PDA

View Full Version : programs and games for symbian:)



bad_gurl_
08-30-2011, 14:17
Такаааа значи понеже аз от извесно време си тарся разни програмки и игрички за нокията ми и все не мога да намера нешто наистина полезно:) реших да ви попитам вас какво използвате, тва е нешто като анкетка. кажете според вас коя е наи полезната програма и я опишете с няколко думи може да публикувате снимки и видео. Примерно аз имам програма която вкючва светкавицата на телефона и я ползва като фенер и това дето телефона ти се отключва с прастов отпечатак много радва :). Хаиде споделете и вие :)


!!!!ВНИМАНИЕ!!!! още от сега да предопредя тея много надутите в форума дето само се чудат кво да спамат да пишат само по темата или да си даржат мнението за тях:) предварително благодаря

Yapp
08-30-2011, 15:03
Първо намери spell check за компютъра ти и право писен речник за теб. Колкото до телефона ... Opera min, quick office, youtube app handwriting calculator.

bad_gurl_
08-30-2011, 16:10
Първо намери spell check за компютъра ти и право писен речник за теб. Колкото до телефона ... Opera min, quick office, youtube app handwriting calculator.


:D :D колкото до правописа ми кво те засяга тои и нямам в напредвид стандартните програми които споменаваш по горе тях ги има всяка нова нокиа . имам в напредвид не6ту необичаино и оригинално

Nqkuf
08-30-2011, 17:09
Използвам тези програми:

*Shazam - Програмата разпознава песни, като ги "чува" през микрофона и после търси в интернет информация за песента.

*Panoman - Прави панорамни снимки (добри са)

*CameraPro - Прави снимки и клипове, които според мен са по-добри от нормалната снимачка.

* The Voice TV - Без коментар (иска интернет)

* Magic Brush - Нещо като Paint на компютъра, но с най-различни яки четки.

* Opera Mini - Интернет браузър

* Solitaire - Без коментар

* Skype и Facebook приложения

Това е :]

bad_gurl_
08-30-2011, 21:47
Използвам тези програми:

*Shazam - Програмата разпознава песни, като ги "чува" през микрофона и после търси в интернет информация за песента.

*Panoman - Прави панорамни снимки (добри са)

*CameraPro - Прави снимки и клипове, които според мен са по-добри от нормалната снимачка.

* The Voice TV - Без коментар (иска интернет)

* Magic Brush - Нещо като Paint на компютъра, но с най-различни яки четки.

* Opera Mini - Интернет браузър

* Solitaire - Без коментар

* Skype и Facebook приложения

Това е :]



:-) мерси :-) :-) :-)