PDA

View Full Version : Въпрос относно една добавка .. моля някой да ми отговори!



PROVOCATIVE
08-27-2011, 20:19
Ще бъда кратка и ясна:
Leanfix Burner (Fat Burner & Energy Cap)
Body attack

^ Такава добавка ми препоръчаха...
Въпросът ми е: Някой пил ли го е това и знае ли дали има ефект , дали е опасно, вредно или нещо такова .. Моля ви някой да ми отговори, наистина е важно за мен, ще съм ви много благодарна!!!

Chacho
08-27-2011, 20:22
Преди да грабнеш добавката, има ли към какво да я добавиш? Какво ти е храненето, колко тренираш и нещо друго взимаш ли?

Shines
08-27-2011, 20:25
Според мен, не ти е необходимо, бягай си, хапвай по-здравословно, намали сладките работи, не пий газирани, пий вода, мляко, хапвай меса, извара, яйца, зеленчуци и малко плодове :), щом целта ти е да намалиш мазнините :).

PROVOCATIVE
08-28-2011, 09:45
Ами.. няма към какво да я добавя, а и не взимам нищо друго. Тичам всеки ден около 30 минути, но мисля да увелича тичането; правя упражнения за корем и крака. 55/56кг. , 1.67 съм и искам за 2-3 седмици да смъкна 4-5 кила.. Храненето ми е според една диета, която бие на протеинова.. не закусвам, но пък съм много доволна, защото не усещам глад, когато я правя..
И аз се чудя дали да взимам нещо изобщо, чудех се и за л-карнитин, ама братовчед ми ми препоръча тази добавка, и затова писах, защото още се колебая дали да я взимам..

Chacho
08-28-2011, 12:39
Не съм я взимал, не ми се е налагало. Л-карнитина си е доказано добра (макар че има тук-таме недоволни). Не знам диетата каква е точно, но ако там има пропуски, добавките не винаги могат да ги запълнят.

Ето обаче два съвета -

1.Тренирай си и гледай да гориш повече отколкото се храниш. С времето ще стане. Ако много се забави прогреса, тогава вземи л-карнитин или бърнър.

2.Не си поставяй срок от 2-3 седмици (колкото и близо да е даскало). И 1-2 килограма да свалиш, пак ще изглеждаш по-добре в очите си и ще е въпрос на още толкова г/д време, за да свалиш 4. А инвестицията е за доста дълго време напред. Ако обаче се озориш да ги свалиш бързо и не го направиш правилно, ще стане йо-йо ефектъти ще ти се залепят обратно след усилията. Замисли се, не е ли по-добре Декември да си 50кг, но да си останеш толкова с години (с известна поддръжка). Колко са му 1-2 месеца повече?

PROVOCATIVE
08-28-2011, 14:10
Благодаря ти, прав си, наистина ме накара да се замисля:)

TodorMarkov
08-28-2011, 16:53
Моя съвет е да стоиш на страна от фет бърнерите.Пълнят ги с всевъзможни боклуци и отрови с цел понижаване на теглото,даже съм чувал слуваи за амфети във фет бърнер.

zero
08-28-2011, 20:39
Здрасти :)
Може ли да споделиш години, килограми, ръст :)
Важно е и да знаем колко дни в седмицата тренираш, колко често правиш кардио, дори и кога :)
За да можем да ти "ударим 1 рамо" ... поне аз лично се чувствам "можещ" в това, да ти кажа как да свалиш килограми :)

PROVOCATIVE
08-29-2011, 17:52
Даа, благодаря ви много, разбира се, че ще ви кажа.
На 16 години съм, 56кг., 167 съм. Тичам рано всяка сутрин, от 7, 7:30 и обикновено до 8 часа съм приключила. Тичам около 2км. - знам, че не е много, но тичам на един стадион и постепенно увеличавам обиколките. =) Правя коремни преси от едно клипче във vbox, по няколко пъти на ден. :)
А, да.. Спазвам т.нар. Японска диета :D При мен винаги има ефект ,когато съм я спазвала (стига да не я нарушавам) Иии, май е това :Р

ZipFail
08-29-2011, 18:18
Я пусни това клипче ?

Chacho
08-29-2011, 20:25
Предполагам, че е 8-минутното, то е добро.

PROVOCATIVE
08-30-2011, 18:18
http://www.vbox7.com/play:c500421d
Ето го клипчето :Р

Chacho
08-30-2011, 21:49
Не е лошо, но предпочитам това:

http://www.vbox7.com/play:fc9f9d87#commentTop


На упражнението, където си вдигаш последователно краката и след това ги спускаш, не ги оставяй да докосват пода. Винаги във въздуха.

bathory
08-30-2011, 22:00
И по няколко пъти на ден правиш коремни?! Така няма да ти се смали корема и да изкараш плочки. Достатъчно е 3 пъти в седмицата да го тренираш. :)

ZipFail
08-30-2011, 22:05
И аз съм съгласен, това 8минутното е доста по-добре. А да правиш преси всеки ден, даже и по няколко пъти е безмислено и глупаво. Тренирай максимум 3 пъти седмично, но стабилно. Ти ако правиш по 14 пъти седмично, аз не виждам кога ще има време да се възтановява тоя мускул.

ПП: bathory, вдигаш ми се в очите напоследък, не знам защо доскоро си мислех че си зле 8-)

Chacho
08-30-2011, 22:14
Ей, аз пръв я забелязах! bathory, не му се връзвай! Аз съм ти истинския фен. Излез с мен на лостовете - ще си говорим за въглехидрати и ще си стягаме трицепсите :) :) :) Не давай да те подмамват другите, те са fake!!!




Кхм, сега сериозно. Не знам физ. ти подготовка, може отначало да не издържаш на всички упражнения, но гледай да ги изпълняваш правилно. Някои упражнения просто няма да те натоварят като хората, ако ги изпълняваш другояче. (примерно да не се сгъваш на крънчовете, а просто да си повдигаш торса)

bathory
08-30-2011, 22:43
Chacho, никакъв проблем. Само че на успоредката съм доста зле, но.. ще се научим хахаха
ZipFail, за комплимент ще го приема.. Обаче в какъв смисъл зле?! :D

ZipFail
08-30-2011, 22:50
Зле в смисъл, че разбиранията и знанията ти за спорт са като на повечето момичета. Диети с чайове и т.н. сещаш се какво имам в предвид :)
Както и да е, радвам се, че не съм бил прав :D

PROVOCATIVE
08-31-2011, 10:36
И аз съм съгласен, това 8минутното е доста по-добре. А да правиш преси всеки ден, даже и по няколко пъти е безмислено и глупаво. Тренирай максимум 3 пъти седмично, но стабилно. Ти ако правиш по 14 пъти седмично, аз не виждам кога ще има време да се възтановява тоя мускул.


Аха, мерси за информацията, ще го имам впредвид =) И благодаря на всички, които са писали тук, за отделеното време :)

deathman944
09-02-2011, 07:55
А може ли да ти задам 1 вапрос като си 56 кг какво повече искаш? да станеш 50 няма смисъл така само тормозиш организма аз съм 185 висок и съм 75 кг и съм мн здрав нито взимам добавки нито нищо обаче тренирам футболл,волейбол,и тренирам с приятели за 2 години с футбола съм сфалил 15 кг и съм мн доволен даже ся кат се гледам даже се кефя :D :D :D такаче момиче няма смисъл да се тормозиш има момичета на твоята възраст които са над 60 кг такаче няма за какв ода се тревожиш :D

Chacho
09-02-2011, 12:51
Като може да направи и по-добро тяло, защо да не направи?

М/у другото, 185/75 не ти ли е малко слабичко :?