PDA

View Full Version : нараних го ..по най - ужасния начин :(



andjiandjiandji
08-27-2011, 20:05
С приятеля ми сме заедно от близо 2 години , аз съм на 16 , той на 19 . Карали сме се милъони пъти,разделяли сме се , но напоследак нещата м/у нас коренно се промениха ,за няма и седмица чувствата ми към него буквално изчезнаха . Не знам дали ме разбирате, но преди винаги когато сме се карали съм се чувстала ужасно , скъсвала съм се от рев и в един момент сме се събирали . След последния ни скандал изобщо не беше така , той изобщо не ми липсваше и след като се сдобрихме я нямаше тръпката .. незнаех защо сме заедно и неможех да си обесня защо се събрахме отново .. много мислих и преди 9 дни му писах по скаип, сутринта и му казах , че трябва да се разделим. След няколко дни тръгнах с едно момче ,защото не исках пак да се съберем , не искам да продължавам да се измъчвам , нещатат м/у нас не вървят добре от 2 месеца насам . Но вмомента се чуствам като боклук , меко казано .Незнам какво направих и защо . Използвам момчето , с което съм и наранявам момчето , което осъзнах , че обичам страшно много , той винаги се е държал страхотно ,никога не ми е изневерявал , сякаш имах нужда от нещо ново , нещо което да ме накара да разбера колко мн го обичам .Дали той ще ми прости ? Да се опитам ли да оправя нещата м/у нас или няма смисъл ? найстина имам нужда от съвет , който да не е от приятелките ми ,който се опитват да кажат нещо ,за да се почуствам по-добре и да не се чуствам като такъв боклук .

tuzaro
08-27-2011, 20:09
говори с него, все пак от 2 години сте заедно, обясни му всичко, ама не по скайп. ние момчетата сме по склонни да прощаваме.

Luidgie
08-27-2011, 20:10
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?

SisiStrange
08-27-2011, 20:12
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?
Това изчерпва почти цялата тема.
След 2 годишна връзка си е унижение да те скъсат по скайп. Голямо при това.

DragonLady
08-27-2011, 20:12
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?

+1
И аз на мястото на момчето нямаше да искам да оправя нещата.

Biiiitch
08-27-2011, 20:14
И според мен е тъпо, че си го зарязала по скайп, ама айде то е минало... След като си разбрала че го наистина го обичаш, не върви да стоиш и да не правиш нищо. Седнете, поговорете и вижте какво ще стане. Ако не предприемеш някакви мерки, може и да е късно....

martina22961
08-27-2011, 20:15
честно казано си постъпила доста гадно...а и щеше да е по-добре ако му го беше казала лично отколкото по скайпа..така му е било още по-гадно..ако все още изпитваш нещо към това момче..еми остави сегашното на момента и се върни при бившото си гадже, защото няма смисъл да продължаваш по този начин. а ако настина не изпитваш абсолютно нищо към него..еми поне поговорете...разкажи му за чувствата си и защо си искала да скъсате, понеже на 100% той се пита в какво е сгрешил..той ли е виновен изобщо.. :) ..а и да са изчезнали чувствата ти към него ако не обичаш момчето с което си няма смисъл..остави го..така нараняваш още повече бившото си гадже..

Chacho
08-27-2011, 20:17
Обясни му на живо, че си се държала като парцал и се оценяваш като парцал, и не искаш повече да се чувстваш като парцал. Нищо лично.

balu4ka
08-27-2011, 20:18
Направо сама, си насочила дулото на пистолета ,към себе си (: .Ако бях на мястото на момчето,ти тегля една дълга българска ...и който от където е .Не бива, да вършим неща преди да сме ги обмислили ,преди това,нали?Сега ще се пръскаш през кръста,но правим грешки и се учим от тях.

scandalousLady
08-27-2011, 20:19
Гадно си постъпила,но не сме ние хората,които ще те съдят а сме тук да се изслушваме . Седнете и поговорете сериозно,извини му се,защото му дължиш извинение най-малкото за това,че си го скъсала по скайп Успех

FuCKkK13
08-27-2011, 20:22
виж.... не искам да те обидя ама моля те.. на 16 си а пишеш с адски много грешки...да оставим това.. сега... обясни му това, което и тук обясни.. че си искала нещо ново, но това те е накарало да видиш колко много го обичаш... виж.. късали сте много пъти.. значи има шанс сега пак да се разберете.. и не си боклук спокойно.. има много хора с дълги връзки, които искат нещо ново.. на другото момче се извини моля те... защото от такива ситуации повечето свестни момчета стават курвари, защото някое момиче ги е наранило... спри да се обвиняваш... измисли нещо сладко и трогващо.. направи му подарък и го изненадай на любимото ви място примерно.. не се занимавай с скайп и т.н.. всичко да става на живо... и това, че последния път не си плакала не значи, че чувствата са ти се изпарили ами може би си претръпнала... все пак (малко банално ама..) това, което не ни убива ни прави по-силни... няколко пъти си ревала за раздяла.. сега си претръпнала и просто си знаела, че пак ще се съберете.. айде и успех.. :)

andjiandjiandji
08-27-2011, 20:25
мерси на всички за мненията , съгласна съм с всички ви . постъпих ужасно. това , че го скъсах по скайп вмомента и на мен ми изглежда абсурдно , но т'ва ми е най-малкият проблем. Незнам дали след това,което направих има шанс нещата м/у нас да потръгнат,като се има предвид , че и преди това не вървяха добре . знам , че трябва да говоря с него , на всяка цена , обаче адски мн ме е срам , незнам дори дали ще мога да го погледна в очите .

tomboy
08-27-2011, 20:25
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?



+1 и аз съм на това мнение ....за такива неща се говори лично..... :(

Chacho
08-27-2011, 20:27
мерси на всички за мненията , съгласна съм с всички ви . постъпих ужасно. това , че го скъсах по скайп вмомента и на мен ми изглежда абсурдно , но т'ва ми е най-малкият проблем. Незнам дали след това,което направих има шанс нещата м/у нас да потръгнат,като се има предвид , че и преди това не вървяха добре . знам , че трябва да говоря с него , на всяка цена , обаче адски мн ме е срам , незнам дори дали ще мога да го погледна в очите .

Поеми отговорност за действията си. Това е единственият ти правилен избор.

Luidgie
08-27-2011, 20:28
мерси на всички за мненията , съгласна съм с всички ви . постъпих ужасно. това , че го скъсах по скайп вмомента и на мен ми изглежда абсурдно , но т'ва ми е най-малкият проблем. Незнам дали след това,което направих има шанс нещата м/у нас да потръгнат,като се има предвид , че и преди това не вървяха добре . знам , че трябва да говоря с него , на всяка цена , обаче адски мн ме е срам , незнам дори дали ще мога да го погледна в очите .
И има защо! Ако изобщо се съгласи на среща!

andjiandjiandji
08-27-2011, 20:30
виж.... не искам да те обидя ама моля те.. на 16 си а пишеш с адски много грешки...да оставим това.. сега... обясни му това, което и тук обясни.. че си искала нещо ново, но това те е накарало да видиш колко много го обичаш... виж.. късали сте много пъти.. значи има шанс сега пак да се разберете.. и не си боклук спокойно.. има много хора с дълги връзки, които искат нещо ново.. на другото момче се извини моля те... защото от такива ситуации повечето свестни момчета стават курвари, защото някое момиче ги е наранило... спри да се обвиняваш... измисли нещо сладко и трогващо.. направи му подарък и го изненадай на любимото ви място примерно.. не се занимавай с скайп и т.н.. всичко да става на живо... и това, че последния път не си плакала не значи, че чувствата са ти се изпарили ами може би си претръпнала... все пак (малко банално ама..) това, което не ни убива ни прави по-силни... няколко пъти си ревала за раздяла.. сега си претръпнала и просто си знаела, че пак ще се съберете.. айде и успех.. :)
мерси за отговора , дори не се бях замисляла за другото момче . БОЖЕ УЖАСНА СЪМ ! ..не искам да ви губя времето.. най-добре сама да си реша проблема.. аз съм си виновна .. все пак, мерси на всички.

FuCKkK13
08-27-2011, 20:36
виж.... не искам да те обидя ама моля те.. на 16 си а пишеш с адски много грешки...да оставим това.. сега... обясни му това, което и тук обясни.. че си искала нещо ново, но това те е накарало да видиш колко много го обичаш... виж.. късали сте много пъти.. значи има шанс сега пак да се разберете.. и не си боклук спокойно.. има много хора с дълги връзки, които искат нещо ново.. на другото момче се извини моля те... защото от такива ситуации повечето свестни момчета стават курвари, защото някое момиче ги е наранило... спри да се обвиняваш... измисли нещо сладко и трогващо.. направи му подарък и го изненадай на любимото ви място примерно.. не се занимавай с скайп и т.н.. всичко да става на живо... и това, че последния път не си плакала не значи, че чувствата са ти се изпарили ами може би си претръпнала... все пак (малко банално ама..) това, което не ни убива ни прави по-силни... няколко пъти си ревала за раздяла.. сега си претръпнала и просто си знаела, че пак ще се съберете.. айде и успех.. :)
мерси за отговора , дори не се бях замисляла за другото момче . БОЖЕ УЖАСНА СЪМ ! ..не искам да ви губя времето.. най-добре сама да си реша проблема.. аз съм си виновна .. все пак, мерси на всички. всеки прави грешки.... а за другото момче извини му се и му обясни.. предполагам ще разбере..а и недей и с него да говориш по скайп.. като се обвиняваш нищо няма да промениш.. главата горе и отиваш да се извиняваш на двамата... гаджето ти трябва да те разбере.. все пак сте заедно 2 години...

andjiandjiandji
08-27-2011, 20:46
виж.... не искам да те обидя ама моля те.. на 16 си а пишеш с адски много грешки...да оставим това.. сега... обясни му това, което и тук обясни.. че си искала нещо ново, но това те е накарало да видиш колко много го обичаш... виж.. късали сте много пъти.. значи има шанс сега пак да се разберете.. и не си боклук спокойно.. има много хора с дълги връзки, които искат нещо ново.. на другото момче се извини моля те... защото от такива ситуации повечето свестни момчета стават курвари, защото някое момиче ги е наранило... спри да се обвиняваш... измисли нещо сладко и трогващо.. направи му подарък и го изненадай на любимото ви място примерно.. не се занимавай с скайп и т.н.. всичко да става на живо... и това, че последния път не си плакала не значи, че чувствата са ти се изпарили ами може би си претръпнала... все пак (малко банално ама..) това, което не ни убива ни прави по-силни... няколко пъти си ревала за раздяла.. сега си претръпнала и просто си знаела, че пак ще се съберете.. айде и успех.. :)
мерси за отговора , дори не се бях замисляла за другото момче . БОЖЕ УЖАСНА СЪМ ! ..не искам да ви губя времето.. най-добре сама да си реша проблема.. аз съм си виновна .. все пак, мерси на всички. всеки прави грешки.... а за другото момче извини му се и му обясни.. предполагам ще разбере..а и недей и с него да говориш по скайп.. като се обвиняваш нищо няма да промениш.. главата горе и отиваш да се извиняваш на двамата... гаджето ти трябва да те разбере.. все пак сте заедно 2 години...
мисля да те послушам .. както казаха , ако изобщо се съгласи да ми слуша извиненията и оправданията - не , че имам такива . Той ми е третото гадже и първото сериозно , имах нужда от нещо ново , най-вече имах нужда да се разделя с него за известно време ..знам,че това не оправдава действията ми ,но дано поне се опита да ме разбере.

elysunny
08-27-2011, 20:59
говори с него, все пак от 2 години сте заедно, обясни му всичко, ама не по скайп. ние момчетата сме по склонни да прощаваме.

umri
08-27-2011, 23:41
сякаш имах нужда от нещо ново , нещо което да ме накара да разбера колко мн го обичам


Ти да го отрежеш, да тръгнеш с друг, за да разбереш колко много го обичаш? Много кифли мислят като теб, но типът, ако е на място, въобще няма да иска да те види отново. Това при първото късане е трябвало да стане.

Мислиш си, че светът се върти около теб. Ти трябва да скъсаш с него, да отидеш при друг, за да разбереш колко всъщност го обичаш и след това отново да се събереш с него и да очакваш, че той ще те чака с отворени обятия? Еб'аси нахалното същество. Докато има тъпанари, на които да минават тия номера ще има и такива като теб, които да им ги правят.

Violenza
08-28-2011, 05:45
Тук съм абсолютно съгласна с umri. Ако тоя има поне капчица самоуважение, няма да те погледне повече.

annonimnna
08-28-2011, 11:10
Защо пък?!
Ако я обича наистина и я изслуша, нещата между тях може отново да потръгнат. :)

tuzaro
08-28-2011, 11:13
Защо пък?!
Ако я обича наистина и я изслуша, нещата между тях може отново да потръгнат. :)малко ме е срам да ти кажа, ама съм влюбен в теб :-)

blaaablaaablaaa
08-28-2011, 11:52
Брат, покажи му, че още изпитваш чувства към него. Накарай го да разбере, че го обичаш. Били сте толкова време заедно, направи усилие да си го върнеш. :) И без да се спичаш. :)

andjiandjiandji
08-28-2011, 12:01
ъм .."много кифли мислят като мен" ? "момчетата стават курвари ,заради такива момичета като мен "? ЗАЩО ?Може би ,защото в продължение на 2 години (айде 1 ) му търпя тъпите прищявки от сорта : "трябва да се разделим щом неможеш да се прибереш 10 мин по-рано да си пишем , след като знаеш , че нямах време да се видим " или "трябва да се разделим,защото ти си имаш твой живот , а аз мой " МОЛЯ? .. или защото в продължение на 2 години не съм си и помисляла да погледна друго момче ? не се оправдавам , постъпката ми беше ужасна .. не съм предполагала , че мога да падна толкова ниско .. аз съм много търпелив човек , но на всеки търпението му се изчерпва в един момент и когата човек незнае какво да прави ,прави глупости .. писна ми от намеци , писна ми да му обеснявам колко много ме наранява,когато ми говори така ..пак повтарям постъпих УЖАСНО. Но ,ако момчетата стават курвари,заради момичета като мен .. много жалко!

PricelessG
08-28-2011, 12:16
Всеки допуска грешки, къде - къде по-ужасни, стига сте я съдили. :?
Поискай да се видите и му обясни всичко. Ако ти прости - ще сте заедно, ако не - забравяш за него. :)

blaaablaaablaaa
08-28-2011, 12:41
Всеки допуска грешки, къде - къде по-ужасни, стига сте я съдили. :?
Поискай да се видите и му обясни всичко. Ако ти прости - ще сте заедно, ако не - забравяш за него. :)
+1 :)

ilievabe098
08-28-2011, 12:46
много сте крайни , бе хора ..... нямало да се съгласи на среща :D ,ама моля ти се ... по темата -щом и двамата сте правили грешки ... опитайте се да поправите нещата.

Shturrrche88
08-28-2011, 12:53
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?
Как може да обичаш човек, когото дори не уважаваш?
За мен именно това писане по скайп е равностойно на неуважение. Дори не си имала смелостта да го погледнеш в очите и да му кажеш каквото чувстваш...
Аз ако съм мъж, не само че няма да ти простя, но и ще те игнорирам съвсем съзнателно от живота си.
Остави го да намери жена, която ще го обича и уважава!

xPafx
08-28-2011, 13:05
Ти не заслужаваш да те погледне повече... и ми скъсала с него по скайп... за тези две години, заради всичко, което е направил за теб не е ли заслужил поне да го направиш лично, да му дадеш обяснение? Не го ли уважаваш поне малко, че си постъпила толкова гадно с него?
Случва се чувствата да изчезнат, но след всичко преживяно може би си му дължала поне човешка раздаля..

andjiandjiandji
08-28-2011, 13:22
Ти не заслужаваш да те погледне повече... и ми скъсала с него по скайп... за тези две години, заради всичко, което е направил за теб не е ли заслужил поне да го направиш лично, да му дадеш обяснение? Не го ли уважаваш поне малко, че си постъпила толкова гадно с него?
Случва се чувствата да изчезнат, но след всичко преживяно може би си му дължала поне човешка раздаля..
Виж имало е случаи , в които и той не е заслужавал да го погледна . Късал ме е със смс . И аз съм си затваряла очите за много неща . Работат е там , че аз прекалих. Много отдавна загубих и всякакво самоуважение .. не мисля , че има смисъл да продължавам темата. Няма да ви губя времето ,за да ви обеснявам колко много неща са се случили през тези 2 години и колко пъти ме е карал да се чуствам ужасно , както и аз него . Уважавам мнението на всеки и мерси , но както казах трябва сама да си реша проблема . Аз съм си виновна .

xPafx
08-28-2011, 13:24
Малко си противоречиш щото каза в първия си пост ,че едва ли не те е глезил като принцеса.. е не с тези думи.. но все пак.
опресни си версиите :?

Julliee
08-28-2011, 13:32
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?

++++

Ако някой ме зареже по скайп може буквално след това да забрави за мен.Постъпила си детински и неразумно.Сега ще си търпиш последствията!!!

muhtesemfan
08-28-2011, 13:40
Аз ако съм на него ще ти тегля една майна. Как можеш да го скъсаш по скайп? ГОСПОДИ!!! Скайп замества живота ли? Ддз и аз вече. С тия фейсбуци и скайпове се уливате! И к'во? Незнеш какво искаш. Тоя не ти харесва и искаш старото момче? За какво? Аз ако съм на него ще те отрежа и хич няма да ми пука. Мани курвенския номер, че си тръгнала с друг след като сте скъсали, едвали не моментално. Ти си му казала това по СКАЙП! Толко ли неможа да го видиш за половин час и да му обясниш като на човек?
+1

annonimnna
08-28-2011, 13:51
Защо пък?!
Ако я обича наистина и я изслуша, нещата между тях може отново да потръгнат. :)малко ме е срам да ти кажа, ама съм влюбен в теб :-)


Ее не бъди срамежлив друг път 8-) :-)

п.п. Извинявам се за спама :D

andjiandjiandji
08-28-2011, 15:02
Малко си противоречиш щото каза в първия си пост ,че едва ли не те е глезил като принцеса.. е не с тези думи.. но все пак.
опресни си версиите :?
Той винаги се е държал мило , особено първата година. Т'ва беше най-хубавата година в живота ми и никога няма да я забравя , но това незначи, че не ме е и наранявал . Точно затова казах , че няма смисъл да продължаваме темата , просто няма как да кажа всичко ,което се е случило м/у нас и няма как да опиша как съм се чувствала във всеки един момент .

XTREMEFREERIDE
08-28-2011, 15:11
Нещо подобно направи приятелят ми с мен. Дали ще ти прости, зависи само от него. Всички правят грешки понякога, дори хората, в които сме влюбени. Който обича - прощава. (:

andjiandjiandji
08-28-2011, 15:41
Нещо подобно направи приятелят ми с мен. Дали ще ти прости, зависи само от него. Всички правят грешки понякога, дори хората, в които сме влюбени. Който обича - прощава. (:
Кakво стана с вас , ако не е тайна ? Заедно ли сте вмомента ?

NoMore
08-28-2011, 15:57
Според мен ти не обичаш този човек. Две години са много и ти малко или много си свикнала с него, и това че ти липсва е точно заради това, а не защото го обичаш. Ако го обичаше, нямаше да се оглеждаш за друг, нямаше да късаш с него по този ужасен начин и нямаше да тръгваш моментално с друг след толкова дълга връзка! Това, че ти е писнало означава, че връзката ви няма смисъл вече. Извини се както казаха другите помоли го да ти прости и си останете приятели. А с другото момче скъсай за да няма повече наранени (естествено ако нямаш чувства към него, въпреки, че от прочетеното мисля, че нямаш)!

FuCKkK13
08-28-2011, 16:18
ъм .."много кифли мислят като мен" ? "момчетата стават курвари ,заради такива момичета като мен "? ЗАЩО ?Може би ,защото в продължение на 2 години (айде 1 ) му търпя тъпите прищявки от сорта : "трябва да се разделим щом неможеш да се прибереш 10 мин по-рано да си пишем , след като знаеш , че нямах време да се видим " или "трябва да се разделим,защото ти си имаш твой живот , а аз мой " МОЛЯ? .. или защото в продължение на 2 години не съм си и помисляла да погледна друго момче ? не се оправдавам , постъпката ми беше ужасна .. не съм предполагала , че мога да падна толкова ниско .. аз съм много търпелив човек , но на всеки търпението му се изчерпва в един момент и когата човек незнае какво да прави ,прави глупости .. писна ми от намеци , писна ми да му обеснявам колко много ме наранява,когато ми говори така ..пак повтарям постъпих УЖАСНО. Но ,ако момчетата стават курвари,заради момичета като мен .. много жалко! ей.. не съм казала, че момчетата стават курвари заради момичета като теб... просто стават курвари от момичета, които ги нараняват.. за това се постарай да му обясниш и да не е много наранен, за да не идеш ти към тази ''група'' момичета.. :)

Shturrrche88
08-28-2011, 16:40
А с другото момче скъсай за да няма повече наранени (естествено ако нямаш чувства към него, въпреки, че от прочетеното мисля, че нямаш)!
А да и това е много важно...
Защото ако продължаваш да го мотаеш, без никакви чувства, накрая ще има още един наранен от твоята "невинност във всеки случай"....

ivcheto0o
08-28-2011, 18:35
Аз на негово място нямаше да ти простя,но все пак пробвай,той може и да ти прости.Според мен най-доброто в случая е да ги оставиш и двамата,да си останеш малко сама,да преосмислиш добре нещата.

andjiandjiandji
08-28-2011, 18:41
ъм .."много кифли мислят като мен" ? "момчетата стават курвари ,заради такива момичета като мен "? ЗАЩО ?Може би ,защото в продължение на 2 години (айде 1 ) му търпя тъпите прищявки от сорта : "трябва да се разделим щом неможеш да се прибереш 10 мин по-рано да си пишем , след като знаеш , че нямах време да се видим " или "трябва да се разделим,защото ти си имаш твой живот , а аз мой " МОЛЯ? .. или защото в продължение на 2 години не съм си и помисляла да погледна друго момче ? не се оправдавам , постъпката ми беше ужасна .. не съм предполагала , че мога да падна толкова ниско .. аз съм много търпелив човек , но на всеки търпението му се изчерпва в един момент и когата човек незнае какво да прави ,прави глупости .. писна ми от намеци , писна ми да му обеснявам колко много ме наранява,когато ми говори така ..пак повтарям постъпих УЖАСНО. Но ,ако момчетата стават курвари,заради момичета като мен .. много жалко! ей.. не съм казала, че момчетата стават курвари заради момичета като теб... просто стават курвари от момичета, които ги нараняват.. за това се постарай да му обясниш и да не е много наранен, за да не идеш ти към тази ''група'' момичета.. :)
Сори,че така се получи. Не исках да цитирам теб , пост-а ми беше отправен към umri и всичките глупости , които наговори . И пак повтарям :D ,вече става банално ... още първият ми пост беше ..ддз непълен ,така че е нормално да има такива мнения.

andjiandjiandji
08-28-2011, 18:53
А с другото момче скъсай за да няма повече наранени (естествено ако нямаш чувства към него, въпреки, че от прочетеното мисля, че нямаш)!
А да и това е много важно...
Защото ако продължаваш да го мотаеш, без никакви чувства, накрая ще има още един наранен от твоята "невинност във всеки случай"....
Как след всичко , което написах остана с впечатление , че държа да съм невинна на всяка цена ? .. А по темата-днес говорих с Крис (момчето с,което ходя от няколко дена) обясних му г/д всичко надявам се да ме е разбрал и дано найстина си останем приятели... Мислих много и реших,че ще е най-добре да съм сама за момента и все пак дължа още едно извинение.

sasha_90
08-28-2011, 19:15
Ти не знаеш какво си направила,но аз знам-прецакала си нещата,вероятно завинаги.Не знам защо сте продължавали да се разделяте и събирате.Едно нещо веднъж разпадне ли се,трудно можеш да го съединиш отново.А доколкото разбирам не сте полагали усилие да съхрните връзката си за по-дълго време.Напротив продължавали сте да се карате.Може би това положение ти е дотегнало,не знам.Но пак ти казвам,още и сто пъти да се съберете нищо няма да излезе.

ilievabe098
08-28-2011, 19:24
Ти не знаеш какво си направила,но аз знам-прецакала си нещата,вероятно завинаги.Не знам защо сте продължавали да се разделяте и събирате.Едно нещо веднъж разпадне ли се,трудно можеш да го съединиш отново.А доколкото разбирам не сте полагали усилие да съхрните връзката си за по-дълго време.Напротив продължавали сте да се карате.Може би това положение ти е дотегнало,не знам.Но пак ти казвам,още и сто пъти да се съберете нищо няма да излезе.
+1 мисля,че си постъпила правилно . остави ги и двамата и си помисли хубаво какво искаш ... по-добре да сте разделени , отколкото да се самозълъгвате.

fenkaaa
08-28-2011, 19:28
Tи хубаво ще ги оправиш.. ама после ще се чувстваш по-същия начин.. и пак ще си мислиш,че нямаш чувства към него.. повярвай ;)

tuzaro
08-28-2011, 19:36
Защо пък?!
Ако я обича наистина и я изслуша, нещата между тях може отново да потръгнат. :)малко ме е срам да ти кажа, ама съм влюбен в теб :-)


Ее не бъди срамежлив друг път 8-) :-)

п.п. Извинявам се за спама :Dти ми отказа за кафе и станах срамежлив