PDA

View Full Version : Раздвоена и объркана



CandyInViolet
08-30-2011, 12:48
Привет, пак съм аз с мойте непрестанни ( за жалост ) любовни проблеми.
Преди половин месец прекратих дълга връзка от разстояние. В момента съм с ново момче, което ми се вижда много свястно и открито показва, че държи на мен. Проблема е в това, че явно избързах щом днес като разбрах, че бившият ми си е хванал нова, ме заболя и се разревах. Явно колкото и да не ми се иска още го обичам ( макар и не както преди ). От друга страна и сеска с новото момче е доста по зле отколкото с предният ми приятел. Просто искам да забравя бившият и да обикна настоящият ( заслужава го момчето ), но не мога нещо ме спира да продължа живота си. Пробвах всичко, което ми помага да се справя с една раздяла - нова връзка, секс, развлечения, нищо обаче не ми помогна ( мислех си, че е помогнало, но след тоя рев днес се осъзнах, че далеч не е така ). Моля ви, за някакви съвети как да преживея бившият си и да продължа напред с новото момче.
Забравих да кажа, че имам чувства към новият, но те са по скоро привличане ( не разбирайте само сексуално ).

sasha_90
08-30-2011, 12:57
А поддържаш ли още връзка с него?Защото,в случай,че е така,няма да го забравиш.Майката на забравата е да игнорираш всичко,свързано с него.Фактът,че доколкото разбрах е в друг град,е само плюс за теб.

Chacho
08-30-2011, 12:59
Трябва ти още време. Сега ти се струва, че имаш избор. Понякога живота ще ти поднася ситуации, в които няма как да върнеш нещата като преди и да си в кашата против волята ти. Горе главата, всяко лошо нещо има своя край.


Какво ще правиш с настоящия ти приятел обаче си е твое решение и трябва да преобмислиш желанието си. Той с времето може да стане по-добър в леглото, плюс това може на психическите ти терзания да ти пречат да се наслаждаваш. Помисли си и вземи решение. Пожелавам ти да намериш правилното!


Хайде, със здраве!

CandyInViolet
08-30-2011, 12:59
А поддържаш ли още връзка с него?Защото,в случай,че е така,няма да го забравиш.Майката на забравата е да игнорираш всичко,свързано с него.Фактът,че доколкото разбрах е в друг град,е само плюс за теб.

Да така е, обаче се бяхме разбрали да си останем приятели и да се чуваме по тела от време на време.

sladkalady
08-30-2011, 13:06
Ще ти трябва много време ,за да забравиш бившия.Дай шанс на сегашния си приятел..не ги сравнявай.Щом чувстваш привличане към сегашния си приятел ,значи и че много скоро ще започнеш да го обичаш.Дай му време да ти се докаже :)

sasha_90
08-30-2011, 13:15
А поддържаш ли още връзка с него?Защото,в случай,че е така,няма да го забравиш.Майката на забравата е да игнорираш всичко,свързано с него.Фактът,че доколкото разбрах е в друг град,е само плюс за теб.

Да така е, обаче се бяхме разбрали да си останем приятели и да се чуваме по тела от време на време.
Сигурна ли си,че именно това искаш?Можеш ли наистина да си му приятелка?

CandyInViolet
08-30-2011, 13:24
А поддържаш ли още връзка с него?Защото,в случай,че е така,няма да го забравиш.Майката на забравата е да игнорираш всичко,свързано с него.Фактът,че доколкото разбрах е в друг град,е само плюс за теб.

Да така е, обаче се бяхме разбрали да си останем приятели и да се чуваме по тела от време на време.
Сигурна ли си,че именно това искаш?Можеш ли наистина да си му приятелка?

Вече и аз не знам дали мога, без да си спомням за прекрасните ни моменти заедно, но това е единственият начин да не губя контакт с него, а все още ми пука за него.

djipsito
08-30-2011, 13:48
Нещата не стават за половин месец, на мен ми трябваше близо година.
Недей да гледаш назад и недей след всеки опит да продължиш напред да се подлагаш на изпитание дали ти е минало ;)

UltraBlue
08-30-2011, 14:33
По-добре прекрати всякаква връзка с него! Приятелството може да прерасне в любов,но любовта в приятелство НЕ! Така че ги остави тия неща да си останете приятели..НЕ СТАВА!

SmilezZz
08-30-2011, 17:38
Нормално е да ти стане гадно. Усещаш и си мислиш,че как толкова лесно те е заменил с друга ? И аз съм се чувствала така,но единственото различно беше,че аз бях сигурна,че нямам чувства към него.

Та,искаш да обикнеш новия - но осъзнаваш ли всъщност,че винаги ,за всяко нещо го сравняваш с бившия. Нормално е първо да не си го забравил и второ - да не можеш да обикнеш новия.

Колкото и трудно да е - просто се опитай да го забравиш и си продължи живота с новия.

А ако не си сигурна,че можеш да се справиш - по-добре не си играй с чувствата на новия. Защото не го заслужава,нали ?

blaaablaaablaaa
08-30-2011, 17:49
Една истинса любов никога не се забравя напълно. Можеш да бъдеш спокойна, че новият ти приятел би могъл да го замени. Тези остатъчни чувства с времето ще отслабнат и няма да са такъв проблем. Бъди с въпросното момче и не се притеснявай. :)

CandyInViolet
08-30-2011, 17:52
Не знам какво ми стана, но преди около 2 часа изпаднах в страхотна депресия. Чувствам се ужасно, постоянно рева и си мисля само как да се сдобря с бившият, макар и да осъзнавам, че няма начин, нито смисъл да го правя. Едновременно с това започвам да откривам разни кусури на новият ми приятел като например, някой неща които казва не ми харесват, някой негови навици, секса с него ... А най-лошото е, че си мисля какво би било ако започна да се срещам с друг :shock: Учудвам се сама на себе си не съм такава к***а, но действията ми в момента са си баш такива. Сякаш нещо в мен се пречупи и действам като човек, който не съм по принцип. Определено ми трябва някакъв съвет какво да правя и как да преодолея тая депресия, защото просто не съм на себе си. Имам чувството, че полудявам.

valdesbg
08-30-2011, 17:54
Хех, скачаш в дълбокото без да знаеш какво ще последва. Ама дай да скачаме.

Съвети - не се навивай за глупости с бившия. Сама определяш кое е важно за теб. Явно е че искаш да тичаш след предния, по какви причини не знам.

Повярвай не само на думи че новия е по добър от предния. Страшното в случая е че ти си господарка на ситуацията, и това явно те плаши.

А и тая връзка от разстояние....несериозна работа.

Gerityyy08
08-30-2011, 17:56
Познато ми е, но прекрати всякаква връзка със стария!!!!!!! Щом казваш, че новото момче заслужава да бъде обичано или бъди до него, а ако не успееш да вложиш чувства, колкото и мъчно да ти е пусни го да намери щастието си! :-D

sasha_90
08-30-2011, 18:01
А поддържаш ли още връзка с него?Защото,в случай,че е така,няма да го забравиш.Майката на забравата е да игнорираш всичко,свързано с него.Фактът,че доколкото разбрах е в друг град,е само плюс за теб.

Да така е, обаче се бяхме разбрали да си останем приятели и да се чуваме по тела от време на време.
Сигурна ли си,че именно това искаш?Можеш ли наистина да си му приятелка?

Вече и аз не знам дали мога, без да си спомням за прекрасните ни моменти заедно, но това е единственият начин да не губя контакт с него, а все още ми пука за него.
Е,щом ти пука още за него, искаш да продължиш напред,е по-добре да не поддържаш контакт с него.

elysunny
08-30-2011, 19:46
пак ти :?

blaaablaaablaaa
08-31-2011, 06:46
Забрави за старото гадже! Започни да обръщаш павече внимание на добрите качества на новото. Иии... Не ти трябва нито да тръгваш със старото, нито с някое друго. Изчакай седмица - две - три и тогава ще говорим. :)

badsector
08-31-2011, 08:49
Не можеш да имаш всички мъже, колкото и да ти се иска. За т'ва забрави за стария и го остави да си живее живота. Новият, ако не те клати качествено и той ще замине по пътя.

anonymous708973
08-31-2011, 08:59
Не можеш да имаш всички мъже, колкото и да ти се иска. За т'ва забрави за стария и го остави да си живее живота. Новият, ако не те клати качествено и той ще замине по пътя.
Звучи адски вулгарно, но е факт. Лошият секс те настройва против сегашния. Не се насилвай да го харесаш, само защото го заслужава. Животът е прекалено кратък (колкото и изтъркано да звучи), за да се правиш на мъченица.
Остани сама известно време.

CandyInViolet
08-31-2011, 10:43
Чудя се да му дам ли още 1 шанс в сексуално отношение или не си струва? Вие как мислите?

djipsito
08-31-2011, 11:16
Не мисля, че е добра идея ;) :-)

annonimnna
08-31-2011, 18:37
Нова булка-нов късмет...
Щом съдбата ви е събрала със сегашния ти приятел, значи така е трябвало. Колкото до стария, знам, че е лесно да се каже, но по-добре го забрави... Щом и той си е хванал ново гадже, значи иска да те забрави и да си живее живота. Та, мисълта ми е да не се тормозиш повече. Успех :)

Chacho
08-31-2011, 18:40
анонимна, ти ли си това на аватара?

kyon
08-31-2011, 18:42
По хубаво остави новото момче и си намери хоби. Смятам, че само ще го нараниш.

annonimnna
08-31-2011, 18:44
анонимна, ти ли си това на аватара?

Аз съм.

Chacho
08-31-2011, 18:47
анонимна, ти ли си това на аватара?

Аз съм.

Канех се да питам. Хубава снимка!

umri
08-31-2011, 20:09
анонимна, ти ли си това на аватара?

Аз съм.

Канех се да питам. Хубава снимка!
И кое й е хубавото на снимката? Снимала си г'ъза и вдигнала двата пръста все едно иска да я изпитват по история..

Темата - зарязвай всички и почвай на чисто.

Chacho
08-31-2011, 20:15
Мацката си е готина, ама скивай морето. Все едно е на Бахамите.

CandyInViolet
08-31-2011, 20:20
Хора, за тоя чат къде си го оформихте в темата ми няма да се разбереме :? Направете си една тема в кофата най добре и там си обсъждайте снимката на момичето колкото ви душа иска.

mimseyy
08-31-2011, 20:37
Само заблуждаваш сегашния си приятел щом още не си забравила бившия си.Поговори с бившия си и му кажи как се чувстваташ така поне ще си спокойна,че и той знае и няма да се чудиш "дали нямаше да се промени нещо ако му бях споделила какво ми е.."

umri
08-31-2011, 20:43
Хора, за тоя чат къде си го оформихте в темата ми няма да се разбереме :? Направете си една тема в кофата най добре и там си обсъждайте снимката на момичето колкото ви душа иска.
На какво да го обърнем като няма какво повече да се каже по темата? Ако очакваш чрез общофорумна медитация да придадем сексуална енергия на приятеля ти или пък да накараме стария да се върне при теб.. ем, няма как да стане.

Каквото имаше да се казва, се каза. По-горното ми мнение беше достатъчно и доста изчерпателно.

Chacho
08-31-2011, 22:10
Мацката си е готина, ама скивай морето. Все едно е на Бахамите.

Toва е басейнчИ, а не море.
Мхм, дам.

Бати басейна, дедо не е прекопал толко ниви, колко е широко тава!?

Chacho
08-31-2011, 22:17
Чакаме да припозная кон за каруца. Или жена за кон.

27081998
08-31-2011, 22:26
Не се интересувай от бившия понякога е по - добре да не знаеш всички подробности с коя ходи какво правят и такива неща просто избягвай темите свързани с него за да го забравиш и си насочи вниманието към настоящия ..Успех :))

annonimnna
08-31-2011, 23:13
Мацката си е готина, ама скивай морето. Все едно е на Бахамите.

Toва е басейнчИ, а не море.
Мхм, дам.

Бати басейна, дедо не е прекопал толко ниви, колко е широко тава!?

Басейн е... В Австрия. Всъщност е огромен. :)
umri , съжалявам, че не ти харесва аватара ми, но не ми и пука особено...Като не ти харесва, не го гледай :)

п.п. Съжалявам, че оспамихме темата.

umri
08-31-2011, 23:55
umri , съжалявам, че не ти харесва аватара ми, но не ми и пука особено...Като не ти харесва, не го гледай :)

А, не ме разбирай погрешно, ставаш да опърдиш кочана, ама поне да беше сложила снимка на лицето, щом искаш собствена снимка да слагаш като аватар. :)

Иначе не ми пречи, нп.

error92
09-01-2011, 01:10
По темата:

Правиш сравнение между двамата - голяма грешка !

И аз имах такава връзка, разбирам те и мога да кажа, че отнема малко време докато се опомниш къде си...

П.П ще ти се стори смешно след време как си могла да си толкова депресирана :razz: :P

CandyInViolet
09-01-2011, 10:28
Само заблуждаваш сегашния си приятел щом още не си забравила бившия си.Поговори с бившия си и му кажи как се чувстваташ така поне ще си спокойна,че и той знае и няма да се чудиш "дали нямаше да се промени нещо ако му бях споделила какво ми е.."

Говрила съм много кратно с бившият. Обясних му положението, а отговора беше, " не няма да пробваме пак да сме заедно, нямам ти вече доверие ... " Така, че тая опция отпада.
Освен да заеба и двамата и да приема предложението за среща от едно друго момче. Знам, че го избивам яко на курвалък, ама белким помогне.

error92
09-01-2011, 10:38
Няма да помогне, ама ако си толкова надъхана да си усложняваш нещата сама - опитай :D

Misskapriss231
09-01-2011, 10:48
Остани с момчето с което си в момента щом и към него имаш някякви чувства :)