PDA

View Full Version : :(:(:(:(



headhunters
08-28-2011, 19:01
Здравейте. Може темата да ми е малко тъпа и т.н но ако не споделя някъде не мога. Ходя с едно момиче от известно време, разликата между нас е само няколко месеца, но просто съм ревнив защото не знам как но много се привързах към нея, все ме е страх като излиза с момчета да не направи нещо, да не ми изневери и на няколко пъти и го казах ей така в прав текст. И една сутрин както си говорихме по телефона пак се скарахме на тая тема и тя се развика и ми каза престани ако продължаваш така наистина ще направя нещо и докато се опитам да кажа нещо тя ми затвори. След това почти 2 дена не ми вдигаше телефона и когато се видяхме се държа супер странно, питах я какво има тя казваше нищо какво да има и нз просто се държеше различно, дали е възможно да е направила нещо на пук :( .

the_best_f
08-28-2011, 19:04
Дори и да е направила нещо, ти си си виновен. Когато си с даден човек, трябва да му имаш доверие. Ако има чувства към теб (или дори те обича), няма да тръгне да ти изневерява.

headhunters
08-28-2011, 19:05
Дори и да е направила нещо, ти си си виновен. Когато си с даден човек, трябва да му имаш доверие. Ако има чувства към теб (или дори те обича), няма да тръгне да ти изневерява.
Е тоест според тебе нищо не е станало ? защото в първото си мнение казваш че може би , а в второто че не

SisiStrange
08-28-2011, 19:05
Доста е обидно да те подозират, когато не даваш поводи.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 19:07
Задушаваш я с това недоверие. Ако не ти е дала повод, защо го правиш? Или ти е дала?

Sh@d0w
08-28-2011, 19:07
Доста е обидно да те подозират, когато не даваш поводи.

This.

Иначе ние откъде да знаем,какво е правила? :razz:

sasha_90
08-28-2011, 19:09
Вярно,че си се държал лошо с нея,но и тя не пада по-долу.Как може така да се държи,да не ти вдига като й звъниш...Колкото и да е била сърдита,няма оправдание за детското си държане.
Колкото до теб-не я ревнувай чак толкова,имай й доверие,в противен случай връзката ви с течение на времето ще се разпадне.И тогава няма да има значение дали е имало трети или не.

headhunters
08-28-2011, 19:09
Задушаваш я с това недоверие. Ако не ти е дала повод, защо го правиш? Или ти е дала?
Не ми е дала, просто не знам как толкова се привързах към нея и просто от страх да не я загубя, и сега от няколко дена ми се държи някак странно от както ми каза онова нещо.. дето едва ли не ми каза че още малко и остава да го направи :(

the_best_f
08-28-2011, 19:10
Не, не казвам това. Казвам, че АКО е направила нещо (защото аз не мога да знам дали е), вината ще бъде и твоя. Второто ми мнение е същото - вината си е твоя, ако не й имаш доверие. Тя по някакъв начин провокирала ли те е? Дала ли ти е повод? Щом сте заедно, трябва да разчитате един на друг. Ето това исках да кажа. Извод - ако няма причина за ревността ти, извини се на момичето и занапред не се съмнявай в нея. Ако реши да ти изневери, ще го направи. Просто не я подтиквай да го стори.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 19:13
Задушаваш я с това недоверие. Ако не ти е дала повод, защо го правиш? Или ти е дала?
Не ми е дала, просто не знам как толкова се привързах към нея и просто от страх да не я загубя, и сега от няколко дена ми се държи някак странно от както ми каза онова нещо.. дето едва ли не ми каза че още малко и остава да го направи :(Разбирам те. Чувстваш се несигурен. Но и тя не помага особено с държанието си. Какво е това затваряне на телефона? Толкова сърдита ли е била да не ти вдига?

the_best_f
08-28-2011, 19:16
mechtaq_za_teb - ти не би ли се обидила, ако ти нямат и грам доверие?

headhunters
08-28-2011, 19:16
Задушаваш я с това недоверие. Ако не ти е дала повод, защо го правиш? Или ти е дала?
Не ми е дала, просто не знам как толкова се привързах към нея и просто от страх да не я загубя, и сега от няколко дена ми се държи някак странно от както ми каза онова нещо.. дето едва ли не ми каза че още малко и остава да го направи :(Разбирам те. Чувстваш се несигурен. Но и тя не помага особено с държанието си. Какво е това затваряне на телефона? Толкова сърдита ли е била да не ти вдига?
Именно за това написах тази тема тук, защото и аз не мога да си обясня, почнах вече да се съмнявам с основание, знам че няма кой да ми отговори тук дали е ставало нещо ест. но все пак като видя повече мнения и ми става по лесно.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 19:18
Задушаваш я с това недоверие. Ако не ти е дала повод, защо го правиш? Или ти е дала?
Не ми е дала, просто не знам как толкова се привързах към нея и просто от страх да не я загубя, и сега от няколко дена ми се държи някак странно от както ми каза онова нещо.. дето едва ли не ми каза че още малко и остава да го направи :(Разбирам те. Чувстваш се несигурен. Но и тя не помага особено с държанието си. Какво е това затваряне на телефона? Толкова сърдита ли е била да не ти вдига?
Именно за това написах тази тема тук, защото и аз не мога да си обясня, почнах вече да се съмнявам с основание, знам че няма кой да ми отговори тук дали е ставало нещо ест. но все пак като видя повече мнения и ми става по лесно.Моето мнение е, че се държиш прекалено добре с нея. Един вид сваляш и звезди, а тя ти се качва на главата. :)

SisiStrange
08-28-2011, 19:23
Ооо, глупости. Едно е леката ревност от време на време. Тя дори е полезна. Случват се на всеки редки моменти на несигурност.
Но да и натякват през ден разни подозрения, само защото видиш ли той го е шубе да не я загуби и не и вярва да си има приятели момчета... Това е ограничено, дразнещо и ужасно обидно. Все едно я приема за някакво животно, което не може да се контролира.
Особено, ако не е давала поводи за ревност. Тогава е най-обидно.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 19:26
Ооо, глупости. Едно е леката ревност от време на време. Тя дори е полезна. Случват се на всеки редки моменти на несигурност.
Но да и натякват през ден разни подозрения, само защото видиш ли той го е шубе да не я загуби и не и вярва да си има приятели момчета... Това е ограничено, дразнещо и ужасно обидно. Все едно я приема за някакво животно, което не може да се контролира.
Особено, ако не е давала поводи за ревност. Тогава е най-обидно.Зависи! Какво значи това " ако не престанеш, ще направя нещо"?
Според мен нейното отношение и поведение също значение. На дали ако тя се държеше добре с него, той щеше да е толкова несигурен.

SmilezZz
08-28-2011, 19:28
Защо пък момичето да не е права ? Всеки ден да й се натяква това - всеки го би издразнило. Аз даже бих скъсала,щом го няма доверието - няма как и връзката да е пълноценна.
Имай й доверие. Иначе няма да стигнете далеч.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 19:29
mechtaq_za_teb - ти не би ли се обидила, ако ти нямат и грам доверие?Не ми се е случвало да показвам на човека, на когото държа, че го обичам и той да ми връща с такова държание :)

LeprikonA
08-28-2011, 19:30
ако с мен се държаха така, както ти с момичето и по-зле бих се отнесла към теб.

и как по дяволите да знам дали е направила нещо?? да питам картите или на кафе искаш да ти гледам?

fenkaaa
08-28-2011, 19:31
Eми като само и го натякваш.. накрая ще и писне и ще направи-да :) Иначе ти можеш да разбереш дали е правила нещо,не ние :D

SisiStrange
08-28-2011, 19:31
Ооо, глупости. Едно е леката ревност от време на време. Тя дори е полезна. Случват се на всеки редки моменти на несигурност.
Но да и натякват през ден разни подозрения, само защото видиш ли той го е шубе да не я загуби и не и вярва да си има приятели момчета... Това е ограничено, дразнещо и ужасно обидно. Все едно я приема за някакво животно, което не може да се контролира.
Особено, ако не е давала поводи за ревност. Тогава е най-обидно.Зависи! Какво значи това " ако не престанеш, ще направя нещо"?
Според мен нейното отношение и поведение също значение. На дали ако тя се държеше добре с него, той щеше да е толкова несигурен.
Ами той казва, че не е давала поводи за ревност.
И това е реакция от раздразнение. Нейното държание ми се види малко по-нормално. Той нон стоп я подозира без повод, тя накрая се дразни и му казва очевидното: че като и без да прави нищо, се отнася с нея с недоверие, по-добре поне да е виновна. Хах, не я оправдавам съвсем. Това с не вдигането на телефона е супер бебешка постъпка, но зависи доколко я е нервирал с изблиците си на ревност.

mechtaq_za_teb
08-28-2011, 19:34
Ооо, глупости. Едно е леката ревност от време на време. Тя дори е полезна. Случват се на всеки редки моменти на несигурност.
Но да и натякват през ден разни подозрения, само защото видиш ли той го е шубе да не я загуби и не и вярва да си има приятели момчета... Това е ограничено, дразнещо и ужасно обидно. Все едно я приема за някакво животно, което не може да се контролира.
Особено, ако не е давала поводи за ревност. Тогава е най-обидно.Зависи! Какво значи това " ако не престанеш, ще направя нещо"?
Според мен нейното отношение и поведение също значение. На дали ако тя се държеше добре с него, той щеше да е толкова несигурен.
Ами той казва, че не е давала поводи за ревност.
И това е реакция от раздразнение. Нейното държание ми се види малко по-нормално. Той нон стоп я подозира без повод, тя накрая се дразни и му казва очевидното: че като и без да прави нищо, се отнася с нея с недоверие, по-добре поне да е виновна. Хах, не я оправдавам съвсем. Това с не вдигането на телефона е супер бебешка постъпка, но зависи доколко я е нервирал с изблиците си на ревност.Съгласна съм. В крайна сметка не искам да защитавам нито нея, нито него. Просто изказах мнение.

valdesbg
08-28-2011, 19:36
Еййй ся ако кажеш че си на повече от 14...би било много тревожно за теб.

По принцип кривото колело си ти(нужно ли е да обяснявам защо?), и е много вероятно ако съвсем скоро и ошмулят крушата. Аз бих се учудил ако не го направи.

Щото в нейните очи поведението ти изглежда така:

Виж ся мацко, не ти вярвам че ме обичаш не ти вярвам на нищо което кажеш. Аз си знам чемомичетата сте разпоретини и затова ще ти напомням че трябва да си САМо моя:) Гаден сдуханяк и комплексар съм и не мога да ти имам доверие по тая причина, затова приемам че и ти не би трябвало да ми имаш.

В общи линии стабилно поддържаш това мнение за теб...и продължаваш да вървиш в рогата напред.

Моя съвет е свали си капаците от очите спри да бъдеш тесногръд страхливеци се опитай да имаш поне малко доверие у собственото ти гадже.Щото ако на нея нямаш доверие на кого изобщо имаш?

annonimnna
08-28-2011, 19:39
Имай й повече доверие...
Не я дръж толкова из късо. Моето момче също е доста ревниво и много се караме заради това :|

Chacho
08-28-2011, 19:41
Абсолютно съгласен с valdesbg. Остави, че не й вярваш, ами е заради комплекс на несигурност в самия теб, което е хептем задушаващо. Хвани се в ръце, остави я да си тича и й дай причина да търси само теб.

elysunny
08-28-2011, 20:10
Ооо, глупости. Едно е леката ревност от време на време. Тя дори е полезна. Случват се на всеки редки моменти на несигурност.
Но да и натякват през ден разни подозрения, само защото видиш ли той го е шубе да не я загуби и не и вярва да си има приятели момчета... Това е ограничено, дразнещо и ужасно обидно. Все едно я приема за някакво животно, което не може да се контролира.
Особено, ако не е давала поводи за ревност. Тогава е най-обидно.

blaaablaaablaaa
08-28-2011, 21:01
Кажи и, че съжаляваш и че я обичкаш. Кажи и също така, че е достатъчно важна за теб, че да не можеш да издържаш без нея. И след това, ако всичко си дойде на мястото, просто спри да я ревнуваш толкова. Така нищо няма да постигнеш. Най-много да я тласнеш да направи някоя глупост. За мен в една връзка трябва да има доверие. :)

ccdesigns
08-28-2011, 21:08
Здравейте. Може темата да ми е малко тъпа и т.н но ако не споделя някъде не мога. Ходя с едно момиче от известно време, разликата между нас е само няколко месеца, но просто съм ревнив защото не знам как но много се привързах към нея, все ме е страх като излиза с момчета да не направи нещо, да не ми изневери и на няколко пъти и го казах ей така в прав текст. И една сутрин както си говорихме по телефона пак се скарахме на тая тема и тя се развика и ми каза престани ако продължаваш така наистина ще направя нещо и докато се опитам да кажа нещо тя ми затвори. След това почти 2 дена не ми вдигаше телефона и когато се видяхме се държа супер странно, питах я какво има тя казваше нищо какво да има и нз просто се държеше различно, дали е възможно да е направила нещо на пук :( .

Тъкмо си викам тоя пич се е усетил и ше я пусне малко на свобода и пита дали е направила нещо. Късайте и режи вените.

mimseyy
08-28-2011, 21:30
Едно от най-важните неща в една връзка е доверието ако него го няма има ли смисъл да ходите вобще ?!Поговорете и се изяснете иначе няма смисъл да продължавате..

frozendeath
08-29-2011, 06:39
Задушаваш я с това недоверие. Ако не ти е дала повод, защо го правиш? Или ти е дала?
Не ми е дала, просто не знам как толкова се привързах към нея и просто от страх да не я загубя, и сега от няколко дена ми се държи някак странно от както ми каза онова нещо.. дето едва ли не ми каза че още малко и остава да го направи :(Разбирам те. Чувстваш се несигурен. Но и тя не помага особено с държанието си. Какво е това затваряне на телефона? Толкова сърдита ли е била да не ти вдига?
Именно за това написах тази тема тук, защото и аз не мога да си обясня, почнах вече да се съмнявам с основание, знам че няма кой да ми отговори тук дали е ставало нещо ест. но все пак като видя повече мнения и ми става по лесно.Моето мнение е, че се държиш прекалено добре с нея. Един вид сваляш и звезди, а тя ти се качва на главата. :)

Къде видя да й сваля звезди бе? :lol: Той я тормози постоянно с тея подозрения, накрая пак тя виновна, 'щото, видиш ли, не си вдигала телефона. И аз на нейно място да бях, и на мен 'щеше да ми е кофти.