PDA

View Full Version : ПИСНА МИ !!



Uncredible
08-27-2011, 17:28
От 2 месеца баща ми е завзел стаята ( по-точно ми седи на компютъра ), за да си играе тъпите игрички !! ПИСНА МИ !! БОЛЕН Е !! Дори взима лаптопа и на него си пуска игричките ... Трябва да му се моля, да крещя, да плача, за да ми даде лаптопа понякога :booooomb: Непоносимо е ... Като отида в стаята си да си взема нещо той ми вика '' Изчезвай ! '' без никаква причина ... На мама също ! :x С най-голямо нетърпение чакам да започне работа ( той сега е в изпитателен преиод или и аз незнам какво му се вика ... С 1 дума прави работата, която му дават шефовете вкъщи ) Незнам как ще уча, когато започна училище ... Спя в спалнята с майка ми и какво ли още не :? :? Какво да правя ??

CherryBell13
08-27-2011, 17:43
Не се гавря или нещо, но като гледам май баща ти е доста инатест и единственото нещо което ще ти помогне е да му дадеш приспивателни :lol:

Uncredible
08-27-2011, 17:55
Хаха колко смешно ... Явно никой не разбира колко е сериозно :?

HorrificallyDelicious
08-27-2011, 17:59
Кажи му да се маха.Или си заключвай стаята.

CherryBell13
08-27-2011, 18:01
Ако нямаш ключалка можеш да подпираш бравата със стол

Uncredible
08-27-2011, 18:04
Не мога ... Аз в тази стая не влизам, тъй като той нон-стоп стои вътре, а аз съм навън по цял ден и не мога да го засеча, когато е излязъл ( по работа, а това се случва много рядко ) сега отива в хола ( където сме аз и майка ми ) майка ми готви и той вика: Ще готвиш ли нещо или да ходя да си поръчвам храна ? А ТЯ Е ПРЕД ОЧИТЕ МУ И ГОТВИ !! Казва, че не сме добре, заплашва мама, че ще я гони и какво ли още не ... Страх ме е :-k

CherryBell13
08-27-2011, 18:06
Не мога ... Аз в тази стая не влизам, тъй като той нон-стоп стои вътре, а аз съм навън по цял ден и не мога да го засеча, когато е излязъл ( по работа, а това се случва много рядко ) сега отива в хола ( където сме аз и майка ми ) майка ми готви и той вика: Ще готвиш ли нещо или да ходя да си поръчвам храна ? А ТЯ Е ПРЕД ОЧИТЕ МУ И ГОТВИ !! Казва, че не сме добре, заплашва мама, че ще я гони и какво ли още не ... Страх ме е :-k
Баща ти пие ли алкохол защото моя се държи така когато е пиян, заплашва майка ми, но мене не и често аз понасям ударите му за да я защитя, но мисля че нещо не е наред с баща ти и ще е най-добре да се изнесете. Говорила ли си с майка ти?

Uncredible
08-27-2011, 18:12
Не баща ми не пие и не пуши ... Мама ми казва да се успокоя, но сериозен разговор с нея не сме имали по тази тема :(

CherryBell13
08-27-2011, 18:14
Не баща ми не пие и не пуши ... Мама ми казва да се успокоя, но сериозен разговор с нея не сме имали по тази тема :(
По добре и го предложи и я питай дали е щастлива както той се държи с вас...Честно това не е живот. Не е нормално да се държи така не сте го заслужили с нищо. Поговори с нея и мисля че ще се съгласи с теб.

Uncredible
08-27-2011, 18:24
Аз самата я виждам, че не е щастлива ... Връща се уморена от работа и веднага почва да върши домашната работа баща ми да не почне да вика, че не си я е свършила ... Сега например отивам да му кажа да идва за вечеря, отварям вратата изобщо не ме погледна и ми крещи '' Изчезвай ! '' ... 8-[

CherryBell13
08-27-2011, 18:31
Не не не не, това няма да се оправи, вие ще ми угаждате и ще се грижите за всичко, а той :-x ...говори с нея и й кажи, че ще е най-добре да се изнесете, ако имате роднини отидете при тях, и без това само майка ти върши всичко, а баща ти се държи като не знам какво...когато останете само двете й кажи, че трябва да се изнесете!!!

Uncredible
08-27-2011, 18:35
За съжаление това няма как да стане, защото миналата година се преместихме в София, а там нямаме никакви роднини ... Не можем да се върнем в Плевен ( там бяхме преди ), а и мама не получава достатъчно пари, за да смогне със заплащане на квартира, разходи и т.н.

Anja
08-27-2011, 18:35
Не не не не, това няма да се оправи, вие ще ми угаждате и ще се грижите за всичко, а той :-x ...говори с нея и й кажи, че ще е най-добре да се изнесете, ако имате роднини отидете при тях, и без това само майка ти върши всичко, а баща ти се държи като не знам какво...когато останете само двете й кажи, че трябва да се изнесете!!!

+1
Може би, ако си тръгнете поне за малко, ще осъзнае какво е загубил.

Uncredible
08-27-2011, 18:47
Да, но няма къде да отидем :?

Co0kieGirl
08-27-2011, 18:52
За съжаление това няма как да стане, защото миналата година се преместихме в София, а там нямаме никакви роднини ... Не можем да се върнем в Плевен ( там бяхме преди ), а и мама не получава достатъчно пари, за да смогне със заплащане на квартира, разходи и т.н.
Ох,много гадно.Познавам подобен случай и виждам на момичето какво й е.Ситуацията е г/д като твоята,но не точно(нейния баща си пада по чашката).Това,че сте в град,където нямате роднини е малко кофти,но предложи на майка ти да почне да отделя пари малко по малко и накрая да се изнесете.Ти сама каза,че те е страх.В страх не се живее..
Пожелавам ти нещата да се нормализират и/или с майка ти да се изнесете и да си живеете спокойно. :(

tjgirl
08-27-2011, 20:18
Разбирам, че ти е трудно да си кажеш каквото и да било с него, но най-доброто нещо, което можеш да направиш, е да опиташ да събереш семейството си и да поговорите. Очевидно е, че нещо не е наред с баща ти, може би е притеснен заради този изпитателен срок в работата .... Подкрепете го, какъвто и да е проблемът - мисля, че ще помогне.

ccdesigns
08-27-2011, 21:24
Кажи му истината в очите. Ако ти посегне има една важна тема за закрила на детето. Отиваш в детската и преди да ти е казал да изчезваш му казваш, че така не се живее, да се погледне как се е променил и че не е такъв, че ще ви изгуби завинаги, ако не се усети какво прави. Почти убеден съм, че ще има ефект. Ако ти посегне ти казах - разгледай важната тема за закрила на детето. Отиди в полицията. Всичко. Но все пак преди това му дай 1-2 шанса да се оправи, но не му играйте по свирката. Така той си има всичко. Готвите му, чистите му, а той си играе игри?! Че вие да не сте му слуги. Прочети пак наклонения шрифт и помисли сериозно какво ще правиш.

IlovEmyPuffYToY
08-27-2011, 23:42
баща ти да не е в кризата на средна ж=възраст, щитовидна жлеза? Моят е ужасен държи се така още от както бях малка избухваше страшно и после не питай :? :( :o с това си държание ми навлеце болести от стрес, така це внимавай :) поговори с него (е, при моя не върши особена работа) опитай

IlovEmyPuffYToY
08-27-2011, 23:48
Не мога ... Аз в тази стая не влизам, тъй като той нон-стоп стои вътре, а аз съм навън по цял ден и не мога да го засеча, когато е излязъл ( по работа, а това се случва много рядко ) сега отива в хола ( където сме аз и майка ми ) майка ми готви и той вика: Ще готвиш ли нещо или да ходя да си поръчвам храна ? А ТЯ Е ПРЕД ОЧИТЕ МУ И ГОТВИ !! Казва, че не сме добре, заплашва мама, че ще я гони и какво ли още не ... Страх ме е :-k на мен моят баща ми е казвал, це съм луда!!!! :? :-o :shock: :shock: :shock:

loca10
08-28-2011, 10:43
уау... как не съм те забелязала... като живееш у нас! баща ми беше абсолютно същия покер маниак за 2 месеца (беше се контузил яко и не ходеше на работа) и просто не можех да вляза в хола- добре че имаме 2 телевизора и три компа... хаха и си беше втълпил, че му нося лош късмет в играта хDD anyway, моят съвет е да изчакаш да му мине тая мания, то друго не можеш да направиш ; ))

scandalousLady
08-28-2011, 10:49
За съжаление това няма как да стане, защото миналата година се преместихме в София, а там нямаме никакви роднини ... Не можем да се върнем в Плевен ( там бяхме преди ), а и мама не получава достатъчно пари, за да смогне със заплащане на квартира, разходи и т.н.
Това,че сте в град,където нямате роднини е малко кофти,но предложи на майка ти да почне да отделя пари малко по малко и накрая да се изнесете.Ти сама каза,че те е страх.В страх не се живее..
Пожелавам ти нещата да се нормализират и/или с майка ти да се изнесете и да си живеете спокойно. :(

Uncredible
08-28-2011, 16:43
Днес се опитах да поговоря с него, но той само ме подминава, каза, че не иска да говори с мен :? Изобщо не обръща внимание :x

gugenceto2
08-28-2011, 17:04
Заключи си компа с парола :) Басии толкова откачени родители има....

SmilezZz
08-28-2011, 17:17
Аз ,доколкото разбрах преди не е бил така ? А е от скоро ? Т.е. според мен изнасянето не е добра идея,все пак той явно минава през такъв период,от който трябва да му помогнете,за да премине по - бързо.
Опитайте се пак да поговорите с него,знам ли. ?
Успех !! Дано всичко се оправи.

Uncredible
08-28-2011, 17:41
Заключи си компа с парола :) Басии толкова откачени родители има....

Правила съм го ... Преинсталира го или нещо подобно ( с 1 дума безуспех )
Сега като се прибере ще се опитам да поговоря с него ! Питах го преди да излезе защо така се държи, а той каза да си помисля АЗ как се държа ... :booooomb: :booooomb:

titinkaa
08-28-2011, 17:51
Баща ти явно се е вманиечил в компа и затова така се държи или просто нещо не е наред с нервите и затова е такъв.Не знам...поговорете с него, като седнете да вечеряте.

Uncredible
08-28-2011, 18:17
Баща ти явно се е вманиечил в компа и затова така се държи или просто нещо не е наред с нервите и затова е такъв.Не знам...поговорете с него, като седнете да вечеряте.

Не вечеряме заедно ... Изненада ;(

Co0kieGirl
08-28-2011, 18:38
Кажи му пак,че трябва да говорите за нещо важно.Бъди настоятелна..Той не може вечно да ти отказва да говорите :?

martin97
08-28-2011, 19:42
Кажи на майка ти да говори с него.

ccdesigns
08-28-2011, 20:24
Заключи си компа с парола :) Басии толкова откачени родители има....

Правила съм го ... Преинсталира го или нещо подобно ( с 1 дума безуспех )
Сега като се прибере ще се опитам да поговоря с него ! Питах го преди да излезе защо така се държи, а той каза да си помисля АЗ как се държа ... :booooomb: :booooomb:
Тва ако моя баща ми го беше казал, така щях да се развикам, че съседния град да ме чуе. Не може ти да му слугуваш, а той да се държи така.

ЕDIT: Идеята за компа - вземи му мишката или клавиатурата (примерно). Действа :D

jeezloxxy
08-28-2011, 22:09
Заключи си компа с парола :) Басии толкова откачени родители има....

Правила съм го ... Преинсталира го или нещо подобно ( с 1 дума безуспех )
Сега като се прибере ще се опитам да поговоря с него ! Питах го преди да излезе защо така се държи, а той каза да си помисля АЗ как се държа ... :booooomb: :booooomb:
Тва ако моя баща ми го беше казал, така щях да се развикам, че съседния град да ме чуе. Не може ти да му слугуваш, а той да се държи така.

ЕDIT: Идеята за компа - вземи му мишката или клавиатурата (примерно). Действа :D

Win.

Само предполагам, но си траеш,защото си момиче и те е страх да не ти се развика. Не трябва да му позволяваш така да си мисли,че всичко му е позволено.
Както казаха преди няколко мнения, има тема за закрила на детето,но прибегни до това в краен случай.

Uncredible
08-29-2011, 09:47
Мама му изключи интернета и той и се развика ... Той не иска да говори с нея ( само ще и се развика ) ... Но мисля, че нещата почват лека по лека да се оправят :smt056

AngliskiqtKostumar
08-30-2011, 15:41
Мама му изключи интернета и той и се развика ... Той не иска да говори с нея ( само ще и се развика ) ... Но мисля, че нещата почват лека по лека да се оправят :smt056
Тва е хубаво само не слушай онези лудите които са за това вие да изгодинте баща ти ......

SunT
08-30-2011, 21:59
Мама му изключи интернета и той и се развика ... Той не иска да говори с нея ( само ще и се развика ) ... Но мисля, че нещата почват лека по лека да се оправят :smt056
По какво съдиш?
Иначе - кажи му да не бъде такъв егоист и че ти съсипва семейството.Не е честно заради него ти да си стресираната.Или майка ти.Тези неща после кой ще ги компенсира?Къде отиде бащинската обич?Майка ти откога се води кухненски робот и работно муле?Пожелавам ти да се опомни по-скоро.Така не се живее.Много е кофти, че няма къде да отидете, но не сте сами ако ще сте срещу него.Накарайте го да се осъзнае.

ЕДИТ
Само питам, но ти как успяваш да влизаш толкова често и да пишеш тук ако той е нон-стоп на компа?

GossipGirl89
08-30-2011, 22:11
ЕДИТ
Само питам, но ти как успяваш да влизаш толкова често и да пишеш тук ако той е нон-стоп на компа?

Грубо 8-)

Иначе да, трябва да седнете всички заедно и да поговорите. Според мен изживява някакъв негов си период и заради това се е пристрастил към компютъра. Седнете, говорете, обяснете му, че така не става, настоявайте да ви чуе... дори да се опитва да избяга от темата, ти продължавай да вървиш след него и да му говориш - иска не иска ще слуша, пък дано да се осафери. Крайния вариант е наистина да се изнесете за известно време докато осъзнае в какво се е превърнал и се промени.

ccdesigns
08-30-2011, 22:51
ЕДИТ
Само питам, но ти как успяваш да влизаш толкова често и да пишеш тук ако той е нон-стоп на компа?

И аз се зачудих леко, но все пак има куп вариянти. А и пише само в тази тема и то по-рядко, от останалите. Освен това има приятели/ки, интернет клубове, може докато бащата спи, докато е някъде навън :) Не мисля, че е фейк.

П.П. Казах ти да му вземеш мишката!

gugenceto2
08-31-2011, 08:37
Заключи си компа с парола :) Басии толкова откачени родители има....

Правила съм го ... Преинсталира го или нещо подобно ( с 1 дума безуспех )
Сега като се прибере ще се опитам да поговоря с него ! Питах го преди да излезе защо така се държи, а той каза да си помисля АЗ как се държа ... :booooomb: :booooomb:

хвърли компа през прозореца

SunT
08-31-2011, 12:10
ЕДИТ
Само питам, но ти как успяваш да влизаш толкова често и да пишеш тук ако той е нон-стоп на компа?

Грубо 8-)

Съжалявам, казах че само питам.Не се бях сетила за варианта да не пише от вкъщи :D Не съм казала, че е фейк, защото си е съвсем възможно.

deathman944
09-01-2011, 07:41
Амо мило момиче стах те е но трябва да го преодолееш седни и говори с баща си кажиму ей тате мн си се променил не зная от какво но с мама ни е много гадно няма кои да свурсхва сичката работа маиками се прибива от работа помогни и малко омръзна ни да живеем като роби помисли си защото сме на път да си тръгнем :) не знам дали съм ти помогнал моят бившият басща беше съсщият но мен ме биеше и маиками се ядоса(кипнаха и говната) и му каза промени се или ше те напуснеме той тапанара няколко пъти се опитвал да се беси а майками го е спирала и го е правел за да не го напуснеме нз залъжи някак баща си преодолеи страха говори с него няма да ти направи нищо има Закрила на детето :)

deathman944
09-01-2011, 07:45
Амо мило момиче стах те е но трябва да го преодолееш седни и говори с баща си кажиму ей тате мн си се променил не зная от какво но с мама ни е много гадно няма кои да свурсхва сичката работа маиками се прибива от работа помогни и малко омръзна ни да живеем като роби помисли си защото сме на път да си тръгнем :) не знам дали съм ти помогнал моят бившият басща беше съсщият но мен ме биеше и маиками се ядоса(кипнаха и говната) и му каза промени се или ше те напуснеме той тапанара няколко пъти се опитвал да се беси а майками го е спирала и го е правел за да не го напуснеме нз залъжи някак баща си преодолеи страха говори с него няма да ти направи нищо има Закрила на детето :)


Извинявам се за грешките :D

Uncredible
09-03-2011, 20:22
Споменах ли, че имаме и лаптоп ?? Само да ви кажа, че вече нещата се оправиха :grin: :grin: :grin:

ccdesigns
09-03-2011, 20:55
Браво! Как стана точно? Иначе - да, май каза нещо за лаптоп :D

Uncredible
09-04-2011, 20:58
Браво! Как стана точно? Иначе - да, май каза нещо за лаптоп :D

Еми просто отидох до него и го прегърнах и казах, че не ми е приятно така да ми говори и той вика '' Добре, добре айде няма нищо '' ... И така вече е сякаш нищо не е станало даже утре отиваме да ми купи професионален фотоапарат :grin: :grin: