PDA

View Full Version : Please, HELP!!! :)



Happiness1
08-28-2011, 09:24
Здравейте! Тъй като аз съм объркана относно това, с какво ще се знимавам в бъдеще (тази година ще съм 11клас), реших да създам тази тема (извинявам се, ако се повтаря) .. Тук споделете мнението си по какво сте най-добри в училище, с какво мислите да кандидатствате и къде, коя професия е доходоносна и приятна .. Предложете нещо, което мога да уча с биология, география, английски, литература.. по тези предмети съм най-добра Моля за съвети

Happiness1
08-28-2011, 14:43
хайде де, хорааа помогнете, дайте някви предложения понеее ;((

brutaLxxbunny
08-28-2011, 14:56
Като се жениш,пак ли нас ще питаш за кого?
Не се сдържах.

Защо не потърсиш нещо в Гугъл?
Биология - лекар,аптекар ; География - икономист ; Английски и литература - учител.Има ТОЛКОВА много специалности.Това са първите ми асоциации само..Провери и в сайтовете на университетите.

SmilezZz
08-28-2011, 15:19
Тук споделете мнението си по какво сте най-добри в училище - Биология Химия , КЕ и като цяло е това май., с какво мислите да кандидатствате - Медицина - и къде - За сега съм се спряла на МУ Варна,ама има време. , коя професия е доходоносна и приятна .. Приятна е тази,която ще ти достави удоволствие да го правиш.

MuRocLaW
08-28-2011, 15:33
Според мен най-добре да станеш чистачка.

gummybear
08-28-2011, 16:42
Аз по принцип искам да уча във Франция ,ама има още много време 8-)
Всеки си има различна представа за това къде да учи и какво да учи .. аз искам да знам поне 3 езика -

Английски - г/д го оправям ,обаче искам да го знам много добре, защото той е много важен.

Френски - език ,който много ми харесва и страшно много искам да го знам.Скоро започвам да го уча. : )

Немски - и по-нататък може би ще изучавам и немски ..

Още не съм решила каква специалност .. може би икономика 8-)
Ама има много време..

DesireToFire
08-28-2011, 19:22
Аз си мисля за архиктектура. В МГ съм, а и винаги съм била артистична личност. Ако не трябва да си използвам въображението за нещо, няма да ми доставя удоволствие. Може да запиша и нещо като курс за боди арт, тъй като това ми е нещо като мечта, но има време :Д

Chacho
08-28-2011, 19:54
Може да запиша и нещо като курс за боди арт, тъй като това ми е нещо като мечта, но има време :Д


Call me ;)

DesireToFire
08-28-2011, 20:11
Може да запиша и нещо като курс за боди арт, тъй като това ми е нещо като мечта, но има време :Д


Call me ;)
Това как да го разбирам, запознат си по въпроса или има доброволец за бъдещ клиент :D ?

Chacho
08-28-2011, 20:16
Само ще кажа, че въобще не съм навътре в нещата.

А ти какво можеш да рисуваш?

bloodyF
08-28-2011, 20:19
какво?-право
къде?-бакалавър или в СУ, или в ЮЗУ или в БСУ или ВСУ, магистър чужбина
по какво съм най-добра?-математиката що годе върви, ама нямам такъв тип пространствено и логическо мислене, литература, езици, география, биология малко
най-доходоносна не гледай, то може и 5000 на месец да изкарваш, но ако ти е НЕприятно да извършваш дадената работа недей, това те потиска изцяло..

DesireToFire
08-28-2011, 20:32
Обичам да рисувам хора, може би по-скоро лица. Както и всякакви растения. Почти винаги графики, но от скоро много се надъхах да си взема професионални, или поне качествени бои и платно. Рядко се случва пряко да седна да се занимавам с рисунка и да я довършвам, но постоянно си скицирам нещо. Въпросът е, че не съм достатъчно добра за боди арт. Сега ще почна да наблягам на рисуването, записване на уроци, курс или нещо, но ако не съм достатъчно добра в това което правя, по-добре да правя нещо друго. Но поне за архиктектурата не мисля че са нужни умения на професионален художник. Но просто като гледам дори клип на направа на контур, запълването, светлосенките, смесването на боите, хайлаитването и ме обзема чувство на щастие.

Chacho
08-28-2011, 20:43
Съучениците ми, които влязоха архитектура правят много яки 3д модели на къщи, а са едва първи курс.


А ти под боди арт татуиране или просто рисуване имаш в предвид?

DesireToFire
08-28-2011, 20:50
Главно татуирането, но и пейнгинга е много як израз на изкуство. Брандинга и тизи по-хард категориите не ми добадат особено. Сега ще си правя чертежи за стаята като първи проект, на който му предстои реализация :D

Chacho
08-28-2011, 21:03
Май съм навит само за пейнтинг. Имам намерение да се татуирам, знам какъв искам да е смисълът на татуйровката, но още не съм измислил точно каква ще е. А ако се преродя като кон, може и жигосване да обсъдим, хахаха :D

Успех със стаята!




По темата: Мен ми мина времето, вече кандидатствах и съм с разни компютърчета в СУ. Очаквам да ми е и приятно, и доходоносно, така че номинирам мойта професия за кандидат за топ 5 (примерно).

Иначе можеш да учиш екология, литература (магистратура за англ. филология), туризъм.

DesireToFire
08-28-2011, 21:10
знам какъв искам да е смисълът на татуйровката, но още не съм измислил точно каква ще е Това е смисълът на татуиста, да ти измисли модели, варианти, да даде насоки и предложения :Д За брандинга няма да се навия, ако ще и на животни да е, просто не знам как ще понеса миризмата.

Happiness1
08-28-2011, 21:14
мерсии все пак за мнениятаа :рРр

Chacho
08-28-2011, 21:18
знам какъв искам да е смисълът на татуйровката, но още не съм измислил точно каква ще е Това е смисълът на татуиста, да ти измисли модели, варианти, да даде насоки и предложения :Д За брандинга няма да се навия, ако ще и на животни да е, просто не знам как ще понеса миризмата.

То е ясно, но в случая май няма как той да го измисли. Доста е лично, за да го пиша във форум.

DesireToFire
08-29-2011, 07:03
знам какъв искам да е смисълът на татуйровката, но още не съм измислил точно каква ще е Това е смисълът на татуиста, да ти измисли модели, варианти, да даде насоки и предложения :Д За брандинга няма да се навия, ако ще и на животни да е, просто не знам как ще понеса миризмата.

То е ясно, но в случая май няма как той да го измисли. Доста е лично, за да го пиша във форум.
Все някакви насоки дават, все нещо ще символизира това, което искаш. Но щом казваш, тогава успех на въображението ти. Най-хубаво е когато сам си направиш модела.

gugenceto2
08-29-2011, 07:29
Ако искаш медицина ти трябва химия.А май тя не е изброена в твоите предмети.

boom29
08-29-2011, 09:09
Мойте любими предмети в училище са Биология и Химия, а и съм в паралелска с ПП и кандидатствам Медицина, все още се колебая м/у Варна и София, но има още много време.