PDA

View Full Version : Харесвам едно момче от мн.време...



elki4ka
08-29-2011, 12:37
Харесвам си едно момченце някъде от 1 година ,но не съм правила нищо по въпроса,дори не съм му казала.Проблема е ,че сме приятели-даже и това не сме ,защото нито излизаме ,нито нищо.Преди бяхме в едно даскало просто и като се видим на улицата сме на на здравей-здрасти.Също си пишем в скайп от време на време...На 17 години съм , а той на 18.Наскоро си бяхме писали и той ми се беше разсърдил за нещо,но след дълго писане каза "айде кво да те правя,от едно време ми допадаш"Тва незнам как да го разбирам.Дали има шанс и той да ме харесва или го е казал като за приятелка.Пък незнам дали имам някакъв шанс с него,бях му казала да излезем някой път,но на него не му остава никакво време (футболистче е и постоянно ходи на тренировки) А тъпото е че още като се запознахме ми беше казал че ме харесва,но аз тугава не го познавах много и не му обърнах внимание.. :( Да спомена,че не е някакъв курвар ,да зарибява много момичета.Как мислите,какво да направя да го спечеля..?? :? :?

Chacho
08-29-2011, 12:43
Е, щом си пишете, викни го на кафе/билиярд/за дрехи. С последното можеш да провериш и дали има интерес към теб, кажи му "Днес исках да си избирам блуза, приятелката ми си епилира ноктите, искаш ли да дойдеш с мен?" Няма да му се идва много-много, но ако не ти откаже (почти съм сигурен, че няма), ще го направи заради теб и значи има някакъв интерес. Огледайте магазините пък предложи да пиете едно кафе след това и така.

YyoOnNiItTyY
08-29-2011, 12:48
Е, щом си пишете, викни го на кафе/билиярд/за дрехи. С последното можеш да провериш и дали има интерес към теб, кажи му "Днес исках да си избирам блуза, приятелката ми си епилира ноктите, искаш ли да дойдеш с мен?" Няма да му се идва много-много, но ако не ти откаже (почти съм сигурен, че няма), ще го направи заради теб и значи има някакъв интерес. Огледайте магазините пък предложи да пиете едно кафе след това и така.
Съгласна съм само без частта с кафето! Не сядайте в някое задушно мириливо кафе ами се разходете в някой парк .. на сянка! :) Най важното е да не се притесняваш.. защото тогава нещата се сговняват ;)

SisiStrange
08-29-2011, 12:56
приятелката ми си епилира ноктите.
Какво? :lol: :lol: :lol:
Иначе съм съгласна.

Chacho
08-29-2011, 13:09
приятелката ми си епилира ноктите.
Какво? :lol: :lol: :lol:
Иначе съм съгласна.

Не очаквах да забележите :D

bubkaa93
08-29-2011, 13:59
Кажи му,че искаш да излезете на кафе и му сподели,какво чувстваш,както казаха по-горе.А само да попитам той има ли си приятелка ?

tomboy
08-29-2011, 15:35
Е, щом си пишете, викни го на кафе/билиярд/за дрехи. С последното можеш да провериш и дали има интерес към теб, кажи му "Днес исках да си избирам блуза, приятелката ми си епилира ноктите, искаш ли да дойдеш с мен?" Няма да му се идва много-много, но ако не ти откаже (почти съм сигурен, че няма), ще го направи заради теб и значи има някакъв интерес. Огледайте магазините пък предложи да пиете едно кафе след това и така.
Съгласна съм само без частта с кафето! Не сядайте в някое задушно мириливо кафе ами се разходете в някой парк .. на сянка! :) Най важното е да не се притесняваш.. защото тогава нещата се сговняват ;)

и аз съм съгласна :) ,само че ми е много интересно какво означава да си епилирам ноктите ?... :D :D :D ...(по тях косми няма , че да ги махаш!..)

Chacho
08-29-2011, 15:47
само че ми е много интересно какво означава да си епилирам ноктите ?... :D :D :D ...(по тях косми няма , че да ги махаш!..)

Не ме лъжи, знам че имате.

ilievabe098
08-29-2011, 16:20
имаш му номера ,нали ? звънни му и предложи да излезнете , ако те отреже ... какво пък ... нищо не губиш , нали ?

ilievabe098
08-29-2011, 16:22
само че ми е много интересно какво означава да си епилирам ноктите ?... :D :D :D ...(по тях косми няма , че да ги махаш!..)

Не ме лъжи, знам че имате.
искаш да кажеш...ПОЛИРА ноктите ?? :D

Chacho
08-29-2011, 16:30
само че ми е много интересно какво означава да си епилирам ноктите ?... :D :D :D ...(по тях косми няма , че да ги махаш!..)

Не ме лъжи, знам че имате.
искаш да кажеш...ПОЛИРА ноктите ?? :D

Ей, а стига ме карахте да си обяснявам шегата, стана по-тъпа от епилирани нокти.


И btw, не знам кво значи да си полираш ноктите.

tuzaro
08-29-2011, 16:31
а ти ставаш ли за гаже на футболист??

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 16:48
Щом не е к***ар... Възможно е да имаш шанс, преди те е харесвал. За другите не знам, но аз ако харесвам някое момиче истински, чувствата остават доста дълго (имам един случай от близо 9 години). Така че споко, покажи му, че се интересуваш от него, намекни му за чувствата си, закачай го, предложи съвсем непринудено да излезете някъде. Не очаквай да стане за два дни, ако не очакваш просто свалка. Късмет, имаш голям шанс. :)

elki4ka
08-30-2011, 08:27
Mомчето си няма приятелка , а доколкото това да го извикам на кафе-опитвала съм се и съм му казвала че някой път трябва да излезем ,но той все казва АКО имам време ... Значи може би не иска .. :(

27081998
08-31-2011, 22:33
Еми все пак го попитай за кафе това онова .. Пък все ще намери време за тебе ако те харесва :)

peace94
09-01-2011, 00:48
Izvinqvam se, nqmam kirilitsa!
Spored men go popitai za kafe po-konkretno, posochi vreme, drugata sedmitsa naprimer. Tova "nqkoi pyt" mi zvuchi neseriozno. Mislq, che imash shans, no da znaesh, che shtom ne napira, znachi ne e mad about you, po-skoro simpatii... Razbira se, tova moje da prerasne v neshto poveche. Opitai po-nastoqtelno, nishto ne gubish. Uspeh! :)

error92
09-01-2011, 00:53
Ама то е много трудно бе...покани го да излезете и си ти :o :D

fUcKsMiLe
09-01-2011, 02:27
Някой път му вметни(преди това виж кога е свободен д/г) че ще ходиш 'еди си къде' с приятели, и ако иска да се позабавлявате, да дойде на това място в 'еди си колко часа'.. примерно.

Не е толкова трудно. То ще си проличи дали има интерес към теб. :)