PDA

View Full Version : Ще помоля за отгорови на 2 въпросчета :)



borislav4491
08-27-2011, 14:13
Здравйте teen-i :)
1. Има едно момиче, което го харесвам. И двамата си го знаем, но проблема ми е, че тя не е от моя град. Не знам какво прави и с кого излиза. Сигорен съм, че има много по красиви от мене.
Мога да отида до нейния град, но само за 2 дена можеби 2-3 пъти в годината. Не знам как да я задържа по интернет. Сега само вечер си пишем и говорим. :(
Ако може малко предложения, ще съм много благодарен. :)

scandalousLady
08-27-2011, 14:17
Не ти препоръчвам връзка от разстояние

LeprikonA
08-27-2011, 14:20
Здравйте teen-i :)
1. Как може човек да си промени организма/характера?
Аз съм срамежлив и това ми пречи донякъде.
2. Има едно момиче, което го харесвам. И двамата си го знаем, но проблема ми е, че тя не е от моя град. Не знам какво прави и с кого излиза. Сигорен съм, че има много по красиви от мене.
Мога да отида до нейния град, но само за 2 дена можеби 2-3 пъти в годината. Не знам как да я задържа по интернет. Сега само вечер си пишем и говорим. :(
Ако може малко предложения, ще съм много благодарен. :)

да си промениш характера - трудно, братко, трудно, все едно себе си да промениш. за връзката от разстояние - още по-трудно, само ще се измъчиш с това (като гледам вече си започнал).

borislav4491
08-27-2011, 14:22
може да се каже, но такова момиче не е за изпускане. Тя харесва такива като мене. Трудно ще намеря друга, която да ме харесва. :(

TMARAGORN
08-27-2011, 14:24
Връзка по интернет твърдо НЕ.
Извинявай че ти убивам мечтите ,но дори да си перфектен ако неси до това момиче достатъчно често всеки които може да бъде ще има голяма преднина пред теб. Дори да сте заедно много време винаги на единия ще му писне че неможе да сте заедно и всичко ще свърши. След като нямаш възможноста да си с това момиче по често по добре си останете само приятели.

blaaablaaablaaa
08-27-2011, 14:37
Една приятелка има гадже в друг град и... Въпреки че се виждат от време на време (веднъж на 1-2 месеца) и държат постоянна връзка, си имат доста проблеми. Трудно е с връзка по интернет, трябва и да се виждате често. Не знам... Опитайте, ако не стане, поне няма да съжалявате. :)

Anesha17
08-27-2011, 16:13
Нищо няма да се получи,не залагай на такава любов.

annonimnna
08-27-2011, 16:27
Защо да се измъчваш с тази Интернетна връзка?!
Невиждани очи лесно се забравят... Ще ти мине, просто е някакво увлечение. Пък + това като е в друг град, дори и да ходите не я знаеш какво прави, с кой излизаш и така нататък...
Колкото до първия ти въпрос, ами сам можеш да се оправиш... Да се настроиш психически, да си кажеш "не трябва да съм сръмежлив, трябва да заговоря еди си кой и дрън, дрън, дръннн". Не е трудно! :)

borislav4491
08-27-2011, 16:46
ДО някъде не е интернет връзка. Запознахме се когато бях на почивка.
От там започна всичко. :-D
Ще кажете, че няма шанс така да го разбирам.
Но няма да мисля като вас. :?
Да добавя това, че се сме разбрали дори да ходим догодина на почивка заедно. :)

teen4e55
08-27-2011, 17:07
Трудно ще намеря друга, която да ме харесва. :(

Тя като те харесва, ти харесваш ли я толкова много че да се захванеш с интернет връзка?

borislav4491
08-27-2011, 17:15
Трудно ще намеря друга, която да ме харесва. :(

Тя като те харесва, ти харесваш ли я толкова много че да се захванеш с интернет връзка?

НЕ четете ли горните отговори бре?
Казах ви срещнах ме се на морето. От там започна всичко.
Искам предложения какво мога да направя.
И да много ясно е, че я харесвам.
Може и повече да се каже.

teen4e55
08-27-2011, 17:18
Ами чета ги, просто тва ми звучеше някво такова все едно я харесваш насила и за това. Интернет връзката изисква доста нерви и от личен опит мога да ти кажа че накрая нещата се прецакват рано или късно... Което е много жалко, но ако ти трябва време за губене - занимавай се с това и така.

annonimnna
08-27-2011, 17:19
Ами в такъв случай пробвайте...
Може да ви се получи ии даже догодина да идете на почивка, както сте се разбрали :)

borislav4491
08-27-2011, 17:25
Оффф айде моля без коментари " зарежи я, няма смисал....".
Викам си аз дай да пиша в тоя форум да видя кво ще ми препоръчат. :-o
Кажете нещо хубаво.
Единствено последния отговор ми хареса.
+1 :)

elysunny
08-27-2011, 17:36
Нищо няма да се получи,не залагай на такава любов.

borislav4491
08-27-2011, 17:38
Нищо няма да се получи,не залагай на такава любов.
Моляте да не пишеш в моята тема. :-x

cookie78
08-27-2011, 18:16
Аз бях в почти същото положение обаче реших да се откажа. Ако се харесвате много давайте.

gegomego
08-27-2011, 18:21
пич, виждаме че си много 'лътнал ама ето и аз щи кажа- глупост по- голяма като връзка от разстояние или там скайп връзка няма . още повече щом мацката не е за изпускане- не знаеш с кой може да е тръгнала и да те изиграе много лошо. не се захващай. и нещо може би мъдро- не знам- Каквито очи гледАли, такива сълзи капАли . а ако искаш нещо различно от. ОФ ОСТАВИ Я - ми ок давай , взимайте се........ :-o

teen4e55
08-27-2011, 18:21
Оффф айде моля без коментари " зарежи я, няма смисал....".
Викам си аз дай да пиша в тоя форум да видя кво ще ми препоръчат. :-o
Кажете нещо хубаво.
Единствено последния отговор ми хареса.
+1 :)

Еми ти пък не стига че питаш, ама и с претенции само за хубави работи :D

borislav4491
08-27-2011, 18:31
Ама вие пак продължавате. :D
Искам само съвети моля и може да пишето ако на вас ви се е случвало :)

Chacho
08-27-2011, 18:32
Оффф айде моля без коментари " зарежи я, няма смисал....".
Викам си аз дай да пиша в тоя форум да видя кво ще ми препоръчат. :-o
Кажете нещо хубаво.
Единствено последния отговор ми хареса.
+1 :)

Ахахаха, искаш да ти кажем това, което ти се иска да чуеш? Самонавивай си се.. Ясно ни е, че е единствена и неповторима, и не за изпускане. Следващата пак ще е единствената. Замисли се дали 2-3 виждания в годината си заслужават, при условие, че има страхотни възможности на нормално разстояние.



Като момче си длъжен да си уверен и можещ, за да се чувства сигурно момичето до теб. Може да го приемеш като предизвикателство да надмогваш ниското самочувствие, когато усетиш, че го демонстрираш.

NomNomNom
08-27-2011, 18:58
Здравйте teen-i :)
1. Как може човек да си промени организма/характера?

Ти сериозно ли?

borislav4491
08-27-2011, 19:13
Здравйте teen-i :)
1. Как може човек да си промени организма/характера?

Ти сериозно ли?
:D Да бе искам да разбера дали може да стане тая работа :D

Dream0n
08-27-2011, 21:02
Такаа... Честно да ти кажа тази връзка "от разтояние" въобще няма да се получи така както си я мислиш. Първата причина е ясна, абсолютно всички ти казаха, че като не се виждате не става.
Освен това се замисли дали би накарал това толкова прекрасно момиче, което може би повече от харесваш да си стои и да чака вашите 2-3 срещи годишно ... т'ва ня'а ни'къв смисъл !
Еее не ти казвам да я забравиш , щом неможете да имате връзка. Не губете контакт, ходете си там където сте планирали да ходите, чувайте се, ако искате, излизайте няма нищо лошо. Просто сега явно не ви е момента (:

Пък как да си промениш организма/характера немога да ти кажа ;д питай специалист ...

JagAlskarDig
08-28-2011, 07:25
Питаш за мнение, ние отговаряме. Животът е гадна работа и не винаги нещата стават така, както ги искаш. Можеш да пробваш, но както казаха по-горе, едва ли ще стане нещо. Надеждата умира последна, но не е лошо и да си повече реалист...

XinZhao
08-28-2011, 11:20
Виж, не съм чел мненията на другите, само твоя въпрос, но не ти препоръчвам връзка от разстояние. Действително не мисля, че ще ти донесе нещо добро, запазете приятелство, но...

XinZhao
08-28-2011, 11:23
Виж, не съм чел мненията на другите, само твоя въпрос, но не ти препоръчвам връзка от разстояние. Действително не мисля, че ще ти донесе нещо добро, запазете приятелство, но...

BlondeRebelion
08-28-2011, 12:00
Ми не, нищо няма да стане тя ще си те ебава ти ще си мислиш,че много те обича :D Сори,че не ти казах к'вото искаше да чуеш,бро :D :D

blaaablaaablaaa
08-28-2011, 12:32
А бе, пробвайте, нищо няма да загубите. :)

shanel15
08-28-2011, 13:14
Хей... а също бях така с моя приятел,но има решение :D Ходиш в най-близкият до теб офис на М-тел и си купуваш прима карта ''Моят час'' .... ще си прочетеш...какво се предлага в нея (няма тук да ти обяснявам,можеш и сам) и така ще си говорите колкото искате по телефона и ще знаете кой къде е по всяко време... :-D :-D :P Питай,ако имаш въпроси!!!

xPafx
08-28-2011, 13:19
И кво.. ще има скайп мечета и целувки, разни поздрави във фейсбук, ще се пишете обвързани, по цял ден ще си пешете и ще си казвате ще се обичате.. ще се видите веднъж в годината..
Оле, идеала ми за връзка <3
Искаш ли да си мое гадже?

:oops:

leiisy01
08-28-2011, 14:21
Това си само за по скайпа . . . от каде си сиг. че тя не се целува с момче от нейния град . . .?? Така само се мъчиш . .. трянва да се опиташ да я забравиш . . . нищо няма да се получи :) :) :) :) :neutral:

borislav4491
08-28-2011, 14:34
Офф! Сега няма да почвам да ви обяснявам. Вчера я питах да ли иска да сме приятели или ....... Тя ми кажа, че повече иска да сме ....., но имало много време докато сме се видели. Не ме лъже дори ми казва какви ли не неща за нея.
Искам предожения, които не я забравям, а които мога да използвам за продължаване на връзката. :x

Chacho
08-28-2011, 14:39
Офф! Сега няма да почвам да ви обяснявам. Вчера я питах да ли иска да сме приятели или ....... Тя ми кажа, че повече иска да сме ....., но имало много време докато сме се видели. Не ме лъже дори ми казва какви ли не неща за нея.
Искам предожения, които не я забравям, а които мога да използвам за продължаване на връзката. :x

Ако не изчезне дистанцията и то навреме, няма да се получат нещата. Или си го спести, или намери решение на проблема. Но по интернет ще имате псевдовръзка.

borislav4491
08-29-2011, 09:01
Ако не изчезне дистанцията и то навреме, няма да се получат нещата. Или си го спести, или намери решение на проблема. Но по интернет ще имате псевдовръзка.

На ли аз за това пиша във форума. Искам предложения как мога да разреша проблема!?! :shock:
А какво ще рече " псевдовръзка"?

missapple
08-29-2011, 09:25
Мисля ,че няма смисъл ...не се надявай на такава връзка от разстояние ,след като почти нямаш възможност да се срещаш с нея. Но все пак няма нищо лошо да продължаваш на поддържаш връзка с нея по интернет. :)

fenkaaa
08-29-2011, 09:30
Здравйте teen-i :)
1. Има едно момиче, което го харесвам. И двамата си го знаем, но проблема ми е, че тя не е от моя град. Не знам какво прави и с кого излиза. Сигорен съм, че има много по красиви от мене.
Мога да отида до нейния град, но само за 2 дена можеби 2-3 пъти в годината. Не знам как да я задържа по интернет. Сега само вечер си пишем и говорим. :(
Ако може малко предложения, ще съм много благодарен. :)

Намери си някоя от твоя граД.

sapphire5
08-29-2011, 09:32
Една приятелка има гадже в друг град и... Въпреки че се виждат от време на време (веднъж на 1-2 месеца) и държат постоянна връзка, си имат доста проблеми. Трудно е с връзка по интернет, трябва и да се виждате често. Не знам... Опитайте, ако не стане, поне няма да съжалявате. :)

съгласна съм.

Chacho
08-29-2011, 11:10
Ако не изчезне дистанцията и то навреме, няма да се получат нещата. Или си го спести, или намери решение на проблема. Но по интернет ще имате псевдовръзка.

На ли аз за това пиша във форума. Искам предложения как мога да разреша проблема!?! :shock:
А какво ще рече " псевдовръзка"?

Имам в предвид да изчезне дистанцията, тоя проблем да решиш. Какво чакаш, магическата рецепта за поддържане на връзка на 100+ километра по скайп? Едно на ръка, че и на нея й се целува и ебе, а това ще се случва на само на Великден, второ - че няма кой да я утешава, трето - всяко нормално момиче ще се запита, защо да не тръгне с момче до нея, а да поддържа скайп връзка с мечки и сърчица.


Понеже по скайп се сближават по-лесно хората (по-откровени са, по-отворени) и веднъж като се получи онлайн, не искат да изпуснат възможността. По-добре докато е рано си кажи "край" и се разсей с друго момиче. Достатъчно е да има по-голяма чашка сутиен и да се смее и ще видиш как за 10 дена с нея вече ще мислиш, че е уникално рядък характер, дар от бога и т.н. Според мен просто ще си спестите мъката и терзанията.

fen7asy
08-29-2011, 11:22
Не ти препоръчвам връзка от разстояние

blueeyeddevil
08-29-2011, 15:04
Ако все още нещата са в началото по-добре да се прекратят, така избягвате да се наранявате взаимно! 80% от връзките от разтояние са провал за мен !

borislav4491
08-29-2011, 16:39
Айде тогава да не пускам сега нова тема. :D
Търся си гадже!! :-D :-D
:oops:

Айде давайте съвети. Как да продължа връзка от растояние? 8-)

Scarface91
08-29-2011, 17:08
не слушай хорските мнения и не питай такива въпроси в този сайт и подобни , хората ,които са ти отговорили може би имат повече опит от тебе , но са го установили сами и по различен начин . Ако трябва да съдя по изказванията ти , може би си на 16-17 години . Време ти е да опитваш всичко , не си тръгнал да се жениш и деца няма да правиш , най-вероятно ,така че ако не се получи , не мисля че ще загубиш толкова много . Вижда се , че въпросното момиче ти харесва и то доста .Ако се представиш добре и си сигурен в себе си , мисля че няма се опасяваш от това с кой е и какво прави , а за разстоянието - дори да живееш във Благоевград , а тя в Варна пак има възможност да се виждате , всичко е въпрос на желание , не забравяй че преди 20 години е нямало интернет... така че моя съвет е угаждай си на душата , като ти е присърце си е дръж и тва , пък и кво - най-много да се разделите ,ако не се получи . + тва на другите ще кажа ,че понякога връзката от разстояние има много плюсове... 8)

borislav4491
08-29-2011, 17:23
не слушай хорските мнения и не питай такива въпроси в този сайт и подобни , хората ,които са ти отговорили може би имат повече опит от тебе , но са го установили сами и по различен начин . Ако трябва да съдя по изказванията ти , може би си на 16-17 години . Време ти е да опитваш всичко , не си тръгнал да се жениш и деца няма да правиш , най-вероятно ,така че ако не се получи , не мисля че ще загубиш толкова много . Вижда се , че въпросното момиче ти харесва и то доста .Ако се представиш добре и си сигурен в себе си , мисля че няма се опасяваш от това с кой е и какво прави , а за разстоянието - дори да живееш във Благоевград , а тя в Варна пак има възможност да се виждате , всичко е въпрос на желание , не забравяй че преди 20 години е нямало интернет... така че моя съвет е угаждай си на душата , като ти е присърце си е дръж и тва , пък и кво - най-много да се разделите ,ако не се получи . + тва на другите ще кажа ,че понякога връзката от разстояние има много плюсове... 8)
Харесва ми твоето расъждение. !! :) Може ли ни да информираш с тези плюсове :) :)

Scarface91
08-29-2011, 17:33
за всеки са различни , за мен бяха , че имах достатъчно време да обръщам внимание на приятели,познати и близки , имаш доста повече време . Когато излизаш с приятели и се срещаш с нови хора няма сръдни , от страна на гаджето , че не си е взел , а всеки мъж знае ,че понякога компанията не е за приятелки , и така нататак . Когато се виждате тръпката е сравнително по-голяма , по-голяма страст . Но наистина 1 път месечено е малко трябва по-често . има , има си и плюсове . стига да няма ревност !

cigarettekisses
08-29-2011, 19:57
Не ти препоръчвам връзка от разстояние

sasha_90
08-29-2011, 19:59
Отдръпни се,докато не си се привързал към една невъзможна любов.