PDA

View Full Version : Смешни семейни случки...



tomboy
08-29-2011, 20:40
Разказвайте забавни случки с участието на поне един член на семейстеото.:)..
Аз съм първа.Бях на някъде 6-8год. , когато се събрахме много хора у баба и дядо за празниците .И много гости имаше отделно от семейството. И нали както на всяка нова година имаше баница и айран .На мен обаче не ми се ядеше много много и само пих и пих и пих , абе сигурно към 3 литра айран съм изпила.И изведнъж , след поредната чаша айран , почнах да издавам глава напред все-едно ще повърна (а такова беше и чувството). И всички някакви такива почнаха да питат дали съм добре , а майка ми дори си сложи шепите под устата ми .И по едно време като си отворих устата излезе адския звук...АМА казвам ви т'ва беше поне 150 децибела дълга и продължителна уригня!... :D :D :D :razz: :razz: :razz: :D :D ..и само обаче като приключи тея хора 5 минути не могат да проумеят какво става !.. :shock: :shock: :shock: :shock: ..беше мн яко!..

Ваш ред е !..:)...ако има такава тема , просто заключете тази!:):)

vinit4eto
08-30-2011, 03:56
Разказвайте забавни случки с участието на поне един член на семейстеото.:)..
Аз съм първа.Бях на някъде 6-8год. , когато се събрахме много хора у баба и дядо за празниците .И много гости имаше отделно от семейството. И нали както на всяка нова година имаше баница и айран .На мен обаче не ми се ядеше много много и само пих и пих и пих , абе сигурно към 3 литра айран съм изпила.И изведнъж , след поредната чаша айран , почнах да издавам глава напред все-едно ще повърна (а такова беше и чувството). И всички някакви такива почнаха да питат дали съм добре , а майка ми дори си сложи шепите под устата ми .И по едно време като си отворих устата излезе адския звук...АМА казвам ви т'ва беше поне 150 децибела дълга и продължителна уригня!... :D :D :D :razz: :razz: :razz: :D :D ..и само обаче като приключи тея хора 5 минути не могат да проумеят какво става !.. :shock: :shock: :shock: :shock: ..беше мн яко!..

Ваш ред е !..:)...ако има такава тема , просто заключете тази!:):)


:D :D :D :D :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :razz: :grin: Тфа ме разби 150 децибела :Д

Me4encety
08-30-2011, 16:43
И аз имам случка с айрян.Бях със семейството на Великден.Пия си аз айряна и непомня кой какво каза,но така се засмях,че ми излезе сигурно половин чаша айрян през носа. :D Иначе други случки.Бяхме се събрали семейството на Коледа.Тогава мама има рожден ден.Нося аз тортата и вървя към хола,тогава някой се провикна "Водата спря!",а аз разбрах "Тока спря",започнах да пищя и хукнах към хола и точно на вратата обърнах цялата торта върху майка ми.После голям смях пада докато обясня защо съм пищяла. 8-)

Grozddence
09-02-2011, 09:41
Охо ... това е темичка точно като за мен :grin: !
1.Бяхме с майка ми на разходка и срещаме една нейна приятелка от гимназията , но майка ми на младини е била с ярко червена коса и пълничка а сега е с черна коса и е много слаба .. ии нали срещаме нейната позната и мама и казва дружелюбно " Здравей" .. а онази ни погледна нас двете и почна да се пули а след това се поогледа. И пита мама тихичко
"Извинете , но познаваме ли се?!" аа мама избухна в смях а аз само стоя и хората ни гледат и майка ми смеейки и казва " Е как бе, не ме ли помниш..Ани пълничката червенокоса ? " аа онази само гледа ето така :shock: ии каза " А! Анче,как си?'' ..ии започнаха да си говорят , на мен лично ми стана смешно .. майка ми на младини е била много зле :o , но сега е супер готин човек който обичам много :-P :smt007

2.Бях някъде на 6-7 годинки и на сирни заговезни нали се люлее яйце и на мен понеже ми се клатеха млечните зъбки и имаше един точно от пред който се клатеше най-много.Дядо върза яйцето и го залюля и то ме удари в устата и зъбчето ми падна :grin: :D .. е, признавам си малко се стреснах , но пък ми олекна , че вече няма да фъфля :D :grin: .

sasha_90
09-02-2011, 10:22
Има толкова много забавни случки у нас,че...
1.Едно лято бяхме у нас двете със сестра ми.И аз реших да си взема домат да ям.Когато отхапах от него я опръсках :D
2.Пак сестра ми-голям е дявол.Винаги като беше малка(сестра ми) на Великден майка като боядисаше яйцата ставаше весело.Защо?Умната ми сестра взимаше едно яйце и чупеше останалите.Голямо удоволствие й доставяше.
3.Ето и един мой гаф,пресен,пресен.Вторник вечерта реших да си направя мусака,но в тенджера,за да не се налага да правя заливка.Започнах да запържвам продуктите,а накрая сложих вода и подправки.И сега ще питате какъв е гафа?Ами мусаката се прави с кайма,а аз забравих да я сложа. :D И от мусака,стана обикновена картофена манджа.
.
.
.
.

Pepilotka327492esladka
04-21-2016, 16:08
Ami as kato bqh malka i napraveh nqkoq belq se krieh v vanshnata toaletna