PDA

View Full Version : Раниците бе



SUNxxShine
08-29-2011, 14:06
А бе хора тези уч. чанти където са на една страна тва чанти за лап-топ ли са че търса и не моа си намера

Chacho
08-29-2011, 14:10
Чанти за през рамо, чанти с една презрамка, еба ли го. Но надали се водят за лаптоп.

SUNxxShine
08-29-2011, 14:12
Чанти за през рамо, чанти с една презрамка, е** ли го. Но надали се водят за лаптоп.

ми щот търсих а оня ден ходих в Penny некъв супер и видех такава раница ама имаше етикет раница за лап-топ та де да знам 8)

Chacho
08-29-2011, 14:13
Е аз ползвам мойта от лаптопа като ходя на лекции. Влез в магазин за дрехи и като обясниш как изглежда ще ти кажат.

SUNxxShine
08-29-2011, 14:16
Е аз ползвам мойта от лаптопа като ходя на лекции. Влез в магазин за дрехи и като обясниш как изглежда ще ти кажат.

да точна ша направа :)

gugenceto2
08-29-2011, 15:43
На мен лично тези ми харесват на външен вид.Обаче не са ми удобни.Трябва да се кривя на една страна :D :D

Chacho
08-29-2011, 16:39
На мен лично тези ми харесват на външен вид.Обаче не са ми удобни.Трябва да се кривя на една страна :D :D

Аз си го мушкам в противоположния крачол и балансирам.

supereightepic
08-29-2011, 16:48
Е аз ползвам мойта от лаптопа като ходя на лекции. Влез в магазин за дрехи и като обясниш как изглежда ще ти кажат.

да точна ша направа :)

на центара срещу киното има магазин за чанти ,виш там.

yxoozo
08-29-2011, 19:47
Разбира се, че не са само за лаптоп, примерно в Оrange има такива за учебници или там за квото ще я ползваш. А иначе не ти препоръчвам да си купуваш такава, ако ще я ползваш за училище, защото е много вредно - аз ползвах един срок и направо ми се счупи гръбнака. А от мойто училище познавам едно момиче, което до там 4 или 5 клас е носила раници за едно рамо, резултатът - сколиоза(която е трудно лечима, при възрастни - нелечима.).

Moerder
08-30-2011, 07:15
Разбира се, че не са само за лаптоп, примерно в Оrange има такива за учебници или там за квото ще я ползваш. А иначе не ти препоръчвам да си купуваш такава, ако ще я ползваш за училище, защото е много вредно - аз ползвах един срок и направо ми се счупи гръбнака. А от мойто училище познавам едно момиче, което до там 4 или 5 клас е носила раници за едно рамо, резултатът - сколиоза(която е трудно лечима, при възрастни - нелечима.).

Кой ти каза, че е трудно лечима; ако имаш желание, се оправя лесно

yxoozo
08-30-2011, 07:57
Разбира се, че не са само за лаптоп, примерно в Оrange има такива за учебници или там за квото ще я ползваш. А иначе не ти препоръчвам да си купуваш такава, ако ще я ползваш за училище, защото е много вредно - аз ползвах един срок и направо ми се счупи гръбнака. А от мойто училище познавам едно момиче, което до там 4 или 5 клас е носила раници за едно рамо, резултатът - сколиоза(която е трудно лечима, при възрастни - нелечима.).

Кой ти каза, че е трудно лечима; ако имаш желание, се оправя лесно
Оправя се с постоянно носене на специални колани в ранна детска възраст. А иначе тя надали иска да се стигне до там дори да е лечима..

Moerder
08-30-2011, 14:22
Интересно как така аз се излекувах от сколиоза без да използвам подобни глупости

Ще те помоля като не знаеш, да не говориш :wink:

SmilezZz
08-30-2011, 17:28
Не,не се водят за лаптоп. Те са си друго.
Чанти през рамо може да се каже,че има почти навсякъде. Защо ,вместо да търсиш в Penny ,не отидеш в някакъв магазин за чанти и не си избереш нещо ?

yxoozo
08-31-2011, 03:04
Интересно как така аз се излекувах от сколиоза без да използвам подобни глупости

Ще те помоля като не знаеш, да не говориш :wink:

Зависи от много фактори, като например колко напреднала фаза е и на колко си години. А тва попринцип ми е казано от мед лице, въобще не искам да се заяждам.

FantaMen
08-31-2011, 03:21
Голям проблем с тея раници голямо чудо!!!? Какво ще слагате толкова вътре бе..ЗЛАТО ?:X

yxoozo
08-31-2011, 03:46
Голям проблем с тея раници голямо чудо!!!? Какво ще слагате толкова вътре бе..ЗЛАТО ?:X

Ми на мене в един средно натоварен ден раницата ми тежи около 5 кила, ако сложа и физическо и тва го носа цял ден..

musicbaby97
08-31-2011, 06:00
Голям проблем с тея раници голямо чудо!!!? Какво ще слагате толкова вътре бе..ЗЛАТО ?:X

Ми на мене в един средно натоварен ден раницата ми тежи около 5 кила, ако сложа и физическо и тва го носа цял ден..

+1 ;)

munikutt
08-31-2011, 07:49
Аз тази година ще съм малко по спорта 8-) Може да си вземеш някаква на Nike но не много голяма ;д . И е много по добре да е на две рамена . :) Лично аз ще съм с на Nike сега излизат много сладки модели в разаво , лилалво бяло и черно .. поне в моя град 8-)

lisi4ety
08-31-2011, 18:31
Не.
Това е чанта за лаптоп:
http://www.samsonitebg.com/media/catalog/product/cache/1/thumbnail2/340x454/9df78eab33525d08d6e5fb8d27136e95/v/3/v37.09.004_2.jpg
А това е чанта за училище:
http://www.leatherbagstores.com/wp-content/uploads/2011/04/Shoulder-Bags.jpg