PDA

View Full Version : в мен ли е проблема .. или ?



poison1337
08-29-2011, 11:21
Ам, здравейте, и така на кратко да ви опиша моята "ситуация" :-D
И така, харесвам едно момиче от моя клас, тоест беше от моя сега кандидатства и ще учи другаде ...(на 14 съм) и така ... до преди бяхме само на здравей-здрасти ... даже е имало случаи в които просто се подминаваме но както и да е ... харесвах я от начало но съм леко срамежлив .. е не съм някой който не може да обели една приказка пред момиче де .. та харесвах я но просто си мислех, че е привличане и като при други момичета ще отмине ... е да ама не ... започнах да я заговарям по някога ... след известно време почнахме да си казваме здрасти ... а даже и спряхме да се поздравяваме ... просто се усмихвахме един на друг като се видим .. нищо повече ... и естествено винаги има едно НО .. и така ... днеска с майка отидохме малко по магазините ... да си вземе нещо за нея та и аз да си взема нещо.. че и ме помоли да отида с нея .. добре .. ама тя повика и майка и ... големи дружки са .. и следователно и въпросното момиче което харесвам дойде ... ок ... момичето отиде някъде да разглежда за блузки и анцузи ала-бала ... и каза "кой иска да дойде с мен" и естествено отидох с нея ... разглеждахме там .. избра си ... после като се качихме в колата да тръгваме вече .. просто се спогледахме 1-2 пъти и нищо .. просто се усмихнахме един на друг .. и после си сложи слушалките и даже не ме погледна през целия път ... имало е случаи в които просто минава по улицата и се прави че не ме вижда .. имало е случаи в които се даржи адски мило с мен ... но има и такива случаи в които се държи някак си студено с мен .. о.0.. Оня ден и писах в фейсбука (да знам) и и казах просто "hi" и тя ми вика "какво искаш ??" и да .. напрайх се, че съм объркал чата .. разбрах на къде бие .. не исках да и досаждам .. и кат и казах че съм объркал чата ми вика "aa.. айде сега, убаркал чата.. друг път" и просто нищо не и писах.. знам че не е такава познавам я добре .. но не знам защо понякога се държи толкова студено, а друг път мило.. мамка му, луд съм по нея ... но не мога да завържа един разговор ... не че съм срамежлив прекалено...примерно с нейната приятелка е имало случаи в които сме си чатили до към 4-5 сутринта .. но с нея се държа естествено .. приемам я като добър приятел ... нищо повече ... но просто като съм близо до въпросното момиче .. онемявам ... немога и дума да обеля .. просто по цял ден мисля за нея .. и знам че 90% от коментарите ще са свързани с годините, но ... познайте колко ме интересуват тези 90% ... знам че ще кажете просто "кажи и" но просто ... някак изведнъш ... внезапно ... искам постепенно да се развият нещата ... не съм от най красивите де .. но не съм казал че съм грозен ... не съм поредния чикиджия/бройкаджия който искам само да я докопа в леглото ... НЕ .. за разлика от повечето ми връстници уважавам момичетата .. а не ги псувам кат селяндур и да се фукам с квот имам ...

П.С. извинете за дългата тема .. :-D

ShtrudeL
08-29-2011, 12:00
Оправи си заглавието.

SuperBadSuperFresh
08-29-2011, 12:15
Не си ли се замислял примерно,че може нейната приятелка да те харесва?И да й е казала,за това да се държи странно.
Във Фейсбук...знам ли,може да е била изнервена нещо.
А за по улиците,да ти кажа честно и аз не обичам да поздравявам хората,така че не го взимай присърце.

scandalousLady
08-29-2011, 12:17
Пиши й често в скайп,покани я да излезете и постепенно ако те хареса нещата ще се развият успех

dessyslawa
08-29-2011, 12:17
Очевидно момичето, за което говориш е някаква 14 годишна пикла, която още не знае как да се държи с хората. :) Глупаво е един ден да се отнася добре с теб, а на другия да те отхвърля и да ти се присмива в чата. Пиши й, че нямаш с кой да излезеш или нещо такова, за да се видите, даже да е за малко. Ако не се съгласи просто се откажи. Няма смисъл да си губиш времето. Ако се съгласи, като излезете си говорете приятелски, и когато вече се разделяте, й намекни ( кажи ), че я харесваш. :) Поне ще си опитал.
П.С. Като седиш пред компютъра и се самосъжаляваш, няма да спечелиш никое момиче.

poison1337
08-29-2011, 12:22
Не си ли се замислял примерно,че може нейната приятелка да те харесва?И да й е казала,за това да се държи странно.
Във Фейсбук...знам ли,може да е била изнервена нещо.
А за по улиците,да ти кажа честно и аз не обичам да поздравявам хората,така че не го взимай присърце.

Не, не ... познавам приятелката и доста добре и знам какви са и чувствата към мене ...

П.С. значи ми е забранено да седя пред компютъра ли ? Не съм някъв зарибен дето неговия компютър е неговия живот а redtube неговата жена ... ако това имаш предвит ...

dessyslawa
08-29-2011, 12:49
Не, нямах това впредвид. :) Имах впредвид да действаш, а не да чакаш нещата да станат от само себе си.

SisiStrange
08-29-2011, 13:01
казах просто "hi" и тя ми вика "какво искаш ??" и да .. напрайх се, че съм объркал чата .. разбрах на къде бие .. не исках да и досаждам .. и кат и казах че съм объркал чата ми вика "aa.. айде сега, убаркал чата.. друг път"
Егати и грубиянката. :-o
Аз не бих се надявала на нещо.
Едно момиче, което има симпатии към момче никога няма да се държи така.

Chacho
08-29-2011, 13:22
казах просто "hi" и тя ми вика "какво искаш ??" и да .. напрайх се, че съм объркал чата .. разбрах на къде бие .. не исках да и досаждам .. и кат и казах че съм объркал чата ми вика "aa.. айде сега, убаркал чата.. друг път"
Егати и грубиянката. :-o
Аз не бих се надявала на нещо.
Едно момиче, което има симпатии към момче никога няма да се държи така.


Много силно ме съмнява да има симпатии.

bubkaa93
08-29-2011, 14:06
Тая нейна приятелка с,която си пишеш до 4-5 сутринта може да има симпатии към теб и това момиче,което харесваш може заради това да се държи така.Но щом я харесваш опитай това : Като за начало и пиши в скайп или във фейсбука след ден два я покани на кафе или някъде на разходка и разкри чувствата си ,ако не отговори на тях поне ще знаеш,че си се опитал. :)

annonimnna
08-29-2011, 14:14
Лошото е, че ти си хлътналия и още по-лошото е, че тя се държи студено с теб... Няма ли да е по-лесно да знае за чувствата ти и след това да преценя сама. Ако не стане нищо - здраве да е, ще намериш някоя друга и поне ще знаеш, че си опитал... Колкото до разговорите, пиши и във фейсбук/скайп, попитай я дали има работа, дали може да пише в момента, за да не ти се изнервя както миналия път. После започни някаква тема и както казаха по-горе я покани да излезнете съвсем по приятелски. Като излезете вече всичко ще си стане, освен ако не те е срам, но смятам, че няма от какво да се срамуваш... Просто преглътни всичко и бъди СМЕЛ. Между другото можеш да повикаш и приятелката й... Щом сте близки с нея - ник'ъв проблем.
Айде успех с мацката! :)

Julliee
08-29-2011, 14:16
Не знам защо,но и аз съм на мнение,че приятелката й те възприема като повече от приятел.....Това е единствената рационална причина да се държи така.Другото обяснение е че е недорасло дете,което още не знае какво иска и как да го получи.И в двата случая решението е едно-не се занимавай повече с нея

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 18:01
Може просто да те смята за бройкаджия, може да не и се занимава, може да не и допадаш. Допитай се до приятелката и и започни да и хвърляш кратки и срамежливи погледи, заговаряй я за нещо малко по-често, прави и мънички комплименти, но не често. Ако те отреже, добре, поне нама да си стоял и да си гледал от километър разстояние. Но го направи бавно, за да не я уплашиш.
П.С. Може когато да си и писал, да не е била в настроение. :)

elysunny
08-29-2011, 18:10
бе се впрягай, колко мацки ще имаш за напред

poison1337
08-31-2011, 19:01
е добре днеска я видях в фейс-а и викам да и пиша и добре... но .. държа се мило .. но накрая някак си леко студено прозвуча ...


hi .. tozi pat ne sam obarkal 4ata :D
;d
[***]
аа...здравей
:)
[Вие]
;d
[***]
не бях тук
[Вие]
kvo prai6 ;p
;d
[***]
ааами..
общо взето нищо
след малко ще излизам..
...и така
[Вие]
ni6to pravi li se ;d
[***]
ти?
[Вие]
em sku4no mi e ... tarsq da lafq s nqkoi .. i mislq 4e go otrih tozi nqkoi ;d
[***]
аа...аз сега ставам
[Вие]
ee stiga de ;d
[***]
че и без това имам само 2 часа свобода :Д
[Вие]
a dobre dobre .. izlizai .. nqma da ti se pre4a .. ;d
[***]
хаххаа
а така
айде чао
[Вие]
ai bye ;d

Да всично на добре но като изръси "хаахахха а така" ... някак си незнам ...абе мамкаму .. няма да се откажа от нея ..

Chacho
08-31-2011, 19:04
Кое всичко е на добре, въобще не е искала да говори с теб?

И между другото:

[Вие]
em sku4no mi e ... tarsq da lafq s nqkoi .. i mislq 4e go otrih tozi nqkoi ;d

това беше доста тъпо...

bubkaa93
08-31-2011, 19:05
Момичето не те харесва разбери го. Опознай нейната приятелка там с тая,която си пишете до 4-5 сутринта. ;)

elysunny
08-31-2011, 19:06
откажи се, имаш тъп подход :?

poison1337
08-31-2011, 19:20
локвайте темата ... момичето което харесвам - въобще не се интересува от мене .. приятелите ми - въобще не им пука на тях за мене ... няма с кой да споделя .. а ако го направя все ще се намери някой да ми обяснява колко съм тъп .. защото той е перфектен ...

bubkaa93
08-31-2011, 19:25
локвайте темата ... момичето което харесвам - въобще не се интересува от мене .. приятелите ми - въобще не им пука на тях за мене ... няма с кой да споделя .. а ако го направя все ще се намери някой да ми обяснява колко съм тъп .. защото той е перфектен ...

Никой не ти е каза,че си тъп

Chacho
08-31-2011, 19:29
"Опитът е това, което получаваш, когато не получаваш това, което искаш."

cigarettekisses
08-31-2011, 19:35
локвайте темата ... момичето което харесвам - въобще не се интересува от мене .. приятелите ми - въобще не им пука на тях за мене ... няма с кой да споделя .. а ако го направя все ще се намери някой да ми обяснява колко съм тъп .. защото той е перфектен ...
Случвало ми се е нещо подобно..Изгубих доста време и се надявах,че някой ден ще се получи нещо,обаче не..В твоя случай е ясно,че тя не те харесва,колкото и неприятно да е това.Сигурно си мислиш,че тя е различна,специална и никога няма да срещнеш друга такава,но повярвай ми..ще мине известно време и ще намериш много по-добра.Колкото по-рано се осъзнаеш,толкова по-добре.

poison1337
08-31-2011, 19:43
cigarettekisses мерси, определено ми помогна ...

SoloHaterWehrmacht1945
08-31-2011, 22:06
Начи братовчед ми е велик човек! Тва настрана, той ме научи на 2 лафчета... първото е, че може да си разочарован ако не успееш, но си обречен ако не опиташ. Няма какво да губиш - действай! Другото нещо е, че трябва да си приготвен за всичко, което пък от друга страна е пълен абсурд. Ако стане стане - щастливи сте и така. Ако не стане пък, живи и здрави, знай само, че "Нема рози 'сичко е лайна" :)

И аз така си изпатих точно днеска. Момичето в което бях влюбен така както в НИКОЯ друга ми каза, че сме приятели и не можем да бъдем нищо повече от това. Кофти ми стана, още я преглъщам тая новина, въпреки, че не сме имали сериозни отношения никак не ми е приятно. Но това е твоята тема, така че ТИ си на ход!

vanitu
09-01-2011, 08:22
Ако наистина мислиш, че тя изпитва нещо към теб не се отказвай, но ако не е така, спри, има толкова много момичета все ше си намериш нещо по-добро.. И няма да те пита "кво искаш"..