PDA

View Full Version : Тийн пъпките УЖАС



SUNxxShine
08-28-2011, 15:26
Ами момиче на 13 години имам много пъпки главно по челото пробвах с Garnier PureActive цяла седмица, но никакъв напредък даже станаха гнойни с него какво да правя наближава даскало а аз съм като пъпчиво чудовище напрао ПОМОЩ какво ми препоръчвате? :)

kalpazanka
08-28-2011, 15:32
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.

SUNxxShine
08-28-2011, 15:34
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.


ще ми помогне ли това

kalpazanka
08-28-2011, 15:36
^Не съм врачка и не знам дали ще си постоянна и ще си спазваш указанията по употреба.

SUNxxShine
08-28-2011, 15:43
http://prikachi.com/thumbs/182/3749182.jpg (http://prikachi.com/images.php?images/182/3749182w.jpg)

така изглеждат ти като ги гледаш кво ша каеш

sweet_bunny
08-28-2011, 15:47
Не искам да бъда досадна,но мисля,че поне едно посещение при дерматолог,ако имаш възможност няма да ти навреди.Аз лично не съм най-зле с акнето,но все пак отидох и лекарката ми даде мостра на един нов крем на Avene,който на мен лично много ми помогна,но то си е и до кожа.

http://4.bp.blogspot.com/-ZtQgf-JOuL0/Td12F36I_qI/AAAAAAAACUE/fDPoBoRY968/s1600/avene2.jpg

Има си и цяла серия с гел и лосион към този продукт.

JustMakeMeBelieveAgainN
08-28-2011, 15:50
козметик-почистване на лице веднъж месечно..след 3-4 пъти лицето ми напълно се изчисти..и аз имах по челото :)

sweet_bunny
08-28-2011, 15:53
козметик-почистване на лице веднъж месечно..след 3-4 пъти лицето ми напълно се изчисти..и аз имах по челото :)

Наистина и моята дерматоложка препоръчва посещения при козметик,но това е за черните точки. \:D/ А, при нея не е точно така.Наистина смятам,че ние от форума няма да сме най-компетентни по върпоса,освен ако някой няма точно същия проблем,но това си е мое мнение. :)

mine
08-28-2011, 16:32
Аз пък като имам пъпки ги мажа с дебел слой крем Здраве 1-2 дена и ми минават.. пробвай нищо не губиш :)

kalpazanka
08-28-2011, 16:52
Мажи ги, нищо не губиш. ;)
За мед козметика мога да препоръчам Ексфолиак- не знам дали ще можеш да си го набавиш, обаче. Ако не стане с него, си вземи http://static1.framar.bg/product/iwostin-purritin-face.jpg

RainOfHope
08-28-2011, 16:59
Garnier не стават за нищо. Ползвай българска козметика.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 17:23
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.Уникално е. Мен ми изчисти цялото лице, но трябва упоритост. С 2-3 мазания няма да стане.

gummybear
08-28-2011, 17:56
Не знам дали ще ти помогне .. аз преди ползвах силицилов спирт и значително лицето ми се изчисти 8-) .Доволна съм ама според мен този спирт не е за всяка кожа : )
Както си решиш .. успех :-) 8-)

chereshka7
08-28-2011, 20:02
Не знам дали ще ти помогне .. аз преди ползвах силицилов спирт и значително лицето ми се изчисти 8-) .Доволна съм ама според мен този спирт не е за всяка кожа : )
Както си решиш .. успех :-) 8-)
да и аз използвам такова често. Той е малко по-силен и наистина действа

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 20:14
Не знам дали ще ти помогне .. аз преди ползвах силицилов спирт и значително лицето ми се изчисти 8-) .Доволна съм ама според мен този спирт не е за всяка кожа : )
Както си решиш .. успех :-) 8-) Мен кожата ми стана на нищо от него.

buzzzz
08-28-2011, 20:18
Не искам да бъда досадна,но мисля,че поне едно посещение при дерматолог,ако имаш възможност няма да ти навреди.Аз лично не съм най-зле с акнето,но все пак отидох и лекарката ми даде мостра на един нов крем на Avene,който на мен лично много ми помогна,но то си е и до кожа.

http://4.bp.blogspot.com/-ZtQgf-JOuL0/Td12F36I_qI/AAAAAAAACUE/fDPoBoRY968/s1600/avene2.jpg

Има си и цяла серия с гел и лосион към този продукт.

Крема наистина е добър.
Може да го съчетаеш и с някакво почистващо тоалетно мляко и Акне Аут... Ама най-добре преглед при дерматолог!

wonderfulife
08-28-2011, 20:57
Хора,седмица/две след като завършихме училище ми излязоха едни пъпки на челото.И все още са там.Мажа ги с какво ли не,но не се махат.Цяло лято е така.Излезе ли ми пъпка на носа,на брадичката,като я намажа с крем "Здраве" на следващия ден се маха,но тези на челото не мога да ги разкарам.Прочетох това за дерматолога.С направление ли се ходи и плаща ли се? / Ако да,колко ?

Infinity
08-28-2011, 21:25
За проблемна кожа препоръчвам козметиката на Ивостин, но все пак нямам кой знае какъв опит с такъв тип козметика, защото не съм имала сериозни проблеми.
Използвала съм почистващите серии на Ла Рош и на Ивостин - определено втората марка ме очарова повече. :)

MissInd3p3nd3nt
08-28-2011, 22:04
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.
А г/д каква цена е?

mechtaq_za_teb
08-29-2011, 04:43
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.
А г/д каква цена е?Около 9-10 лв е кремчето.

kitten8m
08-29-2011, 04:54
Миличка, мисля, че не можеш много да избягаш от пубертета си, но ще те посъветвам да не се откаваш, да се мажеш и ако не сега, то след 1 -2 години кожата ще ти се отблагодари и ще се избистри. Просто използвай тоници, почиствай я, не се мажи с неща, които запушват порите.
Аз не съм имала пъпки никога, да чукам на дърво, но когато ми излезне се мажа с един коректор от Ейвън, като червило е и изсушава пъпката и до 2 дена я няма.
Ако искаш пробвай, но никога не го нанасяй на разранена пъпка.
Струва до 5лв.

sexa_na_kompleksa
08-29-2011, 07:23
Ако си взимаш салицилов спирт, много внимавай, защото може влошиш нещата. Най-вероятно проблемът ти се дължи на това, че навлизаш в пубертета, но може да има и други причини. Например, може да е от храната, която приемаш. Ако не се храниш правилно, тази статия може да ти помогне: Диета срещу акне (http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/27-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8/1309-%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%B0%D0%BA%D0%BD%D0%B5)

kalpazanka
08-29-2011, 07:26
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.
А г/д каква цена е?
Зависи дали е малката или голямата опаковка.
Какво толкова ще ви стане, ако проверите в нета цената на лосионите и крема? 8-) :P

mechtaq_za_teb
08-29-2011, 07:45
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.
А г/д каква цена е?
Зависи дали е малката или голямата опаковка.
Какво толкова ще ви стане, ако проверите в нета цената на лосионите и крема? 8-) :PНе знаех, че има малка опаковка. Последно като си го купувах, ми казаха, че е в нова опаковка и цената е малко по-висока.

Feliz
08-29-2011, 10:05
Кремът на Авен е наистина добър, но според мен за тези пъпчици по челото не е подходящ, защото той се води за тежки форми на акне и изсушава кожата. Аз съм използвала и почистващия и активния лосион на акне аут и нямам оплаквания...може да пробваш. :)

kalpazanka
08-29-2011, 10:13
Ако още някой препоръча медикамент с рецепта, хвърчи без предупреждение!!!

musicbaby
08-29-2011, 13:32
В моя град едни козметички правят спирт и много ми помогна

Rebirthing
08-29-2011, 14:11
козметик-почистване на лице веднъж месечно..след 3-4 пъти лицето ми напълно се изчисти..и аз имах по челото :)

Веднъж месечно ?! Ще и одере кожата бе...

Kotarachetooo
08-29-2011, 16:23
козметик-почистване на лице веднъж месечно..след 3-4 пъти лицето ми напълно се изчисти..и аз имах по челото :)

Веднъж месечно ?! Ще и одере кожата бе...


Мoля ви се не се залъгвайте с тези козметици! Само с едно "почистване" при козметик и след това не можеш да се измъкнеш и след пубертетта от проблемна кожа!При козметик отивай само за вежди в никакъв случей не отивай на почистване защото в момента тепърва ще ти излизат пъпки защото си в такава възраст и ако сега отидеш ще си по-зле и отпреди, само могат да ти направят лицето на гъба нищо друго!

Rebirthing
08-29-2011, 16:33
Ако имате проблемна кожа, наистина не е препоръчително да се доверите на козметик. Като цяло почистването на лицето си е агресивна процедура, аз не мога да си представя да го правя веднъж месечно :shock: . Да не говорим, че понякога проблема с акнето не е никак повърхностен...

Kotarachetooo
08-29-2011, 16:49
Аз съм напълно ПРОТИВ козметиците такива рани се появяват след това по лицето ,че цял живот от акне няма да се оттървеш! Като за начало иди на дерматолог не прави нищо на своя глава ,той ще ти каже точно за твоя тип кожа какво лечение да започнеш! :)

Rebirthing
08-29-2011, 16:51
Имай предвид, че има и доволни. Аз нямам подобни проблеми, но ако имах със сигурност бих се насочила към дермотолог.

Kotarachetooo
08-29-2011, 16:58
Не казвам ,че всички са недоволни моята теза беше отправена към момичето и точно за голям проблем с кожата т.е исках да кажа ,че е абсурдно при тежко акне да се ходи на козметик защото пъпките когато са много изобщо не трябва да се стискат и пипат а козметиците това правят! А за тези които нямат такъв проблем естесвено ,че ще са доволни то това си е до ген и е хубаво кожата на лицето да се поддържа ,но и да си имаме напредвид при добър специалист! :)

zlatit0o
08-29-2011, 21:30
А да попитам. Колко ще струва консултацията с дерматолог? А може ли да взема направление за такъв от лекар?

kalpazanka
08-30-2011, 06:34
А да попитам. Колко ще струва консултацията с дерматолог? А може ли да взема направление за такъв от лекар?
Можеш да вземеш направление. Имаш ли 18?
На частно тарифата е различна. Не вярвам, обаче, да падне под 20 лв.

JustMakeMeBelieveAgainN
08-30-2011, 06:40
е да, ама поне от това, което виждам на снимката, момичето няма ТЕЖКО акне(аз дори това не го смятам и за акне, ако става за въпрос :/) и не мисля,че ще и навреди почистване на лице при добър козметик.

kalpazanka
08-30-2011, 06:42
е да, ама поне от това, което виждам на снимката, момичето няма ТЕЖКО акне(аз дори това не го смятам и за акне, ако става за въпрос :/) и не мисля,че ще и навреди почистване на лице при добър козметик.
Козметиците си позволяват да дават разни кремчета за лечение на несъществуващи проблеми. А и защо да троши пари по козметици, като може сама да се справи с проблема?

JustMakeMeBelieveAgainN
08-30-2011, 06:52
е моята козметичка не ми е давала никакви кремчета за мазане o.0 просто отивах,почистваше ми лицето,маски,кремчета,глуп сти,но не ме е карала нищо да си купувам..докато моя приятелка ходи на дерматолог..то не са специални тоници,хапчета,кремове и какво ли още не..вярно,че и помогнаха до известна степен,но не напълно(тя вече наистина има тежко акне!).

zlatit0o
08-30-2011, 10:41
А да попитам. Колко ще струва консултацията с дерматолог? А може ли да взема направление за такъв от лекар?
Можеш да вземеш направление. Имаш ли 18?
На частно тарифата е различна. Не вярвам, обаче, да падне под 20 лв.
Нямам 18 :-o

sweet_bunny
08-30-2011, 11:23
А да попитам. Колко ще струва консултацията с дерматолог? А може ли да взема направление за такъв от лекар?
Можеш да вземеш направление. Имаш ли 18?
На частно тарифата е различна. Не вярвам, обаче, да падне под 20 лв.
Нямам 18 :-o

Аз съм на 16 и без проблем си взех направление за дерматолог от личната ми лекарка. :)

zlatit0o
08-30-2011, 11:25
Благодаря, в най-скоро време ще отида :)

Kotarachetooo
08-30-2011, 18:14
Никакъв проблем няма да има да си вземеш направление иначе прегледа варира от около 30 лева! :)

sapphire5
08-30-2011, 18:33
Аз пък като имам пъпки ги мажа с дебел слой крем Здраве 1-2 дена и ми минават.. пробвай нищо не губиш :)

дам :) Здраве - лека формула.

lilincituuuu
08-31-2011, 10:05
Acne Out!! Страшен е, много съм доволна, лицето ми се изчисти адски добре. :)

stef98
08-31-2011, 11:35
Много им се дразня на тея пъпки... Чакам да ми свърши кит-а на Орифлейм и ще взема лосиона на Акне Аут. :grin:

cool4eto0
08-31-2011, 11:43
авторката ще ме извинява :-)!! но да ви попитам не ви ли става нещо на ръцете от акне аут? ползвах го миналото лято и ръчичките ми се изсушиха адски много и се убелиха :? по едно време го нанасях и с такива гумени ръкавици от аптеката... таа се замислих щом това се случи на ръцете ми (където кожата е мноого по-груба от тази на лицето) се получиха такива неща... дали е полезно за лицето?? :?

bloodyF
08-31-2011, 12:34
http://ehealthbeauty.com/images/acne_out.jpg
Без рецепта е.



цена?

напоследък си мия лицето много често с гела с краставица и пъпеш на билка ии не съм пред цикъл и така се изринах брутално..не мога да се гледам направо... :( днеска мислех един гарние с четка да взема, но се отказах ..от това гледам има доволни..по рано и аз ползвах един лосион акне аут ама не ми помагаше след като го ползвах седмица-две и кожата привикна явно

kalpazanka
08-31-2011, 12:36
цена?

http://biotrade.pixelflower.com/?p=48&l=1&id=1

mechtaq_za_teb
08-31-2011, 12:59
авторката ще ме извинява :-)!! но да ви попитам не ви ли става нещо на ръцете от акне аут? ползвах го миналото лято и ръчичките ми се изсушиха адски много и се убелиха :? по едно време го нанасях и с такива гумени ръкавици от аптеката... таа се замислих щом това се случи на ръцете ми (където кожата е мноого по-груба от тази на лицето) се получиха такива неща... дали е полезно за лицето?? :?И на мен ми се случваше преди, но след всяко нанасяне вече си мия хубаво ръцете и няма проблем. За мен това е най-доброто средство за лечение на акне.

AnnaBella
09-01-2011, 10:29
Първо започни да миеш лицето си всеки ден със сапун. Супер лесно и ще престанеш да имаш пъпки. Другият и съвет е да използваш антисептичен крем, които поне при мен действа. Нанасяш го преди да си легнеш и ще видиш как ще започнат да изчезват. НО ЗАПОЧНИ ДА СЕ ГРИЖИШ ЗА ЛИЦЕТО СИ. Полагай и най-простите грижи - мий лицето си със сапун сутрин и вечер!!!
http://www.bilki.bg/products_photos/922/607_big.jpg

kalpazanka
09-01-2011, 10:51
Сапун не се ползва за миене на лице, особено такова с мазна кожа или акнеична! Само засилва продукцията на себум и ускорява запушването на порите и образуването на пъпки!
Неслучайно има създадени серии за мазна и склонна към акне кожа. Там е необходимо да се регулират свойствата на себума, също така и да се матира кожата.

AnnaBella
09-01-2011, 14:14
Сапун не се ползва за миене на лице, особено такова с мазна кожа или акнеична! Само засилва продукцията на себум и ускорява запушването на порите и образуването на пъпки!
Неслучайно има създадени серии за мазна и склонна към акне кожа. Там е необходимо да се регулират свойствата на себума, също така и да се матира кожата.

Казах го за да може да се замисли... Това е най-простият начин. Ако го е правила всеки ден да не е имала мазна кожа и акне. Въпрос на лична хигиена и принципи!!!

kalpazanka
09-01-2011, 14:16
С мазна кожа съм и не е като да не знам какво пиша. Сапунът не можа да ми помогне до 17-годишна. Тогава за пръв път минах на медицинска козметика.

AnnaBella
09-01-2011, 14:57
С мазна кожа съм и не е като да не знам какво пиша. Сапунът не можа да ми помогне до 17-годишна. Тогава за пръв път минах на медицинска козметика.

Аз не казвам, че ще ги премахне, но е съвсем друго да си го миеш всеки ден. Все пак логично е, че трябва да се използват и други продукти, но явно момичето не е много запознато и не иска да се грижи за себе си. Затова просто нека отиде и си купи един сапун и да го използва....Колкото до самата мен до около 14години поддържах лицето си със сапун за лице и ми нямаше нищо.Сега продължавам, но вече използвам други продукти. Но хигиена си е основна. С каквото и да миеш лицето ти няма да имаш такива проблеми. :)

zlatit0o
09-02-2011, 22:48
Момичета, взех си крема на акне аут.
Мазах се вече 6 пъти за три дни. Нормално ли е да ме сърби лицето (по-точно пъпките)?

Runaway11
09-03-2011, 07:19
Момичета, взех си крема на акне аут.
Мазах се вече 6 пъти за три дни. Нормално ли е да ме сърби лицето (по-точно пъпките)?

Не! :shock: :shock: :shock:

taamara
09-03-2011, 07:57
Мен също много ме сърбя, мисля, че е нормално, поради съставките, които съдържа .. след няколко дни като започнат да изсъхват пъпките и сърбежа отминава.

Skaarj
09-03-2011, 07:59
Аз също пуснах тема, на 14 съм имам 3-4 пъпки , но не ги искам, не са големи, но приятели препоръчаха да ги мажа 2 пъти на ден с медицински спирт. :)

Rebirthing
09-03-2011, 08:09
За Бога сапуна е ужасно агресивен към кожата на лицето :shock: !!! Вижте, друго е ако е изцяло натурален...със зехтин, масла и т.н. , но да си вземете най-обикновен сапун от магазина и да си мислите, че правите добро на кожата си...е не !
Това е като рекламата на Дав със сапуна с една четвърт хидратантен крем, а то в състава си няма нищо подобно ! После да не се оплаквайте, че кожата ви е проблемна :?...

zlatit0o
09-03-2011, 08:29
Мен също много ме сърбя, мисля, че е нормално, поради съставките, които съдържа .. след няколко дни като започнат да изсъхват пъпките и сърбежа отминава.
Благодаря, успокои ме :D :)

DirtyGirl
09-03-2011, 10:57
Момичета, взех си крема на акне аут.
Мазах се вече 6 пъти за три дни. Нормално ли е да ме сърби лицето (по-точно пъпките)?


Абсолютно нормално ползвала съм го на на мен лично не ми помогна .. не се притеснявай щом те сърби действа :)

blueberryyy
09-03-2011, 12:16
Сапун не се ползва за миене на лице, особено такова с мазна кожа или акнеична! Само засилва продукцията на себум и ускорява запушването на порите и образуването на пъпки!
Неслучайно има създадени серии за мазна и склонна към акне кожа. Там е необходимо да се регулират свойствата на себума, също така и да се матира кожата.

Казах го за да може да се замисли... Това е най-простият начин. Ако го е правила всеки ден да не е имала мазна кожа и акне. Въпрос на лична хигиена и принципи!!!

:razz:
Мислиш си, че понеже не се е мила със сапун всеки ден, има мазна кожа и акне? :razz:

AnnaBella
09-12-2011, 12:14
Сапун не се ползва за миене на лице, особено такова с мазна кожа или акнеична! Само засилва продукцията на себум и ускорява запушването на порите и образуването на пъпки!
Неслучайно има създадени серии за мазна и склонна към акне кожа. Там е необходимо да се регулират свойствата на себума, също така и да се матира кожата.

Казах го за да може да се замисли... Това е най-простият начин. Ако го е правила всеки ден да не е имала мазна кожа и акне. Въпрос на лична хигиена и принципи!!!

:razz:
Мислиш си, че понеже не се е мила със сапун всеки ден, има мазна кожа и акне? :razz:


Не! Просто ако е полагала грижи да не ги е имала. Мазната кожа както и да е, но за акнето. . . .Всеки може да полага грижи стига да го иска! :)

zlatit0o
09-12-2011, 16:46
Точно това съм пробвала, но нямаше абсолютно никакъв ефект.

mar7inaaa
09-12-2011, 18:14
^^A цената на тези хапчета каква е г/д? :)

maryse1
09-23-2011, 13:25
незнам дали ще ти помогне но аз всекиден си мия лицето с почистващ гел на евелин
http://www.remedium.bg/catalog_img/257591.jpg сутрин и вечер после се мажа с този гел против поява на пъпки на орифлейм
http://images.bizde.com/92/oriflame-pure-skin-matlastirici-krem-50ml-mb39265_920920_r1.jpg] а после на самите пъпки им слагам и коректор ето го и него
http://i.ebayimg.com/t/Oriflame-Pure-Skin-Hide-Treat-15ml-/20/!B2OBEkQBGk~$(KGrHqV,!hEE)8CN2)D+BMhnGjbMv!~~_35.J PGи поне веднъж на две седмици си правя маска с мед ето и как си я правя тази маска :
миеш лицето си с топла вода за да отвори порите ти след това си сложи нещо на косата за да не я намацаш с мед .
след това намажи цялото си лице с мед (няма значение какъв) и стой с маската около 10 минути след това си измий ръцете и направи масаж на зоните в които имаш най много пъпки после измий лицето си първо с топла после с студена вода и готово.
на мене лично лицето ми веднага става мекичко и наистина ако правиш всичко това редовно ако имаш черни точки ше се махнат и пъпките също ще намалеят до минимум !!
при мене има голям ефект 8) 8) надявам се и на теб да ти помогна :) :) :)

millmii
09-23-2011, 15:41
Ако не се храниш правилно, тази статия може да ти помогне: Диета срещу акне (http://www.neznam.bg/%D1%81%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B8%D0%B8/27-%D0%BE%D1%82%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B1%D0%B2%D0%B0%D 0%BD%D0%B5-%D0%B8-%D0%B4%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B8/1309-%D0%94%D0%B8%D0%B5%D1%82%D0%B0-%D1%81%D1%80%D0%B5%D1%89%D1%83-%D0%B0%D0%BA%D0%BD%D0%B5)

В тази диета пише "Намали приемането на млечни продукти като мляко, сирене и сладолед." Може ли някой да ми отговори защо ? :-o :)

millmii
09-23-2011, 15:43
авторката ще ме извинява :-)!! но да ви попитам не ви ли става нещо на ръцете от акне аут? ползвах го миналото лято и ръчичките ми се изсушиха адски много и се убелиха :? по едно време го нанасях и с такива гумени ръкавици от аптеката... таа се замислих щом това се случи на ръцете ми (където кожата е мноого по-груба от тази на лицето) се получиха такива неща... дали е полезно за лицето?? :?

Acne Out Active
активен лосион

Начин на употреба:

При кожа, страдаща от младежки пъпки, фоликулити и врастнали косми след обезкосмяване, Акне Аут Активен лосион се нанася два пъти дневно върху цялата засегната зона с обилно напоен памучен тампон до успокояване на кожата и пълното й заздравяване.

Ако пъпките са единични, лосионът се нанася 3-4 пъти дневно само върху тях.

Непосредствено след почистване на лицето (гръба, деколтето) при козметик употребата на Акне Аут Активен лосион е задължителна поне 2 - 3 пъти дневно в първите два дни след процедурата.

Употреба след бръснене и епилация за да се предотврати врастването на косми в кожата: Веднага след епилация или бръснене кожата се намазва с Акне Аут Активен лосион, а няколко часа по-късно намазването се повтаря. В продължение на 3-4 дни нанасяйте веднъж дневно Акне Аут Активен, а до следващата епилация профилактично нанасяйте Акне Аут Почистващ лосион.

ВАЖНО: След нанасяне на Акне Аут Активен лосион ръцете задължително да се измият с вода!

Източник: http://biotrade.pixelflower.com/?p=48&l=1&id=1

uleto37
09-23-2011, 15:47
ВАЖНО: След нанасяне на Акне Аут Активен лосион ръцете задължително да се измият с вода!

Източник: http://biotrade.pixelflower.com/?p=48&l=1&id=1 :)

И аз си го купих и прочетох,че трябва да се мият ръцете с вода,след нанасяне-и всеки път си ги мия и нищо ми няма ^^

thebigsmile
09-23-2011, 15:48
http://www.ebay.com/itm/Oriflame-Antibacterial-Hand-Gel-50ml-/260588934433
Ето това ползвам аз и съм много доволна. То е на орифлейм и се нанася само в/у пъпките .

Emppu90
01-21-2012, 19:52
Сапун не се ползва за миене на лице, особено такова с мазна кожа или акнеична! Само засилва продукцията на себум и ускорява запушването на порите и образуването на пъпки!
Неслучайно има създадени серии за мазна и склонна към акне кожа. Там е необходимо да се регулират свойствата на себума, също така и да се матира кожата.
Бих поспорил с теб.. Има и серия сапуни, регулиращи себума. Серията Акне Аут - много съм доволен от нея.. Има и лосион и сапун и крем и какво още беше.. Но сега си закупих Pure skin / Hide & treat и ще видим дали е добро и то, че Акне Аут-а свърши и пак леко набъбна леко акне..

Cucko0
01-21-2012, 21:28
стара тема/

kalpazanka
01-29-2012, 09:56
В тази диета пише "Намали приемането на млечни продукти като мляко, сирене и сладолед." Може ли някой да ми отговори защо ? :-o :)

Защото се отделя един подобен на инсулина растежен фактор, който забърква метаболитни и хормонални каши и крайният резултат е акне.