкова да му мислиш-това не е някаква болест-нормално е на твоите години да се развиваш :) ...Е, малко по-бързи4ко ....