PDA

View Full Version : Размера им!



LoseeControl
08-29-2011, 22:10
И така аз съм на 16 и съм с малки гърди, по мои наблюдения съученичките ми са с доста по-големи като, разбира се, си има и изключения. Въпросът ми е има ли нещо което трябва да правя, за да пораснат, може да ми кажете, който знае естествено какво е препоръчително да ям, за да има резултат. И последно до каква годишна възраст гърдите продължават да се развиват!
Благодаря, за отделеното внимание! :)

elysunny
08-29-2011, 22:22
пий боза 8)

споко, не е хубаво да имаш млекоцистерни, иначе ще ти се развиват още доста дълго

CupcakeAndCoffee
08-29-2011, 22:23
пий бира (сериозно)

kitten8m
08-30-2011, 06:22
Не мила, няма, но можеш да изчакаш, до 23 ще се променят коренно по размер :) Ще растат не бой се

rockali
08-30-2011, 06:29
във всяка тема за малки гърди казавте , че ще порастнат .. Защо пък да е сигурно? Не че искам нещо да кажа , но вижте Камерън Диас почти на 40 е вече и не са и пораснали.. така че..

сори за спама

Maaggiiee
08-30-2011, 06:46
Колко такива теми ще напускате всеки го знае боза и бира ама от бирата ти се получава коремче и то бирено!!! :grin: 8-)

MaLkaTa_LaDy
08-30-2011, 06:48
Виж гърдите на майка си и баба си, горе долу като техните ще имаш.

Sigrina
08-30-2011, 06:59
и яж сурови орехи :)

LoseeControl
08-30-2011, 09:48
Виж гърдите на майка си и баба си, горе долу като техните ще имаш.


Дано да е така, защото и на майка ми и на двете ми баби са си доста големи. Но ме притеснява фактът, че сестра ми е почти две години по-голяма от мен, а дори не са почнали да и растат и затова даже не носи сутиен. Каква може да е причината?

djuwkata
08-30-2011, 10:11
споко, при различните хора е различно. а ако има нещо като връзка между роднините, то не гледай сестра си, а майка си/баба си.
ако толкова искаш големи гърди можеш да почнеш да ядеш много хляб, месо, etc., което обаче не ти препоръчвам, ако искаш да си останеш на същите килограми.
пий боза, но не се насилвай - природата ще си свърши работата. :]

arsenalllbaby
08-30-2011, 11:00
Еми всички жени в рода ми са с големи гърди. И аз какво? 1.60м висока, на 17 години и гръдна обиколка 97-98... Не е да кажеш да съм 80 кила ;д Не знам колко тежа, но съм с нормално тегло за ръста си. И искам да кажа само, че кръста и гърба постоянно ме болят, прегърбвам се.. Като съм с широка тениска, изглеждам дебела, като съм с тясна ми подхвърлят шегички.. От приятели са и са добронамерени, но прекаляват понякога. Така че не разбирам някои момичета, които искат да са като поп-фолк певиците... Не ме разбирай погрешно, знам че не си от тях, а просто искаш да разбереш дали ще порастнат. Ще порастнат, спокойно. То си е ген, ако майка ти и бабите ти имат, най-вероятно и ти ще имаш. Въпрос на време е. ;-)

darrie
08-30-2011, 11:06
И аз съм така.. 2-ра в класа сложих сутиен и сега съм една от тези с най-малки бюстове.. Просто спряха да растат, а на съученичките ми им пораснаха изведнъж.. 8-) Не се притеснявай толкова! Не си единствена, а и още имаш да растеш и да се развиваш!

kitten8m
08-30-2011, 13:47
от боза и бира не растат гърдите... единствено с операция.. или ако имаш ген

Cucko0
08-30-2011, 14:23
от бозата нищо няма да ти порасне, освен задника .
Има хиляди такива теми .