PDA

View Full Version : :x



thegame92
08-27-2011, 21:47
Малко тъпо е всичкото което ще напиша, но за първи път ми е такова чуството :lol: . Харесвам съседката от известно време ( някой друг месец) , но има 100 причини поради които не мога да й го кажа, първо не съм сигурен за реакцията й , второ мисля че си има гадже, трето някак странно е да ходиш с някой който живее на 1 врата от тебе :lol: , разликата ни е около 3 год. , като цяло не мога да й кажа не защото толкова ме е страх от отговора й, просто за първи път сякаш нямам смелост да кажа нещо на момиче както го мисля. Има 2 варианта.. първия е много лесен да се откажа да си кажа има още милиони, милярди момичета по света, но от друга страна няма значение колко има щом харесвам само една, нямам си и на идея защо не мога да се престраша да й го кажа, иначе за сега сме само на здрасти, кво прайш.. обикновените лафове и нищо повече. Писах това всичкото защото искам да видя мненията и на други, които не знам колко ще са добри и в полза за мен, но така ще ми е по-лесно.

elysunny
08-27-2011, 21:51
кажи и, нищо няма да загубиш, а може да спечелиш

teen4e55
08-27-2011, 21:53
и аз така мисля - ако не й кажеш само ще се чудиш дали и тя те харесва, но ако й кажеш дори да е отрицателен отговора поне ще знаеш че си опитал и тогава вече можеш да си кажеш че "има милиони други момичета" ;)

thegame92
08-27-2011, 22:00
Знам че ако опитам няма да ме изяде :D , но просто не мога да го обясня с думи, до сега с колкото и момичета да съм бил, с никоя не ми е било толкова трудно в началото, в смисъл ние с нея говорим обикновени лафове, но сякаш нямам смелост да продължа нататък, не е страх, не е срам, просто не мога да го обясня, иначе мерси за мненията , но не е проблема в смелоста или това че може да ме ''изяде'' ако питам :D , не казвам че съм комплексар обаче ми е някакво странно, единия вариант да ми каже не, и някак да се гледаме странно (виждаме се почти всеки ден ) другия вариант е да каже да, и не само целия блок да разбере ми целия квартал ( толкова мн клюкарки има тук) но от това последното не ми пука много.

themoonslullaby
08-27-2011, 22:03
Щом ти е толкова трудно точно в тоя конкретен случай и не можеш да се решиш, значи може би не я харесваш достатъчно :)

thegame92
08-27-2011, 22:06
Щом ти е толкова трудно точно в тоя конкретен случай и не можеш да се решиш, значи може би не я харесваш достатъчно :)
Аз си мисля че проблема е може би друг, но накратко защото не искам да описвам форума от горе до долу с мои мнения :D , дали пък не е страх да не се случи нещо което преди да се случи, да се привържа към нея.. и накрая да стане както с предишната .. 2 години връзка на вятъра :(

illiy
08-27-2011, 22:08
Ами...покани я да излезете,а ако и това те е срам,намирай поводи да я заговориш /например досадната бабичка от горния етаж :D / или пък й звънни на вратата и я питай дали имат ток щото при вас е спрял :D и постепенно да се сближите ...

themoonslullaby
08-27-2011, 22:11
С това май трябваше да започнеш. :D Значи проблема сигурно не е в момичето и в това до колко я харесваш. Ако наистина имаш такъв страх, то за всяко момиче, което харесаш от тук нататък, ще си намериш милион оправдания. Защото лично на мен причините в първия ти пост ми звучат точно като оправдания :)

thegame92
08-27-2011, 22:13
С това май трябваше да започнеш. :D Значи проблема сигурно не е в момичето и в това до колко я харесваш. Ако наистина имаш такъв страх, то за всяко момиче, което харесаш от тук нататък, ще си намериш милион оправдания. Защото лично на мен причините в първия ти пост ми звучат точно като оправдания :)
Еее оправдания.. ако бяха оправдания до сега нямаше да съм ходил с никоя, да не би да ми е първата че да се оправдавам.

umri
08-27-2011, 22:52
Тва "92" на ника ти предполагам е наборът, който си.

На 19 години и ще и признаваш, че я харесваш... брате, не знам кво да ти кажем.

Излезте един-два пъти, вземи и телефонния номер и след това направо я викай у вас. Нали ти е съседка?

Ако ти мине номерът е много удобно, щото като те пресърби мъдото ше има кой да ти го почеше на минутата.

blaaablaaablaaa
08-27-2011, 22:55
Първо разбери дали има гадже. Ако има, не я притеснявай, останете си приятели. Ако няма, се опитай да се сближиш с нея. Но го карай бавно и... Ако не пробваш, няма да разбереш. А колкото до блока и квартала, едва ли такова нещо би било като атомна бомба в ежедневието им. :)

LeprikonA
08-27-2011, 22:56
кажи и, нищо няма да загубиш, а може да спечелиш

съгласна

yeeee
08-28-2011, 10:52
Тва "92" на ника ти предполагам е наборът, който си.

На 19 години и ще и признаваш, че я харесваш... брате, не знам кво да ти кажем.

Излезте един-два пъти, вземи и телефонния номер и след това направо я викай у вас. Нали ти е съседка?

Ако ти мине номерът е много удобно, щото като те пресърби мъдото ше има кой да ти го почеше на минутата. +1

tuzaro
08-28-2011, 11:08
кво по хубаво от тва да ти е на една врата разтояние

funny3
08-28-2011, 11:13
Кажи и, нищо не губиш да пробваш.. НО, първо я заговори, проведете някакъв разговор, после пак, накрая я покани на кафе и така вече повдигни въпроса, защото според мен ще е изключително тъпо да я спреш на стълбището и да и кажеш " ей здрасти, кво правиш, еми аз те харесвам.." най-малкото ще си каже тоя откъде е хванат и т.н. Пък и кой знае може да не си паснете като характери, външния вид понякога лъже, а ако излезете ще я опознаеш д/г и ще решиш дали да предприемаш бъдещи действия или не.. :)

BlondeRebelion
08-28-2011, 11:29
Тва да и казваш,че я харесваш ми се струва толкова тъпо. Просто се сближете,разбери има ли си приятел и действай. А не : Ааа,ами здрасти аз да ти кажа,че те харесвам :D така правят лапетата в 2/3 клас :D

elysunny
08-28-2011, 13:05
кво по хубаво от тва да ти е на една врата разтояние

xPafx
08-28-2011, 13:14
стегни се бе, не като че ще умреш, нали? карай го по-мъжки.. или ще се получи или не.. кво губиш... а и недей с това "харесвам те, искаш ли да сме гаджета", сеш се.. :?

Chacho
08-28-2011, 13:24
Някои неща не се казват, а се вършат. Бъди по-настоятелен и не се притеснявай да й покажеш, че те привлича. Пробвай 2-3 пъти да направиш крачка в удобен момент, ако те отреже, next.

SmilezZz
08-28-2011, 13:29
Покани я да излезнете някъде,на по кафе или просто някъде на разходка. Намекни й,че я харесваш и виж как ще реагира.
И не се притеснявай от отговора. Както ти сам каза: "Има милиони-милиарди момичета". Хайде,успех !!!

Julliee
08-28-2011, 13:30
Не мисли много каква ще бъде реакцията й.Просто го направи.Не е необходимо да й звъннеш на вратата и да изтърсиш ''Така и така,харесвам те'' и подобни глупости.Следващият път като се засечете я покани на кафе,вземи и номера(ако го нямаш) и ако и тя изпитва чувства към теб нещата ще потръгнат :)