PDA

View Full Version : Как да добавя функция ,,Бележки'' в Страница във Facebook ?



geyinkka
08-28-2011, 10:22
Моля ви помогнете ми ;х :( Исках да си направя Страница, в която да пиша разни статуси. Направих си страница, рових се, но нищо не разбирам ... Искам страницата ми да стане по обикновения начин, не да публикувам както обикновено, ами по начина, по който другите публикуват статусите си. xD [ Ами не разбирам много ;х ;d ] Рових се и май открих, че това става чрез помощта на бележки. Да,ама не мога да вмъкна функция бележки в страницата си. Абе някой ако знае как става това или как въобще да добавям публикации, които после хората ще могат да споделят, може ли да ми каже? Ще ви бъда много благодарна ! :]] :-)

Преместена.
Хаус

Nevska
08-28-2011, 15:15
В горния десен ъгъл на страницата ти трябва да има бутон "Редактирай страницата" -> след това на раздел "Приложения". Не съм съвсем наясно, де. Страницата, която администрирам, не съм я правила аз.

Nqkuf
08-28-2011, 18:20
Влизаш в страницата като администратор и избираш горе от лентата НАЧАЛО.
След това в лявата лента ще ти се появи Бележки (ако не се появи, даваш 'виж още') Ще ти каже, не сте вмъквали бележки към страницата и от там избираш 'нова бележка...
Това е, което си спомням. Вече не съм администратор на страница и не помня точно как беше...

SuperBadSuperFresh
08-29-2011, 13:47
Точно така е,и аз бях объркана в началото :D Просто цъкаш начало.