PDA

View Full Version : Не мога да си обясня



scandalousLady
08-27-2011, 17:54
Здравейте . От известно време слушам една група,проблема е, че започвам да се вманячавам [ ако може да се изразя с тази дума ] в един член от групата 8-) . НЕ съм влюбена в него, харесвам [ / не знам дали бих могла да кажа обичам ] ДРУГО момче . Просто и аз не знам, не съм на 12 и съм напълно наясно,че дори сиг. концерт няма да има в бг и тем подобни . Не искам нещата да се задълбочават 'щот :? . Исках да споделя, ако някой има мнение,съвет нека го сподели,моля без обиди,спам и злобни коментари [ все пак сме тук да се изслушваме и помагаме не да се обиждаме и караме ] :)

djipsito
08-27-2011, 17:55
Хормони...

elysunny
08-27-2011, 18:00
коя е групата?

аз пък точа лиги по един от един филм :Д

SUNxxShine
08-27-2011, 18:04
Ми спри да ги слушаш за известно време и да обръщаш внимание аз така бях с Дйъстин Бийбър като си бях вманячила че го обичам ама спрях да се интересувам и ми мина после пък в нина добрева после в иън съмърхолдър и много други ама като се спреш малко и ги оставиш на страна всичко мина повярвай ми ... :-) :)

scandalousLady
08-27-2011, 18:04
коя е групата?

аз пък точа лиги по един от един филм :Д

Мисля да не казвам групата,защото сиг. ще има някои,които не ги харесват и т.н. и ще стане мазало :D иначе от филми и аз харесвам ама не чак така 8-) .

PrettyVacant
08-27-2011, 18:06
Хормони...
+1

Кой по - точно е необеснимият феномен, благодарение на който парадира заглавието? Обичайна фаза, свързана косвено със съзряването. Ще те държи месец, три, пет и... толкоз.

NomNomNom
08-27-2011, 19:06
Дълго време точех лиги по Виго Мортенсен , накрая реших, че съм много по-готина от всички и никог не ми трябва.

FrostHammer
08-27-2011, 19:14
Здравейте . От известно време слушам една група,проблема е, че започвам да се вманячавам [ ако може да се изразя с тази дума ] в един член от групата 8-) . НЕ съм влюбена в него, харесвам [ / не знам дали бих могла да кажа обичам ] ДРУГО момче . Просто и аз не знам, не съм на 12 и съм напълно наясно,че дори сиг. концерт няма да има в бг и тем подобни . Не искам нещата да се задълбочават 'щот :? . Исках да споделя, ако някой има мнение,съвет нека го сподели,моля без обиди,спам и злобни коментари [ все пак сме тук да се изслушваме и помагаме не да се обиждаме и караме ] :)

Вените как са ? :lol:

blaaablaaablaaa
08-27-2011, 19:17
Да не би групата да е Tokio Hotel? Не знам защо толкова много хора не ги харесват, но честно казано, за мен са доста яки. А за проблемчето... Споко, и аз се бях вманиачел по една аниме героиня, както и по една актриса... След известно време дори няма да си спомняш случая.

Chacho
08-27-2011, 19:19
Споко, и аз се бях вманиачел по една аниме героиня

Да живее кака Erza Scarlet :D

BlondeRebelion
08-27-2011, 19:19
няма да е зле да кажеш групата ;дд иначе и аз съм се вманиачавала по някви такива ама минава споко :)

scandalousLady
08-27-2011, 19:20
Да не би групата да е Tokio Hotel? Не знам защо толкова много хора не ги харесват, но честно казано, за мен са доста яки. А за проблемчето... Споко, и аз се бях вманиачел по една аниме героиня, както и по една актриса... След известно време дори няма да си спомняш случая.

Не е Токио Хотел,благодаря за мнението :wink: FrostHammer вените са си много добре :)

Мерси на всички