PDA

View Full Version : Най-добрата ми приятелка



scrable
08-27-2011, 21:59
Значииии ... Не знам от къде да започна. :? Преди 3 години се запознах с една приятелка и нали не ми пукаше особено за нея но с времето се сближихме доста . Карали сме се за глупости с нея , но сме се оправяли. Последната година от приятелството ни беше невероятно , всичко й споделях, както и тя на мен.Но изведнъж спряхме да се виждаме , пишем и т.н. И тя изкара мен виновен , защото не съм я потърсил , а попринцип аз я търсих редовно . Много лошо се скарахме , но й се извиних и й казах , че няма да се повтори ( все пак я обичам и не искам да се караме ) . Сдобрихме се , но нищо не беше същото , тя се промени ( започна да движи с едно момиче , което аз мразя , защото тя постояно искаше да ми се сърди без причина ... и аз просто я игнорирах , дори половината училище я игнорираше , но все едно...) И от както движеше с нея тя се промени . Развалихме си отношенията , не се виждахме , но аз исках да се състои това приятелство , защото я обичах . И тя почна да казва за мен като за някой най-обикновен фр ( преди не можеше без мен, казваше ми , че ме обича и ми споделяше ( НЕ МЕ ХАРЕСВАШЕ ! ) ) И така от най - добър фр ( наричаше ме ,,брат ми ") започна да ме нарича като просто обикновен приятел. Попитах я защо постъпва така и ето , че скандала започнаааа ... :-o Тя започна да ми казва , че сам съм си го направил . По това време и някакво момиче се опитваше да ни скара и ми влизаше в скайп-а и ми четеше хрон и ги разправяше съответно на нея , също така каза , че докато не ни скара нямала да спре и това всеки ден и имаше думи от сорта : ще ви разделя за винаги , винаги ще го помниш ... и т.н. И аз казах на моята приятелка ( с която съм скаран ) , че ако иска вече да ме блокирва и да се свършва ( предадох се , нямаше смисъл вече , тя не ме приемаше същият ) , но тя отвърна , че никога няма да ме блокира и каза , че се изнерви , защото тази , която искала да ни скара й досаждала постоянно , но все пак успяла да ни скара и много се изнерви . Започна да ме нарича досаден и , че съм мрънкало , защото съм я питал защо вече не сме в такива отношения и т.н(ТЯ НИКОГА НЕ ГОВОРИ ТАКА ... никога не ме е наричала досадник и т.н. , тя е адски добричка , а аз нали си падам по така :D Не можех да повярвам , че го казва точно на мен. Бях изумен . Тя не би го казала и на най-големия си враг...(до преди 1 месец когато стана това бяхме най-добри приятелчета ...) А аз просто се предадох и й казах , че щом мисли така повече няма да й досаждам и търся . ОБЕЩАХ Й никога да не и пиша и казах , че ще се правя , че не я познавам , а тя нищо не каза. Казах : казвам ти последно 1 думичка : ЧАО , а тя отвърна с : byes :} или нещо от сорта... това бе всичко ... мина месец а не съм се свързвал с нея и нищо общо с нея не съм имал . Исках просто да споделя , мерси , че ме изслушахте :) .. Кажете какво бихте направили вие на мое място ? ! БЛАГОДАРЯ 8) :P

FuckIt
08-27-2011, 23:54
Ми зарежи я ,сигурно я тресе пубертета и се мисли вече за нещо по-така.
Не я оставяй да ти се качи на главата, на твое място и аз щях да я заеба.

scrable
08-28-2011, 15:55
еми Това и ще направя :grin: :D :-D :)

SmilezZz
08-28-2011, 16:01
Може би по-добре щеше да стане,ако се бяхте разбрали на живо,очи в очи. Иначе да,не й обръщай внимание. Доказала ти е колко всъщност добра "приятелка" ти е.

Biiiitch
08-28-2011, 16:15
И аз съм попадала в подобен случай... Тотален игнор, и ако наистина ти е била приятелка ще те потърси, ако не, майната и, все пак не е тя единствената.

Жалко че е се държала така де.. :?

scrable
08-28-2011, 18:50
Мнеееее... няма да ме потърси . Мина цял месец през който имаше възможност , а дори и сега да ме потърси не мисля , че ще се оправим , защото нямам огромно желание ... :o :( . Абе всичко от нея зависи , а според мен просто ще се забравим и един ден като пораснем ще си спомняме :-D :D :grin: :) :) :) :) :)

Biiiitch
08-28-2011, 18:56
Мнеееее... няма да ме потърси . Мина цял месец през който имаше възможност , а дори и сега да ме потърси не мисля , че ще се оправим , защото нямам огромно желание ... :o :( . Абе всичко от нея зависи , а според мен просто ще се забравим и един ден като пораснем ще си спомняме :-D :D :grin: :) :) :) :) :)

Еми да, просто се дистанцирай от нея и кой знае, може би един ден наистина ще се смеете.. :)

TVDQueen
08-28-2011, 22:25
Очевидно в момента не оценява приятелството ти..то покрай тея хормони :? Един ден ще се осъзнае, но ще съжалява.Всяко хубаво нещо си има край.Ти продължи напред, и съм сигурна, че ще намериш някой, който да те цени. :)

Anichkaxxwee
08-28-2011, 22:27
Очевидно в момента не оценява приятелството ти..то покрай тея хормони :? Един ден ще се осъзнае, но ще съжалява.Всяко хубаво нещо си има край.Ти продължи напред, и съм сигурна, че ще намериш някой, който да те цени. :)

+1

scrable
08-31-2011, 21:27
да й пиша ли ? как мислите

kyon
08-31-2011, 22:01
Такива приятелки колко съм имала..
Дори, когато не се виждат хората, ако са истински приятели си остават такива.. Както се казва "приятелят е до гроб".
Щом заради такова нещо си разваляте отношенията, значи няма никакъв смисъл.

scrable
09-04-2011, 00:03
ММ като по чудо днес ми праща някаква хронология как това момиче , което ни скара знаело паролата ми на скайп и ,,приятелката ми" ми писа за да ме уведоми и аз и викам : и кво да направя ? И тя ми отговоря : ами нищо , просто исках да знаеш ... и аз я отрязах ( смених си паса естествено :Д ) Как мислите ? Да й пиша ли ? :-x

musicbaby
09-04-2011, 10:30
Игнорирай я

NoMore
09-04-2011, 12:18
Ами човек ти не заслужаваш такъв приятел... като гледам как правиш всичко възможно да се оправите (или поне така изглежда), а при нея нещата не стоят така... забрави я. Ако бях на твое място нямаше да я потърся никога повече. А ако тя ме потърси и иска да сме приятели отново просто ще й кажа, че това никога няма да стане. При положение, че тя ти е била най-добрия приятел, човекът на който разчиташ и на когото казват почти всичко и те е предала... просто няма да мога да простя... нали знаеш, че щом един път те е предала със сигурност ще има и втори! Така, че остави я в миналото да знаеш, че един ден ще плаче за приятел като теб! :)