PDA

View Full Version : Рожден ден и годишнина.. ХЕЛП



fenkaaa
08-29-2011, 15:20
Здравейте,знам че мразите тези теми и ви е писнало от тях,повярвайте на мен също,но просто няма начин,трябват ми повече съвети :).. Приятеля ми има РД на 31 октомври,а едва след 3 дни (на 3 ноември) правим една година.За съжаление няма да разполагам с много пари тогава и се чудя как да нагодя нещата :( Много иска една тениска,поръчка от интернет,която струва към 20лв общо.Казвал ми е,че иска и ланец да му подаря някой ден.. ама не знам дали ще намеря хубав за тези пари :(

Та ако някой има идея какво да му подаря на мястото на ланеца (по случай годишнината) нека каже.. :) Само да не е снимка,вече му подарих за 6-те месеца :)

blaaablaaablaaa
08-29-2011, 17:07
Ланец за 20 кинта? От онея дебелите? Не знам колко струват, но мисля, че няма да е малко. Може някоя сребърна верижка. За двете събития заедно... За рд-то му подари картичка, нещо по-малко, целувка и една приятна вечер заедно, но да не разкриваш за другото. Ако не стигнат парите, потърси от някъде. :)

Scarface91
08-29-2011, 17:21
с какви пари горе-долу разполагаш , идеята за вечерята наистина ми се струва добра , но не мисля че ще оцени само това , тряаа има бонус :Д и какъв ланец иска златен или сребърен ? ?

fenkaaa
08-29-2011, 17:40
Ланец за 20 кинта? От онея дебелите? Не знам колко струват, но мисля, че няма да е малко. Може някоя сребърна верижка. За двете събития заедно... За рд-то му подари картичка, нещо по-малко, целувка и една приятна вечер заедно, но да не разкриваш за другото. Ако не стигнат парите, потърси от някъде. :)

Не не,говоря че тениската е 20 общо,защото се поръчва от интернет.. благодаря все пак за мнението :)


с какви пари горе-долу разполагаш , идеята за вечерята наистина ми се струва добра , но не мисля че ще оцени само това , тряаа има бонус :Д и какъв ланец иска златен или сребърен ? ?

Ами оставам някъде с 40 и малко отгоре :? [/quote]

katii
08-29-2011, 17:40
Ауу, честито :)
Иначе колкото и изтъркано да звучи, можеш просто да си купиш секси бельо и да го изненадаш :-D това за РД-то

За годишнината му вземи нещо мъничко и символично, което да си е само от теб - гривничка,верижка (сребърна) или кожена гривна, някое хубаво парфюмче :)часовник също е идейка.

Scarface91
08-29-2011, 17:45
Ауу, честито :)
Иначе колкото и изтъркано да звучи, можеш просто да си купиш секси бельо и да го изненадаш :-D това за РД-то

За годишнината му вземи нещо мъничко и символично, което да си е само от теб - гривничка,верижка (сребърна) или кожена гривна, някое хубаво парфюмче :)някакъв часовник също е идейка.


1вата част от отговора наистина е най-доброто решение , всеки мъж се радва на това , за др . часовник няма смисъл , :? хубавите са скъпи , другите примери са добре

katii
08-29-2011, 17:47
Да найстина хубавите часовници са скъпи, другите не си струват..

elysunny
08-29-2011, 18:08
Ауу, честито :)
Иначе колкото и изтъркано да звучи, можеш просто да си купиш секси бельо и да го изненадаш :-D това за РД-то

За годишнината му вземи нещо мъничко и символично, което да си е само от теб - гривничка,верижка (сребърна) или кожена гривна, някое хубаво парфюмче :)часовник също е идейка.

fenkaaa
08-29-2011, 18:41
Аз знам,че часовници не е хубаво да се подаряват-били на раздяла :D

sexa_na_kompleksa
08-30-2011, 07:02
Това с раздялата е просто суеверие. : ) Но наистина хубавите часовници са скъпи.
Вземи му тениската за рождения ден, а за годишнината може да е нещо символично, което ти да направиш сама - хем ще го оцени повече, хем ще ти излезе по-евтино.
Верижката е по-подходяща за рожден ден или някакъв подобен повод, не за годишнина.

kalpazanka
08-30-2011, 07:27
Не ви знам доколко сте суеверни, но подареният часовник носи нещастие. ;)
Тениска/хубав шал+ръкавици или шапка... Все ще се побереш в тези 40 лв. Има и парфюми тестери на достъпни цени. ;) Мисли си, имаш време.

3oPuTy
08-30-2011, 08:52
Тениската да е за Р.Д.-то задължително.
А за годишнината ... Ами за 40лв. покойно можеш да вземеш нещо,с което да разнообразите :-D Хубаво и сексапилно бельо (както казаха по-горе),белезници и превръзка за очи ... Нещо такова,съчетано с хубава музика,лека светлина и вас двамата мисля,че ще е супер :) А през деня може да отидете на някое любимо място (например на мястото от първата ви среща) или да се разходите някъде извън града на спокойствие,далеч от всичко и всички :) ... Ако можеш да готвиш може да му направиш и една романтична вечеря.Нали любовта на мъжа минавала през стомаха :-D Спагети и хубаво вино или торта,която ти си направила ... Знам ли?! :) Ти знаеш,какво би му харесало :)
Абе идеи много,но все пак ти си го познаваш най-добре :)