PDA

View Full Version : Изповедалня Вол.21



Страници : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 [12]

tori
05-25-2016, 19:16
Християнско мислене? Не ме разсмивай... :дд На мен дявола ми е тати.

Dwyd96
05-25-2016, 19:18
Християнско мислене? Не ме разсмивай... :дд На мен дявола ми е тати.

Чичо Луци е невинен до доказване на противното :P

inewton
05-25-2016, 19:20
Неверници, днес видя математическо доказателство за съществуването на Бог.

АгентМура
05-25-2016, 19:21
Неверници, днес видя математическо доказателство за съществуването на Бог.

Къде е то?

haritov
05-25-2016, 19:26
Християнско мислене? Не ме разсмивай... :дд На мен дявола ми е тати.

дявола проверява с гардероба за мен преди да заспи

inewton
05-25-2016, 19:29
youtube.com/watch?v=YGcLdzQeEck

Интересно защо доцента по анализ (силно вярващ протестант) даде точно това като пример за разходящ ред. :D

Dwyd96
05-25-2016, 19:35
youtube.com/watch?v=YGcLdzQeEck

Интересно защо доцента по анализ (силно вярващ протестант) даде точно това като пример за разходящ ред. :D

Тва и нашия професор ни го даде за пример... Но не значи нищо :D

inewton
05-25-2016, 19:40
Тва и нашия професор ни го даде за пример... Но не значи нищо :D

Е как? От нищо става нещо (0=1).

АгентМура
05-25-2016, 19:41
youtube.com/watch?v=YGcLdzQeEck

Интересно защо доцента по анализ (силно вярващ протестант) даде точно това като пример за разходящ ред. :D

Аз имам 0 цигари в кутията. Де да можеше Господ да се появи и да почне да ми събира несъществуващите цигари и от "0+0+0+0..." да ми даде 1 цигара да пуша... Това, бих казал, е истински "висша" математика!

Dwyd96
05-25-2016, 19:43
Аз имам 0 цигари в кутията. Де да можеше Господ да се появи и да почне да ми събира несъществуващите цигари и от "0+0+0+0..." да ми даде 1 цигара да пуша... Това, бих казал, е истински "висша" математика!

Ама защо господ... започвай сам да събираш цигарите и ще можеш да направиш една : D

АгентМура
05-25-2016, 19:45
Ама защо господ... започвай сам да събираш цигарите и ще можеш да направиш една : D

Aз не мога да смятам като тези възвишени същества... Ако бях като тях, щях да съм и фабрика за цигари същевременно. Де да можех и от водата да правя вино...

inewton
05-25-2016, 19:54
Aз не мога да смятам като тези възвишени същества... Ако бях като тях, щях да съм и фабрика за цигари същевременно. Де да можех и от водата да правя вино...

Може бе. Ама това те оставям сам да намериш как става.

АгентМура
05-25-2016, 19:59
Може бе. Ама това те оставям сам да намериш как става.

С 0+0 и щракване на пръсти май няма да стане на вино водата ми... :(

inewton
05-25-2016, 20:06
С 0+0 и щракване на пръсти май няма да стане на вино водата ми... :(

Не всичко става с 0+0+…

Има си друг начин.

Dwyd96
05-25-2016, 20:08
С 0+0 и щракване на пръсти май няма да стане на вино водата ми... :(

Аз ще пробвам с брашно, може пък да стане кокаин :)

АгентМура
05-25-2016, 20:08
Не всичко става с 0+0+…

Има си друг начин.

Ама ако го кажеш, всички ще станем велики като теб. И това няма да е в твоя полза... :( Разбирам те.


Аз ще пробвам с брашно, може пък да стане кокаин :)

Ако намериш някой като онзи, дето правеше сметките на онзи клип, показан от Нютон, брашното- "кокаин" може да се превърне в зелено в джоба ти. :D

inewton
05-25-2016, 20:10
Ама ако го кажеш, всички ще станем велики като теб. И това няма да е в твоя полза... :( Разбирам те.

Не очаквах, че си толкова схватлив.

АгентМура
05-25-2016, 20:11
Не очаквах, че си толкова схватлив.

Ти си про, аз съм бот. :( Бих станал твой поданик, за да свидетелствувам за твоето величие!

Dwyd96
05-25-2016, 20:12
Ама ако го кажеш, всички ще станем велики като теб. И това няма да е в твоя полза... :( Разбирам те.



Ако намериш някой като онзи, дето правеше сметките на онзи клип, показан от Нютон, брашното- "кокаин" може да се превърне в зелено в джоба ти. :D

Тези сметки са просто фикция :( Със същия успех мога да си представям че съм милярдер :D

inewton
05-25-2016, 20:14
Тези сметки са просто фикция :( Със същия успех мога да си представям че съм милярдер :D

Каква фикция, пъпешо? Доказано е, еrgo вярно е.

inewton
05-25-2016, 20:16
Ти си про, аз съм бот. :( Бих станал твой поданик, за да свидетелствувам за твоето величие!

Давай, никой не те спира. Свидетелствувай!

АгентМура
05-25-2016, 20:16
Inewton, ти вече започна да се оливаш!


Давай, никой не те спира. Свидетелствувай!

А, ОК! Ама няма да ти ставам поданик, защото си шарлатанин, и то слаб при това!

inewton
05-25-2016, 20:19
Inewton, ти вече започна да се оливаш!



А, ОК! Ама няма да ти ставам поданик, защото си шарлатанин, и то слаб при това!

Ти свиделствай, пък аз поданици-гееве и без това не искам.

АгентМура
05-25-2016, 20:20
Ти свиделствай, пък аз поданици-гееве и без това не искам.

Ха- ха! Ама пък си и шегаджия! :smile:

Dwyd96
05-25-2016, 20:30
Каква фикция, пъпешо? Доказано е, еrgo вярно е.

Първо в клипа ти е 0=1

А всъщност трябва да е 0!=1


И второ: По колко начина можеш да подредиш два обекта в равнината?
И по колко можеш да наредиш 0 обекта в равнината?

MrCreeper
05-26-2016, 09:55
Не, не. Тва е грубо наистина.

Кое е грубото? Щом един 19 годишен пикльо още незавършил 12 клас успя да си намери високо платена (за българските стандарти) работа защо един 40+ годишен човек не може да го направи?. Истината е че хората ги мързи и чакат всичко на готово, не полагат никакви усилия, за да подобрат начина си на живот и се оправдават с това, че парите не са най-важното


Никакво християнско милосърдие, непознаване на Словото, никакви ценности, морал.

И за къде това милосърдие и морал? Кой си е уредил живота с тях?

inewton
05-26-2016, 15:12
И за къде това милосърдие и морал? Кой си е уредил живота с тях?

Именно. Аз казах, че не го мисля сериозно.

Dwyd96
05-26-2016, 16:19
Именно. Аз казах, че не го мисля сериозно.

Точно като истински лицемер... Изповядва религия в която вярва частично (да не кажа хич)

Ivaaaaa
05-26-2016, 16:28
Ujasni ste

inewton
05-26-2016, 16:33
Точно като истински лицемер... Изповядва религия в която вярва частично (да не кажа хич)

You got it!

Грозния
05-26-2016, 17:18
Некви абитЮриенти били заебали съученика си да ходи на бал с метрото и сме много възмутени. ...Прочетох и гледах по ТВ за тоя случай. Жалка картинка и не го пожелавам на никого! Съжалявам го тоя тип, горкият - толкова е смотан, без дори да го осъзнава. Грозен, без пари, че и с някакви тъпи очилца - смотаняк като по книга (или филм). За това са го отритнали и това с метрото на бала, най-вероятно е просто продължение на предишните 4-5 години в даскалото.

Dwyd96
05-26-2016, 17:23
Прочетох и гледах по ТВ за тоя случай. Жалка картинка и не го пожелавам на никого! Съжалявам го тоя тип, горкият - толкова е смотан, без дори да го осъзнава. Грозен, без пари, че и с някакви тъпи очилца - смотаняк като по книга (или филм). За това са го отритнали и това с метрото на бала, най-вероятно е просто продължение на предишните 4-5 години в даскалото.

Ако има хъс може да успее в живота... Но с неговия начин на мислене в 21 век не се пробива :)
Гледах репортажа...Питал е само 1 за превоз и е очаквал останалите да му прочетат мислите и да разберат че няма с какво да отиде на бала -.-

tori
05-26-2016, 20:13
Прочетох и гледах по ТВ за тоя случай. Жалка картинка и не го пожелавам на никого! Съжалявам го тоя тип, горкият - толкова е смотан, без дори да го осъзнава. Грозен, без пари, че и с някакви тъпи очилца - смотаняк като по книга (или филм). За това са го отритнали и това с метрото на бала, най-вероятно е просто продължение на предишните 4-5 години в даскалото.
Това наистина беше злобно. За пореден път - никой не се ражда със среброто в устата. Прави ми впечатление, че бъркате истината със злоба.
Просто ме нерви как го съжалява цял фейсбук и ТВто постоянно него върти вече втори-трети ден. Горкички той, платил си някак куверта в ресторанта и си купил костюм, а иначе майка му теглила заем за КСтата. За пореден път - на гол тумбак жилетка.
За пореден път - всеки се разполага спрямо чергата си. Някои от съучениците ми блъскаха по 12 часа, за да имат бал (не че родителите нямаха възможности, просто те не искаха да тежат на бюджета) + ходиха на даскало и завършиха нормално с диплома около 5 и нещо. Сега тия хора учат в уни, работят, живеят с половинките си. Начин винаги има.

ДОТА
05-26-2016, 20:26
Някои от съучениците ми блъскаха по 12 часа, за да имат бал (не че родителите нямаха възможности, просто те не искаха да тежат на бюджета) + ходиха на даскало и завършиха нормално с диплома около 5 и нещо.

хехехехе, малоумната женска логика
ще бачкат за бал, а не за нещо необходимо

haritov
05-26-2016, 20:31
Прочетох и гледах по ТВ за тоя случай. Жалка картинка и не го пожелавам на никого! Съжалявам го тоя тип, горкият - толкова е смотан, без дори да го осъзнава. Грозен, без пари, че и с някакви тъпи очилца - смотаняк като по книга (или филм). За това са го отритнали и това с метрото на бала, най-вероятно е просто продължение на предишните 4-5 години в даскалото.


то не е ли да си на тати детето да ти купи кола един хубав костюм и да се напиеш като свиня и да ругаеш всеки

и да си мислиш че си бог а всъщност да си просто един простак с богат татко

или да си нечия щерка със силикон сложен като е била на 16г спала с половината град и тъпа тъпа та чак вдлъбната

ама какво да се прави момчето не ги е намразило нито е казало нещо лошо за тях

явно има някаква доброта в него нещо което никой не оценява в хората

ходил бил с метрото и аз да бях на негово място бих го направил

никога няма да бъда заедно с хора които се отнасят по такъв начин с мен

за жалост ценим повече джоба и външния вид в хората

няма нищо срамно в това да си беден

tori
05-26-2016, 20:40
хехехехе, малоумната женска логика
ще бачкат за бал, а не за нещо необходимо
Е, точно около бала се харчи най-стабилно, никоя не искаше да тежи на родителите си.

ДОТА
05-26-2016, 20:42
Кое е грубото? Щом един 19 годишен пикльо още незавършил 12 клас успя да си намери високо платена (за българските стандарти) работа защо един 40+ годишен човек не може да го направи?. Истината е че хората ги мързи и чакат всичко на готово, не полагат никакви усилия, за да подобрат начина си на живот и се оправдават с това, че парите не са най-важното

парите не са най-важното
щеше да го знаеш, ако някога беше разполагал с достатъчно пари
ама така ще си останеш цял живот
вперил поглед в паницата на другия


Е, точно около бала се харчи най-стабилно, никоя не искаше да тежи на родителите си.

а кво пречи да им тежи, а с изкараните със собствен труд пари да си купят нещо полезно
точно тва ти намеквам, че в жена няма да откриеш грам логическа мисъл или действие

MrCreeper
05-26-2016, 21:06
парите не са най-важното
щеше да го знаеш, ако някога беше разполагал с достатъчно пари
ама така ще си останеш цял живот
вперил поглед в паницата на другия

Tи за мен не се грижи, гледам си в моята паница и си сърбам моята попара. Но явно твоята паница никога не е била достатъчно пълна, за да разбереш, че парите пряко или косвено могат да подобрят живота ти във всяко едно отношение.

haritov
05-26-2016, 21:08
Tи за мен не се грижи, гледам си в моята паница и си сърбам моята попара. Но явно твоята паница никога не е била достатъчно пълна, за да разбереш, че парите пряко или косвено могат да подобрят живота ти във всяко едно отношение.
някои неща не се купуват

ДОТА
05-26-2016, 21:13
Но явно твоята паница никога не е била достатъчно пълна, за да разбереш, че парите пряко или косвено могат да подобрят живота ти във всяко едно отношение.

хехехе, твоя живот би се подобрил и ако някой те черпи със сандвич

Dwyd96
05-26-2016, 21:20
Това наистина беше злобно. За пореден път - никой не се ражда със среброто в устата. Прави ми впечатление, че бъркате истината със злоба.
Просто ме нерви как го съжалява цял фейсбук и ТВто постоянно него върти вече втори-трети ден. Горкички той, платил си някак куверта в ресторанта и си купил костюм, а иначе майка му теглила заем за КСтата. За пореден път - на гол тумбак жилетка.
За пореден път - всеки се разполага спрямо чергата си. Някои от съучениците ми блъскаха по 12 часа, за да имат бал (не че родителите нямаха възможности, просто те не искаха да тежат на бюджета) + ходиха на даскало и завършиха нормално с диплома около 5 и нещо. Сега тия хора учат в уни, работят, живеят с половинките си. Начин винаги има.

А мене пък ме дразни факта, че не комуникира с никой и след това очаква всички да знаят какво му е... Тоя е трябвало да се роди жена... :D

an7raks
05-26-2016, 22:25
Щото има хора и хора и никой не е длъжен да се съобразява с тва, че нещо не ти е по вкуса. Да, комшийката от долния етаж не е с роклята, която ти мислиш, че ще ѝ отива ама пък щом си се харесва, нека иде така на бала. Ти нали ги голям естет - за поводи се обличай, празнувай и като цяло живей както ти си искаш. Не помня някой някога да те е питал.

За протокола - шума и аз не го обичам, нито циганията, мизерията, селяндурщината. Безвкусицата и кича също. Но нека всеки си има деня на слава, ако това е важно за него. Не знам ти къде си буташ мнението, когато то не е поискано.
И какъв е проблемът да посоча някого и да му се изсмея на простотията? Той си има мнение и аз си имам мнение. Той очевидно го изразява под формата на брутална селяндурщина, аз го изразявам като му се присмивам.
Щом те могат да си натрапват мнението по такъв начин, че да имам чувството, че пред блока има нещо средно между циганска сватба и шамански ритуал за дъжд, значи аз мога да си натрапвам мнението като им се смея и плюя наляво - надясно.
Не виждам кое му е нередното да се отбележи колко е абсурдна картинката с 18-годишен льохман да наеме кола за 300+лв само да го закара до заветното място и после с костюмчето за 1000лв да се направи на лайно под ангелския глас на Фикрет, за което удоволствие да хвърли още 200+лв, а на следващата сутрин да търси 5 човека за такси, че да могат да вземат от големите таксита да спестят по 2лв. Същия тоя индивид няма идея как е завършил, а за бъдеще мисли или да "учи някво висшО, щото дъртите искат, броо"/мама и тати са много амбицирани детенцето им да учи, за да не работи, ама то иска да утрепе 4 години в УНСС/, или да "изчезва от бг-то, щото тука няма шанс за реализация"/отива в Германия за тираджия или мияч на кенефи/.
И що да не се гавря с подобни дебили? Смятам, че повечето хора са достатъчно тъпи, че да се ръководят от общественото мнение и ако масата започне да осмива това поведение, то ще изчезне или поне намалее.

Ivaaaaa
05-27-2016, 05:18
А мене пък ме дразни факта, че не комуникира с никой и след това очаква всички да знаят какво му е... Тоя е трябвало да се роди жена... :D

Обявявам те за тъп.

MrCreeper
05-27-2016, 06:23
някои неща не се купуват

Така е, здраве не можеш да си купиш, но по-качествени храни можеш. Я го виж Дейвид Рокфелер след 15 дни става на 101, вече пето сърце използва

Dwyd96
05-27-2016, 06:23
Обявявам те за тъп.

Щеше да е тревожно, ако ми пукаше какво обявяваш :D
Кво, той е питал само 1 човек и очаква другите да получат просветление за това че той няма превоз -.-

Баш като жена е, има му нещо и очаква останалите да знаят кво му е... :X


П.П Антракса е прав- мега абсурдно и смешно е целия тоя кич на баловете. Имаше 3 кифли от моя клас дето пристигнаха с лимозина и след тва отидоха на дискотеката с такси :)

Ivaaaaa
05-27-2016, 07:49
Айде отново на догадките.

Никой не ти е виновен, че си неинтуитивен ретард.
*във вашия дух

Dwyd96
05-27-2016, 14:41
Айде отново на догадките.

Никой не ти е виновен, че си неинтуитивен ретард.
*във вашия дух

Кви догадки, той сам каза в интервюто че не е помолил други, а само 1 негов "приятел".

inewton
05-27-2016, 15:38
Обявявам те за тъп.

Ще излезеш по-умна, отколкото мислех.

Dwyd96
05-27-2016, 16:00
Ще излезеш по-умна, отколкото мислех.

Групата на сексуално незадоволените се е съюзила срещу мен ??

inewton
05-27-2016, 16:03
Групата на сексуално незадоволените се е съюзила срещу мен ??

По-скоро групата на трезвомислещите. Ама ти имаш право да я наричаш както искаш, на теб ти прощавам.

ДОТА
05-27-2016, 16:06
Така е, здраве не можеш да си купиш, но по-качествени храни можеш. Я го виж Дейвид Рокфелер след 15 дни става на 101, вече пето сърце използва

в Родопите е пълно със столетници, които цял живот не са видели два лева на цяло
ако липсата на пари ти е оправданието да се храниш с лайна, значи е време да помислиш дали самия ти не обичаш да ядеш лайна

MrCreeper
05-27-2016, 16:37
в Родопите е пълно със столетници, които цял живот не са видели два лева на цяло
ако липсата на пари ти е оправданието да се храниш с лайна, значи е време да помислиш дали самия ти не обичаш да ядеш лайна

Връзката с главния мозък липсва

Electrа
05-27-2016, 16:51
Защо с лошо, Йоанке.

Dwyd96
05-27-2016, 16:57
Защо с лошо, Йоанке.

Едип каза да си е*еш майката :)

(Нищо че е от друг мит )

Electrа
05-27-2016, 17:02
Едип каза да си е*еш майката :)

(Нищо че е от друг мит )

Орест ще стори нещо по-лошо.

Electrа
05-27-2016, 17:03
Начи, искам да напиша нещо, така и така тук е изповедалня, ми тука па ше си пиша! Имам си правото пък! Нищо, че е ни в клин, ни в ръкав.

Некви абитЮриенти били заебали съученика си да ходи на бал с метрото и сме много възмутени. Айде, не, а?! Не загрявам как може да се цупи някой, че родителите на едни успяват да им осигурят деня слава, а на други не толкова успешно. Ми, всеки си се разполага спрямо шибаната черга, бе, мама му стара! Всеки родител е изгладувал с детето/децата си бала, никой на никого не е длъжен да предлага транспорт, още повече, че става въпрос за пари, които родителите изкарват с работа, не Минчето с духане или Иванчо с продан на трева. Недоумявам как някой може да си помисли, че друг (или група други хора) е длъжен да направи нещо хубаво, само защото той е нямал нищо против да качи непознат в колата си. Не можеш и не трябва да мислиш, че лъва е едва ли не длъжен да не те закача само защото ти не го ядеш.
Недоумявам как, по дяволите, някой може да направи нещо добро и после да го разпространи във фейсбук - първо, за да очерни група хора и второ, за да покаже как е добър самарянин и си е извоювал мястото в рая. И после, на всичкото отгоре, да иска да изтрие това, щото тоя и оня били се чувствали неудобно от цялата работа. Ми, другия път няма да споделяш такива неща в интернет. Правиш го и си мълчиш! Тъпата леличка е писала некви работи във фейса без да мисли и е навлякла всеобщата злоба на народа за един клас, после иска анонимност. Естествено, че ще има шибан отзвук, в интернет тия неща са абсолютно нормални. Нормално е и след като е качено в нета със собственото ти име и снимки, които ти си правил, да се цитират тия неща. Тая жена под камък ли е живяла, кво?!

Още по-малко не разбирам тия тъпи хейтърски постове, където на дълго и широко се обяснява как, моля ти се, кършили снага некви хора някъде си. Ми, ще кършат, па! Я съм селянка и съм учена, че когато имаш повод да се радваш, се радваш! Ей така, на пук. Вярно - не е геройство да вземеш диплома за средно, но пък не разбирам на кого пречи някой да си се радва. Така или иначе след 3-4 дни няма да има глъч, цирк и мизерия и никой няма да ти пречи да си живееш животеца в панелката. Аз като не исках да съм селяндур миналата година, не ходих по центъра да викам и да свиря, празнувах си кротко и безропотно, за да направя семейството щастливо, а в блока никой не разбра, че съм взела заветния лист с оценки. Който не иска да е част от селянията, нека не е. Но и нека не осъжда начина на празнуване на комшията. Щото има хора и хора и никой не е длъжен да се съобразява с тва, че нещо не ти е по вкуса. Да, комшийката от долния етаж не е с роклята, която ти мислиш, че ще ѝ отива ама пък щом си се харесва, нека иде така на бала. Ти нали ги голям естет - за поводи се обличай, празнувай и като цяло живей както ти си искаш. Не помня някой някога да те е питал.

За протокола - шума и аз не го обичам, нито циганията, мизерията, селяндурщината. Безвкусицата и кича също. Но нека всеки си има деня на слава, ако това е важно за него. Не знам ти къде си буташ мнението, когато то не е поискано.

Здравей, в детска градина работеше, нали?

Грозния
05-27-2016, 17:14
Това наистина беше злобно.Дали :shock:? Злобно или истина :) ?

Прави ми впечатление, че бъркате истината със злоба.И аз оставам с това впечатление :D 8)!

Някои от съучениците ми блъскаха...Ама какво са "блъскали" :shock:?

по 12 часаВ седмицата :D?

явно има някаква доброта в него нещо което никой не оценява в хоратаСпор няма, добряк е до наивност, това не го прави готин и хората не ценят такива неща.

никога няма да бъда заедно с хора които се отнасят по такъв начин с менВероятно не е имал никакви приятели и е искал да се социализира поне на бала си и то с хора, които го презират. Лош избор, но той така или иначе не е имал голям избор в живота си като цяло.

за жалост ценим повече джоба и външния вид в хоратаВинаги е било така 8)! Не виждам нищо странно, просто така е устроен светът и 95% от хората в него.

никоЯ не искаше да тежи на родителите си.И какво е "блъскала" една незавършила ученичка, за да изкара няколко бона за да плати бала си?

парите не са най-важнотокой тА излъга :D?

някои неща не се купуватКои 8)? Питам сериозно!

И що да не се гавря с подобни дебили?Защото това те прави най-малкото ограничен и прост :)! Или ти може би и без това си такъв и то ти идва отвътре :D!

Кво, той е питал само 1 човек и очаква другите да получат просветление за това че той няма превоз -.-Може би този когото е питал е бил единственият му приятел... или почти-приятел :x ?! И кого да пита за превоз - тия които са го ебавали най-много ли?! Ми да - можеше да пита и най-голямата кифла дали ще му стане дама на бала и тя щеше да приеме :D! Dwydчо мисли повече мойто момче, не се излагай така - не ти отива :)!

Electrа
05-27-2016, 17:18
Дали :shock:? Злобно или истина :) ?
И аз оставам с това впечатление :D 8)!
Ама какво са "блъскали" :shock:?
В седмицата :D?
Спор няма, добряк е до наивност, това не го прави готин и хората не ценят такива неща.
Вероятно не е имал никакви приятели и е искал да се социализира поне на бала си и то с хора, които го презират. Лош избор, но той така или иначе не е имал голям избор в живота си като цяло.
Винаги е било така 8)! Не виждам нищо странно, просто така е устроен светът и 95% от хората в него.
И какво е "блъскала" една незавършила ученичка, за да изкара няколко бона за да плати бала си?
кой тА излъга :D?
Кои 8)? Питам сериозно!
Защото това те прави най-малкото ограничен и прост :)! Или ти може би и без това си такъв и то ти идва отвътре :D!
Може би този когото е питал е бил единственият му приятел... или почти-приятел :x ?! И кого да пита за превоз - тия които са го ебавали най-много ли?! Ми да - можеше да пита и най-голямата кифла дали ще му стане дама на бала и тя щеше да приеме :D! Dwydчо мисли повече мойто момче, не се излагай така - не ти отива :)!

Момче, какво се хабиш.

Dwyd96
05-27-2016, 17:49
Орест ще стори нещо по-лошо.

След като я убие, ли ще я ебеш ??? Тва е извратено ;(

Electrа
05-27-2016, 18:11
Аз съм извратен ;(

... Вижда се.

haritov
05-27-2016, 18:54
Така е, здраве не можеш да си купиш, но по-качествени храни можеш. Я го виж Дейвид Рокфелер след 15 дни става на 101, вече пето сърце използва

ти си бил голям хуй сплескан

тръгнал за дълголетност да ми дава пример

има много хора които са бедни и пак са столетници

haritov
05-27-2016, 18:56
грозния

абе момче заради такива като тебе трябва да се върне казармата да видиш как като те докарат да не можеш да сереш от стрес ще станеш човек

M****
05-27-2016, 19:02
ти си бил голям хуй сплескан

тръгнал за дълголетност да ми дава пример

има много хора които са бедни и пак са столетници
Което ме сеща как онзи ден, докато чаках на трамвайната спирка, до мен дойде един обикновен дядо с бастун и ме пита как пострадах. Отговорих му, заприказвахме се и по едно време той ме попита: "Колко години ми даваш?". Отговорих му: "Към 75 г.", при което дядото ми каза: "На 99 г. съм". (:

MrCreeper
05-27-2016, 19:07
ти си бил голям хуй сплескан

тръгнал за дълголетност да ми дава пример

има много хора които са бедни и пак са столетници

Преди те уважавах, явно е било незаслужено. Явно си прост селяндур

haritov
05-27-2016, 19:08
Преди те уважавах, явно е било незаслужено. Явно си прост селяндур

имам един недостатък да казвам това което мисля без да спестявам нищо на хората

M****
05-27-2016, 19:20
имам един недостатък да казвам това което мисля без да спестявам нищо на хората
Ти ли си dreamwalker? :cool:

MrCreeper
05-27-2016, 19:21
да казвам това което мисля
Мисленето явно не ти е силна страна.

haritov
05-27-2016, 19:24
Ти ли си dreamwalker? :cool:

разкри ме

haritov
05-27-2016, 19:24
Мисленето явно не ти е силна страна.

да не те засегнах? случва се

M****
05-27-2016, 19:31
разкри ме
(:
Благодаря ти за отделеното време миналата година - знам, че не бе малко!
Най-накрая сагата приключи. (:

haritov
05-27-2016, 19:32
(:
Благодаря ти за отделеното време миналата година - знам, че не бе малко!
Най-накрая сагата приключи. (:

всъщност се бъзиках

M****
05-27-2016, 19:38
всъщност се бъзиках
Разполагам с твоите самопризнания вече - за мен това е достатъчно (независимо дали вярвам в лъжа или не).
Затова на теб благодаря! (:

solo_
05-27-2016, 19:52
M****, купи си хапчета! Не е нормално всички да са D.W., а само ти да не си.

Накратко: Ние АБСОЛЮТНО всички сме dreamwalker...

solo_
05-27-2016, 19:53
M****, Ние идваме за теб.

M****
05-27-2016, 19:59
Както кажеш...

... не ме интересува.


В момента слушам изпълненията на 5-те хора от "Игра на Хорове". Пеят едни от най-сполучливите песни на Ку-Ку бенд. (:

inewton
05-27-2016, 20:51
(:
Благодаря ти за отделеното време миналата година - знам, че не бе малко!
Най-накрая сагата приключи. (:

Как изобщо можа да си помислиш, че този плебей, тоя несполучлив експеримент на природата може да се сравнява с dreamwalker, още по-малко той да е dreamwalker!?

M****
05-27-2016, 21:13
Как изобщо можа да си помислиш, че този плебей, тоя несполучлив експеримент на природата може да се сравнява с dreamwalker, още по-малко той да е dreamwalker!?
А ти случайно да си видял публично опровержение, тук във форума, написано от dreamwalker?

Докато dreamwalker не напише тук кои са му другите стари профили (за които ми е писал, че има), нямам основания да не вярвам на haritov. А, ти продължавай да преследваш химери и еднорози. (:

solo_
05-27-2016, 21:17
А ти случайно да си видял публично опровержение, тук във форума, написано от dreamwalker?

Докато dreamwalker не напише тук кои са му другите стари профили (за които ми е писал, че има), нямам основания да не вярвам на haritov. А, ти продължавай да преследваш химери и еднорози. (:

Защо толкова те интересува?

M****
05-27-2016, 21:26
Защо толкова те интересува?
Как реши, че ме интересува? Вас ви интересува, след като не вярвате на написаното. Аз от един месец нито съм писал, нито съм получавал съобщения от dw. Вие сте тези, които си общуват с него. Написах вече, че за мен този въпрос е приключен.

NeSumSuglasen
05-28-2016, 00:18
Не съм съгласен!

Dwyd96
05-28-2016, 12:16
А ти случайно да си видял публично опровержение, тук във форума, написано от dreamwalker?

Докато dreamwalker не напише тук кои са му другите стари профили (за които ми е писал, че има), нямам основания да не вярвам на haritov. А, ти продължавай да преследваш химери и еднорози. (:

Нютон мисли че dreamwalker e момиче, защо му уби фантазията за прегрешение :D

inewton
05-28-2016, 13:22
[QUOTE=Dwyd96;11450438]Нютон мисли че dreamwalker e момиче, защо му уби фантазията за прегрешение :D

Нютон милсли, че dreamwalker е момиче, защото тя наистина е момиче.

an7raks
05-28-2016, 14:07
Защото това те прави най-малкото ограничен и прост :)! Или ти може би и без това си такъв и то ти идва отвътре :D!

Ако това да не проявяваш търпимост към нечия простотия те прави ограничен, да ограничен съм. По въпроса за това колко съм прост, може да дойдеш да поговорим по каквато искаш тема. Само да не излезе, че темите ти се свеждат до коли, жени и футбол, а да реално да нямаш досег до нито едното.

ДОТА
05-28-2016, 14:14
Нютон милсли, че dreamwalker е момиче, защото тя наистина е момиче.

беше момиче преди няколко години
сега си е 100%-ова жена

inewton
05-28-2016, 14:18
беше момиче преди няколко години
сега си е 100%-ова жена

Taка, де, жена. Миналата година казваше, че е непорочна, ама то мина време.

ДОТА
05-28-2016, 14:25
Taка, де, жена. Миналата година казваше, че е непорочна, ама то мина време.

тя нарочно лъже, за да не си поискаш
обаче след това се разбира

LoveInfect
05-29-2016, 06:27
омг още ли говорите за dreamwalker?

Ivaaaaa
05-29-2016, 08:01
Баси филмите.

StringTheoryPracticist
05-30-2016, 15:43
Искам да напиша нова форумна история с форумници за герои. Ще се опитам първо да се запозная с още от новите / оцелелите, че да мога да ги включа.

ДОТА
05-30-2016, 19:08
Искам да напиша нова форумна история с форумници за герои.

нова ли, а няма ли да покажеш да видим старата

StringTheoryPracticist
05-31-2016, 11:15
нова ли, а няма ли да покажеш да видим старата
Доста са, виж из старите ми мнения. Теб май не съм те включвал.

inewton
05-31-2016, 20:13
Искам да напиша нова форумна история с форумници за герои. Ще се опитам първо да се запозная с още от новите / оцелелите, че да мога да ги включа.

Допитай се до M****. Той има инфо за (почти) всички.

YoungBloodZ
05-31-2016, 20:14
Допитай се до M****. Той има инфо за (почти) всички.

как така?

inewton
05-31-2016, 20:16
как така?

Не знам. Негови си машинации някакви. Прави таблици на Excel, статистики, помни, записва... Абе, повече знае от мен и теб всеки случай.

YoungBloodZ
05-31-2016, 20:18
Абе, повече знае от теб всеки случай.

как можеш да си сигурен?

inewton
05-31-2016, 20:19
как можеш да си сигурен?

Как? То се вижда. Питай другите да видиш, че е така.

YoungBloodZ
05-31-2016, 20:22
глупости
най-обикновен потребител си е

inewton
05-31-2016, 20:25
Добре.

M****
05-31-2016, 20:40
^^

:razz:

@inewton
Толкова е трагично всичко написано, че даже ме избива на смях...

Знаеш ли - сетих се, че точно за теб нищо не знам. Абсолютно нищо. В следващите 15 мин. очаквам да ми предоставиш информация за: име, роден град и рождена дата. Обещавам, че на никого няма да ги споделя. И поемам ангажимент да информирам останалите тук, дали съм получил съобщение от теб с поисканата от мен информация. (:

Ама си мисля, че няма да го дочакам, нали?
/риторичен въпрос.


Edit: Брей, брей - взе, че ми изпрати информацията. Признавам си - изобщо не го очаквах.

inewton
05-31-2016, 20:41
Сега остава и да признаеш, че съвпада с твоите данни.

YoungBloodZ
05-31-2016, 20:41
Edit: Брей, брей - взе, че ми изпрати информацията. Признавам си - изобщо не го очаквах.

предизвиквам те да предизвикаш соло :D

едит: всъщност не се замислих... той също може да ти прати информация но няма да е вярна

inewton
05-31-2016, 20:51
предизвиквам те да предизвикаш соло :D

едит: всъщност не се замислих... той също може да ти прати информация но няма да е вярна

Нямам какво да крия.

Отделно, че нa М**** мога да се доверя по отношение на дискретността.

M****
05-31-2016, 20:52
Сега остава и да признаеш, че съвпада с твоите данни.
Искаш да проверя или???
Както написах - не знаех нищо за теб до преди малко.

Ако все пак желаеш - да, има си начин да се установи дали посочените данни водят до реално лице или не. Това не означава, че това лице си точно ти - може информацията да води до човек, на когото ти знаеш част от личната му информация.

inewton
05-31-2016, 20:54
Искаш да проверя или???
Както написах - не знаех нищо за теб до преди малко.

Ако все пак желаеш - да, има си начин да се установи дали посочените данни водят до реално лице или не. Това не означава, че това лице си точно ти - може информацията да води до човек, на когото ти знаеш част от личната му информация.
Не отричам.

И аз не се доверявам на твърдения, чиито доказателства са почти невъзможни.

Dwyd96
05-31-2016, 21:03
Нютон не си давай личните данни бе :D Ще се озовеш в списъците на някоя партия.. Избори идват :D

haritov
05-31-2016, 21:05
Нямам какво да крия.

Отделно, че нa М**** мога да се доверя по отношение на дискретността.
ти що ме пита дали знам кой е той?

M****
05-31-2016, 21:17
С inewton се разбрахме. (:

И да - http://www.teenproblem.net/forum/misc.php?do=whoposted&t=576242 - вече всички също сте експерти с Excel-a!!!
//според критериите на LoadRunner, които без да се лъжем - не са много високи. :cool:
Просто момчето се радва адски много дори само при вида на някакво изображение по екрана.

Забележка: информацията ви сега даже е по-актуална от тази в моята таблица: http://prikachi.com/images/335/8329335u.png (за съжаление в момента prikachi.com не работи, но ако го пуснат - ще се убедите сами в това).

Но пък чисто визуално моята таблица е много по-добре оформена! (:


Edit: http://www.filedropper.com/20150830-3
//оказа се, че не съм изтрил таблицата. Който има желание - да сравнява данните. (:

fanton1
05-31-2016, 21:39
Труп.

haritov
05-31-2016, 22:03
спам

fanton1
05-31-2016, 22:05
Смърт.

haritov
05-31-2016, 22:06
още спам

Dwyd96
06-01-2016, 04:49
още спам

Не е спам... Момчето има мозъчна дисфункция и знае само 5~6 думи.

inewton
06-01-2016, 06:04
Нютон не си давай личните данни бе :D Ще се озовеш в списъците на някоя партия.. Избори идват :D

Знам на кого мога да ги дам. На solo_ примерно не бих. Ама на M**** защо не.

АгентМура
06-01-2016, 06:53
Знам на кого мога да ги дам. На solo_ примерно не бих. Ама на M**** защо не.

Ами ако М**** всъщност се окаже поредния акаунт на solo_?

haritov
06-01-2016, 08:04
Ами ако М**** всъщност се окаже поредния акаунт на solo_?

ами ако и тримата са мои акаунти?

АгентМура
06-01-2016, 08:06
ами ако и тримата са мои акаунти?

Аз и без това се чувствам като в "Матрицата", когато посещавам този форум!

fanton1
06-01-2016, 08:21
Шкаф

Dwyd96
06-01-2016, 11:57
ами ако и тримата са мои акаунти?

haritov е моя фейк :P

Dwyd96
06-01-2016, 11:59
ами ако и тримата са мои акаунти?

haritov е моя фейк :P


Брутален зайо ;)

АгентМура
06-01-2016, 12:03
Брутален зайо ;)

:D :D :D :D :D :D

https://scontent.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/12112114_10203627121078108_4663008557569962718_n.j pg?oh=0a2e1d2a278e8aaea1422096e681b7ca&oe=57CAE1AA

Козирувай пред Бруталния Зайо!

inewton
06-01-2016, 15:31
Плебс.

P.S. Честит 1-ви юни! Като гледам май ще го празнувате.

Грозния
06-01-2016, 17:39
P.S. Честит 1-ви юни! Като гледам май ще го празнувате.Айде да ви е честит на всички Деня на Детето :)!

NeSumSuglasen
06-01-2016, 20:08
Не съм съгласна!
http://www.teenproblem.net/forum/member.php/339894-SuglasenSum

:x :x

НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН!!!!!!!

producenta
06-01-2016, 20:20
http://www.teenproblem.net/forum/member.php/339894-SuglasenSum

:x :x

СЪГЛАСЕН СЪМ!!!!!!!

ЗНАМ

АгентМура
06-01-2016, 20:21
http://www.teenproblem.net/forum/member.php/339894-SuglasenSum

:x :x

НЕ СЪМ СЪГЛАСЕН!!!!!!!

ТИ СИ ДИВИЧ!

producenta
06-01-2016, 20:26
АЗ СЪМ ДИВИЧ!

.

АгентМура
06-01-2016, 20:28
.

БОЛНО КУЧЕ!!! ПАК ТЕ ПРИХВАНА!