PDA

View Full Version : Сметки за телефон



dakata123
08-30-2011, 09:01
Някой да обясни, какво става след като втората карта на един човек на лууп не си плаща сметките. Първо я спират, после спират главната карта и накрая какво става ????

mey_si
08-30-2011, 09:02
Е то като са ги спряли какво повече може да стане ?

dakata123
08-30-2011, 09:05
Имам 300 лева сметка на втория телефон. Не го ползвам аз, а една приятелка и снощи получих смс, че ако не се плати до 31 спират и моя телефон. А след това съм чувал, че започват някакви лихви или нз какво, съдят те по бързата процедура и цъфва съдия изпълнител във вас, но не съм сигурен затова питам вас : ))

naksdy
08-30-2011, 09:19
Не знам за Мтел, ама за Глобул един приятел направи 150лв сметка. Пак казаха че ще има съдия -изпълнители, призовки и т.н.
Еми от 2004 си ги чака 8-) Единственото, което стана (пак е на сметка), е че не може да е на негово име повече, тъй като имал задължения...
Иначе ти я накарай тая да си ги плати задълженията и гледайте да разделите картите, за да не изгориш ти накрая (или на тоя, на чийто име се водят)

mey_si
08-30-2011, 12:35
глупости...нищо няма да стане,на един приятел просто го тормозеха по телефона ,заплашваха го и т.н ,но по закон нямат право нищо повече от това да ти направят :) Това е на психическа основа един вид да се уплашиш и да си платиш...