PDA

View Full Version : ПГИ проф.Никола Райнов



Sdgmi
08-29-2011, 19:14
Здрасти, пичове!

Искам да попитам, понеже смятам да кандидатствам там, как се нещата в гимназията по из.изк. Никола Райнов?

Какво се изучава в специялност комп.графика?

В сайта пише, че смяната е една - целодневна, това какво ще рече, колко часа се учи на ден?

Благодаря, предварително!

Blab
08-29-2011, 19:25
живопис, графика, комп. графика, рисуване, керамика в първата година.
започват в 9ч, най-късно продължават до към 17.

как са нещата не мога да ти кажа, защото това са странични наблюдения, но както е с всяко изкуство, ако не се занимаваш странично и постоянно... ясно е.

//ако сега кандидатствах, обаче, бих си избрала това училище;

Sdgmi
08-29-2011, 19:32
живопис, графика, комп. графика, рисуване, керамика в първата година.
започват в 9ч, най-късно продължават до към 17.

как са нещата не мога да ти кажа, защото това са странични наблюдения, но както е с всяко изкуство, ако не се занимаваш странично и постоянно... ясно е.

//ако сега кандидатствах, обаче, бих си избрала това училище;


Доста време си е от 9 до 17ч, колко често се случва да е до толкова късно? Във всички класове ли е така?

До каква степен се усещат тия 8 часа учебен ден - смисъл такъв, добра ли е обстановката?

Blab
08-29-2011, 20:28
не мога да ти кажа. това са наблюдения в/у брат ми през последната година.
//а и в крайна сметка атмосферата зависи от хората и от това какъв е интересът ти в изобразителните изкуства

Sdgmi
08-29-2011, 21:59
А случайно да знаеш как е на горните класове?Защото аз влизам след 8ми клас, демек ще съм 9ти и просто 8 часа ми звучат адски много и ме е страх да не съжелявам...

И също така се чудя няма ли форум това училище?

Хора моля ви, ако някой е учил там да пише, че срока за записване наближава!

DesireToFire
08-30-2011, 08:31
Толкова са часовете защото имат повече предмети. Не знам специално за това училище, но принципно мисля че са на принципа - нормални предмети до обяд, почивка и после специалните предмети.

Nappii
08-30-2011, 19:10
Толкова са часовете защото имат повече предмети. Не знам специално за това училище, но принципно мисля че са на принципа - нормални предмети до обяд, почивка и после специалните предмети.

Има нещо вярно. Една приятелка е 12 клас там и доколкото съм забелязала е така :)