PDA

View Full Version : Любим спорт



tomboy
08-27-2011, 18:48
Имате ли любим спорт? И ако да , то какъв е той и защо ви харесва ?..
А тренирате ли нещо и ако да , то какво е то?
:) :) :) :) :) :) :) :)
(ако вече има такава тема можете да заключите или направо да изтриете тази!...:))

redbul2
08-27-2011, 18:51
Ммммдааа,темата вече може да бъде затворена и заключена с девет катинара. :D

AniAlonso
08-27-2011, 19:59
Формула 1, Формула 1, Формула 1...най-великият спорт! :P
Иначе тичам в парка и ходя на зумба.

tomboy
08-27-2011, 20:21
Ммммдааа,темата вече може да бъде затворена и заключена с девет катинара. :D

...а после да бъде скрита след девет планини в десета в пещерата на ламята!... :D :lol:

zero
08-28-2011, 21:20
Тенис на маса ...
Защо ми харесва ? пфф изключителна пъргавина създаде в мен, някви рефлекси на които още и още се чудя !
Изтървам шампо-то в банята и веднага клякам и с дясната ръка го хващам, пада чиния веднага с крака умекотявам удъра и всичко остава здраво.
Бях 120 кила, а нормативите ги правех катоо за 70/80 кила човек .. даскала по физическо ръка ми стисна като ме видя за пръв път да правя "пъргавина" и "ловкост" в училище ..
Просто някак си предвиждаш всичко което идва към теб, виждаш как имаш реалните възможности, достатъчното време и правилния подход, за да го предотвратиш -> пак зависи какво и с каква скорост, но някък си го виждаш по-забавено.
Тренирах го 6 години, а играя от около 10 години :D :lol: :lol:
Иначе сега - основно фитнес :)

Между другото твърдото ми мнение е, че всеки спорт доразвива в човек определени сетива ! Не те прави перфектен, но със сигурност
се надграждаш, което е едно уникално чувство :)
С дясната си ръка мога да замахна със всичка сила върху нечия глава точно толкова, колкото да докосна ... за жалост единствените хора, които ми се доверяват са тенисисти :Д понеже си експериментираме един в/у друг :Д >> има сакатлъци, но са рядкост :)

Naik1
08-29-2011, 20:34
Тренирам лека атлетика, като цяло го харесвам тоя спорт.
В ежедневието изминавам бая път с колелото, хем ми доставя удоволствие, хем и по-бързо се придвижвам... обичам и да плувам (преди и тренирах, ама вече съм изгубил форма), а от отборните спортове - волейбола (само го играя с приятели, не следя мачове)

powerman
08-30-2011, 09:04
Като цяло съм спортна натура почти няма спорт ,който да не владея (,но не професионално) ,но любимите са ми : плуване,киокушинкай(карате ),гребане,колоездене

sunset007
08-31-2011, 18:05
Волейбол .. Не тренирам професионално, но може да се каже, че ми е като хоби .. почти всеки ден играя :)

tonyyz
08-31-2011, 21:19
Тенис на маса ...
Защо ми харесва ? пфф изключителна пъргавина създаде в мен, някви рефлекси на които още и още се чудя !
Изтървам шампо-то в банята и веднага клякам и с дясната ръка го хващам, пада чиния веднага с крака умекотявам удъра и всичко остава здраво.
Бях 120 кила, а нормативите ги правех катоо за 70/80 кила човек .. даскала по физическо ръка ми стисна като ме видя за пръв път да правя "пъргавина" и "ловкост" в училище ..
Просто някак си предвиждаш всичко което идва към теб, виждаш как имаш реалните възможности, достатъчното време и правилния подход, за да го предотвратиш -> пак зависи какво и с каква скорост, но някък си го виждаш по-забавено.
Тренирах го 6 години, а играя от около 10 години :D :lol: :lol:
Иначе сега - основно фитнес :)

Между другото твърдото ми мнение е, че всеки спорт доразвива в човек определени сетива ! Не те прави перфектен, но със сигурност
се надграждаш, което е едно уникално чувство :)
С дясната си ръка мога да замахна със всичка сила върху нечия глава точно толкова, колкото да докосна ... за жалост единствените хора, които ми се доверяват са тенисисти :Д понеже си експериментираме един в/у друг :Д >> има сакатлъци, но са рядкост :)

И извода е, че тениса на маса те превръща в нинджа :D

Иначе аз си падам по бойните изкуства. За ся тренирам киокушин ама може да се прехвърля при таекуондистите... не знам ще видим

Evterpa
09-01-2011, 13:11
В момента не тренирам, ама в най-скоро време ще си подновя активността.
Иначе плуването е може би най-хармонично развиващият спорт. :)

iwka467
09-05-2011, 17:44
от 2 години тренирам volleyboll и не смятам да се отказвам скоро .. според мен това е най-хубавия спорт .. препоръчвам го на всички ! :)

SoloHaterWehrmacht1945
09-06-2011, 00:26
креватно джудо

Vasoto129
09-06-2011, 18:21
Волейбол 9 години се занимавам с това и е най-великия спорт :D :razz:

gevitooo
09-06-2011, 20:19
Лека атлетикаа :smt049 :smt049 тренирам вече 2 години..

00kk11
09-06-2011, 23:26
Формула 1, Формула 1, Формула 1...най-великият спорт! :P
Иначе тичам в парка и ходя на зумба.
F1 Forever

Uncontrollable
09-07-2011, 06:43
Тренирам фитнес
Любим спорт Бокса
защо ми харесва.. еми незнам, як ми е