PDA

View Full Version : въпрос към женската аудитория



korean
08-29-2011, 00:29
Здравейте. Значи въпроса ми е по какъв критерий преценявате дали едно момче става или как преценявате въобще дали да му говорите или не? Примерно някое момче ви задава въпроси от типа здр как си и решавате дали заслужава отговор или не. Прави ми впечатление, че колкото е по-готино едно момиче, с толкова по-големи дебили (на външен вид) се забиват. По пътя на логиката не гледате външната хубост, ами тогава защо едно симпатично момче не може да заприказва готина мацка при положение, че не се познават?

Също така имате навика от изведнъж да зарязвате контакт с някого. Защо? Кажете техники за сваляне на една жена без думи от типа "ей колко си красива", а как да се направи хубаво (запомнящо се) впечатление без комплименти по самото момиче (поне първите четири дни)?

Biiiitch
08-29-2011, 00:54
Всяко момиче си има различна преценка, не можеш да ги поставиш всички под общ знаменател. Лично аз го преценявам по начина по който говори, държанието му... Честно да ти кажа, някои момичета харесват момчета, които са пълни кретени или се държат така. Всяко момиче е различно, но ако си джентълмен и имаш капка ум със сигурност доста момичета ще се заинтересоват (според мен). Мисля че почти всяко момиче гледа първо как изглежда момчето, и след това го преценява.

За свалянето... Някое момче трябва да ти каже, но лично аз не вярвам в тия "бъде себе си" ала бала; супер тъпи клишета са т'ва. Просто трябва дас е стараеш да направиш добро първо впечатление и да се отпуснеш, 'щото ако си някъв спечен няма да си много интересен. :-D Вземи влез в YouTube и търси как се сваля момиче, може да има нещо. :D

NomNomNom
08-29-2011, 00:56
Зависи къде го срещам. Ако е в кафе/бар и ми е до безмозъчни дейности - гледам как е на външен вид.
Ако е в учебно заведение - ако е училище - казвам му здрасти и можем да станем приятели . Защото е малък по-често не можеш да имаш нито идеално неангажираща и дискретна връзка , нито пък сериозна, включваща бъдещи планове и съвместно съжителство.

Абе, в общият случай ще му кажа здрасти и ще го заприказвам.
Но това не означава нищо.

Chacho
08-29-2011, 00:57
Не съм момиче, брат, ама никоя мацка няма против да я заговори "симпатично момче". И какво имаш в предвид, че имат навика отведнъж да зарежат контакт с някого? По-скоро и да искаш, трудно се откъсват.


Момичетата лесно ще преценят едно момче дали става, ако то си мисли за критериите им. Въобще да не те бърка това. Всъщност, ако говориш с някое непознато момиче, ще е добре да я заговаряш със собствените си критерии - може да изглежда добре, но има още да ти се доказва, че има хляб в нея. Не се опитвай да я впечатлиш, просто я заговаряш, защото искаш да си прекарате добре. От тази гледна точка въпросите "как си", "какво правиш" нямат особен смисъл. Не че са лоши, но кво толкова те вълнува как е или какво прави някоя непозната с която още не си се обвързал емоционално. Питаш я каквото те вълнува. Името й, с кой е там, често ли идва.. Разменете две-три приказки и й прехвърли топката да те разпитва тя. Играй си с нея като увърташ отговорите или само й загатваш.


Абе общо взето си карай непукистката, как теб ти е кеф и нещата се получават.




Ае, много поздрави от мен!

Biiiitch
08-29-2011, 01:14
Не съм момиче, брат, ама никоя мацка няма против да я заговори "симпатично момче". И какво имаш в предвид, че имат навика отведнъж да зарежат контакт с някого? По-скоро и да искаш, трудно се откъсват.

Хахах, така е. :D Мисля, че Чачо ти отговори много точно на въпроса/ите. ;)

onestar
08-29-2011, 01:16
Хаха... Това че отговаряме на някакви дебили, а не на симпатични момчета, направо ме накара да се засмея.

Аз пък не съм забелязала нищо подобно.
По-скоро много зависи от самия начин, по който ни заговаря едно момче.
Факт е, че има какви ли не главорези, на които им липсва всяакъв подход и техния начин да "забият" някое момиче е първо като й огледат задника -> да подсвирнат подир него каруцарски -> след което да извикат нещо заучено, клиширано и глупаво.

Факт е, че и на голяма част от момичетата това им харесва -> повдига им самочувствието, при което отговарят по възможно най-тъпия начин, че и се престарават да изглеждат недостъпни, като така си мислят, че още повече ще им превлекат вниманието.
(И в повечето случай се получава, разбира се, защото подобен тип момчета са си глуповати)

Пък за другото.
Не знам ти на какви момичетата попадаш, ама аз не изчезвам просто "ей така", 'щото ми изглежда подло. Дам. Ако не друго то поне едно финално изречение трябва да има. 8-)

Техники за "сваляне" на момиче ги имаше описани доста добре в една темичка съвсем скоро. Всъщност от нея би могъл да разбереш как да се "харесаш" на момиче, което ми се вижда доста по-добрия вариянт като за начало. 8-)
Разрови се малко!

И последно - това с четиритте дни какво е, по дяволите? Някакво суеверие ли? 8-)

Айде лека нощ от мен...

Hilary_
08-29-2011, 04:00
Ако съм в настроение бих се включила в разговорът стига да не започне с изтърканите фрази, които ме дразнят адски много. Правят ми впечатление различните подходи.
Колкото до външността .. винаги тръгвам към едно момче приятелски, така че за мен тя не е на първо място .. :-o

Violenza
08-29-2011, 06:34
Примерно някое момче ви задава въпроси от типа здр как си и решавате дали заслужава отговор или не.
Е при положение, че идва и ме пита нещо подобно, със сигурност ще му отговоря, независимо какъв е. Много би било грозно да си замълчиш или да се обърнеш на другата страна.
След това вече зависи как ще тръгне разговорът. Ако не ми допадне, ще си намеря някакво оправдание да се отдалеча.

dimitar_ak
08-29-2011, 07:29
Богат грозен няма. Докарай се с маркови дрехи, iPhone или подобен, гъзарска кола или мотор и кифлите сами ще ти скочат.

SmilezZz
08-29-2011, 07:47
Говоря си с всеки,с изключение на пълните кретени - тези,които се държат като олигофрени. Иначе нямам други критерии,пък за външен вид най-малко.

anonymous708973
08-29-2011, 08:49
Богат грозен няма. Докарай се с маркови дрехи, iPhone или подобен, гъзарска кола или мотор и кифлите сами ще ти скочат.
Бях изключително разочарована да прочета нещо такова точно от теб.

И мен дебили не ме кефят. Вчера някъв ми писал във фб: „можем ли с теб да живеем в един град, да нямаме нито един общ приятел и най-лошото - да не те познавам?”
Е, как да не ти е кеф да го насереш, барабар с малоумния, заучен подход. Писах му „очевидно можем” и приключих. Същото като с „много ме кефиш, хайде да се запазнаем”. Безинтересно е. Аз искам да провокира интереса ми, да ме подразни дори, да не ми ходи по гъза и да ми прави нон-стоп комплименти. Окей е да каже, че парфюмът ми е хубав или че изглеждам добре, ама на всяка крачка да ми повтаря това...веднага ми минава меракът.

fenkaaa
08-29-2011, 09:31
Ако е на живо.. поне да прилича на нещо 8-)

dimitar_ak
08-29-2011, 10:02
Пантерке, бях груб, но на улицата няма как да привлечеш непозната с интелект. Реално казах какво се котира в момента. Външността, облеклото и общото поведение са факторите, които ще грабнат интереса. Другото идва после.

Chacho
08-29-2011, 10:50
Достатъчно е да се срешиш, изкъпеш и да си изгладиш дрехите, за да изглеждаш добре. Не е нужно да си харчиш парите за iPhone. Може да се поспортува малко, но като цяло идеята е да не и се нехаресаш, а не да я пленяваш с неземната си красота. А от там нататък можеш да я впечатлиш с акъл повече, отколкото можеш с пари. Само да хлътне и ще забрави за всякакви портфейли.


Друг е въпросът, че всеки си мисли, че има акъл.

elysunny
08-29-2011, 11:07
лесбийка съм, сори

Chacho
08-29-2011, 11:11
лесбийка съм, сори

Не се извинявай за това :smt112

elysunny
08-29-2011, 11:11
8)

fen7asy
08-29-2011, 11:21
Зависи къде го срещам. Ако е в кафе/бар и ми е до безмозъчни дейности - гледам как е на външен вид.
Ако е в учебно заведение - ако е училище - казвам му здрасти и можем да станем приятели . Защото е малък по-често не можеш да имаш нито идеално неангажираща и дискретна връзка , нито пък сериозна, включваща бъдещи планове и съвместно съжителство.

Абе, в общият случай ще му кажа здрасти и ще го заприказвам.
Но това не означава нищо.

bloodyred
08-29-2011, 11:33
Говоря си по принцип с всеки... и дори да не ми е приятен даден човек, мога да си му кажа в очите .. а по фейсбук .. някои много настоятелни, направо ги премахвам от приятели.. не гледам външния вид .. просто някой да досажда, да досажда 1000 пъти .. е .. или в повечето случаи им отговарям на остроумните въпрос още по-остроумно и сами млъкват.. :?

lorager0va
08-29-2011, 17:17
съгласна съм с другите дами, че не всичко е външност. И аз съм си падала по някви кретеноиди, но винаги е за кратко щото те са нетърпими... :? така че аз лично предпочитам някой с повечко умствен багаж и джентълменско държание-със сигурност е много по-очарователно от нещо ала "ей пу*ко, я ме виж колко съм богат/готин" :?

NomNomNom
08-29-2011, 17:48
лесбийка съм, сори
Не съм сама . 8-)

elysunny
08-29-2011, 18:11
лесбийка съм, сори
Не съм сама . 8-)

трябва да си основем клуб 8)

NomNomNom
08-29-2011, 18:18
лесбийка съм, сори
Не съм сама . 8-)

трябва да си основем клуб 8)
Имало някакъв гей клуб на кофата , май там трябва .
8)

elysunny
08-29-2011, 18:29
лесбийка съм, сори
Не съм сама . 8-)

трябва да си основем клуб 8)
Имало някакъв гей клуб на кофата , май там трябва .
8)

екстра, като за нас

GossipGirl89
08-29-2011, 18:41
По принцип на всеки един бих отговорила като ме попита нещо - не съм някаква надувка, която гледа колко е красив някой, как е облечен и т.н. Но оттам насетне всичко си зависи от конкретното момче и от това как ще подхване разговора. Аз също мразя заучени фрази и банални действия. Просто да си е себе си и де да знам... да се държи естествено. Не искам да ми тъча по д-то, да ми сваля звезди или да ми прави комплименти, а просто да проведем един съвсем нормален разговор. Но то това си зависи и от мястото - са ако е в някоя дискотека, примерно, няма как да се очаква нещо сериозно. Макар че и за това си има изключения - преди няколко години точно в една дискотека се запознахме с едни приятелчета, с които и до ден днешен сме си партийка. Бяхме само момичета, те само момчета, питаха ни дали може да дойдат на нашата маса, защото нямало места, съгласихме се и после се оказаха супер свестните пичове, с които, както казах вече, и до ден днешен си излизаме и поддържаме контакт. Така че всичко е относително. Подхода е важен. На кифлите им е гот да им казваш колко са яки и да им сваляш звезди, но има и момичета, на които просто им е писнало от подобни неща и затова режат.

cigarettekisses
08-29-2011, 19:52
по какъв критерий преценявате дали едно момче става или как преценявате въобще дали да му говорите или не?
Да е чаровен и да си допадаме на характер.


Прави ми впечатление, че колкото е по-готино едно момиче, с толкова по-големи дебили (на външен вид) се забиват. По пътя на логиката не гледате външната хубост, ами тогава защо едно симпатично момче не може да заприказва готина мацка при положение, че не се познават?
Не всички са повърхностни.И защо да не може?


Също така имате навика от изведнъж да зарязвате контакт с някого. Защо?
Или е безинтересен,или тя се прави на недостъпна,или не е в настроение.


Кажете техники за сваляне на една жена без думи от типа "ей колко си красива", а как да се направи хубаво (запомнящо се) впечатление без комплименти по самото момиче (поне първите четири дни)?
Еми трябва да е възпитан,мил и тя да го хареса на характер.

kremen4eto
08-29-2011, 20:07
Ако ми каже 'Здравей', няма да ме заинтригува. Трябват тръпка, погледи, шеги, закачки, нещо далеч по-остроумно от 'Здравей! Как си?' или тъпите фрази, които спомена пантерката.

Пример: Един бивш. Запознаваме се, аз си падам по него още в началото, но нищо не предприемам. Виждам, че и той си пада, но стои надалеч, не идва да сяда да си говорим, а само ми подхвърля някакви фразички и леко ме докосва (уж неволно). После изчезва, аз вече съм луднала, че е изчезнал така бързо. След няколко часа се появява и казва само 'Лека нощ и чао'. На следващия ден идва да търси 'едно русо момиченце, което било много хубаво'. Аз треперя от кеф, че го заявява пред всички. Покани ме на разходка, като по време на разходката си говорим като приятели, нищо повече и точно когато ме наляга отчаяние, ме зашеметява с дъъъъълга целувка. :)

На мен такива неща ми харесват. Мъжът трябва да подлудява жената, да я кара да го иска, да не знае, че ще се случи, за да е приятно изненадана.

annonimnna
08-29-2011, 20:16
Ами ако ме заговори някой як пич, мой тип дали пък няма да му обърна внимание ?! :D Много ясно, направо ще му се залепя и не го виждам после...
Ако момчето започне разговора със "здр, как си" или нещо от типа ще му отговоря и ще си врътнем един як разговор, и евтини свалки да са, як ли е пича-ще му обърна внимание... Колкото до другите момчета-ами дори и да не ми допадне външно-не го зарязвам веднага, защото не е учтиво.. хихихи :)
Тва за изведнъж зарязания контакт с някого не е при всички момичета... Или не знам и аз, аз поне не съм такава и не мога да ти кажа :D Ако ще прекъсвам няк'ъв контакт с момчето, то ще има причина и тя задължително ще бъде изяснена :)
За това как да бъде свалена една жена без тия култуви реплики "ей много си красива" и дрън дрън, ами лесно е НАКАРАЙ Я ДА СЕ ЗАСМЕЕ И Е ТВОЯ 8-) Също така не бъди грубиян, дръж се прилично и от време на време показвай симпатиите си . :)

saskou
08-29-2011, 21:53
Ами ако ме заговори някой як пич, мой тип дали пък няма да му обърна внимание ?! :D Много ясно, направо ще му се залепя и не го виждам после...
Ако момчето започне разговора със "здр, как си" или нещо от типа ще му отговоря и ще си врътнем един як разговор, и евтини свалки да са, як ли е пича-ще му обърна внимание... Колкото до другите момчета-ами дори и да не ми допадне външно-не го зарязвам веднага, защото не е учтиво.. хихихи :)
Тва за изведнъж зарязания контакт с някого не е при всички момичета... Или не знам и аз, аз поне не съм такава и не мога да ти кажа :D Ако ще прекъсвам няк'ъв контакт с момчето, то ще има причина и тя задължително ще бъде изяснена :)
За това как да бъде свалена една жена без тия култуви реплики "ей много си красива" и дрън дрън, ами лесно е НАКАРАЙ Я ДА СЕ ЗАСМЕЕ И Е ТВОЯ 8-) Също така не бъди грубиян, дръж се прилично и от време на време показвай симпатиите си . :)
Много е яко да прочетеш нещо такова, написано от момиче. Само споделям :D

annonimnna
08-29-2011, 22:05
Ами ако ме заговори някой як пич, мой тип дали пък няма да му обърна внимание ?! :D Много ясно, направо ще му се залепя и не го виждам после...
Ако момчето започне разговора със "здр, как си" или нещо от типа ще му отговоря и ще си врътнем един як разговор, и евтини свалки да са, як ли е пича-ще му обърна внимание... Колкото до другите момчета-ами дори и да не ми допадне външно-не го зарязвам веднага, защото не е учтиво.. хихихи :)
Тва за изведнъж зарязания контакт с някого не е при всички момичета... Или не знам и аз, аз поне не съм такава и не мога да ти кажа :D Ако ще прекъсвам няк'ъв контакт с момчето, то ще има причина и тя задължително ще бъде изяснена :)
За това как да бъде свалена една жена без тия култуви реплики "ей много си красива" и дрън дрън, ами лесно е НАКАРАЙ Я ДА СЕ ЗАСМЕЕ И Е ТВОЯ 8-) Също така не бъди грубиян, дръж се прилично и от време на време показвай симпатиите си . :)
Много е яко да прочетеш нещо такова, написано от момиче. Само споделям :D

Нещо такова? Това "такова" хубаво ли е или нещо съм сбъркала в поста си (по-горния)? :D

selenasky
08-29-2011, 22:11
Ами аз съм момиче и също се дразня на занижените критерии на жените към мъжете :? ... а при момчетата е обратното - имат завишени критерии
иначе, ако искаш да спечелиш момиче търси общи черти в характера и се хвани за неща, които и двамата харесвате - говорете си :) ... Тя сама би те харесала ако си симпатичен (не говоря само за външния вид, но и за характера) - НЕ Й СЕ НАТИСКАЙ!! Избери оригинален начин да й кажеш, че е красива, а не нещо от сорта на "Сладурано" 8)
Красивият външен вид ти е + ... Аз харесвам хубави момчета в лицето и да са слабички в тялото, може с плочки (това само за инфо да вметна, не че някой го интересува) ... Но може твоето момиче да харева грозни мъже, не са малко и такива момичета - Питай я за л-бим актъор или певец, това ще те насочи какви харесва :) УСПЕХ!!

elizabethg
08-29-2011, 22:12
Аз лично,много ама много мразя простаци!Да ми предлагат секс и да ми говорят простотии.За нещастие имам чувството,че съм магнит за простаци и откачалки...А колкото до това какви момчета харесвам,веднага мога да отговоря:Джентълмени. :)

TheNewReligion
08-29-2011, 22:16
Здравейте. Значи въпроса ми е по какъв критерий преценявате дали едно момче става или как преценявате въобще дали да му говорите или не? Примерно някое момче ви задава въпроси от типа здр как си и решавате дали заслужава отговор или не. Прави ми впечатление, че колкото е по-готино едно момиче, с толкова по-големи дебили (на външен вид) се забиват. По пътя на логиката не гледате външната хубост, ами тогава защо едно симпатично момче не може да заприказва готина мацка при положение, че не се познават?

Също така имате навика от изведнъж да зарязвате контакт с някого. Защо? Кажете техники за сваляне на една жена без думи от типа "ей колко си красива", а как да се направи хубаво (запомнящо се) впечатление без комплименти по самото момиче (поне първите четири дни)?

От целия ти пост ми стана ясно какво момиче искаш да впечатлиш, не си пуснал темата току-така. Този тип момичета, които "преценяват" дали дадено момче заслужава отговор от тяхна страна, обикновено знаят какво точно търсят. А фактът, че си пуснал такава тема, говори, че не си уверен. Въпросните момичета търсят момчета, които са уверени в това, което имат или нямат. Тоест! дори да не са хипер красавци тея типове се държат така, сякаш са и хич не ги ебе.
Ако ти не си такъв, не очаквай кой знае какво внимание от страна на кфърталнити принцескииииииииииииИиИ.
Личи си, че си свикнал да се опитваш да се харесаш на такива надути накифлени "момичета", но не си успявал досега.
Ако питаш мене, по-добре спри и обърни внимание на хората, които биха те оценили. Те едва ли ще го направят.

Сега може би някой ще скочи и ще напише, че е глупаво да слагам момичетата под някакъв знаменател, но според мен така стоят нещата.

За какво внезапно прекъсване на контакт говориш? Какви трикчета бълнуваш? Бъди себе си. Клише, но е истина. Само така ще откриеш човек, който да те оцени такъв, какъвто си. Няма смисъл да се правиш на друг само за да се харесаш на няква пръдла и тя да сметне, че "заслужаваш да ти отговори на въпроса "как си?".
Отделно от това, ми се струваш малко объркан, не знам защо. Не го пиша с лошо.

saskou
08-29-2011, 23:53
Нещо такова? Това "такова" хубаво ли е или нещо съм сбъркала в поста си (по-горния)? :D
Много е хубаво, да. Жалко, че си обвързана 8-)

ToOoNiCe
08-30-2011, 07:00
Богат грозен няма. Докарай се с маркови дрехи, iPhone или подобен, гъзарска кола или мотор и кифлите сами ще ти скочат.



:razz: :D 8-) :lol: :razz: Не смятам ,че той търси кифли...

vanitu
09-01-2011, 08:36
Повечето момичета обичат да се отнасяш с тях сякаш са единствените на света, но пък други обичат по-грубото отношение.. Всяко едно момиче е различно, не може да се каже, че има някаква техника за сваляне.. Пък й смятам, че не е важен външния вид толкова много, по-важен е начина на говорене :)

stefinkaa7
09-01-2011, 09:04
Всяко момиче си има различна преценка, не можеш да ги поставиш всички под общ знаменател. Лично аз го преценявам по начина по който говори, държанието му... Честно да ти кажа, някои момичета харесват момчета, които са пълни кретени или се държат така. Всяко момиче е различно, но ако си джентълмен и имаш капка ум със сигурност доста момичета ще се заинтересоват (според мен). Мисля че почти всяко момиче гледа първо как изглежда момчето, и след това го преценява.

За свалянето... Някое момче трябва да ти каже, но лично аз не вярвам в тия "бъде себе си" ала бала; супер тъпи клишета са т'ва. Просто трябва дас е стараеш да направиш добро първо впечатление и да се отпуснеш, 'щото ако си някъв спечен няма да си много интересен. :-D Вземи влез в YouTube и търси как се сваля момиче, може да има нещо. :D

Chacho
09-01-2011, 09:09
Всяко момиче си има различна преценка, не можеш да ги поставиш всички под общ знаменател. Лично аз го преценявам по начина по който говори, държанието му... Честно да ти кажа, някои момичета харесват момчета, които са пълни кретени или се държат така. Всяко момиче е различно, но ако си джентълмен и имаш капка ум със сигурност доста момичета ще се заинтересоват (според мен). Мисля че почти всяко момиче гледа първо как изглежда момчето, и след това го преценява.

За свалянето... Някое момче трябва да ти каже, но лично аз не вярвам в тия "бъде себе си" ала бала; супер тъпи клишета са т'ва. Просто трябва дас е стараеш да направиш добро първо впечатление и да се отпуснеш, 'щото ако си някъв спечен няма да си много интересен. :-D Вземи влез в YouTube и търси как се сваля момиче, може да има нещо. :D

1-"Лично аз го преценявам по начина по който говори, държанието му..." - всяко момиче гледа тва.

2-Добро първо впечатление се прави преди да си отишъл при нея. По-важното е да се опитва тя да ти направи добро първо впечатление.

pisenceto90
09-01-2011, 09:36
1.Визуален контакт-погледите вършат уникална работа ,ако тя отвръща на твоя,минаваш на другото ниво -
2.Заговаряне-стил "здр.как си ? Как минава вечерта?" съвсем лежерно и не натоварващо общуване.
3.Трябва да покажеш хубаво чувство за хумор,трябва да я караш да се смее.
4.Накрая съсем необвързващо,като че ли ти е все едно ,да и вземеш номера и звънеш след 2 дни най-малко, интереса у една жена се предизвиква с чакане ...
8-) 8-)

Абе що не гледаш "Hitch" направо.... 8)

Chacho
09-01-2011, 09:38
Гледай Swingers. И Тhe Wild One.