PDA

View Full Version : "Внимавайте какво се пожелавате"



bloodyF
08-30-2011, 17:18
за съжаление не го послушах тоя съвет и в момента се чувствам ужасно, затова реших да пусна тема..
до преди месец и нещо страдах от липса на мъжко внимание...имам в предвид, че примерно имала съм гаджета, обаче ей тъй да седна да пия бира или да отида на плаж с момче и т.н. не ми се е случвало често, да не кажа никога..и си мечтаех постоянно за това
отидох при баба и дядо за месец и там се сбъдна най-голямата ми мечта-имаше бол момчета, по-големи от мен, всичките склонни да излизаме...
излизахме ние (и с други момичета де) - аз, 2 момичета +мнооого момчета..
както и да е..първо си хванах гадже, после му изневерих, защото нямах чувства нито към него, нито към другия, после скъсах с него по други причини, след това научих че момче което си мислех че може да сме само приятели си пада по мен...и не, не е просто заради секса (вече съм на 500 км от него, и той е готов да дойде да ме види, ей така просто), ами учудващо той наистина ме харесва..
и тук се появява проблемът.. имам чувството че от няколко стола накрая така здраво ще тупна на земята, че ще ме боли много...в момента съм в нещо като депресия или и аз не знам, но нито психически, нито физически се чувствам добре...
случвало ви се е нещо подобно? как се справихте с проблема и как аз да се справя с него...?
говоря с приятелки, споделям им, ама някак си не е достатъчно..много ми е трудно..
п.п. темата ми е сериозна
п.п.2.за тези, които ще ме изкарат курва и т.н. да си кажа- не съм...не мисля че излизането с момчета или изневярата правят едно момиче такава...ама всъщност каквато искате ме наричайте...все ми е тая вече..

SmilezZz
08-30-2011, 17:33
Ех,момиче. Щом не харесваш въпросните момчета - защо пък изобщо се занимаваш с тях ? Хората си мечтаят нещо и като им се сбъдне ,все не са готови да го видят ,надали пък да го приемат и да му се радват.
Както и да е. Какъв съвет по-точно искаш от нас ?
- Не се занимавай с този ,който е на 500 км. от тебе. Връзките от разстояние не са лесна работа.
- Тръгни с този,който ти харесва. Недей така,защото само нараняваш момчетата. А нали знаеш: "всичко се връща"..

MmimsS
08-30-2011, 17:35
напъно съм съгласна с това за желанията. И аз така, мечтая си за нещо, то се сбъдва и после съм разочарована... Явно е трябвало още по-обстойно да обмисля желанията си, но човек не може да предвиди всичко...
Или не мисли за това или просто си мечтай да си щастлива и винаги да вземаш правилното решение :)
Моето много прагматично желание, което се сбъдна за 1 ден - исках да отслабна още един килограм - да на сутринта като се претеглих бях с 1 по-слаба, но начина по който го изгубих ме накара да съжалявам, че го поисках, толкова много стрес...
Така че и моят съвет е, много добре обмислете какво си пожелавате!

mechtaq_za_teb
08-30-2011, 17:36
Защо не останеш за малко сама? Като нямаш чувства към някого, не се занимавай с него.

SisiStrange
08-30-2011, 17:36
Според мен, ако ти трябва мъжка компания, по-добре си ги остави приятели. Далеч не е нужно да правиш секс или да се замесваш любовно с тях. Като приятели можеш да си имаш колкото искаш момчета, да си ходиш с тях на плаж и да си пиете бира без драми.

bloodyF
08-30-2011, 18:07
мерси момичета, обаче момчето, с което евентуално ще се виждам очевидно не е безразличен и има чувства...и не искам да го режа, т.к. и аз не съм безразлична към него..

обаче реших в крайна сметка 1 нещо-ще се оставя по течението засега пък каквото ще да става

Hilary_
08-30-2011, 18:18
Остани известно време сама докато рабереш къде те сърби ..

blaaablaaablaaa
08-30-2011, 18:19
Хм... Защо е трябвало да се занимаваш с това момче и веднага след това да му разбиеш процесора?!? За депресията... Ще се оправи. Според мен сама си си виновна, но всичко ще мине след кратко време. :)

Moerder
08-30-2011, 18:49
Ами както ти казаха горе, ти си си виновна. Не забравяй, че момчетата не са играчки. Иначе ще ти мине депресията

valdesbg
08-30-2011, 19:04
Я верно постой малко сама, да видиш къде те сърби.

elysunny
08-30-2011, 19:45
жегата ви размътва мозъците :?

Chacho
08-30-2011, 21:18
Може да не искаш да го режеш, но по-добре късно отколкото никога (пф и аз се набих в клише). Само ще храни надежди и ще му се насъбира отвътре и ще падне от по-високо, ако не кажеш категорично.

И още нещо: ако не го отрежеш като хората, сигурно няма да те разбере и ще е въпрос на време пак да опита. Ако не искаш да си с него, кажи му не в очите (в случая не го разкарвай, обади му се). Кажи му не сега и не никога. Без лоши чувства, просто да си искрена за негово добро. Може да му се извиниш, че си му дала повод. (дори и да не мислиш така)

NoMore
08-31-2011, 11:29
Мисля, че страдаш от липса на внимание! И като си получила въпросното внимание не си знаела как да го използваш. Не мисля, че си к*рва, мисля, че си объркана. Ама правиш глупости! Виждала съм случаи като твоя, ама никой не е свършил добре. Спри се докато е време и внимавай да не нараниш някой.

Audiophile
08-31-2011, 13:53
няма кво да ти обеснявам, че връзките от разстояние (и то тва 500км) не са току-така лесни. Хубаво е, че пичът има желание да се занимава с теб, ти също проявяваш интерес, обаче тук трябва да се говори и за ВЪЗМОЖНОСТИ. Да, той ще дойде да те види, но колко пъти ще дойде? Предполагам не искаш да се виждате само 1 път месечно..



и не, не си лошо момиче, всеки има право да бъде щастлив и да избира начина, по който тва трябва да стане :)

abvd
08-31-2011, 14:00
лелелелелелелеле..... :shock: :shock: :shock: първо си хванала момче,после си му изневерила ии накрая има момче което не го интересува от нищо и от никой да дойде при тебе да те види. Абе знаеш ли к'фо "Май и ти незнаеш кфо искаш" !!!

sasha_90
08-31-2011, 19:10
Фразата съм я чувала,но ти май не знаеш,че не трябва да си играеш с чувствата на хората,защото всичко се връща.

LeprikonA
08-31-2011, 21:05
Фразата съм я чувала,но ти май не знаеш,че не трябва да си играеш с чувствата на хората,защото всичко се връща.

съгласна

bloodyF
08-31-2011, 21:17
е то на мен смятам че и в момента ми е достатъчно гадно, така че ''всичко се връща''-еми връща ми се..съжалявам че така е станало ама... :( уффф...супер объркана съм
мерси на отговорилите все пак

TheNewReligion
08-31-2011, 21:46
Тая фраза я е казал човек, който много е искал нещо, но не е знаел какво да прави с него, като го получи.

Имала си момчета, играла си си с тях, използвала си ги, за да задоволиш глада си за внимание и точка. Чудо голямо. Какво се депресираш и вживяваш не мога да разбера.
Ако почнеш да се заиграваш и с онова момче, 'дето те харесва, просто вече ще знаеш какви ще са последствията. Явно си такъв тип човек, който като има възможност се възползва от нея, пък после съжалява, че не я оползотворил правилно. Не казвам, че е готино, че си разигравала онея момчета, ама все пак..нито си първата, нито си последната, 'дето ще го направи. Просто за първи път се виждаш в такава роля и ти е странно, не че си в депресия. Не се стягай за глупости и се кефи, че някой има желание да ти тича по гъза. 8-)