PDA

View Full Version : Предложете ММОРПГ



maistorluk
08-28-2011, 13:04
Здравейте, съфорумници! Обръщам се към вас с молбата да предложите някакво мморпг което да е интересно, и моля ви без отговори потърси в гугъл или има си уоу защото имам уоу и я играя но понякога доскучава и ми се иска малко разнообразие. Благодаря предваритело!

capslock
08-28-2011, 15:34
AION е много добра ако искаш да ти помагам с инсталацията пиши едно лс

Jus7DreamBoy
08-28-2011, 15:46
AION за ме си е направо WoW мн ми причла :D

FrostHammer
08-28-2011, 17:00
MU ONnline, :lol:

IncendiaSanctus
08-28-2011, 17:29
Guild Wars ! Можеш да си ги вземеш всичките ( няколко игри са ) в момента, за никакви пари, велика игра, с много по-добро PvP от WoW, както и по-стилна и реалистична графика ( на мен визията на WoW си ми харесва де ) ... Иначе има доста разлики, но и доста прилики с повечето по-успешни ММОRPG-та на пазара... Абе, като цяло, вярвам, че ще ти хареса много, заслужава си. И също - след като си я купиш се играе БЕЗПЛАТНО на оригиналните сървъри.

Lucho
08-28-2011, 17:46
S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl / Clear sky / Call of pripyat, за предпочитане първата и третата. Те са шутър/mmorpg. Опитай ги, може би ще ти харесат. Crysis 2 и Metro 2033 също не са лоши.

maistorluk
08-28-2011, 18:01
S.T.A.L.K.E.R: Shadow of Chernobyl / Clear sky / Call of pripyat, за предпочитане първата и третата. Те са шутър/mmorpg. Опитай ги, може би ще ти харесат. Crysis 2 и Metro 2033 също не са лоши.

Такива ММОРПГ които са също шутъри не ме радват но благодаря за отговора.


Guild Wars ! Можеш да си ги вземеш всичките ( няколко игри са ) в момента, за никакви пари, велика игра, с много по-добро PvP от WoW, както и по-стилна и реалистична графика ( на мен визията на WoW си ми харесва де ) ... Иначе има доста разлики, но и доста прилики с повечето по-успешни ММОRPG-та на пазара... Абе, като цяло, вярвам, че ще ти хареса много, заслужава си. И също - след като си я купиш се играе БЕЗПЛАТНО на оригиналните сървъри.

А примерно ако в моя район я няма по магазините я няма от къде мога да я закупя и също става ли ако я дръпна от торент сайт и дали геймплея ще е същия? А за айон и преди съм я играл и сериозно се замислям дали да не я дръпна пак защото е велика игра и има нови неща които не се срещат в уоу. Само да кажа че в момента пачвам Уархамър Онлайн и да питам някой ако я играе да каже как е трябва ли да се плаща защото аз се регнах от официалния сайт и ми пишеше че не трябва да се плаща за да се играе както преди?

straus
08-28-2011, 18:04
League of Legends, няква подобна е

maistorluk
08-28-2011, 18:08
League of Legends, няква подобна е

Цъкам я от половин година и здравата ме кефи. Но не съм доволен от баланса на героите. Например мордекайзър с негови бъгав ултимейт беше напраил пентакил 1в5 щото беше зел скапания им корки който беше здраво наяден.

GregoryHouse
08-28-2011, 18:48
League of Legends, няква подобна е

Цъкам я от половин година и здравата ме кефи. Но не съм доволен от баланса на героите. Например мордекайзър с негови бъгав ултимейт беше напраил пентакил 1в5 щото беше зел скапания им корки който беше здраво наяден.

Toва, че противниците cа ламери и не могат един мордекайзер да контрират...не е проблема в мордекайзера. И аз cъм правил много петакилове 1в5... но не защото морде е бъгав, а защото знам как да играя c него. Ако знаеш как да играеш вc него - ownage...

По темата: Lineage 2, Гилд Уорc както каза колега, Еve Оnline - Която е може би най-доброто ММО за момента cпоред мен.

Cybershot
08-28-2011, 19:49
Talisman Online

MrCreeper
08-28-2011, 19:56
MMORPG-та бол
ROSE Online
Dragonica
Perfect World
Jade Dynasty
Tales of Pirates
Shaiya
Two Worlds
FLYFF
MU Online
AION
Linage
Cabal Online
Allods Online
Iris Online
Silkroad Online
World of Kung Fu
И още много.

Lancer
08-28-2011, 22:19
Гледам, че никой не я е споменал така, че ще кажа Runes of Magic. Не съм я играл, но съм изгледал доста gameplay-ве в youtube и като цяло не лоша. Водят я за безплатно копие на WoW, интересното за нея е, че се развива доста бързо с постоянни update-и. Поне това пише в инетрнет.

IncendiaSanctus
08-29-2011, 16:24
А примерно ако в моя район я няма по магазините я няма от къде мога да я закупя и също става ли ако я дръпна от торент сайт и дали геймплея ще е същия? А за айон и преди съм я играл и сериозно се замислям дали да не я дръпна пак защото е велика игра и има нови неща които не се срещат в уоу. Само да кажа че в момента пачвам Уархамър Онлайн и да питам някой ако я играе да каже как е трябва ли да се плаща защото аз се регнах от официалния сайт и ми пишеше че не трябва да се плаща за да се играе както преди?

Не може да я няма по магазините, общо взето във всеки магазин на Pulsar примерно я има, дори в Технополис/Техномаркет и т.н. ... Дори ако толкова се чудиш как, изкарай си една кредитна карта и си я купи онлайн :P А иначе GW НЕ МОЖЕ да се дърпа безплатно, в смисъл напротив, да я дръпнеш дори от сайта може, аз така направих, ама трябва да си я купил, за да има акаунт, с който да играеш... Не съм чувал за Private сървъри, може би има... Но не е толкова скъпа. По едно време имаше някакво демо за 14 дни да си играеш, не знам дали още го има, но ако го има ще е супер да си я пробваш и да си решиш, аз така направих.