PDA

View Full Version : Цветна бременност? Бременна ли е?



SeXBeginner
08-29-2011, 21:08
Здравейте.Искам просто лично мнение от вас, моля прочетете всичко и ако обичате не ми пишете да си купим тест.
С приятелката ми правим често секс , по 2-3 пъти на ден САМО с презерватив.Досега презервативът не се е късал или изхлузвал и не съм свършвал в нея , а само в презерватива и то извън нея.По принцип и идва през около 25 дни и трябваше принципно да и дойде на 1ви септември,но и дойде в четвъртък.Уж и беше свършило днес, нямаше кръв и решихме да го направим , даже го направихме 2 пъти, Но сега вечерта пак и потече кръв,не е розова или бледо червена.Не знам вече и аз какво да си мисля.

granger
08-29-2011, 21:12
Ох , гръмвате ме с тея тъпи теми , вземи и кажи на приятелката ти да се пообразова, най-искрено ти го казвам ;) Тъй, щом нищо не се е късало и не се е изхлузвало не е бременна Такааа,един цикъл винаги може да закъснее , без явна причина... пък за кървенето: Ако наскоро и е свършила менструацията и сте правили секс- сексът може да предизвика отново кървене.
Дано съм ти помогнала!

radeberger
08-29-2011, 21:14
Е щом ѝ е дошъл значи няма как да е бременна (изключвам цветна бременност). Щом ползвате кондоми и до сега не са се късали/изхлузвали и дори с презерватив не си свършвал в нея, значи няма как да е бременна. Защо не отиде на гинеколог и не попита каква е причината за това?
Може просто да не ѝ е свършила менструацията.

jane_17
08-29-2011, 21:14
Не мисля, че е бременна, но не е лошо да иде на лекар.. може да е някакво смущение..

SeXBeginner
08-29-2011, 21:15
мерси.дойде й с 5-6 дни по-рано това нормално ли е по принцип?

granger
08-29-2011, 21:16
мерси.дойде й с 5-6 дни по-рано това нормално ли е по принцип?
Случва се и на мен ми се е случвало , не е бременна , споко , ако е пътувала - може това да е причината!

kalpazanka
08-30-2011, 06:07
Заведи я при гинеколог.

buzzzz
08-30-2011, 10:22
На колко сте години?
Може още цикълът и да не се е регулирал.
Това си е напълно нормално. Щом го правите редовно с презерватив, който не се е късал или изхлузвал, няма никакъв шанс да е бременна.
пфу

Me4encety
08-30-2011, 10:42
Абе ти ще се скъсаш от тъпи теми,напоследък.По темата.Не е бременна,спокойно.Пий една студена вода/бира/кола и дишай дълбоко.

SeXBeginner
08-30-2011, 16:30
На колко сте години?
Може още цикълът и да не се е регулирал.
Това си е напълно нормално. Щом го правите редовно с презерватив, който не се е късал или изхлузвал, няма никакъв шанс да е бременна.
пфу

на 16 е

granger
08-30-2011, 16:51
На 16 е , хубаво значи е нормално да е леко нередовен, може да има отклонения. И при мен беше така, няма кво да се плашиш!Не е бременна!

SeXBeginner
08-31-2011, 15:59
каза ми че вчера е имало малко кръв а днес нещо като кафяво петънце по гащичките и или кафява кръв нещо от сорта.. чета доста теми не само в този форум и съм много наплашен, знаете ли нещо относно кафявата кръв ?

kalpazanka
08-31-2011, 16:09
каза ми че вчера е имало малко кръв а днес нещо като кафяво петънце по гащичките и или кафява кръв нещо от сорта.. чета доста теми не само в този форум и съм много наплашен, знаете ли нещо относно кафявата кръв ?
Да иде на гинеколог. Какво друго да ти кажем? Диференциална диагноза ли да правим?

granger
08-31-2011, 16:22
При мен е имало кафеникави отенъци само в последния ден от цикъла ми. Щом сте толкова притеснени - на гинеколог, поне ще знаете със сигурност каква е причината :) Успех!

dark_angel3
08-31-2011, 17:34
Oh boy.. При мен се е случвало също.. След цикъл да правя секс и отново да ми дойде. Едва ли е бременна. Все пак, отидете на гинеколог, ако не за друго, то за един профилактичен преглед, дали всичко е наред и т.н.

shell
08-31-2011, 20:56
На мен тази година ми подрани с една седмица,при положение,че цикълът ми е много редовен от доста години вече!Всичко е наред,за по-голямо успокоение отидете на лекар :)

08-31-2011, 21:00
Каквото и да пишете съм сигурна, че човека вече не чете отдавна :D

SeXBeginner
09-01-2011, 04:40
Каквото и да пишете съм сигурна, че човека вече не чете отдавна :D

не бъди толкова сигурна ;)

SeXBeginner
09-05-2011, 12:08
това че е и е дошло по-рано какво може да означава.. гледах из нета и всички писаха че са възможно всякакви промени..

09-05-2011, 18:35
Означава, че ще й изтекат червата. Ае стига глупости, като на момичето му дойде и веднага се почва филма, ама дотогава се прите като зайци без кондоми и после "олеле майко!". Ми ако ви е толко страх купете й тест и гледайте резултата. Или пък нека отиде на лекар. Какво можем да ви кажем тука?

SeXBeginner
09-05-2011, 22:23
Означава, че ще й изтекат червата. Ае стига глупости, като на момичето му дойде и веднага се почва филма, ама дотогава се прите като зайци без кондоми и после "олеле майко!". Ми ако ви е толко страх купете й тест и гледайте резултата. Или пък нека отиде на лекар. Какво можем да ви кажем тука?

едва ли се "порим" без кондоми човек.. пък и не си прочел темата че да пишеш глупости

09-05-2011, 22:25
Прочела съм темата и забелязах, че въпреки всичко, което ти се изля и наговори, ти си продължаваш.

granger
09-05-2011, 22:40
Защо се дискутира тая тема , не стана ли ясно ,че не е бременна?! На 16 е възможно е да и е нередовен цикъла, не си вкарвайте излишно!

AllenWalkerr
09-05-2011, 22:48
Боже ... момче свиквай с това . След като вече 1 път е правила секс от тук на натам почти няма да и дойде на една и съща дата. Сериозно влезнете прочетете малко почнахте да правите секс и какво чакате мама и тати да ви кажат какво да правите... С най - добри намерения !

09-05-2011, 22:53
Боже ... момче свиквай с това . След като вече 1 път е правила секс от тук на натам почти няма да и дойде на една и съща дата. Сериозно влезнете прочетете малко почнахте да правите секс и какво чакате мама и тати да ви кажат какво да правите... С най - добри намерения !
Защо? Аз като за първи път правих секс цикъла ми от нередовен стана като по часовник. :?

kalpazanka
09-06-2011, 08:43
това че е и е дошло по-рано какво може да означава.. гледах из нета и всички писаха че са възможно всякакви промени..
Аз на теб не ти ли писах да я водиш на лекар?! Тя не менструира от вчера или онзи ден, за да слушаш професорите тук, които те успокояват, че няма нищо нередно в това да не идва навреме. :-x