PDA

View Full Version : Как да инсталирам.. SIMS



MerincetYy
08-28-2011, 13:06
Знам че има много такива теми, но имам проблем с инсталирането на симс.. Чела сам доста и съм теглила няколко версий на играта, но не мога да я инсталирам. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете :-D

gadgetsbg
08-28-2011, 13:20
Здравей,
Първо - сигурен съм, че не си чела ДОСТА :) Каже сега какво правиш и докъде стигаш, та да има как да ти помогнем. Започни с операционната ти система, версия на симс (най-добре дай линк към играта от там от където си я свалила) и имаш ли някаква програма за виртуално оптично устройство (daemon tools, alchohol 120%, etc).

Поздрави

JustJK
08-28-2011, 13:46
Не знам какво точно имаш в предвид с
имам проблем с инсталирането на симс
поне трябваше да кажеш къде се запъваш..

Педполагам, че се инсталира както повечето игри :
1. Зареждаш инсталационния файл на играта с Daemon Tools или с някоя подобна програма.

2.Отваряш My Computer и гледаш в кой DVD-Drive е заредена, след което я отваряш

3. Ще те попита къде да се инсталира [може да иска CD-Key който се намира в *.NFO / *.TXT файл в папката при инсталационния файл играта или на сайта от който е свалена]

** Играта може да не иска CD-Key, а Crack който също е в папката при инсталационния файл играта [или трябва да се свали допълнително] ,
той обикновено трябва да се разархивира [с WinRAR, 7zip .. etc.] в папката на вече инсталираната игра.

Общо взето е това.
** ако пак не стане опиши къде е проблема ..

MerincetYy
08-28-2011, 15:00
Така.. значи изтеглих си тази версия на играта http://zamunda.net/details.php?id=10700&hit=1 и въобще не мога да отворя нито една иконка.. бях си изтеглила симс 3, обаче там беше голяма каша и не се справих много добре. Ако може да ми препоръчате да си изтегля някоя друга версия, с която е по-възможно да се оправя.. Благодаря ви за отговорите, но не разбирам много от тези неща..

anney98
08-28-2011, 15:03
ВНИМАНИЕ! Кирилицата е задължителна. Теми или коментари на латиница ще бъдат изтривани без предупреждение!

GregoryHouse

MerincetYy
08-28-2011, 15:06
Знам.. точно за това първо 3 си изтеглих, но инсталацията е проблема..
:D

gadgetsbg
08-28-2011, 17:32
За да инсталираш тази игра трябва да използваш Daemon Tools. Самата задача с инсталацията и употребата на програмата ми се струва непосилна за теб. Най-добре помоли някой да ти покаже как става.

Поздрави