PDA

View Full Version : Доверие..



Bumer
08-27-2011, 20:57
Не знам какво да правя,но просто нямам доверие на приятелката си.Веднъж вече я видях с друг,простих и,но постоянно ходи излиза с някакви момчета момичета уж ми казва къде ходи и с кой,но не мога да и повярвам.И секса не върви от месец мисля,че ми изневерява,говорили сме по този въпрос убеждава ме,че не е така и до там.Какво бихте направили вие на мое място ?

scandalousLady
08-27-2011, 21:02
Поговорете сериозно,може да не ти изневерява а просто да си ревнив

SisiStrange
08-27-2011, 21:07
Ако след като си я видял с друг, не можеш да си върнеш доверието в нея, по-добре не се насилвай. Да простиш изневяра, не значи задължително да я забравиш.

elysunny
08-27-2011, 21:08
един секс за последно и после и кажи чао чао

Dream0n
08-27-2011, 21:16
Ммм... само не я задушавай. Моя приятелка се раздели с бившия си точно защото не й вярваше и постоянно я обвиняваше че му изневерява. Накрая и писна и си замина.
А това момиче ако толкова държи на теб ще се съобрази малко или много с твоето мнение. Разбира се не очаквай да си изостави живота заради теб (:

bubkaa93
08-27-2011, 21:50
Поговори с нея по сериозно и излизай с нея.

LeprikonA
08-27-2011, 22:58
ако доверието го няма не мисля че върви на добре - то се печели трудно, но губи прекалено лесно.по-добре си помисли за "чао чао" наистина.

djipsito
08-27-2011, 23:01
Къвто секса такава и връзката, мойто момче... ;)

SmilezZz
08-28-2011, 04:27
Не се насилвай. Щом веднъж си изгубил доверието към нея - трудно ще го възвърнеш. Според мен просто продължи напред - без нея.

Violenza
08-28-2011, 05:50
Моя приятелка се раздели с бившия си точно защото не й вярваше и постоянно я обвиняваше че му изневерява. Накрая и писна и си замина.

В случая обаче той си е напълно прав да й няма доверие.

На думи няма какво да вярваш, всеки може да говори каквото му падне. Щом веднъж ти е изневерила, грешката ти е, че си й простил.

lovefantasy
08-28-2011, 08:55
Това че секса не върви, значи че имаш проблем във връзката. По принцип, ако приятелката ти се държи хладно, раздразнителна е когато е с теб и не иска да се виждате често както преди, значи има друг. Щом си я питал и тя отрича, или нещо друго я мъчи и затова държанието и е такова, или много долно те лъже. Говори пак с нея, без караници спокойно. Опитай да я накараш да се постави на твое място, да ви твоята гледна точка, ако е свястно момиче в крайна сметка, ако има друг ще си признае. Ако пак ти каже че няма, тогова я питай на какво се държи промяната и че ще бъдеш до нея и ще преодолеете проблема. Ако след този разговор разбреш, че те е излъгала просто трябва да преосмилиш що за човек и да ли щом те лъже така, заслужава да бъде с теб. :)

3oPuTy
08-28-2011, 09:29
1.И к'во като излиза и с други хора?!Да не е длъжна да излиза само с теб?!
2.Били говорили,казала му,че няма такова нещо и до там (?!) Е ти к'во още искаш да направи момичето?!Да спре да излиза само за да ти докаже,че не ти изневерява ли?!
3.И к'во по-точно означава "Видях я с друг"?!Видял си,че е излязла с друго момче или си видял да се прегръщат/целуват/...?!