PDA

View Full Version : Как и къде се запознахте с половинката си?



DeHu
08-29-2011, 15:20
Първо искам да се извиня ако темата се повтаря,но прегледах няколко страници,а с търсачката нещо не мога да боравя :-D
Въпросът ми е ясен и освен това можете да споделите горе-долу колко време се зарибявахте преди да тръгнете заедно.Настроена съм романтично и искам да чуя интересни истории :D

fenkaaa
08-29-2011, 15:23
Първо искам да се извиня ако темата се повтаря,но прегледах няколко страници,а с търсачката нещо не мога да боравя :-D
Въпросът ми е ясен и освен това можете да споделите горе-долу колко време се зарибявахте преди да тръгнете заедно.Настроена съм романтично и искам да чуя интересни истории :D

Запознахме се на един купон чрез общи приятели.По това време той ходеше с една приятелка,но започнахме да се зарибяваме едва на 2-рата седмица от връзката им,макар че от първата среща прехвърчаха искри 8-).Всичко това продължи някъде 2 месеца,целувки,гушки по купони,мили думички по скайп.. и накрая .. заедно :) Така че ако включа и тези 2 дена към връзката ни,вече трябва да ходим 1 година 8-)

xoxi
08-29-2011, 15:26
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=425037
Темата беше на четвърта страница.

DeHu
08-29-2011, 15:28
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=425037
Темата беше на четвърта страница.
:oops: извинявам се в такъв случай...в интерес на истината бях сигурна,че съм срещала тук подобна тема

attacker5
08-29-2011, 20:00
Казах и ей чш я влизай у гоуфу ма..

annonimnna
08-29-2011, 20:06
На един купон 8-)
Всъщност след тва се оказа, че се познаваме още от детската градина... Ама нали не обичам да помня физиономии, съм го забравила... Е за това пък той ме помнеше иии се почуствах много полъскана като ми каза нещо от рода на "точно теб ще ми е малко трудно да забравя" аууууууу, изчервих се :D
След това месец-два постоянна връзка ии сега сме си together :oops: верно, че обичаме да се караме ама щото сме ревнивички ;д;д

elysunny
08-29-2011, 20:10
е как къде ?
на магистралата, даде голяма сума ии 8)

tuzaro
08-29-2011, 20:12
искам с следващата да се запозная у форона 8)

Tajnomomiche
08-29-2011, 21:23
На студентския празник. Той беше с един колега , но нали не е от нашата група не си беше платил за стая и накрая се оказа ,че няма къде да спи. По едно стечение на обстоятелствата аз съм единственото момиче в групата ми и познайте при кого имаше свободно място :D . След не много дълги убеждения се съгласих да спи в моята стая. И сега преди да си помислите нещо , ще ви кажа че въпросната вечер нищо не се случи. Седяхме на диванчето приказвахме си до 4 - 5 сутринта и после ни се доспа. Аз отидох да се изкъпя , а после като се върнах го видях , че е заспал в края на леглото . После и аз си легнах но не мигнах , защото ми беше някак странно :D :D викам си сега ще заспя и като се знам ще взема насън да го гушна и псоле ще ме гледа ей така :shock: . Както и да е той си поспа аз пободувах :D и към 10 11 си замина. После след няколко дена като се прибрахме в града ми се обади излизахме няколко пъти и тръгнахме :) После ми сподели , че искал още оная вечер да ме целуне , обаче му писнало да ме чака да се изкъпя и задрямал . :D :D :D :D

dilqnkata
08-29-2011, 22:19
Хмм, бях си го харесала преди 2 години и се оказа, че учи в училището на братовчедка ми. В последствие след много уговорки решихме да излезем най - после и то взе че стана работата :D :-)

sapphire5
08-30-2011, 07:27
от интернет :D :lol:

blo0dc0untess
08-30-2011, 10:44
ми във фейсбук ама то всичко беше на шега аз тогава бях заета и той също станахме добри приятели,които се оплакваха взаимно от половинките си тогава :D Но бяхме спряли за месец някъде да си пишем, защото се бяхме скарали за нещо,но като започнахме отново просто не можехме да спрем и аз разбира се се влюбих в него в последствие разбрах,че и той.. И така :)

dontcare
08-30-2011, 19:46
Да,вярно имаше такава тема преди.Както и да е де:

Като за начало,аз съм човек,който не си добавя непознати ора в приятели във фейсбук,но профилната му снимка ме спечели.Излизаше ми в публикациите,коментираше ми снимките,а скайпа му беше написан в пофила и без да питам го добавих.Писахме си известно време,после решихме да се видим.Знаех,че не е рисковано и не е 50+ годишен педофил,защото имахме общи познати.Тогава си прекарах чудесно,но все още бях с друго момче.Разделих се с него и на другия ден пак излизахме с Негои тогава станаха нещата.

Малко лаконично,но вече ми е втърснало до болка да разказвам,но ми е много мило да си спомням :)

kuklichka_bg
08-30-2011, 20:33
Бях си го харесала той ми писа и тей...мн тъпо ноооооооо.... 8-)

Audiophile
08-30-2011, 23:37
не сме се запознали 8)

b0b1man
08-31-2011, 17:18
http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=425037
Темата беше на четвърта страница.

Моята първа и единствена тема^ :D Аз я пуснах и после забравих за нея...