PDA

View Full Version : В цикъл на море



wiiwa
08-27-2011, 12:59
Този месец цикълът ми не е идвал .. имаше малко пролитие .. то не беше точно кръв, ами едно такова тъмно червено и след време спря, та да смятам ли, че цикълът ми е минал? Утре заминавам на море, как да преодвравя цикълът ми да дойде тогава ?

Гледах други такива теми, не намерих отговор на въпроса ми ..

SmilezZz
08-27-2011, 13:10
Може да е минал,може и да не е . Знам ли. За всеки случай си вземи тампони. Иначе друг начин не виждам ,ако случайно ти дойде ,докато си на море.

gummybear
08-27-2011, 13:11
Майко колко такива теми има ..

ние пък отде да знаем :-o

wiiwa
08-27-2011, 13:12
Може да е минал,може и да не е . Знам ли. За всеки случай си вземи тампони. Иначе друг начин не виждам ,ако случайно ти дойде ,докато си на море.

помислих си за това, но ми е адски неудобно, девствена съм и с тампон не мога да се мръдна ..

ValLoveYa
08-27-2011, 13:36
^Зависи от това дали го поставяш правилно

sm_95
08-27-2011, 14:34
Ако сложиш тампона правилно ИЗОБЩО няма да го усещаш.
Прочети как точно се слага (има указания в повечето кутии).

П.с. Хубаво е да го сменяш след всяко влизане във водата.
И между другото има поне 50 такива теми и щеше да ти отнеме 5 минути да потърсиш някоя. :x

08-27-2011, 15:29
тампони-не-слаагай. С-превръзка-и-по-тъмен-бански-може-и-да-се-къпеш-аз-така-права-никой-няма-да-знае-:P

koshtramba
08-27-2011, 15:56
^ Да, разбрахме за тебе, че си най-гнусната!

08-27-2011, 16:00
майкати-е-гнусна!

Korrnyy
08-27-2011, 16:03
С превръзка на плаж??? :shock: Хахаха слагай тампон.

the_best_f
08-27-2011, 16:05
Kifla или както там се пишеш - и какво толкова ще стане, ако пишеш правилно?

По темата - ние няма как да знаем как стоят нещата. Ако ти дойде на морето, или не влизай във водата, или си сложи тампон. Не ти препоръчвам хапчета и тем подобни.

koshtramba
08-27-2011, 16:24
Сигурно не й работи space-а, хахахаах, сочете я с пръст! :lol:

the_best_f
08-27-2011, 16:37
Грозно е да обижда и да пише "майкати". Не морализаторствам.
Извинявам се за спама.

freegirl17
08-27-2011, 16:41
Докато бях на море и на мен трябваше да ми дойде. Аз пиех по 5 вит. Ц сутрин и не ми дойде, но когато спрях ми дойде след няколко часа(беше адската болка :( ). Но ти щом имаш течение пробвай нещо друго : слагаш си някакви по-изрязани гащи с превръзка и отгоре банския :-D
а в морето влизаш до колената.Една приятелка беше така и никой не разбра че е в цикъл :grin:

Успех! :-)

08-27-2011, 16:49
Грозно е да обижда и да пише "майкати". Не морализаторствам.
Извинявам се за спама.

одавна-всички-знаят-обиди-ли-ме-някой -какво-права--ще-я-обиждам-колкото--искам -така-че--не-се-занимавайте-с-мен!

teen4e55
08-27-2011, 17:17
^ебати спамерката :D

Иначе по темата решения много: тампони, превръзки, стоейки само на плажа... зависи кой ще избереш. С тампони мисля, че е най-добре - въпроса е да ги слагаш правилно.

koshtramba
08-27-2011, 17:45
Грозно е да обижда и да пише "майкати". Не морализаторствам.
Извинявам се за спама.

одавна-всички-знаят-обиди-ли-ме-някой -какво-права--ще-я-обиждам-колкото--искам -така-че--не-се-занимавайте-с-мен!

Научи се да пишееееш!

FuckingFreak
08-27-2011, 19:06
Не знам за вас, но аз съм девствена, пробвах да си сложа тампон, направих всичко както си беше описано в кутията и не стана нищо. Тоест, стана де, но ходех като патка, не можех да седна нормално (ваденето беше още по-трагично от слагането), не знам аз ли съм тясна, но определено доста си ме боля... Другият вариант е превръзка и влизаш до колената ..

А относно Кифлата - до като има кой да ѝ прави забележки на това как пише и как не, тя ще продължава да пуска безсмислени отговори, защото явно вниманието ѝ липсва :)

kifla345
08-27-2011, 19:28
:shock: как става тоя номер да се къпеш с превръзка?Нали именно тя трябва да попива това което изтича,а като влезнеш в водата тя ще се напои и изобщо не го прави в никакъв случай.Ако толкова държиш да се печеш и да си по бански мисля че идеята с гащите не е никак лоша.За тампон-и аз съм девствена и съм пробвала не е чак толкова зле просто спазвай много стриктно указанията използвай mini тампони и ги изпробвай преди да отидеш на плаж за да си сигурна че няма да ти е некомфортно през цялото време.Дано съм помогнала.

sm_95
08-27-2011, 20:03
xxKiFlAxx от една страна ми е забавно да ти чета постовете, но от труга ми е жал, че умнственият ти капацитет е толкова малък и си така неграмотна. :)

FuckingFreak щом си го усещала, значи не си го поставила правилно и достатъчно навътре. Аз бях така първите няколко пъти, дори сега понякога ми се случва да го усещам и просто го намествам малко по-навътре. Опитай пак, за да не си развалиш почивката.
И отново казвам ако имаш възможност сменяй го след всяко влизане във водата.

08-27-2011, 20:20
тъпитее..млъквайте-ще-пиша-както-си-искам-мнннн-сте-под-мен-да-се-занимавам с-вас-:razz: смешки
айде

rusoto_baby_f
08-28-2011, 15:18
Докато бях на море и на мен трябваше да ми дойде. Аз пиех по 5 вит. Ц сутрин и не ми дойде, но когато спрях ми дойде след няколко часа(беше адската болка :( ). Но ти щом имаш течение пробвай нещо друго : слагаш си някакви по-изрязани гащи с превръзка и отгоре банския :-D
а в морето влизаш до колената.Една приятелка беше така и никой не разбра че е в цикъл :grin:

Успех! :-)

Няма смисъл да се тровиш с хапчета..И аз съм в същото положение..Ще си слагам тампони и т`ва е ..

bubkaa93
08-28-2011, 15:27
тампони-не-слаагай. С-превръзка-и-по-тъмен-бански-може-и-да-се-къпеш-аз-така-права-никой-няма-да-знае-:P

Към авторката никога не влизай в морето,като си с превръзка виждала съм такива момичета ужасно е.Ако ти дойде и си на море слагаш едни тампон,ако не ти е удобно с него си сложи превръзка.Най-важното,ако ти е дошло не влизай в морето.

angel4e3
09-23-2011, 17:38
аз пък от една приятелка знам че ако влезеш във морето,тоест когато си във водата няма да ти тече защото се образувало нещо като вакуум.Тя е ходила на плуване и знае със сигурност,ама следкато излезеш от водата ..или превръзка или тампон :)