PDA

View Full Version : Благодаря на всички, моля да се изтрие



Asrockk
08-29-2011, 07:58
Благодаря на всички, моля да се изтрие

mechtaq_za_teb
08-29-2011, 08:01
Няма как да си сигурен дали казва истината. Тук всичкое въпрос на доверие. Имаш 2 избора: или да и повярваш и да продължите напред, или обратното.
Вижте се, поговорете и си изяснете проблемите.

SmilezZz
08-29-2011, 08:07
Няма как да си сигурен дали казва истината. Тук всичкое въпрос на доверие. Имаш 2 избора: или да и повярваш и да продължите напред, или обратното.
Вижте се, поговорете и си изяснете проблемите.Съгласна съм. Ти решаваш какво да правиш - дали да продължите или да сложите край.

Asrockk
08-29-2011, 08:08
Говорили сме си цяла нощ, заклева се че нищо не е станало и си е мислила че като направи подобно нещо ще се почувства по добре, защото е усещала че аз не я ценя и точно това че някой го е направил и е допаднало.Тоест един вид да ми го върне. Ужасно мн съжалява и каза че е готова цял живот да страда само и само да е с мен .
Аз наистина прекалих малко с лошото отношение в последните месеци но смятам че имаше закакво

Asrockk
08-29-2011, 08:11
Доверие през двете ни години съм имал пълно. Не съм и вярвал преди че мога да имам такова доверие на жена. Но с това си деяние мисля че го изгубих. А това е ужасно

mechtaq_za_teb
08-29-2011, 08:11
Говорили сме си цяла нощ, заклева се че нищо не е станало и си е мислила че като направи подобно нещо ще се почувства по добре, защото е усещала че аз не я ценя и точно това че някой го е направил и е допаднало.Тоест един вид да ми го върне. Ужасно мн съжалява и каза че е готова цял живот да страда само и само да е с мен .
Аз наистина прекалих малко с лошото отношение в последните месеци но смятам че имаше закаквоДържал си се зле с нея, защото...?

Asrockk
08-29-2011, 08:15
Говорили сме си цяла нощ, заклева се че нищо не е станало и си е мислила че като направи подобно нещо ще се почувства по добре, защото е усещала че аз не я ценя и точно това че някой го е направил и е допаднало.Тоест един вид да ми го върне. Ужасно мн съжалява и каза че е готова цял живот да страда само и само да е с мен .
Аз наистина прекалих малко с лошото отношение в последните месеци но смятам че имаше закаквоДържал си се зле с нея, защото...?

Защото, откакто се изнесохме да живеем заедно усещах че аз правя всичко в къщи, а нея я мързеше. И като и дигах скандал, ми обясняваше че тя ще си решава дали да го прави или не.Мислейки си че я карам да ми слугува, а всъщоност не съм такъв човек и искам всичко да е взаимно и го доказах като вършех хиляди неща а тя не се сещаше почти за нищо. А аз мисля че затова сме заедно , за да си помагаме а не всичко да пада върху единия.

mechtaq_za_teb
08-29-2011, 08:16
Говорили сме си цяла нощ, заклева се че нищо не е станало и си е мислила че като направи подобно нещо ще се почувства по добре, защото е усещала че аз не я ценя и точно това че някой го е направил и е допаднало.Тоест един вид да ми го върне. Ужасно мн съжалява и каза че е готова цял живот да страда само и само да е с мен .
Аз наистина прекалих малко с лошото отношение в последните месеци но смятам че имаше закаквоДържал си се зле с нея, защото...?

Защото, откакто се изнесохме да живеем заедно усещах че аз правя всичко в къщи, а нея я мързеше. И като и дигах скандал, ми обясняваше че тя ще си решава дали да го прави или не.Мислейки си че я карам да ми слугува, а всъщоност не съм такъв човек и искам всичко да е взаимно и го доказах като вършех хиляди неща а тя не се сещаше почти за нищо. А аз мисля че затова сме заедно , за да си помагаме а не всичко да пада върху единия.Не знам какво да кажа. Мисля, че ви трябва сериозен разговор. Ако вече не се чувстваш добре с нея, няма смисъл да бъдете заедно. В крайна сметка за това е една връзка.

Asrockk
08-29-2011, 08:23
Ами всъщност аз я обичам, но тя ме предаде, въпреки че съм и казвал че ще понеса всичко освен предателството, защото ми се е случвало и в предишна връзка и знам колко е тежко и съм готов да прекратя връзката колкото и да се обичам заради такова нещо. Но проблема е че немога да преценя, какво е направила. Тоест на момент се успокоявам и си казвам "просто се е чувстала зле,била ми е сърдита, имало е някой който я е развеселил и затова го е направила" а на момент ме побиват тръпки казвайки си " как така се е навила да отиде в тях, каквито и да са ни отношенията, щом го е направила пак ще го направи" Охххх... мн тежко

lovefantasy
08-29-2011, 08:32
На твоята приятелка явно нещо и е липсвало във връзката, явно тези разговои които е водила с другото момче е чувствала, че неможе да ги проведе с теб. Понякога човек има нужда да говори с непознати, да получава внимание от други хора, да се чувсва харесван. Дори ти да си правил всичко това, понякога остава незабелязано за човека до теб, просто защото те приема за даденост. Това е доста гадничко, но за съжаление се случва. Ако приятелката ти не го е познавала преди това момче, по-трудно би се навила да спи с него (ако наистина държи на теб и общо взето е свястно момиче). Според мен е искала внимание и го е получила. Както ти казаха, тва дали ще и повярваш ти го решаваш. Щом иска да е с теб и съжалява, дай и втори шанс, с времето ще си проличи дали е искрена. Ако оцени жеста, който ще напривиш и ако наистина те обича, постепенно ще разбере колко много държиш на нея и повярвай ще и бъде много гадно заради това, което ти е причинла.

valdesbg
08-29-2011, 08:38
Това със скандалите никога не съм го разбирал...

И другото със заклеваниците... Абе вие за какви се имате? За богове някакви ли че да ви се кълнат? И с чие право ще повишаваш тон? С нормално отношение не можеш ли да се разбереш?

Иначе колкото и да обясняваш тук че и имаш безгранично доверие, че я обичаш ужасно много всъщност и не е така. Иначе не би било нужно тя да ти се кланя и да се скъсва от глупости за да ти задоволи прищевките. И спри дасе изкарваш жертвата в тая ситуация.

Толко ли е трудно да приемеш че като казва че нищо не е правила значи е така, да кажеш "Чудесно вярвам ти" и да продължите да си живуркате? А ако не можеш - просто кажи:"Не ти вярвам, съжалявам, нещата приключват тук".

Другото е позьорщина.

П.П. И вземи да си оправиш малко самочувствието че като гледам в момента търси петрол.

Asrockk
08-29-2011, 08:38
То вече и е ужасно гадно , цяла нощ не спа , лепи снимки които аз в яда си бях скъсал, ходи като призрак и се измчъва ужасно. Точно това ме кара да си мисля че наистина съжалява ужасно много

anonymous708973
08-29-2011, 08:40
защото е усещала че аз не я ценя и точно това че някой го е направил и е допаднало.
Еми,да, нормално. Когато някай започне да те отхвърля от живота си, е нормално да си помислиш, че проблемът е в теб и да търсиш човек, който да ти покаже, че не е така.

Asrockk
08-29-2011, 08:41
Това със скандалите никога не съм го разбирал...

И другото със заклеваниците... Абе вие за какви се имате? За богове някакви ли че да ви се кълнат? И с чие право ще повишаваш тон? С нормално отношение не можеш ли да се разбереш?

Иначе колкото и да обясняваш тук че и имаш безгранично доверие всъщност и нямаш такова. Иначе не би било нужно тя да ти се кланя и да се скъсва от глупости за да ти задоволи прищевките.

Толко ли е трудно да приемеш че като казва че нищо не е правила значи е така, да кажеш "Чудесно вярвам ти" и да продължите да си живуркате? А ако не можеш - просто кажи:"Не ти вярвам, съжалявам, нещата приключват тук".

Другото е позьорщина.

П.П. И вземи да си оправиш малко самочувствието че като гледам в момента търси петрол.


Добре, как да и вярвам като скри това от мен и трябваше да го разбера сам , тоест излъгала ме е , защо да не ме излъже и за това че нищо не са правили и просто е виждала в него приятел

valdesbg
08-29-2011, 08:47
Авторе- сам се закопаваш. Ти никога не си я предразполагал да ти споделя. И в момента също. И аз да бях аз не щях да скрия ми... направо нямаше и да разбереш че изобщо нещо се е случило. Тя няма причина да ти споделя каквото и да е, защото знае че ако ти каже ще я навикаш супер много и ще почнеш с оценките.Не е ли логично да иска да си го пести?

Ясно и е че няма да я разбереш и това ще е поредния скандал.Логично е да иска да си го спести.

И друго с това си изказване доказваш ТОЧНО колко изобщо не я цениш и и нямаш доверие.

А това че ходи като призрак и тем подобни изобщо не е свързано с теб. Просто си разрушил и малкото останало спокойствие в нея.И е нормално да е шокирана.

Как може мъжете да сме толкова тесногръди и с такива огромни капаци се питам?

Със здраве.


Когато някай започне да те отхвърля от живота си, е нормално да си помислиш, че проблемът е в теб и да търсиш човек, който да ти покаже, че не е така.

А не може ли гроздето наистина да е кисело?

xPafx
08-29-2011, 08:51
Eби й майката.

Asrockk
08-29-2011, 08:53
Авторе- сам се закопаваш. Ти никога не си я предразполагал да ти споделя. И в момента също. И аз да бях аз не щях да скрия ми... направо нямаше и да разбереш че изобщо нещо се е случило. Тя няма причина да ти споделя каквото и да е, защото знае че ако ти каже ще я навикаш супер много и ще почнеш с оценките.Не е ли логично да иска да си го пести?

Ясно и е че няма да я разбереш и това ще е поредния скандал.Логично е да иска да си го спести.

И друго с това си изказване доказваш ТОЧНО колко изобщо не я цениш и и нямаш доверие.

А това че ходи като призрак и тем подобни изобщо не е свързано с теб. Просто си разрушил и малкото останало спокойствие в нея.И е нормално да е шокирана.

Как може мъжете да сме толкова тесногръди и с такива огромни капаци се питам?

Със здраве.


Когато някай започне да те отхвърля от живота си, е нормално да си помислиш, че проблемът е в теб и да търсиш човек, който да ти покаже, че не е така.

А не може ли гроздето наистина да е кисело?
Прав си , признавам че наистина прекалих със оценките и скандалите, но тъй като аз не бих прибегнал до друга ако това се беше случило на мен , затова се закопавам , аз бих оправил нещата променяйки действията си които на нея не и харесват , а тя само ми се сопваше и не искаше възприеме , но може би не всички са като мен ... нзн

valdesbg
08-29-2011, 08:57
Ахаа начи се сърдиш че тя не е мекотело като теб?

Има отоподчета и за теб,спокойно. Тя явно не е от тях.

И по дяволите какво значение има какво ТИ би направил.Тя не е ти=> за чий изобщо го буташ навсякъде? Центъра на вселената не съвпада с теб, съжалявам. Извади си главата от задника като начало.

Asrockk
08-29-2011, 09:01
Ахаа начи се сърдиш че тя не е мекотело като теб?

Има отоподчета и за теб,спокойно. Тя явно не е от тях.

И по дяволите какво значение има какво ТИ би направил.Тя не е ти=> за чий изобщо го буташ навсякъде? Центъра на вселената не съвпада с теб, съжалявам. Извади си главата от задника като начало.

Добре, разбирам че твоето мнение е че вината е изцяло в мен и действията и са напълно оправдани, така ли

valdesbg
08-29-2011, 09:04
Тц. В момента говорим за теб.Нейните действия не са толкова оправдани, но не тя е темата на нашия разговор.

Аи какво значение има какво мисля аз,предвид че то не съвпада с това, което ти търсиш тук? А именно утешнение и съчувствие.

Да,ти си доста виновен в цитуацията. Но не изцяло. Все пак имаш връзка и тя също има вина. Няма как само единия да е виновен.

Ама теб явно не те интересува другата страна на медала, за пореден път. Нищо че приказваш един куп глупости, за да ни убедиш в обратното.

anonymous708973
08-29-2011, 09:05
Когато някай започне да те отхвърля от живота си, е нормално да си помислиш, че проблемът е в теб и да търсиш човек, който да ти покаже, че не е така.

А не може ли гроздето наистина да е кисело?

Грозде, което не само си опитал, ами и си ял в продължение на месеци, никога не е кисело.

И за втори път - не се обръщай към мен.

Asrockk
08-29-2011, 09:09
Тц. В момента говорим за теб.Нейните действия не са толкова оправдани, но не тя е темата на нашия разговор.

Аи какво значение има какво мисля аз,предвид че то не съвпада с това, което ти търсиш тук? А именно утешнение и съчувствие.

Да,ти си доста виновен в цитуацията. Но не изцяло. Все пак имаш връзка и тя също има вина. Няма как само единия да е виновен.

Ама теб явно не те интересува другата страна на медала, за пореден път. Нищо че приказваш един куп глупости, за да ни убедиш в обратното.

Не търся утешение и съчувствие, търся мнение, точно защото смятам че мойто не е крайно, което доказва че не съм тесногръд както ме описваш. Просто искам да разбера как мислят другите, защото едно да го прочетеш отстрани друго е да са е случи на теб. Естествено че аз в момента съм повлиян от случилото се и немога да взема най-правилното решение, за това искам да видя другите как мислят.

valdesbg
08-29-2011, 09:17
Авторе една подробност. От мойта камбанария всичко е правилно. От твойта също. Ама аз и ти не виждаме нещата по един и същи начин=? кое всъщност е правилното?

Искам да кажа че ако за теб нещо не е крайно, то за мен примерно може да е. Така че това в случая е излишно да го казваш.

Крайно е отношението ти към нея. И това го приказвам откакто се включих в темата. Иначе как ти би постъпил в подобна ситуация никой не го интересува за момента. Щото не теб обвиняват в измяна, нали? И не на теб сипят един куп оценки :)

Иначе да - не си в най-добрата си форма.

@Ина - Във форум сме = > не се сърди когато се изразява мнение на база на твоето. Ако не искаш да се обръщат към те - не пиши.

Иначе за разлика от прасето хората не винаги ядем това,което ни се сервира. Имаме способността да усетим кога дори помията е сготвена кофти.

anonymous708973
08-29-2011, 09:27
irrelevant

fenkaaa
08-29-2011, 09:29
С приятелката ми сме заедно от 2 години, но в последните месеци нещата нещо не вървяха, карахме се и не си говорехме, замалко се оправяхме и после пак така и така. Тя трябваше да замине за съседна държава за една седмица и не се сдобрихме преди това. След като се прибра, за малко всичко беше ок и пак се скарахме. Не сме се разделяли, живеем заедно. В последствие разбрах , че докато е била там е имала флирт с някакво момче стояли са заедно през ноща, ходили са в тях, но нищо не са правили (поне така се кълне). Твърди че и било приятно да си говори с него и затова се е склонила да отиде в тях. След като я изпратил до хотела той посегнал да я целуне но тя се дръпнала (дано да е така, няма как да съм сигурен) . Разбрах го понеже видях че са се намерили във фейсбук. Аз, побеснях казах и че не искам да съм вече с нея , опитах се да я отхвърля , но тя отказва да го направи плачейки и съжалявайки. Но мен много ме боли, и тя го знае защото се кълняхме ,че никога няма да направим подобно нещо. Аз не съм и погледнал друга въпреки всички проблеми между нас. Моли ме за прошка непрекъснато и ми казва че по скоро ще умре от колкото да е без мен, защото знае че никой няма да прави за нея това което аз съм правил.
Кажете как да постъпя, защото страшно се измъчвам като си ги представя двамата там .....

Ми щом ти се кълне,че нищо не е правила и повярвай.. 2 години сте заедно все пак.. :?

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 09:53
Опитай се да и простиш, в една връзка трябва да има доверие. Обичаш я, тя те обича, забравете цялата история и сте ок. :) Не допускайте нещо такова да ви раздели. :)

horacio
08-29-2011, 10:09
Разговаряла е с момче и за това ти й направи скандал?
Леле боже. :shock:
А тя от какъв зор ще съжалява, за това, което е направила, след като не е направила НИЩО. Просто са разговаряли... защо някои хора правите от мухата слон. Нищо не е станало, човек... само излишни нерви и драми създаваш. Повярвай й - по някаква слувайност може и истината да казва... :?

NoMore
08-29-2011, 10:36
Аз не виждам проблем? Сериозно! Мисля, че мисленето ти е доста ограничено. При такава дълга връзка е нормално да ти е интересно да завъртиш някой друг флирт. Освен това тя може наистина да е отишла в тях само да си приказват... какво като е момче? Понякога наистина имаш нужда някой да се държи добре с теб и да обърне внимание на проблемите ти... а непознатите не те познават и не са пристрастни и винаги могат да ти помогнат с нещо... айде не винаги ама би ми било хубаво някой да ме изслуша и да ми каже мнение, което не е повлияно от мен или някой друг. Щом ти се кълне аз мисля, че не лъже! Обаче се замисли щом е отишла при непознато момче да си говорят, какво я е подтикнало към това? :?

Asrockk
08-29-2011, 10:41
Аз не виждам проблем? Сериозно! Мисля, че мисленето ти е доста ограничено. При такава дълга връзка е нормално да ти е интересно да завъртиш някой друг флирт. Освен това тя може наистина да е отишла в тях само да си приказват... какво като е момче? Понякога наистина имаш нужда някой да се държи добре с теб и да обърне внимание на проблемите ти... а непознатите не те познават и не са пристрастни и винаги могат да ти помогнат с нещо... айде не винаги ама би ми било хубаво някой да ме изслуша и да ми каже мнение, което не е повлияно от мен или някой друг. Щом ти се кълне аз мисля, че не лъже! Обаче се замисли щом е отишла при непознато момче да си говорят, какво я е подтикнало към това? :?

Да , определено се замислям и знам, че имам голяма вина за отношението ми с нея, и ще пренебрегна всичко стига да не е изневяра а просто говорене, защото за мен изневярата неможе да се оправдае с абсолютно нищо.

NoMore
08-29-2011, 11:21
Тук вече следва въпроса имаш ли й доверие? Това е най-важното нещо в отношенията между хората. Ако й имаш доверие забрави това и продължавайте напред. Но ако нямаш връзката ви няма да просъществува дълго... винаги ще те мъчи мисълта дали не е направила нещо и един ден проблема ще се върне и ще сте загубили време във връзка, която няма бъдеще :))

NomNomNom
08-29-2011, 11:51
Ох, дано се оттърве от теб момичето един ден . Чудно ми е само какво я държи при теб.
Все тая.
Комплексар.

Asrockk
08-29-2011, 11:58
Ох, дано се оттърве от теб момичето един ден . Чудно ми е само какво я държи при теб.
Все тая.
Комплексар.

Ти никога няма да разбереш, какво я държи при мен, защото си неудачник, който неможе да накара едно момиче/момче (незнам какво си ) да неможе без теб и да знае че по-добър за нея няма LOOSER.

NomNomNom
08-29-2011, 12:09
Ох, дано се оттърве от теб момичето един ден . Чудно ми е само какво я държи при теб.
Все тая.
Комплексар.

Ти никога няма да разбереш, какво я държи при мен, защото си неудачник, който неможе да накара едно момиче/момче (незнам какво си ) да неможе без теб и да знае че по-добър за нея няма LOOSER.
:razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz:


Да, да, добре.

За съжаление гледам вече да не изпадам в ситуации като твоите, и излизам с хора, които се справят сами със себе си , за да не се налага да има изцяло някаква зависимост.
Защото ми се е случвало твърде много пъти олигофрени като теб да ми ревът.

Добре, кажи с какво я държиш ?
Живеете в твоето жилище ?
Ти плащаш по-голямата част от наема , с по-висока заплата си ?
Тя е грозна/глупава и никой друг не я иска ?
Или ти си й го втълпил, че тя без теб не може , че ти си идеален и т.н.?
Хайде, кажи.
И ако може да признаеш какво е в действителност.
Да, ти си бог и ти е позволено тайно, заобиколно, да я мачкаш и накрая да стоиш и да се чудиш тук глупости в темите.

NomNomNom
08-29-2011, 12:11
И няма да се изтрие, ще открия кой си и ще се разбера аз с приятелката ти.
Сестра ми се занимава с кибер престъпленията , но може да се прехвърли и на твоя психически тормоз, което е подсъдимо.

kalpazanka
08-29-2011, 12:16
Аз.