PDA

View Full Version : покачване на мусколна маса



mitky
08-29-2011, 13:21
даите некви идеи искам да покача мусколна маса да ми нараснат мусколите смисул не искам да ставам некаф шопар дибелак а да ми нарастне всяка група мусколи та какви диети видове хранения ми препоръчвате висок сам 177 тежа 63кг

ZipFail
08-29-2011, 13:34
Ще ти препоръчам да отвориш буквара :)

firstdiesel
08-29-2011, 13:45
Ще ти препоръчам да отвориш буквара :)

Greennight
08-29-2011, 15:29
http://prikachi.com/images/174/3753174X.jpg

mitky
08-29-2011, 15:34
не знаим добре бг от 1 год живея в българия извинете ме

TheManTheLegend
08-29-2011, 15:36
Мацките преди мускулите ще гледат граматиката

ZipFail
08-29-2011, 15:44
не знаим добре бг от 1 год живея в българия извинете ме

Така става. :D

На колко години си ?

Rolezzz
08-29-2011, 17:23
не знаим добре бг от 1 год живея в българия извинете ме

Така става. :D

На колко години си ?
От кога Димитър стана американско име? :D

HolyShit
08-29-2011, 18:08
Ще ти препоръчам да отвориш буквара :)

MoD3RatoR
08-29-2011, 19:27
Нали се сещаш , че с диета - мускулна маса не се покачва ( поправете ме ако греша).
Фитнес ... фитнес... фитнес, за огромни мускули - ЗОБ.
Килограмите са ти малко за височината.
Аз съм 178(вече) и съм 84 килограма, като имаш предвид, че като започнах да тренирам несъм бил 50, а 75 .

TheManTheLegend
08-29-2011, 20:19
Нали се сещаш , че с диета - мускулна маса не се покачва ( поправете ме ако греша).
Фитнес ... фитнес... фитнес, за огромни мускули - ЗОБ.
Килограмите са ти малко за височината.
Аз съм 178(вече) и съм 84 килограма, като имаш предвид, че като започнах да тренирам несъм бил 50, а 75 .
Отначало щях да кажа че грешиш, сега искам да се поправя и да кажа че целия си сбъркан 8-)

slicky
08-29-2011, 20:36
4-те супер упражнения са-
1.бицепсово сгъване с буквар 1 час (зависи от големината на изданието)
2.френско разгъване с буквар половин час
3.Набиране с тенджера(слагаш си тенджерата на главата,хвашташ я за дръжките и се набираш) Правиш,докато те заболят пръстите.
4.Но не и последно упр-гребане с лъжица.Това е супер упражнение за цялата горна част-ръце,гърди гръб и корема дори натоварваш. Тука опразваш 3 купички и си бомба после.Ако го правиш прав и краката се натоварват

П.С: След 2 седмица ще има мигновен резултат,моля постни го по-горе в темата за резултати.

HolyShit
08-29-2011, 21:10
4-те супер упражнения са-
1.бицепсово сгъване с буквар 1 час (зависи от големината на изданието)
2.френско разгъване с буквар половин час
3.Набиране с тенджера(слагаш си тенджерата на главата,хвашташ я за дръжките и се набираш) Правиш,докато те заболят пръстите.
4.Но не и последно упр-гребане с лъжица.Това е супер упражнение за цялата горна част-ръце,гърди гръб и корема дори натоварваш. Тука опразваш 3 купички и си бомба после.Ако го правиш прав и краката се натоварват

П.С: След 2 седмица ще има мигновен резултат,моля постни го по-горе в темата за резултати.
xaxaxa

firstdiesel
08-29-2011, 22:16
не знаим добре бг от 1 год живея в българия извинете ме

Така става. :D

На колко години си ?
От кога Димитър стана американско име? :D

то не е Dimitar, a e Dimitre (чете се Димитър, пак) :D

MoD3RatoR
08-30-2011, 06:23
Нали се сещаш , че с диета - мускулна маса не се покачва ( поправете ме ако греша).
Фитнес ... фитнес... фитнес, за огромни мускули - ЗОБ.
Килограмите са ти малко за височината.
Аз съм 178(вече) и съм 84 килограма, като имаш предвид, че като започнах да тренирам несъм бил 50, а 75 .
Отначало щях да кажа че грешиш, сега искам да се поправя и да кажа че целия си сбъркан 8-)

Защо милиш така бе, според теб като спазваш диета дигаш мускулна маса ли ? :razz: :razz: :razz:

pencilwarrior
08-30-2011, 06:24
Нали се сещаш , че с диета - мускулна маса не се покачва ( поправете ме ако греша).
Фитнес ... фитнес... фитнес, за огромни мускули - ЗОБ.
Килограмите са ти малко за височината.
Аз съм 178(вече) и съм 84 килограма, като имаш предвид, че като започнах да тренирам несъм бил 50, а 75 .
Отначало щях да кажа че грешиш, сега искам да се поправя и да кажа че целия си сбъркан 8-)

Защо милиш така бе, според теб като спазваш диета дигаш мускулна маса ли ? :razz: :razz: :razz:

Абосюлтно! За високо-въглехидратна диета да си чувал?

Диета = хранителен режим, а не изкривената представа за лишаване от ядене или ядене на храни, които изобщо не набавят нужни нутриенти...

MoD3RatoR
08-30-2011, 13:02
Добре бе, професоре, яш си въглехидратите и чакай да станеш като Рони Килман.
Според теб без тренировка, мускули постигат ли се само с НЯКАКВА си диета ?! Това искам да кажа, ако не си ме разбрал.

pencilwarrior
08-30-2011, 13:22
Добре бе, професоре, яш си въглехидратите и чакай да станеш като Рони Килман.
Според теб без тренировка, мускули постигат ли се само с НЯКАКВА си диета ?! Това искам да кажа, ако не си ме разбрал.

Ами никъде не си казал САМО с диета. Естествено, че без тренировки нищо няма да стане ама и без свястно хранене нищо няма да стане... Работите са си свързани.

TheManTheLegend
08-30-2011, 15:29
Добре бе, професоре, яш си въглехидратите и чакай да станеш като Рони Килман.
Според теб без тренировка, мускули постигат ли се само с НЯКАКВА си диета ?! Това искам да кажа, ако не си ме разбрал.
Не ме разбра. Имах предвид че си тотален олигофрен. Благодаря за вниманието :)

slicky
08-30-2011, 15:50
Добре бе, професоре, яш си въглехидратите и чакай да станеш като Рони Килман.
Според теб без тренировка, мускули постигат ли се само с НЯКАКВА си диета ?! Това искам да кажа, ако не си ме разбрал.
Не ме разбра. Имах предвид че си тотален олигофрен. Благодаря за вниманието :) :D :D :D :D

MoD3RatoR
08-30-2011, 16:13
Добре бе, професоре, яш си въглехидратите и чакай да станеш като Рони Килман.
Според теб без тренировка, мускули постигат ли се само с НЯКАКВА си диета ?! Това искам да кажа, ако не си ме разбрал.
Не ме разбра. Имах предвид че си тотален олигофрен. Благодаря за вниманието :)

Моля, продължавай да се развиваш накриво ...
Смисъла на първият ми пост тук беше , че само с диета (или както е в фитнес средите " ХРАНИТЕЛЕН РЕЖИМ " - мускули не се постигат.
Сега ти какво си разбрал и какво неси разбрал е работа на природата !!!
Ако обърнеш МАЛКО внимание на първия пост - на автора, ще разбереш , че той иска да вдига мускулна маса с диета –– НЕ СПОМЕНАВАЙКИ НИЩО ЗА ТРЕНИРОВКИ–– ((( даите некви идеи искам да покача мусколна маса да ми нараснат мусколите смисул не искам да ставам некаф шопар дибелак а да ми нарастне всяка група мусколи та какви диети видове хранения ми препоръчвате висок сам 177 тежа 63кг ))) ...
Затова написах тези коментари, който на теб ти се видяха сбъркани, но като неси видял питането на автора – ти излизаш най-загубеният тук.

Модератори, извинявайте за отношението ми към TheManTheLegend, но той започна първи с лошият тон.
:( :( :( :(

TheManTheLegend
08-30-2011, 16:35
Това че ще тренира се подразбира. В това отношение очевидно няма въпроси и е направил тема за храненето. И ДА-мускулна маса се прави на маса. Ако пича искаше да прави мускули само с диета щеше да постне темата в раздел козметика и диети. Ако я беше постнал в секс-щеше да се подразбере че иска да прави мускулна маса с диета и чикии.
И не-няма нужда да ми се извиняваш. Ти не си виновен че майката природа си е направила ташак с тебе :)