PDA

View Full Version : Смятам да си правя татуировка. Малко помощ?



Dessynka
08-29-2011, 15:43
Първо, ще ви помоля без изрази "Като не знаеш какво искаш недей да си правиш." и т.н.

По темата: Искам да започва от дупето малко по надясно към ханша и да продължава до там където ми е сутиена пак отдясно на тялото. Понеже не мога да си харесам ще ви помоля за предложение, като наример цветя и т.н.

Благодаря :)

TheBeatles
08-29-2011, 17:28
Само да те попитам наясно ли си колко пари ще ти излезе? И второ, до сега правила ли си си татуировка, или ще ти бъде за пръв път?

TheTanichka99
08-29-2011, 19:11
Според мен на това място ще отиват по-груби неша (( вълкк , черепии )) Ноо троваяа зависии изцяло от тялото ти и лицето тии ! Направи си татос който те описва ! :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P

Dessynka
08-29-2011, 21:01
нямам други татуси.

xBadxApple
08-29-2011, 21:29
Виж сега, бих ти помогнал, НО!

ти препоръчвам нещо.

Това ще ти остане за цял живот или ако не решиш да се пържиш с лазерни корекции. Поочукай си главата малко с идеи и дизайни, обмисли какво искаш да изразиш и как да го направиш, не оставяй на нас. Инак мога да ти помогна, но просто е редно ти да го поизмислиш.

Audiophile
08-30-2011, 01:41
Добре, измислила си мястото и го искаш там. Добре, но само до тук.

Не мога да ти кажа какво да си направиш, вкусовете на всички са прекалено различни. Можеш да си направиш дълъг надпис, може някое животно и т.н. Най-важното е да осъзнаеш, че татуировките не са просто да си нашариш тялото, а да има символика в тях. То е ясно, че на първо време ще му се радваш, но после? Е, надявам се ме разбра, помисли си хубаво какво иска да изразява бъдещата ти татуировка.


Погледни в раздел 'Козметика и диети', там на 1 или 2 страница има голяма тема относно татуировките. Предложения, препоръки за татуисти, отделно символиката на цветя, животни и т.н.


И пак да отбележа, че татуировката трябва да бъде символична и важна за теб, а не просто рисунка.

tuzaro
08-30-2011, 09:03
дай снимка на тялото да видим колко горе долу ще е дълъг?