PDA

View Full Version : Триъгълник



kariix
08-29-2011, 13:00
Преди се обезкосмявах с самобръсначка на триъгълника. От скоро почнах с пинсета, но ми излезнаха много подкожни косъмчета. И са мисля да почна с кола-маска. Предложете ми нещо за подкожните косъмчета. Махам ги, но е кофти защото остават ранички. Някъде бях чела за някакъв крем на Veet, с който като се мажеш няма да има или поне ще намалеят. Кой е той и хубав ли е? Предложете и нещо друго.

zlatit0o
08-29-2011, 13:15
Пинсета :shock: , колко време ти отнема, бе момиче?? Отивай при козметичката за кола маска и няма да имаш грижа поне 2 седмици ;-) Кофтито е, че после още толкова трябва да чакаш за да израстат за следващата кола маска. 8-)

SummerExperiences
08-29-2011, 13:15
Кремът на VEET е истинско чудо! Като отидеш в аптеката питаш за "крем против подкожни косми на VEET". Aко те интересува цената- около 12лв. е мисля. Хубавото е, че може да го използваш на интимните части. Иначе добре е да си ексфолираш кожата с подходящ продукт, обаче не съм мнг сигурна дали е добра идея да "стържеш" интимните части. Ако си решила за кола-маска, знай само че ще те боли малко повече, защото след като си ги бръснала косъмчетата са станали по-твърди и груби. :)
Take care!

MorningF
08-29-2011, 13:19
''Veet'' :) :) :)

kariix
08-29-2011, 15:14
Имаше и някакъв майче се казваше Каприл. Кой е по добър Каприл или Veet.

ggb
08-29-2011, 15:52
Имаше и някакъв майче се казваше Каприл. Кой е по добър Каприл или Veet.


VEET