PDA

View Full Version : Какво да направя?



IvchoBGsila
08-29-2011, 09:17
Здравейте на всички,
Така значи нов съм във форума, и реших да споделя с вас, един мой проблем.
От скоро, незнам и аз как стана, почнаха да се появяват в мен чуства към една от най-добрите ми приятелки, абе влюбих се в нея, мога да кажа че ми е първата истинска любов.Естесвено не съм и споделял чуствата си, единствено от страх как ще реагира.Миналия ден, тя ми сподели, че харесва едно момче от скоро, и разбрах, че това не съм аз а един мой приятел.А той ми е казвал, още от преди, че няма увлечение към нея, незнам дали наистина е така, но последно време се държи с нея доста как да кажа по-закачливо, галят се и т.н.
Та сега ми е много гадно, и се опитвам да го преодолея.Та да се откажа ли и да се опитам да забравя чувствата си към нея - хем няма да си развалим приятлството - или незнамм.
Бладоря за времето!

valdesbg
08-29-2011, 09:22
Гениалния въпрос - да бъда путьо и да и се държа за полата или да бъда мъж и да приема предизвикателството?

Ми тъй като гледам щом толкова много неща те спират.. стой си да полата :)

ruth
08-29-2011, 09:32
Може би просто не е поглеждала на теб като нещо повече от приятел. Започни и ти да се държиш по-различно, ако тя ти отговаря по същия начин действай. На мен ми се е случвало да започна да харесвам някой, само защото той се е държал по различно смисъл закачал ме е и т.н., въпреки че преди ми е бил само приятел. Така че със свалки трябва да се получи :-D

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 09:40
Така... Продължавай да се държиш приятелски, но добави и нотка на истинските си чувства в начина на държанието си. Закачай я повече, погледи, прегръдки, знаеш. Изчакай чувствата и към него да утихнат, ако той не я харесва, иначе сам ще си изкопаеш гроба. Важното е да и покажеш чувствата си, но не и да и се нахвърлиш като на парче месо. Надявам се, че съм помогнал. :)

wankata7
08-29-2011, 10:37
Намекни и че изпитваш нещо към нея не като приятел.Ама не да и кажеш обичам те :grin: .Абе мъчи се да и намекваш ама гледай да не си прецакате приятелството ! :)

NoMore
08-29-2011, 10:41
Пробвай да разбереш от някой или от някъде дали тя гледа по друг начин на теб? И дали е мислила, че нещата между вас могат да се получат. Според мен трябва да си решиш дали да предприемеш нещо, защото ако тя не изпитва същите чувства като теб и разбере за твоите приятелството ви няма да бъде както преди (поне според мен)!

Chacho
08-29-2011, 11:00
Оооо, лоши новини за теб, братле. Много трудно ще се получат нещата. Зарежи всичко женско у себе си, покъжи малко мъжка страст и я накарай да гледа на теб с друго око. Не се влюбвай в приятелките си, само ще се изтормозиш.