PDA

View Full Version : Проблем с GTA SA.



whiteb0y
08-30-2011, 15:45
От известно време имам проблем с играта. Проблема е следния : Като си пусна гта-то и дам New Game и след като ми зареди ме изхвърля от играта без да изписва нищо. Преди си я играх нормално, а сега се появи този проблем..
Благодаря за отделеното време и поздрави !

sunman
08-30-2011, 15:55
Преинсталирай играта! :)

ToOoNiCe
08-31-2011, 07:07
Вместо да играеш на игри... се научи на нещо полезно... тоз комп не е само за чикuй и филми :?

martin97
08-31-2011, 09:11
Вместо да играеш на игри... се научи на нещо полезно... тоз комп не е само за чикuй и филми :?

+1

Lucho
08-31-2011, 14:26
Вместо да играеш на игри... се научи на нещо полезно... тоз комп не е само за чикuй и филми :?

+1

Фактът, че вие онанирате по цял ден и не играете игри, съвсем не значи, че човек не може и да играе игри, и да онанира, и да гледа филми. Въобще темата е за GTA, не я разводнявайте с тъпи коментари :lol:

А сега по темата. Виж дали не си свалил случайно някоя модната игра. Свали си от замунда GTA SA Hoodlum - оригиналният и най-добрият торент. Представлява чистата игра без никакви модове. Само това е гаранцията, че ще ти тръгне. Ако не виж графичните настройки. Ако си сменял видеокарта - дали е с подходящите драйвери. Може от това да е проблема. Опитай да играеш и други игри и виж дали ще има някакви проблеми.

SurfSky
08-31-2011, 20:32
Вместо да играеш на игри... се научи на нещо полезно... тоз комп не е само за чикuй и филми :?Кажи някой сайт за учене на английски език :)

ThEKiNgG
08-31-2011, 21:36
Вместо да играеш на игри... се научи на нещо полезно... тоз комп не е само за чикuй и филми :? Трябва да бъдем хакери като теб нали. :lol: