PDA

View Full Version : Как се печели доверие?



allinclusive
08-28-2011, 18:28
Здравейте! По принцип не съм нова във форума, но реших да пиша от тук заради анонимността ! :)

С приятеля ми сме заедно от 1 година и половина.Аз съм на 16, той на 17...Проблемът ми е следния. Той скоро (скоро, скоро -преди месеци) ми каза, че ми няма никакво доверие и никога не ми е имал, при което аз останах ей така :O ....Питах го защо, поговорихме... Работата е там, че нещата, които ми каза - аз всъщност не съм направила нито 1 от тях и не съм си заслужила неговото недоверие.... Всичко си е в неговата глава и като се опитам да му кажа, че никога не съм му изневерявала, никога не съм поглеждала друг и прочие - не приема ... А мен вече страшно ме задушава като се опитам да му споделя нещо интересно, което съм видяла и той почва - "Къде го видя, с кой беше?" ... Заедно сме от сутрин рано до вечер късно, при което той ми заявява "Аз откъде да знам ти какво и с кой правиш преди и след като сме били заедно" (демек в 7 сутринта и в 12 през нощта нали :Д ). Каквото и да му кажа неговият отговор е "Да бе" ...Така е всеки божи ден..В началото му казвах "Да, добре" - от едното ухо влиза, от другото излиза, защото знаех , че почна ли да обръщам внимание, ще ми дойде до гуша...Но вече не издържам и не само защото всеки път ми се късат нервите, ами и защото имам прекалено чиста съвест и не мога да търпя да ме обвиняват всеки ден в нещо, което не съм направила и аналогично да научавам неща за себе си, които не знам :X.... Та преди месеци си поставих за цел да си спечеля доверието му и вече му звъня по често, за да знае какво правя, казвам му че го обичам , грижа се за него , той ми казва че е истински щастлив с мен и прочие, но стигне ли се до някакъв момент свързан с доверие, той твърди , че съм к*рва, кифла, овца и др., и сега последно каза, че някаква си негова приятелка ходела с 3-4 момчета и на всеки 1 повтаряла че е само с него...Стигнах до там, че това натякване до толкова ме изнервя, че пред него почвам да се дера с нокти буквално. Това са си месеци тормозене..Говорим постоянно за това,но никакъв резултат .... Та имате ли някаква идея как се печели доверие ??

Sh@d0w
08-28-2011, 18:31
но стигне ли се до някакъв момент свързан с доверие, той твърди , че съм к*рва, кифла, овца и др.

Спрях да чета до тук.Ако гаджето ти наистина те нарича с тези епитети,не знам какво още търсиш с него.

SisiStrange
08-28-2011, 18:41
1. Късай го веднага! Тоя според мен нещо не е в ред с главата. Ебахти параноика. Само си тровиш нервите.
2. Ако моя някога ме нарече К*рва, кифла и тн. извън кръга на шегата, ще му зашлевя такъв, че ще се изуми от каква малка ръчичка е дошло.
3. На такъв човек не можеш да спечелиш доверието. Той просто е неспособен на това. Явно е страшно неуверен в себе си и страда от някакви ужасни комплекси. Почти го съжалявам... сигурно щях, ако не беше такъв г*з (с извинение).

NomNomNom
08-28-2011, 18:49
Как стоиш с него бре ..

Съвсем нормално е иначе човек да няма доверие на околните.

ivcheto0o
08-28-2011, 18:53
Как може да си с такъв човек :shock: Не можеш по никакъв начин да му спечелиш доверието,той е прекалено ревнив.Моя съвет е да го оставяш веднага и да не си тровиш нервите още от 16 годишна.

lubomirky
08-28-2011, 19:23
с нетърпение чакам момента, в който двамата първи отговорили ще се скарат в някоя тема 8-)

SisiStrange
08-28-2011, 19:26
с нетърпение чакам момента, в който двамата първи отговорили ще се скарат в някоя тема 8-)
:D Вече сме го правили няколко пъти. :D Изпуснал си.

Hilary_
08-28-2011, 19:30
Начи .. момче, което те нарича "курва" заслужава само среден пръст!
Какво правиш с него изобщо? Сериозно ли това положение ти харесва?
Така ли смяташ, че трябва да се отнасят с теб? .. :?

SmilezZz
08-28-2011, 19:32
Наистина: как още си с него и го траеш ? Извинявай ,ама как може да му разрешаваш да те нарече ку*ва и каква ли още не ? Това ,че сте заедно не му дава това право. Имай си достойнство и уважение. Ако го няма доверието - една връзка трудно ще се задържи. И надали ще успееш да го промениш. Аз на твое място бих скъсала с него.

Chacho
08-28-2011, 19:47
Е тва: http://www.american-armynavy.com/Boot-Carolina-505.htm

После се нацелваш между краката и:

http://www.youtube.com/watch?v=zFi5r5mzuKk

LeprikonA
08-28-2011, 19:49
първо - защо търпя толкова време? разбирам, че явно имаш чувства, но според мен те умират НАПЪЛНО при наличие на описателни като "курва" и всички подобия. казаха го много хора, ще ги повторя - разкарай го тоя!

annonimnna
08-28-2011, 19:52
Втрещих се 8-)
От какъв зор ще ти говори така и ти още ще искаш да си с него?!
Яя му бий шута! Не ти трябват такива...

valdesbg
08-28-2011, 19:56
И ти си още с него, защотоооооо?

Hint: Подвеждащ въпрос е(:

elysunny
08-28-2011, 20:08
ебати мазохистите

annonimnna
08-28-2011, 20:10
ебати мазохистите

+

... чак им се дразня :-o

kobrichka
08-28-2011, 20:52
но стигне ли се до някакъв момент свързан с доверие, той твърди , че съм к*рва, кифла, овца и др.

Спрях да чета до тук.Ако гаджето ти наистина те нарича с тези епитети,не знам какво още търсиш с него.


Напълно съм съгласна !!!
Как може да търпиш такова отношение ?!?!? Доверието трудно се гради и определено не става за ден дав, но вие сте вече 1 година и половина... според мен вече трябва да има някакво минимално доверие. Но пък реално погладнато, човек който те нарича к*рва, кифла, овца и др определено не очакваи доверие от такъв човек, не само доверие, но той и уважение ти няма. Какво правиш още с него ?!?! Няма как да кажеш, че е любов, защото в любовта човека до теб те обича, а не те нарича овца и т.н. Ти си решаваш, но аз на твое място няма да си губя времето с такъв човек.

djipsito
08-28-2011, 21:06
Е как така защо е с него ? Нали трябва да му се докаже.. Защо, вече тя да каже. Не съм чела темата ама... като гледам няма смисъл.

Оправи си критериите за и към момчетата, по-лесно ще ти е. Сега щом ти харесва тва положение, продължавай в същия дух.

lordofthetime
08-28-2011, 21:15
Ако моя някога ме нарече К*рва, кифла и тн. извън кръга на шегата, ще му зашлевя такъв, че ще се изуми от каква малка ръчичка е дошло.
:lol: това би била нормалната постъпка според мен, въпреки че не съм момиче... а камоли да го каже ГАДЖЕТО ти...

jeezloxxy
08-28-2011, 21:42
http://www.bitak.net/uf/obiavi/334559-obiavi-1bag_of_money.jpg

Darinella
08-29-2011, 07:39
Това е болестно състояние. Не стига, че те ревнува и от въздуха, ами те нарича "к*рва, кифла, овца"... Защо си с него?

BrainlessROCKBABY
08-29-2011, 07:44
ебати мазохистите

fen7asy
08-29-2011, 11:24
тл;др

sapphire5
08-29-2011, 11:33
но стигне ли се до някакъв момент свързан с доверие, той твърди , че съм к*рва, кифла, овца и др.

Спрях да чета до тук.Ако гаджето ти наистина те нарича с тези епитети,не знам какво още търсиш с него.

взе ми думите от устата бе човек 8-)

bloodyred
08-29-2011, 11:56
Положението е просто СТРАШНО! 8-[

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 18:18
Така... Хвани го, целуни го нежно, кажи му че го обичаш и му кажи какво мислиш. Накарай го да те изслуша, да повярва, кажи му, че обичаш него, него и само него.
Имам страхотна идея: покажи му тази тема, накарай го да я прочете. Ако се наложи, му покажи коментара ми, който е доста време след като си я публикувала, за да не помисли, че всичко е нагласено. :)
Ииии... Постоянно му повтаряй, че го обичаш и няма друг, иначе няма да си с него.

allinclusive
08-29-2011, 18:50
Мерси много на всички за отговорите!! :):):) Ще направя каквото мога !



Така... Хвани го, целуни го нежно, кажи му че го обичаш и му кажи какво мислиш. Накарай го да те изслуша, да повярва, кажи му, че обичаш него, него и само него.
Имам страхотна идея: покажи му тази тема, накарай го да я прочете. Ако се наложи, му покажи коментара ми, който е доста време след като си я публикувала, за да не помисли, че всичко е нагласено. :)
Ииии... Постоянно му повтаряй, че го обичаш и няма друг, иначе няма да си с него.


Пробвала съм много пъти, казвам му, че го обичам, обяснявам му всичко както е, прегръщам го, целувам го -той знае само неговото си !! Иначе, ако взема да му покажа темата тук ще вземе да ме набие :D Не точно де, но ще се караме :X:X

GossipGirl89
08-29-2011, 18:57
Как може гаджето ти да те нарича с такива грозни думи и ти да го търпиш все още? Момиче, имай малко самоуважение! Защо сама си докарваш такъв тормоз до главата? На такъв човек не можеш да спечелиш доверието, той просто си е такъв - комплексиран, прекалено ревнив, да не кажа параноичен, недоверчив... Единствения начин, с който евентуално можеш да го накараш да се опомни поне малко, е като го зарежеш и спреш да се занимаваш с него. Има хора, които в такива моменти осъзнават колко са зле и какво са изгубили и се оправят. Зарежи го и се надявай да е от тях или просто си намери човек, който да те цени, да ти вярва и най-важното - да те уважава!

pikachy13
10-01-2016, 10:03
здравейте нова съм и имам малко прблеми с гаджето ми, ако можете да ми помогнете ще съм ви много благодарна!!!!аз сум на 17 ,а приятелят ми на почти 20 и сме заедно от 6 месеца.
имам проблем той ми няма доверие и имам малко време да го спечеля винаги трябва да се караме за нещо, а и той е много избухлив и се сурди за най-малкото. поне 2 пъти в месеца се караме, даже когато бях на море с родителите си и едно прятелско семейство се карахме въпреки че нищто не бях направила. разделяли сме се няколко пъти, но той не може без мен и ми прощава след няколко часа и пак сме заедно. но искам съвет как да му спечелч доверието бързо и ефективно, защтото неискам да го губя. дано ме разбирате мочта история е прекалено дълга за разказване но се опитах да ви дам най важното. помогнете ми моля.......... ако имате въпроси питайте... благодаря ви от сега..... ще ви информирам дали се получава :* :)

anonymous908491
10-02-2016, 18:52
здрастииии, рабалка