PDA

View Full Version : Как да се успокоявам /без цигари/?



sladyrana96
08-29-2011, 09:57
Сигурно има още много такива теми , но не ми се ровеше . . . Когато съм много нервна задължително паля цигара и ми минава , но когато просто съм с приятели ми се повдига . . . И въпроса ми е как да се успокоя без да трябва да запаля цигара . . . . благодаря предварително ! .

Липсва описателно заглавие.
kalpazanka

darka1
08-29-2011, 10:04
Набор 96 и пита как да се успокояла без да пали цигара ?? Я се оправи бе момиче !! Ти трябва да си няква неуравновесена да задаваш такива въпроси на тая възраст или просто психически не си наред ? Какъв ще ти е въпроса като станеш на 20 - по принцип като съм ядосана си режа вените, но като съм с приятеля ми не става иии как да се успокоя сега ?? Аман от такива мастийки като тебе, пушиш цигари, напиваш се най-вероятно и бас хващам, че приятелят ти е на не по-малко от 20. И мислиш, че това твоето е болест след като пишеш в тоя раздел ?? Да мила, курвалъка и той си е болест, не ти е проблема само в цигарките :lol: :lol:

Biskfitka
08-29-2011, 12:38
Защо обиждаш момичето????????
В такава възраст е,че нормално да мисли така.Боже...
Аз не знам как да ти помогна,за мен това не е проблем. 8-) От пубертета е,не се нервирай.

darka1
08-29-2011, 12:51
Защо обиждаш момичето????????
В такава възраст е,че нормално да мисли така.Боже...
Аз не знам как да ти помогна,за мен това не е проблем. 8-) От пубертета е,не се нервирай.

Ти на колко си ? И ти ли си на 14-15 ?

Shturrrche88
08-29-2011, 15:48
Повдига ти се от гаджето ти ли??? :shock: :shock: :shock:

Biskfitka
08-29-2011, 19:43
Защо обиждаш момичето????????
В такава възраст е,че нормално да мисли така.Боже...
Аз не знам как да ти помогна,за мен това не е проблем. 8-) От пубертета е,не се нервирай.

Ти на колко си ? И ти ли си на 14-15 ?Не,не съм.
На теб какъв ти е проблема? Как реши,че щом пуши ,ще стане курва и т.н.
Да,на 13-14 години всички си мислят,че цигарите ги успокояват и не могат да живеят без тях.Друг е въпроса какви толкова сериозни проблеми може да има 14 годишно момиче...

darka1
08-29-2011, 20:00
Защо обиждаш момичето????????
В такава възраст е,че нормално да мисли така.Боже...
Аз не знам как да ти помогна,за мен това не е проблем. 8-) От пубертета е,не се нервирай.

Ти на колко си ? И ти ли си на 14-15 ?Не,не съм.
На теб какъв ти е проблема? Как реши,че щом пуши ,ще стане к***а и т.н.
Да,на 13-14 години всички си мислят,че цигарите ги успокояват и не могат да живеят без тях.Друг е въпроса какви толкова сериозни проблеми може да има 14 годишно момиче...

Въпросът тук е, че говорим за една разглезена пикла :lol: :lol:

vpowerrr
08-29-2011, 20:27
Стига си критикувал момичето, нормално е да е така на 14-15. Всеки тийнейджър си има буря в главата на 14-18 години, дори и аз. И цигарите не те успокояват, повярай ми :) Аз пуша щото ме е страх, че няма да мога да спра ако опитам. Ти също май.
Просто се научи да си контролираш емоциите :)

badsector
08-30-2011, 12:17
Нищо не успокояват цигарите, шросто така си мислите. Спри ги докато е време. Аз не пуша вече три месеца и нема и да запаля вече тия отрови.